Jump to content

[Επίσημο] Qtek S200 (Prophet)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηθελα να ρωτησω για handsfree καλυτερα απο αυτα που εχει το κουτι γιατι αυτα μου κοπηκαν.Οποιος εχει κατι υποψιν του ας μου πει..Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalimera sas.

eime kai ego enas akoma katoxos tou s200

Ithela na rotiso 2 pragmata kai elpizo na gnorizete,tha xaro poli.

 

1. thelo na valo to destinator kai den ksero pia ekdosi eine i teleftea gia na to valo kai na eine simvati me wm5.

2.episis thelo na mou stilete pm an eine ethikto me site gia efarmoges spasmenes.

 

Efxaristo poli ekltonproteron

 

to kainourio destinator 6 einai apolyta symbato me win mobile 5

apla korifaio!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια.Χτύπησα την οθόνη του S200 και η μισή οθόνη τα παιξε δηλαδή χάλασαν τα χρώματα.Ξέρετε μήπως πόσο χρεώνουν την αλλαγή οθόνης??

 

Επίσης τη συσκευή πρέπει να την παω στην Ace hellas??

 

Mου αρέσει που είχα και θήκη και screen protector :( .Τελικά αν θέλει να γίνει κάτι θα γίνει όσο και να προσπαθείς να το αποφύγεις.

Link to comment
Share on other sites

Τη συσκευή πρέπει να την πας στην Ace hellas (Αγ. Παρασκευή)

Θα την αφήσεις για 10 μέρες περίπου και θα σου κοστίσει 153 Euro!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια.Χτύπησα την οθόνη του S200 και η μισή οθόνη τα παιξε δηλαδή χάλασαν τα χρώματα.Ξέρετε μήπως πόσο χρεώνουν την αλλαγή οθόνης??

 

Επίσης τη συσκευή πρέπει να την παω στην Ace hellas??

 

Mου αρέσει που είχα και θήκη και screen protector :( .Τελικά αν θέλει να γίνει κάτι θα γίνει όσο και να προσπαθείς να το αποφύγεις.

 

Όταν λες χάλασαν τα χρώματα τι εννοείς? Σε προσπάθειά μου (τρομάρα μου!) να επισκευάσω μόνος μου το S100 μου πίεσα την οθόνη στην πάνω αριστερή γωνία (εκεί ακριβώς που είναι το "σημαιάκι" των Windows) με αποτέλεσμα να γκριζάρει σε αυτό το σημείο η οθόνη και να φαίνεται αχνά το σήμα (ευτυχώς δεν χάλασε/κάηκε κάποιο pixel). Ω του θαύματος όμως, η οθόνη στο τραυματισμένο σημείο σταδιακά σε 3-4 ημέρες επανήλθε κανονικά. Εύχομαι να συμβαίνει κάτι τέτοιο ειδάλλως (το έπαθα και αυτό όταν ράγισε το γυαλί.....:cry: ) καρφί στην ACE Hellas και με ~160Ε στο χέρι...... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Ξέρει κανείς κάποιο κατάστημα σε Πειραιά Αθήνα να αγοράσω βάση στήριξης αυτοκινήτου για το s200.

Δεν θέλω e-shop γιατί θέλω επι τόπου να δω ποιά βάση ταιριάζει στο συγκεκριμένο σημείο του αυτοκινήτου.

(Ηοnda HRV, στη θήκη που υπάρχει δίπλα στο ρολόι ίσως προσαρμόζεται βάση με στήριξη ποτηροθήκης);)

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Ξέρει κανείς κάποιο κατάστημα σε Πειραιά Αθήνα να αγοράσω βάση στήριξης αυτοκινήτου για το s200.

Δεν θέλω e-shop γιατί θέλω επι τόπου να δω ποιά βάση ταιριάζει στο συγκεκριμένο σημείο του αυτοκινήτου.

(Ηοnda HRV, στη θήκη που υπάρχει δίπλα στο ρολόι ίσως προσαρμόζεται βάση με στήριξη ποτηροθήκης);)

 

για δοκίμασε στο http://www.moderntalking.gr/

Οδός Φορμίωνος στο Βύρωνα

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω για handsfree καλυτερα απο αυτα που εχει το κουτι γιατι αυτα μου κοπηκαν.Οποιος εχει κατι υποψιν του ας μου πει..Ευχαριστω...

