Jump to content

Samsung Galaxy S24 Ultra


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο facebook & messenger ανεξαρτητα τι επιπεδο ηχου εχω βαλει, βαρανε οι ειδοποιησεις και τα actions τερμα

τα ξαναπερασα, το ιδιο. και μαλιστα, εκει που εχω βαλει αλλο ηχο για ειδοποιησεις πιο διακριτικο, στο ξεκαρφωτο, πεταει τον δικο του. τι φαση? εχει βγαλει κανεις ακρη?

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ειναι λογικο οταν φορτιζει και παω  να το ξεκλειδωσω με μοτιβο να μην το δεχεται με τιποτα?  οταν το βγαλω απο τη φορτιση το δεχεται κανονικοτατα...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, duende said:

στο facebook & messenger ανεξαρτητα τι επιπεδο ηχου εχω βαλει, βαρανε οι ειδοποιησεις και τα actions τερμα

τα ξαναπερασα, το ιδιο. και μαλιστα, εκει που εχω βαλει αλλο ηχο για ειδοποιησεις πιο διακριτικο, στο ξεκαρφωτο, πεταει τον δικο του. τι φαση? εχει βγαλει κανεις ακρη?

Παλιοτερα μου το εκανε και εμενα το προηγουμενο κινητο. Πρεπει να ειναι τηε εφαρμογης

 

 

2 ώρες πριν, thalassi said:

Καλησπερα! Ειναι λογικο οταν φορτιζει και παω  να το ξεκλειδωσω με μοτιβο να μην το δεχεται με τιποτα?  οταν το βγαλω απο τη φορτιση το δεχεται κανονικοτατα...

Δοκιμασε αλλη πριζα. Μηπως ειναι θεμα γειωσης; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας . Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και να δω άμα έχει άλλος το διό θέμα που πιστεύω πως έχω.  Είμαι κάτοχος εδώ και κάνα 2 εβδομάδες του s24 ultra και 1) πιστεύω ότι στην εφαρμογή netflix όποια ταινία ή σειρά και να βάλω δεν έχει πολύ φωτεινότητα η τουλάχιστον δεν φτάνει με τίποτα στο peak όπως φτάνουν οι εφαρμογές youtube, Instagram, tik tok ,και άλλα. (Ενώ την έχω τέρμα την φωτεινότητα μέσα στην εφαρμογή άλλα και όταν την κατεβάζω δεν έχει πολύ μεγάλη διαφορά απλώς χαμηλώνει λιγο). Δηλαδή σκεφτείτε ότι ακόμα και το βράδυ σε χαμηλό εξωτερικό φωτισμό με κλειστά τα φώτο δεν είναι έντονα φωτεινή η οθόνη σε φάση να λέω ότι με ενοχλεί κάτσε να την χαμηλώσω ακόμα και τέρμα να είναι. Και 2) πόσο καιρό περίπου χρειάζεται η συσκευή για να προσαρμοστεί με την χρήση σου για την μπαταρία λέγοντας πάντα,  διότι πιστεύω ότι δεν κρατάει όσο λέτε οι περισσότεροι 2 μέρες η 1 ολόκληρη μέρα με ανοιχτή τοποθεσία και τα λοιπά. ( έχω μόνο ανοιχτά μόνιμα η όταν χρειάζεται τέλος πάντων τα δεδομένα ή αντίστοιχα το wifi , τοποθεσία πότε ανοιχτή επειδή τελειώνει στα μπαμ η μπαταρία. Συγγνώμη άμα σας κούρασα άλλα είναι η πρώτη φορά που πήγα σε συσκευή samung στην ζωή μου και έρχομαι από google pixel 7 pro και iphone 13 pro max.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Vasilis Nikolakoulis said:

