Jump to content

[S24 series] Αξεσουάρ (θήκες, screen protectors etc.)


OverClocker
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Kostas_Ts_86 said:

Στο S22U είχα μια θήκη από την KWmobile που είχε επένδυση σε πλάτη, δεξια, αριστερά, πάνω και κάτω...αλλά βλέπω ότι δεν έχει βγάλει ακόμη για τη σειρά S24...

Βγάζει 2 τύπου: τη λεπτή και την πιο χοντρή (την ονομάζει rubberized νομίζω).

Δες σε κανένα ebay.

οντως βρηκα στο amazon με ενα 10αρικο. θα παρω μια να δοκιμασω..

Αμα θελει κανεις τη γνησια σιλικονης και την αλλη με παραθυρο τη γνησια για s24+ τις δινω 40 ευρω και τις 2 να φυγουν. Γνησιες και καινουριες, απλα τις ανοιξα. αυτη με το πορτακι εχει σουετ κατω.

Αυτες: 

https://www.skroutz.gr/s/49322662/Samsung-Smart-View-Wallet-Mayro-Galaxy-S24-EF-ZS926CBEGWW.html

 

https://www.skroutz.gr/s/49322744/Samsung-Dark-Back-Cover-Silikonis-Anthektiko-Mov-Galaxy-S24-EF-PS926TEEGWW.html

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

οντως βρηκα στο amazon με ενα 10αρικο. θα παρω μια να δοκιμασω..

Αμα θελει κανεις τη γνησια σιλικονης και την αλλη με παραθυρο τη γνησια για s24+ τις δινω 40 ευρω και τις 2 να φυγουν. Γνησιες και καινουριες, απλα τις ανοιξα. αυτη με το πορτακι εχει σουετ κατω.

Αυτες: 

https://www.skroutz.gr/s/49322662/Samsung-Smart-View-Wallet-Mayro-Galaxy-S24-EF-ZS926CBEGWW.html

 

https://www.skroutz.gr/s/49322744/Samsung-Dark-Back-Cover-Silikonis-Anthektiko-Mov-Galaxy-S24-EF-PS926TEEGWW.html

Επίσης, σιλικόνης με επένδυση μέσα είναι και οι Idol 1991 αλλά δεν έχω πάρει ποτέ για να σου πω γνώμη.

 

https://www.skroutz.gr/s/50390712/Idol-1991-Back-Cover-Silikonis-Mayro-S24-PLUS-5G-Samsung.html?product_id=186132395&sponsored=shelf

Edited by Kostas_Ts_86
Link to comment
Share on other sites

On 18/2/2024 at 12:13 ΜΜ, Athkatla said:

Την εχω παραγγείλει τη Liquid air σε γκρι, θα κανω μια σύγκριση όταν έρθουν Δευτέρα-Τρίτη.

 

σου ήρθαν οι θήκες; έκανες σύγκριση; περιμένω εντυπώσεις. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Athkatla said:

Όχι δεν ήρθαν ακόμα δυστυχώς, Τετάρτη μάλλον, 4 θήκες περιμένω.

 

τι έχεις παραγγείλει εκτός από αυτές τις 2;

Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κάποια θήκη με μαγνητακι για αυτοκίνητο, δεν είχα ποτέ και είμαι άσχετος 

δλδ να μην μένει μόνιμα το μαγνητακι αλλά μόνο για να στηριζεται στο αυτοκίνητο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, smyrali said:

τι έχεις παραγγείλει εκτός από αυτές τις 2;

Ringke onyx & spigen thin fit

1 hour ago, sakis88888 said:

έχετε να προτείνετε κάποια θήκη με μαγνητακι για αυτοκίνητο, δεν είχα ποτέ και είμαι άσχετος 

δλδ να μην μένει μόνιμα το μαγνητακι αλλά μόνο για να στηριζεται στο αυτοκίνητο

Δεν νομίζω να βολεύει αυτό, και μάλλον δε θα είναι και σταθερό.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

στα προηγουμενα μοντελα η σιλικονης ηταν αψογη, και οταν την εβρισκες και 10 ευρω απο ali ηταν κορυφαια επιλογη, τωρα ειναι ξεφτιλα ομως με πλαστικο μεσα.

