Jump to content

Αγορά μηχανής 50cc: Προτάσεις


iliasp
 Κοινοποίηση

poio apo ola ta scooter 50 cc einai to kalitero???  

403 members have voted

  1. 1. poio apo ola ta scooter 50 cc einai to kalitero???

    • GILERA RUNNER
      176
    • SUZUKI AY KATANA R
      12
    • YAMAHA AEROX R
      35
    • PEUGEOT SPEEDFIGHT
      25
    • PEUGEOT JETFORCE
      20
    • GILERA ICE
      15
    • KYMCO SUPER 9
      14
    • PIAGGIO NRG
      39
    • APRILIA SR
      43
    • YAMAHA JOG R
      24


Recommended Posts

Καλησπερα,ειμαι 33 ετων εχω αυτοκινητο και θελω να αγορασω μηχανακι,1η φορα ερχο μαι σε επαφη με μηχανακι,και σκεφτομαι για scooter 50cc,

 

Μου λενε ολοι μην παρεις 50cc διοτι δεν κανει 2καβαλο.....εγω το χρειαζομαι για τις αναγκεσ του μαγαζιου που εχω και να πηγαινω εγω και η γυναικα μου σε αυτο....δεν θελω δηλ να τρεχω,αλλα να εξυπηρετουμε,για οικονομια καυσιμου,και εξηκωνομιση χρονου.....

 

Να παρω 50cc ? Εχω δει το kymco agility city και μου αρεσε...εχεις και λιγους χωρους.....Εσεις τι λετε...?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 937
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,ειμαι 33 ετων εχω αυτοκινητο και θελω να αγορασω μηχανακι,1η φορα ερχο μαι σε επαφη με μηχανακι,και σκεφτομαι για scooter 50cc,

 

Μου λενε ολοι μην παρεις 50cc διοτι δεν κανει 2καβαλο.....εγω το χρειαζομαι για τις αναγκεσ του μαγαζιου που εχω και να πηγαινω εγω και η γυναικα μου σε αυτο....δεν θελω δηλ να τρεχω,αλλα να εξυπηρετουμε,για οικονομια καυσιμου,και εξηκωνομιση χρονου.....

 

Να παρω 50cc ? Εχω δει το kymco agility city και μου αρεσε...εχεις και λιγους χωρους.....Εσεις τι λετε...?

Aν θελεις να με ακουσεις παρε 125 κυβικα.τωρα αμα επιμενεις 50αρι τα Ιταλικα σουτερ ειναι μονοδρομος.βεβαια ειναι ακριβοτερα αλλα αξιζει ο κοπος να τα δωσεις τα χρηματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα σκουτερ φιλε σου πετανε κολο και δεν προλαβενεις να πεις μαμ.οι ποιο πολλοι που εχουν σκουτερ ειναι ή φλωροι ή καγκουρες.Και πεσε πας να φας μια σαβουρα μεχρι να βαλεις το ποδι κατω χαθηκες.

 

Μα καλα τι σκουτερ βγαζουν πια που πετανε κωλο;Ισα ισα που με το φυγοκεντρικο συστημα που εχουν περιοριζουν τις στροφες που κανει την εκκινηση οσο πιο ομαλη μπορει να γινει.Αντιθετα με τα παπακια που οτι στροφες ανεβασει η μηχανη εστω και κατα λαθος πανε αμεσως στον τροχο. Παει αυτο.

 

Οποιος θελει ας δοκιμασει να πεσει με 15χλμ ταχυτητα με παπακι και με σκουτερακι.Την κοπελα μου προπερσι εριξε ενα αυτοκινητο στο πλαι μετα απο φαναρι (δεν πηγαινε πανω απο 20) με ενα astra, το μηχανακι πλακωσε το ποδι της και επαθε κακωση στο γονατο.Αν το παπακι πεσει στο πλαι, ο αναβατης σακατευεται και το μηχανακι ειναι ανεπαφο.Το σκουτερ εχει τα φουσκωματα του ,πλαστικα και πλαισιο που μαζευοντας τα ποδια γλιτωνεις μεγαλη ζημια.

 

Τουλαχιστον απο πλευρα ασφαλειας σε περιπτωση πτωσης με οσο κοσμο εχω μιλησει σχεδον ολοι παραδεχονται οτι το διαφορετικο σουλουπι που δινουν στα σκουτερακια γλιτωνουν τον αναβατη.

 

Οποιος θελει ανεση στη κινηση στην πολη ας παρει σκουτερ....Πως γινεται οι μισοι αθηναιοι να εχουν beverly και οχι innova ;;

 

Οπως καταλαβατε και εγω "φλωρος" με σκουτερ ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Και αλλος ενα πρωην κατοχος "φλωρος" με σκουτερ!

