Jump to content

Samsung Galaxy Watch7/Ultra


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 25/7/2024 at 8:58 ΜΜ, doganos said:

Πώς το έκανες; Δεν μπορώ να προχωρήσω. Βάζω σειριακό και λέει θέλει ΙΜΕΙ. Αλλά δεν έχει ΙΜΕΙ μόνο σειριακό

Εγώ μιλάω για το ultra . Καλύτερα κάλεσε την samsung να σε καθοδηγήσει.  Εάν έχεις samsung κινητό συνδέεται στο κινητό σου και σου κάνουν αυτοί την αίτηση.  Είναι πολύ ευγενικοί.  

London for ever
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chrismasgr said:

Εγώ μιλάω για το ultra . Καλύτερα κάλεσε την samsung να σε καθοδηγήσει.  Εάν έχεις samsung κινητό συνδέεται στο κινητό σου και σου κάνουν αυτοί την αίτηση.  Είναι πολύ ευγενικοί.  

Μίλησα και είπαν έχουν θέμα και θα με καλέσουν μόλις διορθωθεί...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, doganos said:

Μίλησα και είπαν έχουν θέμα και θα με καλέσουν μόλις διορθωθεί...

Γειά σας και από εμένα. 

Εχτές παρέλαβα το Galaxy Watch Ultra. Εντυπώσεις ακόμα είναι νωρίς, αλλά όντως τρέχει πιο γρήγορα από Watch 6 πολύ πιο ωραία και φωτεινή οθόνη. 

Για μπαταρία 🔋 από εχτές ξεκίνησε με 75% και τώρα έχω 8% (καταλαβαίνετε πολύ ψάξιμο κτλπ). 

Και εγώ πήγα να κάνω την διαδικασία με το λουράκι αλλά κολλάει στο serial_number, αύριο θα τους πάρω τηλέφωνο. 

20240726_162926.jpg

Παιδιά ξέρει κανείς για το LTE τι γίνεται, πήρα την Cosmote και μου είπαν ότι δεν γίνεται να έχω το ίδιο νούμερο στο ρολόι και στο τηλέφωνο. Δεν είμαι σίγουρος γιατί το παλικάρι δεν ήταν και πολύ γνώστης. Ξέρετε τίποτα??? 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, sv2bzq said:

Γειά σας και από εμένα. 

Εχτές παρέλαβα το Galaxy Watch Ultra. Εντυπώσεις ακόμα είναι νωρίς, αλλά όντως τρέχει πιο γρήγορα από Watch 6 πολύ πιο ωραία και φωτεινή οθόνη. 

Για μπαταρία 🔋 από εχτές ξεκίνησε με 75% και τώρα έχω 8% (καταλαβαίνετε πολύ ψάξιμο κτλπ). 

Και εγώ πήγα να κάνω την διαδικασία με το λουράκι αλλά κολλάει στο serial_number, αύριο θα τους πάρω τηλέφωνο. 

20240726_162926.jpg

Παιδιά ξέρει κανείς για το LTE τι γίνεται, πήρα την Cosmote και μου είπαν ότι δεν γίνεται να έχω το ίδιο νούμερο στο ρολόι και στο τηλέφωνο. Δεν είμαι σίγουρος γιατί το παλικάρι δεν ήταν και πολύ γνώστης. Ξέρετε τίποτα??? 

Πήγαινε σε κατάστημα cosmote η Γερμανό... Βγάζεις καρτες multi sim μια στο κινητό και e sim  στο ρολόι με το ίδιο νούμερο.. Με την ανάλογη χρέωση θα στα πουν.. Και είσαι έτοιμος 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Spirospe40 said:

Πήγαινε σε κατάστημα cosmote η Γερμανό... Βγάζεις καρτες multi sim μια στο κινητό και e sim  στο ρολόι με το ίδιο νούμερο.. Με την ανάλογη χρέωση θα στα πουν.. Και είσαι έτοιμος 

Σε ευχαριστώ πολύ, από εβδομάδα θα πάω Κατερίνη που κάνω διακοπές και θα δω. 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

Ενδιαφέρομαι για το απλό 7άρι 44χιλ. Να πάρω bluetooth ή lte? Εχω καρτοκινητή whatsup. Πως συνδέεται με τον ίδιο αριθμό στο δίκτυο, αν αυτό είναι εφικτό;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

ξέρεις κανείς ποιες λειτουργίες είναι κλειδωμένες αν το χρησιμοποιείς σε μη samsung Κινητά; πχ πληρωμές με το ρολόι θα μπορείς να κάνεις;

Και γενικά δουλεύει καλά ή έχει θέματα συνδεσιμότητας;

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, georkouk27 said:

Γεια σας,

ξέρεις κανείς ποιες λειτουργίες είναι κλειδωμένες αν το χρησιμοποιείς σε μη samsung Κινητά; πχ πληρωμές με το ρολόι θα μπορείς να κάνεις;

Και γενικά δουλεύει καλά ή έχει θέματα συνδεσιμότητας;

Ηλεκτροκαρδιογραφημα, πιεση, AGEs 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, georkouk27 said:

Οι πληρωμές με ποια εφαρμογή γίνονται;

Με το πορτοφόλι της Google Pay. 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

αγορασα και εγω το 7αρι 44mm green , που βασικα  ειναι ασημι ματ με πρασινο λουρακι. στην αρχη σκεφτομουν οτι τσαμπα τα λεφτα που εδωσα , γιατι εχω το 5 44mm , αλλα τελικα και μονο για τη ταχυτητα  και την αμεσοτητα παντου , καθολου lag επιτελους , τα αξιζει τα λεφτα του . μερα με τη νυχτα με το 5αρι .

