Jump to content

Media Markt


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eρωτηση και δεν θελω γελια :p : Ειδε κανεις αν εχει φριτεζες και τι λενε απο τιμες. Λεω ''Αν'' ειδε κανεις αλλα χλωμο το κοβω :D
Link to comment
Share on other sites

Έχει,εννοείται πως έχει!Τις πρώτες μέρες μάλιστα είχε μία με 9 ή 19€ δεν θυμάμαι καλά.Κινεζικής προέλευσης και με το ζόρι να χωρούσε μία πατάτα..

Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση και δεν θελω γελια :p : Ειδε κανεις αν εχει φριτεζες και τι λενε απο τιμες. Λεω ''Αν'' ειδε κανεις αλλα χλωμο το κοβω :D

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχει... Στις λευκές συσκευές στο ισόγειο ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

τελικά επειδή εγώ δεν πήγα ακόμα,έχει τρελές προσφορές όπως έλεγαν και τιμές κόστους???

γενικά μιλάω,για όλα τα προιόντα.

ή αυτό ήταν μόνο στην αρχή,για διαφημιστικούς λόγους και καλά???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τελικά επειδή εγώ δεν πήγα ακόμα,έχει τρελές προσφορές όπως έλεγαν και τιμές κόστους???

γενικά μιλάω,για όλα τα προιόντα.

ή αυτό ήταν μόνο στην αρχή,για διαφημιστικούς λόγους και καλά???

 

 

 

Μόνο για αρχή.

Πήγα εχθες. Δε μου αρεσε καθολου . Π Α Ν Α Κ Ρ Ι Β Α (και το λέω επειδη ξέρω καλα τις τιμές σχεδον σε ολα τα μαγαζια του ειδους μιας και πηγαινω αρκετα συχνα) και εκτος αυτου ολα τα ειδη που επρεπε να ειναι σε λειτουργία (καμερες, κινητα , φωτογραφικές) δε δουλευαν. Αντε τα μισα....

 

Δε με βλεπω να ξαναπαω....

:X
Link to comment
Share on other sites

Πήγα κι εγώ χτες να ρίξω μια ματιά για επιτραπέζιο DVD player, αλλά απογοητεύτηκα από τη μικρή ποικιλία σε σχέση με αυτή που είχε όταν άνοιξε...

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για αρχή.

Πήγα εχθες. Δε μου αρεσε καθολου . Π Α Ν Α Κ Ρ Ι Β Α (και το λέω επειδη ξέρω καλα τις τιμές σχεδον σε ολα τα μαγαζια του ειδους μιας και πηγαινω αρκετα συχνα) και εκτος αυτου ολα τα ειδη που επρεπε να ειναι σε λειτουργία (καμερες, κινητα , φωτογραφικές) δε δουλευαν. Αντε τα μισα....

 

Δε με βλεπω να ξαναπαω....

 

Ετσι ακριβώς.

Και τα 3 μηχανήματα για εκτύπωση φωτογραφιών ήταν χαλασμένα. Το λέω σε κάποιον υπάλληλο και μου λέει το ξέρουμε. Και του λέω τι κάνετε για αυτό;

«Τίποτα» μου λέει με απάθεια :mad:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που θα ανοιξει το καταστημα στη Θεσ/νικη?

 

Κάτι άκουσα για τον παλιό Μαρινόπουλο στην Ευκαρπία που έκλεισε.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς.

Και τα 3 μηχανήματα για εκτύπωση φωτογραφιών ήταν χαλασμένα. Το λέω σε κάποιον υπάλληλο και μου λέει το ξέρουμε. Και του λέω τι κάνετε για αυτό;

«Τίποτα» μου λέει με απάθεια :mad:

 

 

α ναι. αυτο το ξεχασα . Αγενέστατοι υπάλληλοι....

:X
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς.

Και τα 3 μηχανήματα για εκτύπωση φωτογραφιών ήταν χαλασμένα. Το λέω σε κάποιον υπάλληλο και μου λέει το ξέρουμε. Και του λέω τι κάνετε για αυτό;

«Τίποτα» μου λέει με απάθεια :mad:

Ακόμα;; Και πριν μια βδομάδα που είχα πάει χαλασμένα ήταν...

Βασικά και γω αυτό πρόσεξα τη τελευταία φορά που πήγα, δεν είχε ποικιλία, υπήρχαν ελάχιστα προϊόντα στα ράφια και αν πας απόγευμα οι περισσότερες συσκευές έχουν κλείσει λόγω μπαταρίας και κανείς δεν ενδιαφέρεται αφού δεν υπάρχει και επάρκεια υπαλλήλων, πρέπει να ψάχνεις ώρα για να βρεις κάποιον. Απλά ήλπιζα να υπάρχει αυτό χάλι λόγω γιορτών και έλειψης ανεφοδιασμού γιατί αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση...

