Jump to content

OnePlus 12R


MAGAKOS-E
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση βρε παιδιά. Κάτοχος του τηλεφώνου εδώ κάποιες μέρες αλλά στην συσκευασία δεν είχε φορτιστη.

Απ' ότι είδα ακόμη και με τους qualcomm φορτιστές 33ως100βατ φορτίζει με 16 οπότε είμαι στην αναζήτηση φορτιστή. 

Η ερώτηση μου είναι με πόσα βατ φορτίζει με τον μαμά φορτιστή και χωρίς την επιλογή της "super φόρτισης" .

Το σκέφτομαι να σας πω να τον αγοράσω αλλά είναι σχετικά ακριβός , συν ότι δεν θέλω να φορτίζω  με 100βατ συνέχεια...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πώς γίνεται να μην είχε φορτιστή;;; Κ από αλλού το έχω διαβάσει αυτό... Εγώ από Κωτσόβολος που το πήρα είχε μέσα....να σου πω την αλήθεια δεν τον έχω χρησιμοποιήσει ούτε μια φορά... επειδή φορτίζω μόνο βράδυ επιλέγω απλό φορτιστή... βέβαια το τηλέφωνο είναι προγραμματισμένο να προσαρμόζεται το βράδυ ανάλογα της ταχύτητας φόρτισης... λογικά θα σου βγάζει κ εσένα την ειδοποίηση...

Link to comment
Share on other sites

Το κουτί αν δεις είναι πιο μικρό αρκετά κ έχει μόνο καλώδιο. Εμένα μου το έδωσε κάποιος που το αγόρασε από Σκρουτζ και επειδή δεν είχε φορτιστη δεν το ήθελε.

Σκέφτομαι.να βρω κανέναν supervooc 65w που θα είναι σγρ πιο οικονομικός και θα φορτίζει σχετικά γρήγορα.

Αν κάποιος δοκιμάσει κάτι , με οποιοδήποτε φόρτιστη ας το γράψει παιδιά να έχουμε μια εικόνα.. ευχαριστώ πολύ..

 

Link to comment
Share on other sites

33w της Xiaomi....μια χαρά γρήγορος είναι...δεν έχω μετρήσει χρόνους... αλλά κάνει την δουλειά του....

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, geoanto555 said:

Καλημέρα. Να κάνω μια ερώτηση βρε παιδιά. Κάτοχος του τηλεφώνου εδώ κάποιες μέρες αλλά στην συσκευασία δεν είχε φορτιστη.

Απ' ότι είδα ακόμη και με τους qualcomm φορτιστές 33ως100βατ φορτίζει με 16 οπότε είμαι στην αναζήτηση φορτιστή. 

Η ερώτηση μου είναι με πόσα βατ φορτίζει με τον μαμά φορτιστή και χωρίς την επιλογή της "super φόρτισης" .

Το σκέφτομαι να σας πω να τον αγοράσω αλλά είναι σχετικά ακριβός , συν ότι δεν θέλω να φορτίζω  με 100βατ συνέχεια...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ψαξε banggood για φορτιστη αυθεντικο με Ευρωπαικα προτυπα,σιγουρα δεν εχεις να χασεις κατι και εννοειται εξαιρετικες τιμες. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...