Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran (30 Μάρ. 2004 , 17:34)

 

Athan1001, όχι, δεν ανάβει! Κι εγώ στην αρχή ανησυχούσα μην είναι καμμένο... ;)

 

ανάβει πετράν μαζί με τα υπόλοιπα εννοείται .100% στανδαρ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν αναβει σιγουρα :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

paidia eho to system tools kai perasa kai to version 1.42 kai to kainourgio amesos meta version kai to flight mode den doulevei se 2 kinita 6600 mipos kai eseis ehete to idio provlima??Den xero giati symbainei eite to apothikefso sto mmc i sto tilefono to idio pragma symvainei,moy leei syneheia INSERT SIM CARD efoson vazo flight mode kai vgazo to sim card!!!! helppppppppppppppp
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

τι λέτε ρε παιδιά? δείτε το σε σκοτάδι και καλύψτε ολο το υπόλοιπο κινητό,όταν φωτίζει το κινητό ανάβει. καλα μην στενοχωριέστε, στο δικό μου ανάβει πάντως...:p
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε τι ειναι τα wayfinder(es) που εχει το 6600.εχω βαλει ενα file manager και ειναι μεσα στο E:\SYSTEM\APPS. το slovoed ειναι c****d;εχει κανενας κανα mp3 full.στο aivanet που ψαχνω ολα θελουν register.
www.saxomaniaclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tasulm (30 Μάρ. 2004 , 23:48)

 

τι λέτε ρε παιδιά? δείτε το σε σκοτάδι και καλύψτε ολο το υπόλοιπο κινητό,όταν φωτίζει το κινητό ανάβει. καλα μην στενοχωριέστε, στο δικό μου ανάβει πάντως...:p

Έτσι παίρνει φως από τα Leds των άλλων πλήκτρων! Δικό του δεν έχει όμως, δεν ανάβει όπως το πράσινο δηλαδή!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gazotrellas (31 Μάρ. 2004 , 12:29)

 

ρε παιδια ξερετε τι ειναι τα wayfinder(es) που εχει το 6600.εχω βαλει ενα file manager και ειναι μεσα στο E:\SYSTEM\APPS. το slovoed ειναι c****d;εχει κανενας κανα mp3 full.στο aivanet που ψαχνω ολα θελουν register.

 

 

WayFinder .Οσο για το SlovoEd οχι δεν ειναι cr@cked.Πηγαινε ορισμενες σελιδες πιο πισω και θα δεις απο που να κατεβασεις νεα λεξικα,το cr@ck και τον τροπο για να τα κανεις full. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pamth (31 Μάρ. 2004 , 12:34)

 

to ultramp3 einai poli kalo gia mp3 kai sou exei key genarator mesa! :)

 

kai ayta ta key genarator poy ta vlepo.h ta kanei egkatastasi mazi me to programma; :D
www.saxomaniaclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιο παλικάρι από δώ έχει παρ' ελπίδα το PhoneSecure ver. 1.31 κρακαρισμένο (ή full αλλά με κανά k....g...n) Βρίσκω σε άιβα και irc μόνο την 1.2 και σε ένα group την 1.31 αλλά με τον key του 1.2 :( :(

 

 

Αν το έχει κάπoιος ας κάνει τον κόπο να μου το στείλει με ένα mail (nickvog2003@yahoo.com) ή έστω ας μου στείλει ένα pm

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog (31 Μάρ. 2004 , 17:02)

 

Μήπως κάποιο παλικάρι από δώ έχει παρ' ελπίδα το PhoneSecure ver. 1.31 κρακαρισμένο (ή full αλλά με κανά k....g...n) Βρίσκω σε άιβα και irc μόνο την 1.2 και σε ένα group την 1.31 αλλά με τον key του 1.2 :( :(

 

 

Αν το έχει κάπoιος ας κάνει τον κόπο να μου το στείλει με ένα mail (nickvog2003@yahoo.com) ή έστω ας μου στείλει ένα pm

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Δυστυχως απ'οπου κι αν το εχω κατεβασει εχει το k*yg*n του 1.2.Γιατι δεν δoκιμαζεις το TheftAlert?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lkitsos (31 Μάρ. 2004 , 17:09)

 

paidia epeidi skopevo simera na pao na to apro mporeite na mou peite se genikes grammes ama eiste efxaristimenoi kai an axizoun ta lefta tou? einai polles selides to thread kai den prolaveno na ta diavaso