Αυτό που λέει τρελλά στο media είναι οι προσφορές αν δε πας σε προσφερόμενα ήδη τότε δε βλέπεις διαφορές στις τιμές

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει γινει το εξης σκηνικο

Γνωστος μου εχει παραγγειλει απο αρχες Δεκεμβριου 2005 μια LCD οθονη 32 ' Philips την καινουργια με παράδοση στις 9 Δεκεμβριου

Ακόμα και σημερα δεν την εχει παραλάβει ουτε εχει καμια ειδοποιηση

Οταν τους περνει τηλεφωνο το συνδεουν με το αρμοδιο τμημα .... και πεφτει η γραμμή

Θα πάει απο Δευτερα να τους πει να την ...κρατησουν για να τη βλεπουν

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και καλά να πάθουν, δεν έχουν ούτε καλή εξυπηρέτηση, ούτε μεγάλη ποικιλία και πλέον οι προσφορές τους είναι για κλάματα που οι πρώτες εβδομάδες που τα φυλλάδια τους εντυπωσίαζαν...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TO Σάββατο που πήγα το πρωι μας κατέβαζαν στο 2ο πάρκινγκ κάτω και ήταν ένας τύπος με μπλόκ αποδείξεων και ζήταγε 2ευρώ,μόλις μου το λέει καλά φεύγω τότε ,του λέω και γυρίζω στο πάνω πάρκινγκ όπου και βρήκα μια θεσούλα αφού έλειπε αυτός που παρέπεμπε στο κάτω πάρκινγκ μετά απο λίγο εμφανίστηκε πάλι.

μάλλον το κάτω πάρκινκ είναι ιδιωτικο.αντε με τα ζωα που θα τους δώσω και 2 ευρω.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Αμα εχετε βρει καλες τιμες σε ειδη Πληροφορικης να μας το αναφερεται παιδια. Φυσικα ελπίζουμε να εχουμε και καλες τιμες και στο απωτερο μελλον..
Link to comment
Share on other sites

TO Σάββατο που πήγα το πρωι μας κατέβαζαν στο 2ο πάρκινγκ κάτω και ήταν ένας τύπος με μπλόκ αποδείξεων και ζήταγε 2ευρώ,μόλις μου το λέει καλά φεύγω τότε ,του λέω και γυρίζω στο πάνω πάρκινγκ όπου και βρήκα μια θεσούλα αφού έλειπε αυτός που παρέπεμπε στο κάτω πάρκινγκ μετά απο λίγο εμφανίστηκε πάλι.

μάλλον το κάτω πάρκινκ είναι ιδιωτικο.αντε με τα ζωα που θα τους δώσω και 2 ευρω.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Δεν είναι ιδιωτικό φίλε μου κοίτα μια σελίδα πίσω και θα δείς πως κάποιος έχει βρεί τρόπο να βγάζει καλό μεροκάματο. Έχω πάει τρείς φορές και τις δυο έχω σταθμεύσει στο δεύτερο υπόγειο χωρίς να έχω πληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά ξέρει κανείς που θα ανοίξει το Media Markt στην Θεσσαλονίκη την Πέμπτη?Έχει γεμίσει αφίσες η πόλη αλλά ακόμα τοποθεσία δεν ξέρουμε.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς που θα ανοίξει το Media Markt στην Θεσσαλονίκη την Πέμπτη?Έχει γεμίσει αφίσες η πόλη αλλά ακόμα τοποθεσία δεν ξέρουμε.

Στη Πυλαία,απέναντι απο το εμπορκό κέντρο Μακεδονία.

Περισσότερα δεν γνωρίζω,σου γράφω οτι είδα στη διαφήμιση μέσα απο την εφημερίδα.;)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Προχθές που περνούσα από εκεί, βγαίνοντας από το carrefour προς περιφερειακό, τσουπ φάτσα μπροστά μου το media markt! Μιλάμε κόντεψα να τρακάρω, δεν ήξερα ότι θα άνοιγε εκει (κι αναρωτιόμουν σε ποιο μέρος θα ήταν!). Είναι δίπλα από το Νοσόκομείο Αγ. Παύλος. Πάντως στα εγκαίνια θέλω να πάω μήπως έχουν καμια καλή προσφορά! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο το media markt.

πολύ κακό για το τίποτα.δεν έχει τρελές προσφορές όπως διαφημίζοταν.

όπως και τα άλλα εμπορικά είναι.

Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο το media markt.

πολύ κακό για το τίποτα.δεν έχει τρελές προσφορές όπως διαφημίζοταν.

όπως και τα άλλα εμπορικά είναι.

Έτσι φαίνεται.Τελικά μόνο οι προσφορές όταν πρωτοάνοιξε έλεγαν.

Άσε που μετά τον πανικό των πρώτων ημερών έχουν ξεχάσει να ξαναγεμίσουν τα ράφια.:p

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...