Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80 (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...Οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι άτομα που αγοράζουν ένα τηλέφωνο για να το δοκιμάσουν και να παίξουν μαζί του. Το αποτέλεσμα αυτού, είναι να αγοράζουν αυτές τις συσκευές και μετά από ένα διάστημα 1-2 μηνών να τις πουλούν τουλάχιστον 20% κάτω.

Δεν νομίζω νάναι οι περισσότεροι αυτοί.Αυτό μπορούν να το κάνουν μόνο αυτοί που δεν δεσμεύονται με σύνδεση(επιδότηση) κλπ.Οι υπόλοιποι υποθέτω το κρατάνε αναγκαστικά όσο διαρκεί το συμβόλαιό τους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nomizo pos se afto to site iparxi diathesimo to N80

 

Einai romaniko site (opios kseri tin glosa as mas pi)

 

http://www.shopgsm.ro/detalii_magazin.asp?producator_telefon=Nokia&model_telefon=N80

Link to comment
Share on other sites

Nomizo pos se afto to site iparxi diathesimo to N80

 

Einai romaniko site (opios kseri tin glosa as mas pi)

 

http://www.shopgsm.ro/detalii_magazin.asp?producator_telefon=Nokia&model_telefon=N80

 

Μάλλον για την κουμπάρα του το έχει κρατήσει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους εξαφανίστηκε και το Coming Soon και βγήκε στην επιφάνεια το Support site!!!:happy:

Nokia N80 Support Site

Απ'ότι φαίνετε είμαστε στην τελική ευθεία!:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω νάναι οι περισσότεροι αυτοί.Αυτό μπορούν να το κάνουν μόνο αυτοί που δεν δεσμεύονται με σύνδεση(επιδότηση) κλπ.Οι υπόλοιποι υποθέτω το κρατάνε αναγκαστικά όσο διαρκεί το συμβόλαιό τους.

 

Nα σε ρωτήσω φίλε μου! Δηλαδή αυτοί που το παίρνουν με σύνδεση θες να πεις ότι χάνουν το δικαίωμα αυτό;

Ενδιαφέρομαι να το πάρω και εγώ με επιδότηση και δεν το ήξερα!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμφωνώ πάντως με την άποψη ότι 620-650€ είναι πάρα πολλά για αυτό το τηλέφωνο...

 

Είναι όντως πολλά! Αν σκεφτείς ότι 500 ευρώ + φπα = 595 ευρώ!

50 ευρώ πάνω από την ανακοίνωση! Απορρώ γιατί ανακοινώνουν την τιμή,

αφού και η ίδια η Nokia 620 ευρώ το έχει, δηλαδή 25 ευρώ πάνω!

Φαίνεται δεν τα βγάζουν πέρα τα παιδία!:lol: :!:

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζοντας την αναζήτηση του κινητού ρώτησα σήμερα το μεσημέρι στο nokia club γλυφάδας και μου είπε ότι θα έρθει με 550 ε ,και ότι θα κάνει κρατήσεις από μ. δευτέρα , τώρα αν μου έλεγε βλακείες δεν ξέρω!
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζοντας την αναζήτηση του κινητού ρώτησα σήμερα το μεσημέρι στο nokia club γλυφάδας και μου είπε ότι θα έρθει με 550 ε ,και ότι θα κάνει κρατήσεις από μ. δευτέρα , τώρα αν μου έλεγε βλακείες δεν ξέρω!

 

Αν κάνει τόσο τότε αξίζει κάπως!! Παραβλέπω και το θέμα με το λογισμικό!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Στο Pixmania 646€ στις 31-5-2006 http://www.pixmania.com/gr/gr/252515/art/nokia/n80-aocis.html

 

Το πάχος του τελικά είναι 26 ή 23,4 mm;

Επειδή έχω δει το ψεύτικο σίγουρα είναι το 26 , γιατί είναι κοντό αλλά έχει πάχος!!

Link to comment
Share on other sites

Στο Pixmania 646€ στις 31-5-2006 http://www.pixmania.com/gr/gr/252515/art/nokia/n80-aocis.html

 

Το πάχος του τελικά είναι 26 ή 23,4 mm;

 

Dimensions

Volume: 97.4 cc

Weight: 134 g

Length: 95.4 mm

Width (max): 50 mm

Thickness (max): 26 mm

 

Από το επίσημο site της Nokia !!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Working in N80 are the follow .sis apps:

 

- Snakes game (from Nokia)

- Epocware Handy Weather (only 3rd app that installs and runs with no problem).