Καλησπέρα σας . Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και να δω άμα έχει άλλος το διό θέμα που πιστεύω πως έχω.  Είμαι κάτοχος εδώ και κάνα 2 εβδομάδες του s24 ultra και 1) πιστεύω ότι στην εφαρμογή netflix όποια ταινία ή σειρά και να βάλω δεν έχει πολύ φωτεινότητα η τουλάχιστον δεν φτάνει με τίποτα στο peak όπως φτάνουν οι εφαρμογές youtube, Instagram, tik tok ,και άλλα. (Ενώ την έχω τέρμα την φωτεινότητα μέσα στην εφαρμογή άλλα και όταν την κατεβάζω δεν έχει πολύ μεγάλη διαφορά απλώς χαμηλώνει λιγο). Δηλαδή σκεφτείτε ότι ακόμα και το βράδυ σε χαμηλό εξωτερικό φωτισμό με κλειστά τα φώτο δεν είναι έντονα φωτεινή η οθόνη σε φάση να λέω ότι με ενοχλεί κάτσε να την χαμηλώσω ακόμα και τέρμα να είναι. Και 2) πόσο καιρό περίπου χρειάζεται η συσκευή για να προσαρμοστεί με την χρήση σου για την μπαταρία λέγοντας πάντα,  διότι πιστεύω ότι δεν κρατάει όσο λέτε οι περισσότεροι 2 μέρες η 1 ολόκληρη μέρα με ανοιχτή τοποθεσία και τα λοιπά. ( έχω μόνο ανοιχτά μόνιμα η όταν χρειάζεται τέλος πάντων τα δεδομένα ή αντίστοιχα το wifi , τοποθεσία πότε ανοιχτή επειδή τελειώνει στα μπαμ η μπαταρία. Συγγνώμη άμα σας κούρασα άλλα είναι η πρώτη φορά που πήγα σε συσκευή samung στην ζωή μου και έρχομαι από google pixel 7 pro και iphone 13 pro max.

Settings - advanced features - video brightness

Εχεις ενεργοποιημένο το Netflix;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχει δοκιμάσει κανείς να φορτίσει το ρολόι Watch 4,5,6 από το κινητό γιατί προσπάθησα και δεν τα κατάφερα. Υπάρχει καμία ρύθμιση που πρέπει να κάνω?

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, vwbestakos said:

Καλημέρα! Έχει δοκιμάσει κανείς να φορτίσει το ρολόι Watch 4,5,6 από το κινητό γιατί προσπάθησα και δεν τα κατάφερα. Υπάρχει καμία ρύθμιση που πρέπει να κάνω?

Σε εμένα μόλις συνδέσω τον φορτιστή στη θύρα αναγνωρίζει αυτόματα οτι είναι φορτιστής και απλά βάζω το ρολόι πάνω και φορτίζει. Δεν πειράζω κάποια ρύθμισή. Στiς ρυθμίσεις USB settings είναι προεπιλεγμένο  το Connected Device kai to Charge connected device.

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Athkatla said:

Settings - advanced features - video brightness

Εχεις ενεργοποιημένο το Netflix;

Ναι ναι το έχω ενεργοποιημένο. Και χωρίς να το έχω πάλι το ίδιο πράγμα. Σίγουρα κάτι πηγαίνει λάθος επειδή δεν είναι καθόλου φωτεινή η οθόνη ούτε την ημέρα αλλά ούτε την νύχτα με τέρμα την φωτεινότητα μέσα στην εφαρμογή Screenshot_20240420_114106_Settings.thumb.jpg.034a8e43ca05bd08f4181075c0125330.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Vasilis Nikolakoulis said:

Ναι ναι το έχω ενεργοποιημένο. Και χωρίς να το έχω πάλι το ίδιο πράγμα. Σίγουρα κάτι πηγαίνει λάθος επειδή δεν είναι καθόλου φωτεινή η οθόνη ούτε την ημέρα αλλά ούτε την νύχτα με τέρμα την φωτεινότητα μέσα στην εφαρμογή Screenshot_20240420_114106_Settings.thumb.jpg.034a8e43ca05bd08f4181075c0125330.jpg

Μήπως έχεις ενεργοποιημένο το extra dim ;

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Ούτε αυτό. Το έχω ψάξει και αυτό.  Είναι λες και έχει πρόβλημα το hdr. Ενώ γενικά είναι φουλ φωτεινή η οθόνη στο netflix κυρίως έχει θέμα σίγουρα. Είναι πολύ σκοτεινά. Κάποια άλλη λύση έχουμε; Και επίσης ξανά ρωτάω. Μόνο εγώ έχω αυτό το θέμα;

Νομίζω βρήκα το πρόβλημα ή τουλάχιστον έτσι πιστεύω. Για κάποιον λόγο ενώ την έχω τέρμα την φωτεινότητα και έχω απενεργοποιημένη την προσαρμόσιμη φωτεινότητα ,όταν είμαι σε χαμηλό φωτισμό χαμηλώνει αυτόματα χωρίς να έχω κάνει κάτι εγώ, ενώ όταν το πάω σε μια λάμπα κοντά η σε φως που να χτυπάει την οθόνη ανεβαίνει αυτόματα και έχει μεγάλη διαφορά. Αυτό γιατί μπορεί να το κάνει;