Οσο για spigen, εκτος οτι δεν εχω βρει καποια με βελουδο μεσα, οι πιο πολλες ειναι χοντροκομενες και το μεγαλωνουν πολυ το κινητο, εγω θελω οσο πιο λεπτη γινεται καθως προσεχω γενικα και θελω προστασια κυριως απο μικρο γδαρσιματα που μπορει να γινουν απο καμια βερα ή οταν το ακουμπαω σε τραπεζι κτλ, οχι να πεφτει απο 2 μετρα.. οποτε σπανια παιρνω τη συγκεκριμενη εταιρεια.

Το είχα γράψει απ στα πρώτα ποστ εδώ βρε ότι οι Samsung σιλικόνης πλέον δεν έχουν την επένδυση αλλά μόνο η δερμάτινη.

Εκτός αν τη πάτησες και συ σα και μένα που τα είχα βάλει όλα στο καλάθι μαζί με την προπαραγγελία.

 

Πάντως, αν δεν ήταν στα απαραίτητα σου η επένδυση(που με βρίσκεις σύμφωνο ότι προστατεύουν το κινητό από μιρκο φθορές λόγο σκονών) η Thin Fit της spigen δεν δίνει πολύ λίγο όγκο στο πλάι όπως οι liquid air/crystal.

Γενικά δεν νομίζω να μπορεί να υπαρξει θήκη με "βελούδινη" επένδυση μέσα και να δίνει ελάχιστο όγκο στο κινητό.

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, OverClocker said:

Το είχα γράψει απ στα πρώτα ποστ εδώ βρε ότι οι Samsung σιλικόνης πλέον δεν έχουν την επένδυση αλλά μόνο η δερμάτινη.

Εκτός αν τη πάτησες και συ σα και μένα που τα είχα βάλει όλα στο καλάθι μαζί με την προπαραγγελία.

 

Πάντως, αν δεν ήταν στα απαραίτητα σου η επένδυση(που με βρίσκεις σύμφωνο ότι προστατεύουν το κινητό από μιρκο φθορές λόγο σκονών) η Thin Fit της spigen δίνει πολύ λίγο όγκο στο πλάι όπως οι liquid air/crystal.

Γενικά δεν νομίζω να μπορεί να υπαρξει θήκη με "βελούδινη" επένδυση μέσα και να δίνει ελάχιστο όγκο στο κινητό.

να σου πω θεωρησα σιγουρο οτι θα εχει και γιαυτο δεν το εψαξα. οσο για το παχος, δεν ειναι μονο το παχος αλλα και τα εξογκωματα κτλ. η thin fit ειναι απο τις θηκες που εχω πει δε θα ξανα παρω γιατι σε καποιο s20-s21 ultra (δε θυμαμαι ακριβως) μου το εχει κανει χαλια το σασι απο το τρψιμο με σκονη λογω καλοκαιριου βεβαια. Αντιθετα με πιο λαστιχενιες δεν ειχα προβλημα ή με σουετ. οποτε δεν ειναι το παχος μονο αλλα και το υλικο καθως και απο την εξωτερικη πλευρα εξογκωματα και καγκουριες που δε μου αρεσουν. πχ η spigen ειχε βγαλει περισυ για το μικρο s23 μια υπερ λεπτη σαν φλιδα φοβερη, αλλα ετριβε και αυτη. Ομως ηταν ωραια. Τελος παντων, τα τελευταια χρονια με τις γνησιες ειχα βρει αυτη την ισορροπια αναμεσα στην οχι τοσο χοντρη, αλλα κομψη και ταυτοχρονα με απολυτη προστασια. Τελικα θα παω σε KW που το δινει και φθηνα και κομψα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Kw βρήκες για σειρα 24?

