Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εβαλα την εφαρμογη Smartguard Pro 3230 προσπαθω τωρα να την κανω uninstall και μου βγαζει ενα μηνυμα να κλεισω ολες τις εφαρμογες,την πρωτη φορα πατησα οχι και το unistall σταματησε.την δευτερη φορα πατησα ναι ,συνεχεισε λιγο παρακατω,αλλα με ξαναρωταει να κλεισει τις εφαρμογες,παταω ναι και βγαζει το μηνυμα "Εφαρμογη εκλεισε σφαλμα συστηματος (1)!Πως μπορω να κανω unistall την εφαρμογη;βασικα προσπαθησα να την βγαλω γιατι το AppMan οταν παταω το κουμπι update με πεταει,ενω πριν δουλευε κανονικα,οποτε ψαχνω να δω τι φτεει!

κανε kill το process που τρεχει στο background μηπως φταιει αυτο. και απο το appman γινεται, πατα info να το βρεις;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

exetete kanena pdf reader pou na anagnorizei ellhnikous xarakthres? peite mou apo pou mporo na to katevaso h steilte mou ena pm na sas doso to mail mou na to steilete!!

 

Yparxei to Repligo, enas Converter pou metatrepei pdf, word, excell kai powerpoint se arxeia ta opoia anoigoun me mia application Repligo sto kinito.

 

Tha ta breis se peer to peer programmata, ego to brika sto e-mule.

 

psaxse gia Repligo 2.0 full kai Repligo Pdf Mobilizer 1.0. :)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να χρησιμοποιήσω το skypeptt για να μιλάω απο το κινητό με το skype αλλά μόλις γίνεται connect κλείνει το skypeptt και κάνει restart η συσκευή.Τι μπορεί να φταίει;Για κινητό έχω το 6600.
Link to comment
Share on other sites

κανε kill το process που τρεχει στο background μηπως φταιει αυτο. και απο το appman γινεται, πατα info να το βρεις;)

 

Thanks!Δεν το ειχα σκεφτει στην αρχη,το εβγαλα το προγραμα,αλλα το AppMan εξακολουθει να κολαει οταν παταω το κουμπι update!!

:)
Link to comment
Share on other sites

αλλα το AppMan εξακολουθει να κολαει οταν παταω το κουμπι update!!

 

To παραπανω που λες το διεπιστωσα ,μετα απο πολλα install/uninstall, εχοντας περασμενη την εφαρμογη alarm manager. :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To παραπανω που λες το διεπιστωσα ,μετα απο πολλα install/uninstall, εχοντας περασμενη την εφαρμογη alarm manager. :(

 

Δεν την εχω την συγκεκριμενη εφαρμογη!Αν συνεχισω και βγαλω και αλλες λετε να φτιαξει καποια στιγμη η τσαμπα θα το κανω;

:)
Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχισω και βγαλω και αλλες λετε να φτιαξει καποια στιγμη η τσαμπα θα το κανω;

 

Αν δεν βαριεσαι καντο,θελει ψαξιμο,Mαλλον θα φτιαξει. Το θεμα ειναι οτι παιρνοντας καποια αλλη εφαρμογη αργοτερα,μπορει να ξαναπαρουσιαστει.

 

(Το ιδιο το διαπιστωσα και με εφαρμογη του τυπου msn messenger)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βαριεσαι καντο,θελει ψαξιμο,Mαλλον θα φτιαξει. Το θεμα ειναι οτι παιρνοντας καποια αλλη εφαρμογη αργοτερα,μπορει να ξαναπαρουσιαστει.

 

(Το ιδιο το διαπιστωσα και με εφαρμογη του τυπου msn messenger)

 

Ειχα το Agile messenger,το εβγαλα αλλα και παλι τα ιδια!