Και νομίζω ότι βρήκα όντως το πρόβλημα τώρα. Όντως το κάνει αυτό που σας είπα πριν απλά για κάποιον λόγο το κάνει μόνο σε ταινιες/σειρές που υποστηρίζουν hdr περιεχόμενο. Σε HD είναι φουλ φωτεινή η οθόνη. Αλλά ακόμα δεν ξέρω γιατί να το κάνει αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Vasilis Nikolakoulis said:

Όχι. Ούτε αυτό. Το έχω ψάξει και αυτό.  Είναι λες και έχει πρόβλημα το hdr. Ενώ γενικά είναι φουλ φωτεινή η οθόνη στο netflix κυρίως έχει θέμα σίγουρα. Είναι πολύ σκοτεινά. Κάποια άλλη λύση έχουμε; Και επίσης ξανά ρωτάω. Μόνο εγώ έχω αυτό το θέμα;

Νομίζω βρήκα το πρόβλημα ή τουλάχιστον έτσι πιστεύω. Για κάποιον λόγο ενώ την έχω τέρμα την φωτεινότητα και έχω απενεργοποιημένη την προσαρμόσιμη φωτεινότητα ,όταν είμαι σε χαμηλό φωτισμό χαμηλώνει αυτόματα χωρίς να έχω κάνει κάτι εγώ, ενώ όταν το πάω σε μια λάμπα κοντά η σε φως που να χτυπάει την οθόνη ανεβαίνει αυτόματα και έχει μεγάλη διαφορά. Αυτό γιατί μπορεί να το κάνει;

Και νομίζω ότι βρήκα όντως το πρόβλημα τώρα. Όντως το κάνει αυτό που σας είπα πριν απλά για κάποιον λόγο το κάνει μόνο σε ταινιες/σειρές που υποστηρίζουν hdr περιεχόμενο. Σε HD είναι φουλ φωτεινή η οθόνη. Αλλά ακόμα δεν ξέρω γιατί να το κάνει αυτό. 

Δεν νομίζω ότι έχεις κάποιο πρόβλημα, αυτό κάνει το HDR, ρυθμίζει τη φωτεινότητά στα διάφορα σημεία της εικόνας ώστε να έχεις το βέλτιστο οπτικό αποτέλεσμα. Για αυτό και στο netflix η φωτεινότητα ρυθμίζεται από την εφαρμογή και όχι από το τηλέφωνο.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σωστή όμως η λειτουργία του η τουλάχιστον δεν είναι χρήσιμη άμα δεν μπορείς να την ρυθμίσεις εσύ ο ίδιος και θα πρέπει να αναγκάζομαι να την βλέπω σε σκοτεινά σημεία με λίγο φωτισμό και σε φωτεινά σημεία να το βλέπω κανονικά σε σχέση πάντα με τις ταινίες HD

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, Vasilis Nikolakoulis said:

Καλησπέρα σας . Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και να δω άμα έχει άλλος το διό θέμα που πιστεύω πως έχω.  Είμαι κάτοχος εδώ και κάνα 2 εβδομάδες του s24 ultra και 1) πιστεύω ότι στην εφαρμογή netflix όποια ταινία ή σειρά και να βάλω δεν έχει πολύ φωτεινότητα η τουλάχιστον δεν φτάνει με τίποτα στο peak όπως φτάνουν οι εφαρμογές youtube, Instagram, tik tok ,και άλλα. (Ενώ την έχω τέρμα την φωτεινότητα μέσα στην εφαρμογή άλλα και όταν την κατεβάζω δεν έχει πολύ μεγάλη διαφορά απλώς χαμηλώνει λιγο). Δηλαδή σκεφτείτε ότι ακόμα και το βράδυ σε χαμηλό εξωτερικό φωτισμό με κλειστά τα φώτο δεν είναι έντονα φωτεινή η οθόνη σε φάση να λέω ότι με ενοχλεί κάτσε να την χαμηλώσω ακόμα και τέρμα να είναι. Και 2) πόσο καιρό περίπου χρειάζεται η συσκευή για να προσαρμοστεί με την χρήση σου για την μπαταρία λέγοντας πάντα,  διότι πιστεύω ότι δεν κρατάει όσο λέτε οι περισσότεροι 2 μέρες η 1 ολόκληρη μέρα με ανοιχτή τοποθεσία και τα λοιπά. ( έχω μόνο ανοιχτά μόνιμα η όταν χρειάζεται τέλος πάντων τα δεδομένα ή αντίστοιχα το wifi , τοποθεσία πότε ανοιχτή επειδή τελειώνει στα μπαμ η μπαταρία. Συγγνώμη άμα σας κούρασα άλλα είναι η πρώτη φορά που πήγα σε συσκευή samung στην ζωή μου και έρχομαι από google pixel 7 pro και iphone 13 pro max.