 

7 ώρες πριν, OverClocker said:

η Thin Fit της spigen δίνει πολύ λίγο όγκο στο πλάι όπως οι liquid air/crystal.

Συγγνώμη, πριν ήθελα να γράψω ότι η thin fit δίνει λίγο όγκο αντίθετα με liquid air/crystal που είναι πιο bulky.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

να σου πω θεωρησα σιγουρο οτι θα εχει και γιαυτο δεν το εψαξα. οσο για το παχος, δεν ειναι μονο το παχος αλλα και τα εξογκωματα κτλ. η thin fit ειναι απο τις θηκες που εχω πει δε θα ξανα παρω γιατι σε καποιο s20-s21 ultra (δε θυμαμαι ακριβως) μου το εχει κανει χαλια το σασι απο το τρψιμο με σκονη λογω καλοκαιριου βεβαια. Αντιθετα με πιο λαστιχενιες δεν ειχα προβλημα ή με σουετ. οποτε δεν ειναι το παχος μονο αλλα και το υλικο καθως και απο την εξωτερικη πλευρα εξογκωματα και καγκουριες που δε μου αρεσουν. πχ η spigen ειχε βγαλει περισυ για το μικρο s23 μια υπερ λεπτη σαν φλιδα φοβερη, αλλα ετριβε και αυτη. Ομως ηταν ωραια. Τελος παντων, τα τελευταια χρονια με τις γνησιες ειχα βρει αυτη την ισορροπια αναμεσα στην οχι τοσο χοντρη, αλλα κομψη και ταυτοχρονα με απολυτη προστασια. Τελικα θα παω σε KW που το δινει και φθηνα και κομψα

ποιες θήκες σε KW έχεις ξεχωρίσει;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, smyrali said:

ποιες θήκες σε KW έχεις ξεχωρίσει;

Αυτες εδω:

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0CM6CS9F5/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2N58YCCQNSUNR&psc=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0CM6DQYLX/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A2N58YCCQNSUNR&th=1

 

Δεν ξερω αν εχει βελουδο η κοκκινη αλλα μοιαζει αρκετα μαλακη

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, OverClocker said:

Kw βρήκες για σειρα 24?

Για S24 Ultra... https://www.amazon.co.uk/dp/B0CM6GR6D1

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, xalaros said:

Σε ευχαριστώ, το είδα ότι αμα πας με αναζήτηση έχει, απλά δεν τις είχαν γκρουπαρισμένες με βάση το μοντέλο όπως στις προηγούμενες

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις βαση αυτοκινητου magsafe για το cup holder? Ψαχνω απλα κατι να κουμπαω το κινητο και φορτιζει, δεν με ενδιαφερει να κοιταζω οθονη.

https://www.amazon.com/APORIA-Compatible-extendable-adjustable-passenger/dp/B09WJSRXB9?th=1

https://www.scosche.com/base3-ms-and-magicmount-msc-cup-bundle

https://www.spigen.com/products/onetap-magsafe-car-mount-cup-holder

Edited by SagoniasSlutRose
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, SagoniasSlutRose said:

Εχει δοκιμασει κανεις βαση αυτοκινητου magsafe για το cup holder? Ψαχνω απλα κατι να κουμπαω το κινητο και φορτιζει, δεν με ενδιαφερει να κοιταζω οθονη.

https://www.amazon.com/APORIA-Compatible-extendable-adjustable-passenger/dp/B09WJSRXB9?th=1

https://www.scosche.com/base3-ms-and-magicmount-msc-cup-bundle

https://www.spigen.com/products/onetap-magsafe-car-mount-cup-holder

αν θες να το φορτίζεις όσο είναι συνδεμένο με Android Auto ασύρματα θα ζεσταίνεται υπερβολικά και θα διακόπτει την ασύρματη φόρτιση. Για κάθε αλλη χρήση νομίζω οτι ειναι φοβερό αξεσουάρ!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, smyrali said:

αν θες να το φορτίζεις όσο είναι συνδεμένο με Android Auto ασύρματα θα ζεσταίνεται υπερβολικά και θα διακόπτει την ασύρματη φόρτιση. Για κάθε αλλη χρήση νομίζω οτι ειναι φοβερό αξεσουάρ!

