Jump to content

Samsung Galaxy A55 5G


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

22 ώρες πριν, takpanos said:

Αγορά σήμερα 17194906157404827352982366960925.thumb.jpg.e610e30c53b7dd628b128bdfac4c190b.jpg

Εντωμεταξύ, το drele  το είχε για μερικές ώρες σήμερα το πρωί. Τώρα "εκτός αποθέματος" και δεν ξέρουν πότε ξανά..

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, nikolaosp said:

Εντωμεταξύ, το drele  το είχε για μερικές ώρες σήμερα το πρωί. Τώρα "εκτός αποθέματος" και δεν ξέρουν πότε ξανά..

Αυτή τη στιγμή το έχει σε γαλάζιο και μαύρο.

Εν τω μεταξύ αυτή την ώρα κάνω την νέα αναβάθμιση Ιουνίου. Χτες που το αγόρασα έκανα του Μαϊου που βγήκε πριν λίγες μερες.

Σήμερα δε μου αναγνώριζε το δακτυλικό. Το έβγαλα και το ξαναπέρασα αλλά πάλι τα ίδια.

Για να δούμε μήπως φτιάξει με την αναβάθμιση 

Η θήκη πάντως εξαιρετική https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/aksesouar-gia-kinita/categories-thikes/samsung-thiki-back-cover-gia-samsung-galaxy-a55-diafani_4455096 

 

Υ.Σ. Το δακτυλικό δείχνει να έφτιαξε μετά την αναβάθμιση 

Edited by takpanos
Link to comment
Share on other sites

On 29/6/2024 at 10:30 ΠΜ, takpanos said:

Τελικά με την αναβάθμιση έφτιαξε το δακτυλικο 

Σε μένα μια χαρά ήταν από πριν 

Edited by panoslvd
Link to comment
Share on other sites

On 18/6/2024 at 3:57 ΜΜ, nikolaosp said:

Μόλις παρέλαβα το Α55 και πριν ανοίξω το κουτί παρατηρώ πως οι σφραγίδες ασφαλείας στο πάνω και κάτω μέρος του κουτιού είναι διαφορετικές. Ανοίγω το κουτί και παραλαμβάνω ή πακετάρω και το στέλνω πίσω; Τι λέτε;

 

A55_1.jpg

A55_2.jpg

Καλημερα, το πας πισω ειναι ανοιγμενη η συσκευη. 

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2024 at 11:30 ΠΜ, ea6gka said:

Καλημερα, το πας πισω ειναι ανοιγμενη η συσκευη. 

Αυτό έκανα. Το επέστρεψα και 5 εργάσιμες μέρες μετά μου επιστράφηκαν τα χρήματά μου. Έτσι όπως είναι οι φωτογραφίες, με τα ίδια ακριβώς αυτοκόλλητα έχει συμβεί και σε φίλο που έχει ψωνίσει από διαφορετικό κατάστημα από μένα!

Link to comment
Share on other sites

προσφατα πηρα σε μια φιλη μου το κινητο αυτο.εως τωρα ολα δουλευουνε μια χαρα.αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με την συνδεση ενος smartwatch garmin 45s ,που απλα δεν το βλεπει το κινητο.δεν ειναι ανιχνευσιμο.

ισως να παιζει ρολο οτι το ρολοι ειναι παλιο και ισως δεν αναγνωριζει το bluetooth 5.3 που ειναι το κινητο..δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο..

ξερει κανεις τι μπορει να παιζει γιατι ποτε δεν ειχα αθλητικα smartwatch και δεν ξερω τι να κανω...

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ktikti said:

προσφατα πηρα σε μια φιλη μου το κινητο αυτο.εως τωρα ολα δουλευουνε μια χαρα.αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με την συνδεση ενος smartwatch garmin 45s ,που απλα δεν το βλεπει το κινητο.δεν ειναι ανιχνευσιμο.

ισως να παιζει ρολο οτι το ρολοι ειναι παλιο και ισως δεν αναγνωριζει το bluetooth 5.3 που ειναι το κινητο..δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο..

ξερει κανεις τι μπορει να παιζει γιατι ποτε δεν ειχα αθλητικα smartwatch και δεν ξερω τι να κανω...

εχεις δωσει οτι δικαιωματα χρειαζονται?

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω δωσει.αλλωστε το ρολοι δουλευε πριν και δουλευει με ενα samsung a12

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το Α55 εδώ και περίπου δύο μήνες αλλά προς το παρον δεν το λειτουργώ ως βασική συσκευή. Μέχρι τώρα ήμουν πολύ ευχαριστημένος από αυτό με την χρήση που του έκανα. Όμως προχθές που δούλεψα  για περίπου 1 ώρα το Google maps, έβγαλα ταυτόχρονα και 20 με 30 φωτογραφίες και ήταν συνδεδεμένο με Bluetooth με ένα Huawei gt2 η οθόνη έριξε παρά πολύ τη φωτεινότητα της και δεν επανέρχονταν στα κανονικά επίπεδα με τίποτε. Το κινητό ήταν απλά λίγο πιο ζεστό από το κανονικό! Έχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο; Είναι τόσο ευαίσθητο σε σημείο να μην μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε λογικά πλαίσια όταν η θερμοκρασία έξω είναι πάνω από 30 βαθμούς; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Με την,συγκεκριμένη συσκευή δεν,έχει τύχει προς το παρόν...με άλλες συσκευές παλιότερα ναι ειδικά κάτω,από τον ήλιο με σκληρή χρήση έπαθα το ίδιο...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, george_21 said:

Καλημέρα. Με την,συγκεκριμένη συσκευή δεν,έχει τύχει προς το παρόν...με άλλες συσκευές παλιότερα ναι ειδικά κάτω,από τον ήλιο με σκληρή χρήση έπαθα το ίδιο...

Ευχαριστώ για την απάντηση! Επειδή εγώ δεν έκανα καθόλου σκληρή χρήση ίσως πρέπει να το πάω στη Samsung για έναν έλεγχο. 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν απαντάω σε κλήση κάνει μια μικρή δόνηση? Το έχω ανενεργό.

Screenshot_20240705_111827_Call settings~2.jpg

Screenshot_20240705_111912_Call settings.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κατεβάζοντας το good lock από galaxy store κάνεις ωραίες παραμετροποιησεις..υπάρχουν κ βίντεο με ιδέες στο  YouTube.,  πχ αυτό το διπλό η τριπλό tap στην πλάτη του κινητού με το δάχτυλο βολεύει πολύ στο τι θέλεις να κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...