Επειδή έχω μόνιμα ανοιχτά δεδομένα, τοποθεσία, συγχρονισμούς κλπ δεν έχω κανένα θέμα με την μπαταρία. 

Μήπως κάποιες εφαρμογές σου ρουφάνε την μπαταρία, δεν νομίζω ότι η τοποθεσία καταναλώνει τόσο πολύ μπαταρία 

Link to comment
Share on other sites

On 13/4/2024 at 10:21 ΠΜ, Gorge said:

Ναι και δεν είναι ας πούμε να το έχεις 30 λεπτά στον ήλιο και μετά να χάσει. Μέσα σε 10 λεπτά την ρίχνει. Και αν κάθεσαι κάπου και το έχεις κλειστό στον ήλιο και το πιάσεις μετά δε θα βλέπεις τίποτα. 

Τώρα που ζεσταίνει το βλέπω και πιο έντονα... 

Για δοκίμασε να πας Ρυθμίσεις > Εφαρμογές > πάτα στο εικονίδιο που βρίσκεται δίπλα στο "Οι εφαρμογές σας" > ενεργοποίησε "Εμφάνιση εφαρμογών συστήματος > πάτα τέρμα κάτω "OK" > βρες στην λίστα την εφαρμογή "BrightnessBNR" (διατηρεί όλα τα δεδομένα calibration φωτεινότητας) > πάτα τέρμα κάτω "Επιβολή διακοπής" > Χώρος αποθήκευσης > Εκκαθ. μνήμης cache > Εκκαθάριση δεδομένων > κάνε επανεκκίνηση το τηλέφωνο και θα επαναφέρει τη συμπεριφορά προσαρμόσιμης φωτεινότητας στις εργοστασιακές προεπιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Ugreen PB311 ή Samsung Ebp3400xu

????? 

Και τα 2 τα βρίσκω στην ίδια τιμή και τα 2 είναι 10.000 

Τα ugreen τα έχω για καλά powerbank Αυτό που όμως με προβληματίζει είναι, που στην επίσημη σελίδα τους δεν υπάρχει 

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση…. Στο iPhone υπάρχει η εφαρμογή apple wallet, που περνάς τις κάρτες που έχεις (χρεωστικές, πιστωτικές κλπ) αλλά και πολλά ακόμα έγγραφα / στοιχεία.
Πχ εγώ έχω το δίπλωμα, τη ταυτότητα, έγγραφα αυτοκίνητου , κάρτες ΟΑΕΔ, covid πιστοποίηση εμβολίου κλπ
Ενεργοποείται η εφαρμογή εύκολα με διπλό πάτημα του power button.



Γίνεται αυτό με μια εφαρμογή στο s24 και ποια (google/samsung  wallet ) ;
Ή χρειάζεσαι πολλαπλές εφαρμογές;

 

Επισης, μπορεις ολα αυτα να τα κανεις ευκολα και μεσω το gallaxy watch (οπως με το apple watch) ?

 

ΥΓ... θα ηθελα μια απαντηση απο καποιον που το κανει, οχι υποθεσεις, γιατι σκεφτομαι μια αλλαγη και δεν με παιρνει να δοκιμαζω.

Edited by toxotis70
Link to comment
Share on other sites

@toxotis70Όχι,την ευκολία που κάνεις αυτά που θέλεις με apple  δεν θα την βρεις στην samsung 

Edited by jonk

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, toxotis70 said:

Μια ερώτηση…. Στο iPhone υπάρχει η εφαρμογή apple wallet, που περνάς τις κάρτες που έχεις (χρεωστικές, πιστωτικές κλπ) αλλά και πολλά ακόμα έγγραφα / στοιχεία.
Πχ εγώ έχω το δίπλωμα, τη ταυτότητα, έγγραφα αυτοκίνητου , κάρτες ΟΑΕΔ, covid πιστοποίηση εμβολίου κλπ
Ενεργοποείται η εφαρμογή εύκολα με διπλό πάτημα του power button.



Γίνεται αυτό με μια εφαρμογή στο s24 και ποια (google/samsung  wallet ) ;
Ή χρειάζεσαι πολλαπλές εφαρμογές;

 

Επισης, μπορεις ολα αυτα να τα κανεις ευκολα και μεσω το gallaxy watch (οπως με το apple watch) ?

 

ΥΓ... θα ηθελα μια απαντηση απο καποιον που το κανει, οχι υποθεσεις, γιατι σκεφτομαι μια αλλαγη και δεν με παιρνει να δοκιμαζω.