Εχω οθονη με android, οποτε μονο ως hotspot το χρησιμοποιω οσο οδηγω. Θελω απλα να το ακουμπαω καπου και να φορτιζει ταυτοχρονα χωρις να χρειαζεται να βαζω-βγαζω καλωδια. Τα πιο πολλα που βρισκω ειναι για αεραγωγους και για το ταμπλο. Εγω θελω καπου χαμηλα, γι αυτο κοιταω το cup holder.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, SagoniasSlutRose said:

Εχω οθονη με android, οποτε μονο ως hotspot το χρησιμοποιω οσο οδηγω. Θελω απλα να το ακουμπαω καπου και να φορτιζει ταυτοχρονα χωρις να χρειαζεται να βαζω-βγαζω καλωδια. Τα πιο πολλα που βρισκω ειναι για αεραγωγους και για το ταμπλο. Εγω θελω καπου χαμηλα, γι αυτο κοιταω το cup holder.

φοβάμαι ότι θα υπερθερμαίνεται με την ασυρματη φορτιση. Είχα ένα S20 fe να φορτίζει ασύρματα και να είναι hotspot και ζεσταινόταν τόσο πολύ που το κινητό έκοβε την ασύρματη φόρτιση. 

Link to comment
Share on other sites

Καμία βάση αυτοκινήτου που να μην ξεκολλάει η βεντούζα??? 

Έχω βαρεθεί να πέφτουν σε κάποιο απότομο φρενάρισμα. 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, Athkatla said:

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, φαίνεται πολύ καλή. 

Μάλλον θα την κτυπήσω. 

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Έως ότου έρθει η νέα ενημέρωση ας δούμε μερικές θηκούλες.

Από αριστερά προς δεξιά:

1. Spigen Neo Hybrid Gunmetal

2. Spigen Thin Fit Abyss Green

3. Spigen Liquid Air Grey

4. Ringke Onyx Black

5. Ringke Fusion Bold

Και οι δύο εταιρίες είναι κορεάτικες.

H πρώτη θήκη που αγόρασα ήταν η 1, έχει την καλύτερη προστασία από όλες αλλά δίνει και τον περισσότερο όγκο.

Οι υπόλοιπες 4 είναι πάνω κάτω στα ιδια επίπεδα με κάποιες λεπτομέρειες να κάνουν τη διαφορά:

Η 2 έχει σκληρή πλαστική πλάτη, τα Vol+ & - δεν ξεχωρίζουν, επίσης και τα 3 πλαϊνά κουμπιά έχουν την ίδια υφή.

Η 5 έχει επίσης σκληρή πλαστική και διάφανη πλάτη, τα δάκτυλα κολλάνε πάνω οπότε δύσκολα θα σου γλιστρήσει αλλά αφήνει δακτυλιές. 

Η 3 και 4 έχουν μαλακή πλάτη, τα Vol+ & - ξεχωρίζουν επιπλέον στην 3 το power button έχει διαφορετική υφή.

Οι Spigen καλύπτουν περιμετρικά την οθόνη λίγο περισσότερο, δεν φαίνεται το τιτάνιο, ενώ στις Ringke φαίνεται περίπου 1 χιλιοστό.

Οι Ringke πάνω και κάτω είναι λίγο πιο υπερυψωμένες, δηλαδή αν αφήσεις το κινητο με την οθόνη στο τραπέζι δίνουν περίπου 1 χιλιοστο μεγαλύτερη απόσταση.

Οι Spigen στα πλάγια, έκει οπου πιάνουν τα δάκτυλα το κινητο, είναι πιο στρογγυλοποιημένες ενώ οι Ringke είναι πιο τετραγωνισμένες, έχουν ωραιότερη αίσθηση υφης και είναι λιγότερο γλιστερές.