 

MitsosGr.προσωπικα δεν σε ξερω..αλλα αυτα που λες ειανι π@τατες..και παραπληροφορεις τον κοσμο που μπαινει εδω μεσα και διαβαζει.

μαλλον εχεις ακουσει ιστοριες με τα πρωτα αυτοματα..πριν 20 χρονια τα honda lead!

τωρα η τεχνολογια του scooter ειναι ισαξια και πολλες φορες και καλυτερη απο μηχανες μεγαλου κυβισμου.

η κατανομη βαρους..και το στησιμο ενος σκουτερ..δεν θα το βρεις σε κανενα παπι.

παμε παρακατω..αναφερες ασφαλεια? πεσμου το παπι..που ειναι ασφαλης..:worry:

 

 

επισης η ορολογια "καγκουρας" τεριαζει απολυτα σε κατοχο παπιου..που εχει βαλει ενα μπουρι...τον ακουει ολη η γειτονια...και το μηχανακι δεν παει βημα.

και εχω και αλλα να σου πω..

οταν πηρα πριν 10 χρονια Gillera runner sp 180,ηταν το μηχανακι που θα ηθελε να εχει ο καθε πιτσιρικας..μηχανακι με 23 αλογα..διχρονο..και τελικη ειτε ανεβαινεις...βουνο..ειτε πηγαινες στο ισιο 140 χλμ. παπι..στην περιοχη μου..σε πορεια..δεν με πιανε..ασε που πηγαιναμε χλαρα φιλοι..και με παπακια..και με αλλα μαηχανακια...και εφτανα...επινα 2 μπυρες..και τους περιμενα να φτασουν.

 

σε 50αρα μηχανη το σκουτερ ειναι μονοδρομος..με (+) αποδοση..φρενα..χρηστικοτητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

10 χρόνια κυκλοφορώ με 50ράκι στη πόλη και δεν είχα πρόβλημα συμπεριφοράς στο δρόμο. Αρχικά είχα το Piaggio Free 50cc και τα τελευταία 5 έχω το Peugeot Elysseo 50cc. Και τα 2 έκαμναν και κάνουν καθημερινές μετακινήσεις ζευγαριού προς τις δουλειές τους, αγορά, βόλτες στο κέντρο κλπ. (Χωρίς να υπάρξει κάποιος λόγος να ανέβω σε κυβικά και σε δίπλωμα).

Ποιοτικά προβλήματα είχα και έχω και στα 2 με την μεν Piaggio πανακριβη σε οτιδήποτε και την Peugeot με τακτικά μηχανικά προβλήματα που πλέον οδηγούν στην αντικατασταση του.

Μ'άρεσαν τα Piaggio Fly και Liberty σε 4χρονα πλέον αλλά το σκέφτομαι με το aftersales της...

Κάποιοι μου πρότειναν και τα Sym ...

Panasonic GD50, Ericsson T18s, Ericsson T20i, Nokia 3410, Nokia 5210, Sharp GX25 (Ferrari), Sharp GX40, Sharp 770SH (McLaren Mercedes), Nokia 6300, Nokia 5530
Link to comment
Share on other sites

10 χρόνια κυκλοφορώ με 50ράκι στη πόλη και δεν είχα πρόβλημα συμπεριφοράς στο δρόμο. Αρχικά είχα το Piaggio Free 50cc και τα τελευταία 5 έχω το Peugeot Elysseo 50cc. Και τα 2 έκαμναν και κάνουν καθημερινές μετακινήσεις ζευγαριού προς τις δουλειές τους, αγορά, βόλτες στο κέντρο κλπ. (Χωρίς να υπάρξει κάποιος λόγος να ανέβω σε κυβικά και σε δίπλωμα).

Ποιοτικά προβλήματα είχα και έχω και στα 2 με την μεν Piaggio πανακριβη σε οτιδήποτε και την Peugeot με τακτικά μηχανικά προβλήματα που πλέον οδηγούν στην αντικατασταση του.

Μ'άρεσαν τα Piaggio Fly και Liberty σε 4χρονα πλέον αλλά το σκέφτομαι με το aftersales της...

Κάποιοι μου πρότειναν και τα Sym ...

Μακρυα απο SYM.ειναι φθηνη απομιμηση των Honda!

παρε Piaggio η Υamaha για 125 και ανω..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας για αυτο το scooter το SYM JET 50CC ,ειναι το μοναδικο 50αρι που εχει 6 ιππους......πιο πολυ με ενδιαφερει η αξιοπιστια,,και φυσικα....αν γινετε να το εχω για δικαβαλο.......καθε γνωμη σας δεχτη,να το συζητησουμε.....
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας για αυτο το scooter το SYM JET 50CC ,ειναι το μοναδικο 50αρι που εχει 6 ιππους......πιο πολυ με ενδιαφερει η αξιοπιστια,,και φυσικα....αν γινετε να το εχω για δικαβαλο.......καθε γνωμη σας δεχτη,να το συζητησουμε.....