Εγώ χρησιμοποιώ το google wallet, έχω τι τραπεζικές κάρτες, τις κάρτες των supermarket  πχ ΑΒ και των πολυκαταστημάτων πχ public, intersport κτλπ

Εκτός από τις τραπεζικές κάρτες οι υπόλοιπες καταχωρούνται αυτόματα στο ρολόι. Το διπλό πάτημα του power button ρυθμίζεται όπως θες εσύ.

Ταυτότητά, δίπλωμά, έγγραφα αυτοκινήτου τα έχω στο gov.gr wallet. Μπορείς να τα προσθέσεις αν θες στο Google Wallet αλλά εγώ προτιμώ να τα έχω ξεχωριστά.

Edited by Athkatla
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Athkatla said:

Εγώ χρησιμοποιώ το google wallet, έχω τι τραπεζικές κάρτες, τις κάρτες των supermarket  πχ ΑΒ και των πολυκαταστημάτων πχ public, intersport κτλπ

Εκτός από τις τραπεζικές κάρτες οι υπόλοιπες καταχωρούνται αυτόματα στο ρολόι. Το διπλό πάτημα του power button ρυθμίζεται όπως θες εσύ.

Ταυτότητά, δίπλωμά, έγγραφα αυτοκινήτου τα έχω στο gov.gr wallet. Μπορείς να τα προσθέσεις αν θες στο Google Wallet αλλά εγώ προτιμώ να τα έχω ξεχωριστά.

Δεν μπορείς να προσθέσεις ταυτότητα, δίπλωμα και έγγραφα αυτοκινήτου στο google wallet. Μην μπερδεύεις τον άνθρωπο αν δεν ξέρεις. Μπορεί να σου λέει προσθήκη στο Wallet αλλά δεν γίνεται προσθήκη. Απλά έχουν το ίδιο skin με το iOS που εκεί γίνεται προθήκη. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vastegial_74 said:

Δεν μπορείς να προσθέσεις ταυτότητα, δίπλωμα και έγγραφα αυτοκινήτου στο google wallet. Μην μπερδεύεις τον άνθρωπο αν δεν ξέρεις. Μπορεί να σου λέει προσθήκη στο Wallet αλλά δεν γίνεται προσθήκη. Απλά έχουν το ίδιο skin με το iOS που εκεί γίνεται προθήκη. 

Κι όμως, εδώ και μερικές μέρες γίνεται κανονικά προσθήκη και στο Google Wallet. Απλά έχω παρατηρήσει ότι δεν είναι τόσο ωραίος ο τρόπος που φαίνονται ταυτότητα και δίπλωμα όπως στα iPhones. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, nasosvasedis said:

Κι όμως, εδώ και μερικές μέρες γίνεται κανονικά προσθήκη και στο Google Wallet. Απλά έχω παρατηρήσει ότι δεν είναι τόσο ωραίος ο τρόπος που φαίνονται ταυτότητα και δίπλωμα όπως στα iPhones. 

Πώς ακριβώς γίνεται; όταν πατάω προσθήκη στο Wallet ανοίγει ένας κατάλογος με εφαρμογές και δεν υπάρχει μέσα η επιλογή για wallet. Τι δεν κάνω σωστά; 

 

Άκυρο.... Το βρήκα. Όντως γίνεται. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, vastegial_74 said:

Δεν μπορείς να προσθέσεις ταυτότητα, δίπλωμα και έγγραφα αυτοκινήτου στο google wallet. Μην μπερδεύεις τον άνθρωπο αν δεν ξέρεις. Μπορεί να σου λέει προσθήκη στο Wallet αλλά δεν γίνεται προσθήκη. Απλά έχουν το ίδιο skin με το iOS που εκεί γίνεται προθήκη. 

Μια χαρά μπορείς, σώνεις το pkpass αρχείο και το ανοίγεις με το wallet.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Athkatla said:

Μια χαρά μπορείς, σώνεις το pkpass αρχείο και το ανοίγεις με το wallet.

 

Μολις ετοιμαζόμουν να διορθώσω. Έχω χάσει επεισόδια. Έχεις δίκιο. Το μόνο που δεν εμφανίζει το έγγραφο όπως στο gov wallet.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vastegial_74 said:

Πώς ακριβώς γίνεται; όταν πατάω προσθήκη στο Wallet ανοίγει ένας κατάλογος με εφαρμογές και δεν υπάρχει μέσα η επιλογή για wallet. Τι δεν κάνω σωστά; 

και εμενα ετσι ειναι

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ilka71 said:

και εμενα ετσι ειναι

Σταδιακά δίνεται αυτό το "feature" στο Google wallet. Ούτε εγώ έχω ακόμα την δυνατότητα. Κάποιοι την έχουν πάρει. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...