:)
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera!!poios mporei na mou steilei auta Repligo 2.0 full kai Repligo Pdf Mobilizer 1.0. sto mail mou? thnks aveliadis@yahoo.gr h enan pdf pou na anagnoizei ellhnika!! thnks

 

Basika einai ligo megala ta arxeia... 5 + 8 mb antistoixa :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα Ελληνο-Αγγλικό Αγγλο-Ελληνικό Λεξικό για Nokia 6600 (με προοπτική να κάνει και στο 3230 μιας και σκέφτομαι να το αποκτήσω).

 

Έχετε κανένα "καλό" να μου προτίνετε;

 

Αν θέλετε στείλτε το με e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα Ελληνο-Αγγλικό Αγγλο-Ελληνικό Λεξικό για Nokia 6600 (με προοπτική να κάνει και στο 3230 μιας και σκέφτομαι να το αποκτήσω).

 

Έχετε κανένα "καλό" να μου προτίνετε;

 

Αν θέλετε στείλτε το με e-mail.

SlovoED ένα και μοναδικό!!! Αλλά η full έκδοση του πρέπει να είναι αρκετά ΜΒ, στείλε μου το mail σου να δω αν μπορώ να στο στείλω

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν ειναι και τεραστιο, 3,5 ΜB ειναι.

Μολις το κατεβασα, τελειο :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

SlovoED ένα και μοναδικό!!! Αλλά η full έκδοση του πρέπει να είναι αρκετά ΜΒ, στείλε μου το mail σου να δω αν μπορώ να στο στείλω

file mou 8a mporouses na mou stilis to SlovoED pou to 8elo gia to n70

to email mou ine andreas443@yahoo.com

efxaristo prokatabolika

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποιο ειναι το καλητερο guitar tuner και scientific calculation για Symbian 7?Κυκλοφορουν αργετα αλλα πιο ειναι πιο πληρες;Ευχαριστω!

 

Exo dokimasei 2 guitar tuners. Ena itan to Mobielvision.Guitar.Tuner.v1.20.S60 kai ena akoma to opoio den thimame onoma. Thimame omos oti kanena apo ta dio den doulepse (oute kan plisiase ton oro "douleuo") :cool:

Link to comment
Share on other sites

xaxa !!ki ego to xrhsimopoihsa auto to mobilevision.guitar.tuner kai dn exo dei megaluterh patata apo euto !!eleos !!!!!!!!!!!!!!

 

loipon ego to vrika to lexiko !! einai guro sta 3.4 mb me to ***** tou kai me tn kdiko gia registration!!to vrika sto #aivanet sto irc!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω δθο εφαρμογες που δεν ξερω σε ποιες αντιστοιχουν η μια ειναιLM Pro (481kb) και η αλλη SMLOGo!Και στις δυο οταν προσπαθησα να τις κανω μου ειπε οτι μπορει να υπαρξουν δισλειτουργiες σε αλλες εφαρμογες!ξερετε μηπως σε ποιες εφαρμογες αντιστοιχουν;
:)
Link to comment
Share on other sites

Εχω δθο εφαρμογες που δεν ξερω σε ποιες αντιστοιχουν η μια ειναιLM Pro (481kb) και η αλλη SMLOGo!Και στις δυο οταν προσπαθησα να τις κανω μου ειπε οτι μπορει να υπαρξουν δισλειτουργiες σε αλλες εφαρμογες!ξερετε μηπως σε ποιες εφαρμογες αντιστοιχουν;

το LM pro ειναι license manager και συνηθως μπαινει με εφαρμογες της wildpalm. το SMLOgo το'χω κι εγω αλλα δεν το'χω ψαξει:O

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω τα αποθηκευμένα μου μηνύματα στο 7610, στο MS Outlook έτσι ώστε να μπορώ να τα μεταφέρω στο PocketPC μου?

Γνωρίζει κανείς κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
βρε παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα ξυπνητηρι που να εχει κ επαναληψη? γιατι στο 7610 πρεπει να το βαζω καθε μερα κ το ξεχναω...

 

Υπαρχουν ορισμενα.Οπως το Alarm Pro ή το Alarm Manager .:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Συνεχιζουμε εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=106714 :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...