 

Αδελφέ όσο και αν έψαξα δεν βρήκα κάτι διαφορετικό. Το play247.gr πουλάει τα αυθεντικά hands free πάντως. Εμένα δεν με βολεύουν όταν θέλω να ακούσω mp3... :confused:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ όσο και αν έψαξα δεν βρήκα κάτι διαφορετικό. Το play247.gr πουλάει τα αυθεντικά hands free πάντως. Εμένα δεν με βολεύουν όταν θέλω να ακούσω mp3... :confused:

Εγω το ιδιο.Μονο στο πλαισιο βρηκα αυτα που ειναι για το s100 τα οποια κανουν και στο s200 απο οτι εμαθα.

Link to comment
Share on other sites

Nαι ας πούμε κάτι :)

 

Έβαλα ένα πρόγραμμα που είχε να κάνει κάτι με το WiFi και επειδή δε μου έκανε, το έκανα uninstall κανονικά. Όμως το σιχαμένο έμεινε μέσα στο Start/Programs. Πώς θα μπορούσα να το καταργήσω απο 'κεί?

Link to comment
Share on other sites

αμα μπεις στα windows δεν μπορεις να το κανεις διαγραφη απο εκει;το εικονιδιο σου εχει μεινει;

 

Όταν λες να μπώ στα windows και να το κάνω από 'κεί, τί ενοείς? Γιατί κάτι σε δεξί κλίκ εκεί στα προγράμματα δεν παίζει..

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis

--------------------------------------------------------------------------------

 

Οι συντομεύσεις είναι στο:

\windows\Start_Menu\Προγράμματα

ή

\windows\Start Menu\Programs

__________________

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

 

Οι συντομεύσεις είναι στο:

\windows\Start_Menu\Προγράμματα

ή

\windows\Start Menu\Programs

__________________

 

Ωραίος, ευχαριστώ πολύ :) Να φανταστώ ότι είναι κάτι πολύ απλό αυτό ε? Αρχή είναι, φαντάζομαι είμαι δικαιολογημένος :O

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν δεν το ξερεις δεν παει το μυαλο σου,και μενα αλλοι μου το ειπανε,ετσι πανε αυτα τα πραγματα,και εσυ με την σειρα σου θα το πεις σε αλλον αμα δεις καποιον να ρωταει το συγκεκριμενο;)
Link to comment
Share on other sites

xairete exw kana 2 apories

 

1)mporw na brw kapou thn teleytaia ellhnikh rom?

einai apo expansys kai den mporw mesw ths qtek

 

2)poia einai h teleytaia ekdosh?

 

3)epeidh to phra 2o xeri otan to kanw format fortwnei ellhnika cab kai diafora alla ayto shmainei oti hdh exei thn ellhnikh mesa e?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω συναντήσει επανηλλημένως ένα πρόβλημμα με τα SMS. Πολλές φορές έτυχε να κάνω restart και όταν ξαναμπεί στα Windows να έχουν εξαφανιστεί κάποια πρόσφατα μηνύματα!

 

Στην αρχή νόμιζα πως έφταιγε το ότι δεν έκλεινα το "Text Messages" από το Running Programs στο System πριν το restart, αλλά συνέβη και όταν το έκλεινα. Mήπως κάνω κάτι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν φταις εσυ,εχει αναφερθει ξανα αυτο το προβλημα,το γνωριζουν και θα το φτιαξουν στην επομενη αναβαθμιση,ετσι εχουν πει
Link to comment
Share on other sites

Yparxei kanenas epitrapezios fortisths gia na fortizw thn mpataria mono?

Eyxaristw!

 

Έχω παραγγείλει αυτό:

http://www.gpsforless.co.uk/product_details.php?id=5248

Στο ίδιο μαγαζί υπάρχουν αντίστοιχοι φορτιστές και για άλλα μοντέλα.

Όταν έρθει θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω συναντήσει επανηλλημένως ένα πρόβλημμα με τα SMS. Πολλές φορές έτυχε να κάνω restart και όταν ξαναμπεί στα Windows να έχουν εξαφανιστεί κάποια πρόσφατα μηνύματα!

 

Στην αρχή νόμιζα πως έφταιγε το ότι δεν έκλεινα το "Text Messages" από το Running Programs στο System πριν το restart, αλλά συνέβη και όταν το έκλεινα. Mήπως κάνω κάτι λάθος?

 

Η λύση σε αυτό είναι πριν από το restart να πατάς το power για να μπαίνει σε suspend για κανένα λεπτό η συσκευή. Έτσι γράφονται τα περιεχόμενα της προσωρινής μνήμης στη μόνιμη. Μετά μπορείς να κάνεις restart χωρίς να χαθεί τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...