 

 

Κοιτα να δεις φιλε μου μεσα σε ενα forum για Nokia ειναι απολυτος λογικο ολοι να πουν οτι ναι πηγαινε να το παρεις.Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν εχει ραδιο και δεν παιζει mp3 stereo.Οσο για τα bugs που εχει (διαβασε το thread περι αναβαθμισης) θα διορθωθουν ολα με την πολυποθητη αναβαθμιση που απ'οτι φαινεται πρεπει να εχει ερθει,και αν οχι θα ερθει πολυ συντομα μαλλον. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

lkitsos, η επιλογή ενός τηλεφώνου είναι πολύ υποκειμενικό θέμα. Εμείς που το έχουμε το επιλέξαμε γιατί θεωρήσαμε ότι αξίζει! Σε ένα άλλο forum (τυχαία αναφέρω το SX1 forum :p) πιθανώς θα σου πρότειναν κάτι άλλο!

Είναι μια απόφαση που πρέπει να πάρεις μόνος σου. Αν τυχόν το πάρεις επειδή στο είπαν οι άλλοι και δε σου αρέσει, τι θα κάνεις;

 

Υ.Γ. Τώρα διαπίστωσα σε ποιό θέμα είμαστε! Η συζήτηση αυτή ας γίνει στο επισημασμένο του 6600 Please!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog (31 Μάρ. 2004 , 17:02)

 

Μήπως κάποιο παλικάρι από δώ έχει παρ' ελπίδα το PhoneSecure ver. 1.31 κρακαρισμένο (ή full αλλά με κανά k....g...n) Βρίσκω σε άιβα και irc μόνο την 1.2 και σε ένα group την 1.31 αλλά με τον key του 1.2 :( :(

 

 

Αν το έχει κάπoιος ας κάνει τον κόπο να μου το στείλει με ένα mail (nickvog2003@yahoo.com) ή έστω ας μου στείλει ένα pm

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Κάνε generate το key με το ke.ygen που έχει το 1.2

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georget (31 Μάρ. 2004 , 18:02)

 

Κάνε generate το key με το ke.ygen που έχει το 1.2

 

 

Εσύ αυτό έκανες? Σου δούλεψε full και οκ ?

 

Πες μου αν μπορείς. Σ'ευχαριστώ

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

geia sas kai apo mena.exw parei edw kai 2 meres to 6600 kai eipa na psaxto kai egw ligo.8elw na ma8w an ta programmata pou exei to aivanet einai full kai oxi demo.an einai demo an 3erei kaneis kamia selida gia na vrw "blacklist,fscaller.et1 camcorder video,seleq).opoios me voi8hsei ton euxaristw polu...
THE BEST MOBILE N93
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreenHell (31 Μάρ. 2004 , 23:47)

 

geia sas kai apo mena.exw parei edw kai 2 meres to 6600 kai eipa na psaxto kai egw ligo.8elw na ma8w an ta programmata pou exei to aivanet einai full kai oxi demo.an einai demo an 3erei kaneis kamia selida gia na vrw "blacklist,fscaller.et1 camcorder video,seleq).opoios me voi8hsei ton euxaristw polu...

 

 

Το 99% ειναι full,και αν καποια που εχουν γινει upload ειναι demo ή trial θα το λεει στο description. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kos_kal (31 Μάρ. 2004 , 23:56)

 

kalispera paidia....ginetai na moy steilei kaneis to magenda se pm?? i sto email kk_l_d@yahoo.gr

 

thanks!!!!!

 

 

Σε pm δεν γινεται σιγουρα,αλλα ουτε και mail γιατι ειναι πανω απο 2Mb.Μπορεις να πας ΕΔΩ και να κατεβασεις οποιο λεξικο θες. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

geia xara!! re paidia kserei kanenas ti paizei me mia efarmogh sto aivanet me thn onomasia "ViRec_unlimited "?? thn egkatesthsa kai den vlepw oute eikonidio oute tipota!! phga na thn svhsw apo thn "diaxeirish efarmogwn" kai den svhnei kai twra psaxnomai gia format!mou efage kai 1,5mb apo thn mnhmh tou thlefwnou an kai to egkatesthsa sthn MMC! Mhpws einai o prwtos IOS gia S60 kinhta??????? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...