Jump to content

Τριήμερο «Meeting» @ dte-Comdex Greece 2005


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ήμουν και εγώ εκεί εχθές το απόγευμα. Δεν ήξερα ότι έχετε περίπτερο. Που ήταν βρε παιδιά? Δεν το πήρα χαμπάρι..

 

Τώρα διάβασα το post του pan82.. Το περίπτερο της κινητής τηλεφωνίας το είδα, αλλά δεν κατάλαβα ότι είχε κιάλλο μαζί.. Κρίμα..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

θέλετε να δείτε Μsk και Μythozz? ...απλό :p :lol: http://www.myphone.gr/gallery/showphoto.php/photo/12872/sort/2/cat/3193/page/4

 

όσοι προλάβουν :p

Πιο συγκεκριμένα αυτό είναι Mythozz και MsK ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ ήμουν απ τους τυχερούς που αμέσως μετά τους Κορεάτες έπεσα πάνω στο myphone. ήταν στην αρχή της έκθεσης, ίσως ήταν λίγο θέμα τύχης να το δεις, γενικώς περιπλανιόμουν 3 ώρες και δεν τα είδα όλα, η διάταξη ήταν επιεικώς χάλια! :O

 

druides, thanks for the tip, θα το δοκιμάσω το βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλη την Comdex είμασταν, τι εννοείς;

 

Βρε Αιμίλιε ξεκόλλα!!! Δεν εννοούσα που είσασταν εσείς αλλά τα υπόλοιπα παιδιά του myphone γιατί και εγώ δεν τα βρήκα σαν και εσένα λόγω της διάταξης της έκθεσης. Αυτό το μπάτε σκύλοι και κάντε βόλτες ήταν απαράδεκτο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι διοργανωτές αποδείχθηκαν κατώτεροι των περιστάσεων και δεν είχαν τοποθετήσει πάνω σε κάθε περίπτερο τον αριθμό του (σε ό,τι αφορά τη δική μας περίπτωση, το 2F2 που είχαμε ανακοινώσει)... :(

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα λέμε πάλι του χρόνου!

The effort to understand the universe is one of the very few things that lifts human life a little above the level of farce, and gives it some of the grace of tragedy.

Steven Weinberg (1933 - )

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/32eppforum.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η έκθεση και το περίπτερο του myphone το έβρισκε κανείς με την πρώτη. Ηταν λοξά πίσω από την Κινητή :O

 

Χώρια που γινόταν ΤΟ τζέρτζελο :!:

 

Βέβαια και όσοι δεν το είδαν δικαιολογημένοι είναι, προφανώς χάζευαν τις γυναίκες φωτιά στο περίπτερο της Κορέας.

 

Πάντως της ΚΟΡΕΑΣ γινόταν επί τριημέρου στο περίπτερο του myphone :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ειρήσθω εν παρόδω

 

Αθανατη Αρχαια Ελληνικη γλωσσα !!!!! :D :D :D :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω ότι η έκθεση σαν έκθεση ήταν κ άτω του μετρίου, ωστόσο είχε παρουσία το myphone και έτσι σώθηκαν τα προσχήματα... :p
Link to comment
Share on other sites

Εσύ είσαι ο Γιάννης (αν δεν κάνω λάθος) που κέρδισε? :)

Nαι.

Αντε και του χρονου. :p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω ότι η έκθεση σαν έκθεση ήταν κ άτω του μετρίου, ωστόσο είχε παρουσία το myphone και έτσι σώθηκαν τα προσχήματα... :p

 

Είχε και έκθεση γύρω από το περίπτερό μας; :lol:

Νομίζω ήμαστε το πιο φασαριόζικο περίπτερο πάντως και κρίμα για όσους δε μας βρήκαν και αντιθέτως μας έβρισκαν κάποιοι που δεν το ήξεραν και έρχονταν να δουν τι κάναμε όλοι εκεί τόσο ενδιαφέρον :p

 

Ευκαιρία και για μένα να αποκτήσω νέες συμπάθειες και να επιβεβαιώσω κάποιες διαχρονικές :love:

 

Χαρούλη μη λες καλά λόγια για μένα και τα πιστέψει κανείς!Αφού σε κυνηγούσα σε όλο το περίπτερο για να σε ελέγχω και τον Αλέξη για να κάνει post :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Nαι.

Αντε και του χρονου. :p

Tι κέρδισες; :w00t:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Tι κέρδισες; :w00t:

Την ξανθιά λουλουδού! :w00t:

Προφανώς θα λένε για το κινητό (LG F2400) που έκανε το MyPhone δώρο κάθε μερά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...