 

 

Raver says:

 

Μακρυα απο SYM.ειναι φθηνη απομιμηση των Honda!

παρε Piaggio η Υamaha για 125 και ανω..;)

 

 

Και συμφωνω και επαυξανω και εγκρινω με αυτην την αποψη,οτι τα κινεζικα ειναι για πεταμα,εκτος τα pit bikes που αξιζουν τα λεφτα τους:cool:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας για αυτο το scooter το SYM JET 50CC ,ειναι το μοναδικο 50αρι που εχει 6 ιππους......πιο πολυ με ενδιαφερει η αξιοπιστια,,και φυσικα....αν γινετε να το εχω για δικαβαλο.......καθε γνωμη σας δεχτη,να το συζητησουμε.....

Οπως σου ειπα και παραπανω..στην αγορα σκουτερ μονοδρομος ειναι piaggio-gilera-yamaha.

Sym μην παρεις.το συγκεκριμενο που θελεις να παρεις με γυρναει πολυ πισω...τουλαχιστον μια 10ετια και μοιαζει με honda dio! δυστηχως το συγκεκριμενο με το ζορι πας μονοκαβαλος,εκτος και αν εισαι 50 κιλα.μονο (-) εχει το συγκεκριμενο..απο τις μικρες ροδες,τα φρενα,την ψηξη.

αξιοπιστια απο αυτο το μοτερ δεν θα δεις.

 

επισης μιας και που ειπες οτι ειναι το δυνατοτερο..κανεις λαθος,απλα θα σου αναφερω το gilera 50 injection και αυτο με τα ιδια αλογα και στα (+) υδροψυκτο,νεας τεχνολογιας κινητηρα,μπρος-πισω δισκοφρενο,και φυσικα υδραυλικες αναρτησεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπλως προβληματιζομαι,διοτι θελω ενα με 50cc να μπορει εστω να πηγαινει δικαβαλο,συνολικο βαρος περιπου 150 κιλα....δεν θελω να κανω αγωνες αλλα να πηγαινω στο μαγαζι που εχω με την γυναικα μου....και να αφησω το αμαξι στην ακρη,για να εξυπηρετουμε πιο καλα....εχετε να μου προτεινευε κατι......?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Aπλως προβληματιζομαι,διοτι θελω ενα με 50cc να μπορει εστω να πηγαινει δικαβαλο,συνολικο βαρος περιπου 150 κιλα....δεν θελω να κανω αγωνες αλλα να πηγαινω στο μαγαζι που εχω με την γυναικα μου....και να αφησω το αμαξι στην ακρη,για να εξυπηρετουμε πιο καλα....εχετε να μου προτεινευε κατι......?

 

ρε μην ειστε κολλημενοι στα 50αρια. Πλεον μπορεις να βρεις παπι ή σκουτερ απο 125cc και πανω....να εχεις και λιγο γκαζι,οχι για "αγωνες" αλλα γιατι το 50αρι ΔΕΝ "παει".Κατα την γνωμη μου δεν συμφερει πια να παρεις 50αρι

Link to comment
Share on other sites

Aπλως προβληματιζομαι,διοτι θελω ενα με 50cc να μπορει εστω να πηγαινει δικαβαλο,συνολικο βαρος περιπου 150 κιλα....δεν θελω να κανω αγωνες αλλα να πηγαινω στο μαγαζι που εχω με την γυναικα μου....και να αφησω το αμαξι στην ακρη,για να εξυπηρετουμε πιο καλα....εχετε να μου προτεινευε κατι......?

Σου προτεινα ηδη...piaggio-gilera-yamaha! :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σου προτεινα ηδη...piaggio-gilera-yamaha! :rolleyes:

 

 

Aπλως φιλε μουελεγα να μου πεις ορισμενα μονελα,για να δω,αν θεσ με πμ για να μην θεωρηθει διαφημηση...............;)

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

ρε μην ειστε κολλημενοι στα 50αρια. Πλεον μπορεις να βρεις παπι ή σκουτερ απο 125cc και πανω....να εχεις και λιγο γκαζι,οχι για "αγωνες" αλλα γιατι το 50αρι ΔΕΝ "παει".Κατα την γνωμη μου δεν συμφερει πια να παρεις 50αρι

 

Οποιος δεν θελει να διαθεσει η δεν εχει +500€ για διπλωμα Α κατηγοριας τι να παρει δηλαδη;

Εγω πιστευω πως ,αν απο το τελος του χρονου ξεκινησουν και τα 2κυκλα να περνανε κτεο , πολυς κοσμος θα επιστρεψει στο 50αρι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως ,αν απο το τελος του χρονου ξεκινησουν και τα 2κυκλα να περνανε κτεο , πολυς κοσμος θα επιστρεψει στο 50αρι.