- All themes for 3250 by Nokia (found in w*w.nok*a.com/3250)

 

only these. All of them are .sis, not .sisx.

The game called Pukwings for 3250 (from Nokia page) installs, but the phone refuses to open it. The same with Nokia Tunes Studio for 3250.

The apps that guys posted here, for 3250 and N91, do not install.

That's it... As Mark said, a N80 in this moment is almost the same than a S40 phone... :)

 

Tώρα τι λέτε;

Xωρίς παρεξήγηση, θα διαφωνήσω με τον Mark. Αν μη τι άλλο, το Mobiluck στο 6270/80 τρέχει άνετα. Το ίδιο και ξεχωριστός file browser. Λεξικά, instant messengers, opera browser, text editor, αμέτρητα παιχνίδια, αμέτρητα θέματα. Αυτήν την στιγμή ένα Ν80 είναι χειρότερο, όχι ίδιο με ένα S40.

 

Φιλικά πάντα. :)

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς παρεξήγηση, θα διαφωνήσω με τον Mark. Αν μη τι άλλο, το Mobiluck στο 6270/80 τρέχει άνετα. Το ίδιο και ξεχωριστός file browser. Λεξικά, instant messengers, opera browser, text editor, αμέτρητα παιχνίδια, αμέτρητα θέματα. Αυτήν την στιγμή ένα Ν80 είναι χειρότερο, όχι ίδιο με ένα S40.

 

Φιλικά πάντα. :)

 

Ευτυχώς όμως, αυτή την στιγμή, δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα!

Ας ελπίζουμε όταν συμβεί αυτό, θα υπάρχουν αρκετές εφαρμογές και παιχνίδια, ελπίζω και σπασμένες!:D

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς όμως, αυτή την στιγμή, δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα!

Ας ελπίζουμε όταν συμβεί αυτό, θα υπάρχουν αρκετές εφαρμογές και παιχνίδια, ελπίζω και σπασμένες!:D

Σε πέντε μέρες; Δεν νομίζω... Όμως ήδη βγαίνουν νέες...

Link to comment
Share on other sites

Nα σε ρωτήσω φίλε μου! Δηλαδή αυτοί που το παίρνουν με σύνδεση θες να πεις ότι χάνουν το δικαίωμα αυτό;

Ενδιαφέρομαι να το πάρω και εγώ με επιδότηση και δεν το ήξερα!

Εννοώ ότι ένας που το αγοράζει σαν συσκευή το πουλάει σε 1-2 μήνες,βάζει 150-200 ευρώ παραπάνω και ξαναπαίρνει κάποιο πιο καινούριο.Ένας που κάνει νέα σύνδεση ή έχει μικρή επιδότηση,αν το πουλήσει δεν θα έχει κάποιο όφελος.

Μόλις γύρισα από Nokia Club όπου είμαι σε λίστα αναμονής για το κινητό.Μου επανέλαβε για μια ακόμα φορά ότι δεν έχουν καμιά ενημέρωση για το πότε τελικά θα κυκλοφορίσει.Απλά ελπίζουν μέσα στον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

666.4 ευρω δηλαδη.Τσαμπα πραμα.

 

Για μενα παντως δεν αξιζει σε καμια περιπτωση η αγορα ενος κινητου με το νεο symbian προς το παρον.Αυτα τα τηλεφωνα αν δεν το εχετε καταλαβει απευθυνονται σε ανθρωπους που εχουν αναγκη για λειτουργιες περα απο τις τυπικες ενος κινητου τηλεφωνου.Και αυτες οι λειτουργιες ειναι δυνατες μονο με την χρησιμοποιηση εφαρμογων.Απο τη στιγμη ομως που εφαρμογες ΔΕ θα υπαρχουν σε ικανοποιητικο βαθμο στους επομενους 1-3 μηνες το λιγοτερο,τα συγκεκριμενα τηλεφωνα θα λειτουργουν περισσοτερο ως συμβατικα κινητα και λιγοτερο ως smartphones.Ποσο εξυπνη λοιπον ειναι η αγορα ενος συμβατικου τηλεφωνου στα 620-650 ευρω με το βαρος και το μεγεθος του Ν80;Οποιος θελει να γινει beta tester της νοκια πληρωνοντας μαλιστα και ενα τοσο μεγαλο ποσο για το τηλεφωνο εχει το δικαιωμα να το κανει...

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

παντως τα νοκια σοπς ειναι πολυ ενημερωμενα:αλλος λεει τωρα αλλος σε δεκα μερες αλλος λεει τελος ιουνιου

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...