Όσο αφορά την προστασία των καμερών η 5 έχει την καλύτερη. Ανάμεσα στην 4 και στις 1,2,3, η 4 είναι ένα κλικ καλύτερη.

5 cases Back.jpg

5 cases Front.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Athkatla said:

Έως ότου έρθει η νέα ενημέρωση ας δούμε μερικές θηκούλες.

Από αριστερά προς δεξιά:

1. Spigen Neo Hybrid Gunmetal

2. Spigen Thin Fit Abyss Green

3. Spigen Liquid Air Grey

4. Ringke Onyx Black

5. Ringke Fusion Bold

Και οι δύο εταιρίες είναι κορεάτικες.

H πρώτη θήκη που αγόρασα ήταν η 1, έχει την καλύτερη προστασία από όλες αλλά δίνει και τον περισσότερο όγκο.

Οι υπόλοιπες 4 είναι πάνω κάτω στα ιδια επίπεδα με κάποιες λεπτομέρειες να κάνουν τη διαφορά:

Η 2 έχει σκληρή πλαστική πλάτη, τα Vol+ & - δεν ξεχωρίζουν, επίσης και τα 3 πλαϊνά κουμπιά έχουν την ίδια υφή.

Η 5 έχει επίσης σκληρή πλαστική και διάφανη πλάτη, τα δάκτυλα κολλάνε πάνω οπότε δύσκολα θα σου γλιστρήσει αλλά αφήνει δακτυλιές. 

Η 3 και 4 έχουν μαλακή πλάτη, τα Vol+ & - ξεχωρίζουν επιπλέον στην 3 το power button έχει διαφορετική υφή.

Οι Spigen καλύπτουν περιμετρικά την οθόνη λίγο περισσότερο, δεν φαίνεται το τιτάνιο, ενώ στις Ringke φαίνεται περίπου 1 χιλιοστό.

Οι Ringke πάνω και κάτω είναι λίγο πιο υπερυψωμένες, δηλαδή αν αφήσεις το κινητο με την οθόνη στο τραπέζι δίνουν περίπου 1 χιλιοστο μεγαλύτερη απόσταση.

Οι Spigen στα πλάγια, έκει οπου πιάνουν τα δάκτυλα το κινητο, είναι πιο στρογγυλοποιημένες ενώ οι Ringke είναι πιο τετραγωνισμένες, έχουν ωραιότερη αίσθηση υφης και είναι λιγότερο γλιστερές.

Όσο αφορά την προστασία των καμερών η 5 έχει την καλύτερη. Ανάμεσα στην 4 και στις 1,2,3, η 4 είναι ένα κλικ καλύτερη.

5 cases Back.jpg

5 cases Front.jpg

πολύ καλή η σύγκριση σου!

Επειδή έχω ήδη την 3 στο ίδιο χρώμα, μπορείς σε παρακαλώ σε σχέση με την 5 εαν έχουν το ίδιο πλάτος στις γωνίες; νομίζω ότι λίγο πιο φαρδιά η 5 λόγω των "εξογκωμάτων". Ποια έχει το καλύτερο κράτημα στο πλάι;

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω την spigen Ultra Hybrid επειδή εχει και ενισχυση στο πίσω μέρος που μάλλον δεν "παίζει" στο γραφείο.

Έχει κάποιος εμπειρία από διαφανες της spigen να μου πει αν κιτρινίζουν?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kostas_Ts_86 said:

Σκέφτομαι να πάρω την spigen Ultra Hybrid επειδή εχει και ενισχυση στο πίσω μέρος που μάλλον δεν "παίζει" στο γραφείο.

Έχει κάποιος εμπειρία από διαφανες της spigen να μου πει αν κιτρινίζουν?

Κιτρινίζουν αλλά νομίζω σε αρκετά αργό ρυθμό.

Με βάση την εμπειρία μου σε άλλες συσκευές και το 23 πέρσυ

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...