 

εγω προσωπικα δεν θα επιστρεψω και με μηχανακια στην κατοχη μου που το 1 δεν περναει με τιποτα ΚΤΕΟ ενω το αλλο παιζει :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

δηλαδη ρε σεις οποιος εχει ΠΑΠΙ = καγκουρας?

κατσε δεν καταλαβα...

προσωπικα σιχαινομαι τα σκοοτερ και ηθελα να παρω 50αρι παπι ετσι για την Κ*υλα να αλαζω ταχυτητες κλπ κλπ ... και οχι με πειραγμενες εξατμισεις και τετια... :confused:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ρε σεις οποιος εχει ΠΑΠΙ = καγκουρας?

κατσε δεν καταλαβα...

προσωπικα σιχαινομαι τα σκοοτερ και ηθελα να παρω 50αρι παπι ετσι για την Κ*υλα να αλαζω ταχυτητες κλπ κλπ ... και οχι με πειραγμενες εξατμισεις και τετια... :confused:

 

δεν ειναι ολοι αλλα σχεδον μεγαλο ποσοστο ειναι(φυσικα δεν λειπω και εγω απο αυτους)..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γεια σας, σκεφτομαι να παρω κ εγω ενα σκουτερακι 50αρι μεταχειρισμενο, απο αυτα που εχω δει μου αρεσε πολυ το yamaha jog ειναι πολυ οραιο σαν μηχανακι και απο οτι ακουσα ειναι πολυ αξιοπιστα. το εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις και αν ξερει πανω κατω ποσο περιπου μπορει να το βρω μεταχειρισμενο?
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, σκεφτομαι να παρω κ εγω ενα σκουτερακι 50αρι μεταχειρισμενο, απο αυτα που εχω δει μου αρεσε πολυ το yamaha jog ειναι πολυ οραιο σαν μηχανακι και απο οτι ακουσα ειναι πολυ αξιοπιστα. το εχει κανεις να μου πει εντυπωσεις και αν ξερει πανω κατω ποσο περιπου μπορει να το βρω μεταχειρισμενο?

το μηχανακι αυτο που θελεις ειναι "μαπα".

δωσε κατι παραπανω και παρε piaggio.(για αξιοπιστια) :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια ..ειμαι καινουριος στο φορουμ...θα θελα να με βοηθεισεται ωστε να επιλεξω τη μηχανακη να παρω...ειμαι αναμεσα στο νταιτονα το σπριντερ και το dy50..αν μπορειται πειτε μου μερικα λογια και για τα δυο μηχανακια...και πιο ειναι καλυτερο και γενικα...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ειμαι κοαινουργιος εδω και 16 χρονων....θα ηθελα τις προτασεις για καινουργιο μηχανακι 50 κυβικα παπι η scooter σε καλη τιμη και αξιοπιστο.....ακομα ειμαι ανοιχτος και σε προτασεις μεταχεισρισμενων που ομως να ειναι σε καλη κατασταση και μαμα η τουλαχιστον σχεδων μαμα. Ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ.. ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ 50ΑΡΙ.... ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ "ΓΡΙΓΟΡΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΟΥ" :P ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΞΙΣ:

 

--KYMCO JETIX 50cc

--KYMCO NEXXON 50cc

--DAYTONA SPRINTER 50cc

 

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΙΝΕΤΕ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΕΛΙΚΗ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΚΙΒΙΣΜΟ.... (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΤΟ ΤΟΥΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΝΑΤΟΝ)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM...ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ.. ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ 50ΑΡΙ.... ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ "ΓΡΙΓΟΡΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΟΥ" :P ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΞΙΣ:

 

--KYMCO JETIX 50cc

--KYMCO NEXXON 50cc

--DAYTONA SPRINTER 50cc

 

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΙΝΕΤΕ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΕΛΙΚΗ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΚΙΒΙΣΜΟ.... (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΤΟ ΤΟΥΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΝΑΤΟΝ)

 

Αποφασησε πρωτα ποιο μηχανακι θελεις και μετα σκεφτεσαι για βελτιωση...Να ξερεις οτι και τα τρια μηχανακια που αναφερεις βελτιονοντε..

Θα πρεπει να αποφασησεις με ποια κρητιρια θελεις το μηχανακι και βεβαια εαν σου αρεσει η εμφανιση...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΤΑ 3ΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ.. ΑΠΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΝΟΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ.. ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΣΙΚΟΝΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΚΑΛΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ....
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΤΑ 3ΙΑ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ.. ΑΠΛΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΝΟΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ.. ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΣΙΚΟΝΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΚΑΛΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ....

 

Tα Kymco φιλε;)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...