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, stelioz78 said:

αγορασα και εγω το 7αρι 44mm green , που βασικα  ειναι ασημι ματ με πρασινο λουρακι. στην αρχη σκεφτομουν οτι τσαμπα τα λεφτα που εδωσα , γιατι εχω το 5 44mm , αλλα τελικα και μονο για τη ταχυτητα  και την αμεσοτητα παντου , καθολου lag επιτελους , τα αξιζει τα λεφτα του . μερα με τη νυχτα με το 5αρι .

Και εγώ πήρα το LTE αλλά το περιμένω ακόμα (από Public) 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alex61 said:

Και εγώ πήρα το LTE αλλά το περιμένω ακόμα (από Public) 

μακαρι να σου ερθει γρηγορα , πολυ καλη επιλογη το 44mm , αλλα κακη επιλογη το public

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, stelioz78 said:

μακαρι να σου ερθει γρηγορα , πολυ καλη επιλογη το 44mm , αλλα κακη επιλογη το public

Εσύ από πουυυυ το πήρες? Μάλιστα την παραγγελία την έκανα 23 το βράδυ, πριν "κυκλοφορήσει", μήπως ξέρεις πως μπορούμε να πάρουμε το έξτρα λουρακι???? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alex61 said:

Εσύ από πουυυυ το πήρες? Μάλιστα την παραγγελία την έκανα 23 το βράδυ, πριν "κυκλοφορήσει", μήπως ξέρεις πως μπορούμε να πάρουμε το έξτρα λουρακι???? 

προσπαθω για το λουρακι αλλα συνεχεια μου λεει οτι το serial number ειναι λαθος η πρεπει να εχει 15 ψηφια . εγω 11 βλεπω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, stelioz78 said:

προσπαθω για το λουρακι αλλα συνεχεια μου λεει οτι το serial number ειναι λαθος η πρεπει να εχει 15 ψηφια . εγω 11 βλεπω

Παιδιά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι ακόμα έχει πρόβλημα το σαιτ τους, μου κράτησαν τα στοιχεία του ρολογιού και τα δικά μου και θα τα καταχωρήσουν αυτή και θα με πάρουν και τηλέφωνο. 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, sv2bzq said:

Παιδιά πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι ακόμα έχει πρόβλημα το σαιτ τους, μου κράτησαν τα στοιχεία του ρολογιού και τα δικά μου και θα τα καταχωρήσουν αυτή και θα με πάρουν και τηλέφωνο. 

Δώσε το τηλ και που πήρες? 

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους παρέλαβα κι εγώ το Silver από Γερμανό. Πολύ πιο όμορφο από κοντά. Στην αρχή μου είχε φανεί άσχημο. Μετά σιγά σιγά άλλαξα γνώμη. Τώρα που το βλέπω στο χέρι μου μου αρέσει πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, alex61 said:

Δώσε το τηλ και που πήρες? 

Συγνώμη τώρα γύρισα από το μπάνιο.... 

Πήρα στο 2106292361 πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ ευγενικά όλα τα παιδιά. 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία πόσο κρατάει τελικά μόνο με ειδοποιήσεις ενεργές και lift to wake την ημέρα(οχι το βράδυ). χωρίς μέτρηση καμία ούτε καρδιακός ρυθμός, ούτε τίποτα. ούτε GPS για άσκηση κλπ

Link to comment
Share on other sites

Απο 5 pro ερχομαι και θεωρώ πως δεν φτάνει το 5 pro σε διάρκεια μπαταρίας αλλά είναι μακράν ποιο ποιοτικό, μπράβο στη Sammy 🙂

 

20240730_120931 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

nightmode εχει μονο το συγκεκριμενο watchface του ultra ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνουν εκεί στην Samsung. Μια εταιρεία αυτού του μεγέθους πόσες μέρες θέλει να διορθώσει το πρόβλημα στο site; Πότε θα μπορέσουμε να κάνουμε την διαδικασία για το δωρεάν λουράκι; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, efbill said:

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνουν εκεί στην Samsung. Μια εταιρεία αυτού του μεγέθους πόσες μέρες θέλει να διορθώσει το πρόβλημα στο site; Πότε θα μπορέσουμε να κάνουμε την διαδικασία για το δωρεάν λουράκι; 

Και εμείς που το καναμε απο την πρώτη μερα στης 24, ακομα περιμένουμε να γίνει έγκριση.. Με ρυθμούς χελώνας πανε... 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν είναι συμβατό με το Samsung Tab S9+;

Μέχρι τουλάχιστον το Watch 6, η Samsung έχει καταστήσει τα tablet της μη συμβατά με τα ρολόγια.

Έλεγα μήπως με το Watch 7 αποφάσισε να αλλάξει τακτική.

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...