Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος N6600 (17 Μάι. 2004 , 14:18)

 

Παίδες καλημέρα!

 

Δοκίμασε κανείς το Compass από το Aiva; Το κατέβασα, πήγα να το δοκιμάσω, αλλά πάπαλα!!

 

 

Και γω πήγα να το βάλω αλλά γράφει αρχείο κατεστραμένο :(

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Για νά 'μαι ειλικρινής, κι εγώ κατέβασα το miniGPS, δουλεύει άψογα απ' ότι φαίνεται, αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει τί κάνει!! Έχω κλειδώσει 3 περιοχές (;) αλλά δεν ξέρω και τί πρέπει να περιμένω από δαύτο!!
Link to comment
Share on other sites

Όταν το εγκαταστήσεις και πάς να το ανοίξεις θα σου ζητήσει λογικά ΙΜΕΙ και κωδικό. Τότε θα δώσεις τα νούμερα που θα σου δώσει το exe όταν το τρέξεις! Ξέρεις μήπως τί μπορείς να κάνεις με δαύτο; Δεν έχω ιδέα!! :-)
Link to comment
Share on other sites

Guest andreadakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (17 Μάι. 2004 , 14:21)

 

Το εχεις δοκιμασει?Εχει οντως το αποτελεσμα που φαινεται στο screenshot του link που εδωσα?Αν βρω το κλειδακι παντως θα ενημερωσω.

 

 

mbravo re asimvivaste to programa poy edoses ine ola ta lefta!!pragmatika poli kalo.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Molis Kukloforise::geek:

 

PicaDRIVE emulator for series 60. Mantepste; einai emulator gia sega mega Drive!!:cool:

 

Molis Kukloforise::geek: mgs MVpool 2. Mpiliardo me ekpliktika grafika!

 

kai telos ena programmataki pou onomazete EPOC to MMP! Stin perigrafi anaferei kati gia .NET kai gia windows! As to dokimasei kapoios kai na mas pei ti einai!:eek:

PHGH: http://www.My-symbian.Com

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (17 Μάι. 2004 , 18:20)

 

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Molis Kukloforise::geek:

 

PicaDRIVE emulator for series 60. Mantepste; einai emulator gia sega mega Drive!!:cool:

 

Molis Kukloforise::geek: mgs MVpool 2. Mpiliardo me ekpliktika grafika!

 

kai telos ena programmataki pou onomazete EPOC to MMP! Stin perigrafi anaferei kati gia .NET kai gia windows! As to dokimasei kapoios kai na mas pei ti einai!:eek:

PHGH: http://www.My-symbian.Com

 

 

 

Mgs MVpool 2? Δεν υπάρχει πουθενά στο aivanet όσο κι αν έψαξα. Που υπάρχει? :(

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pe paidia to EPOCtoMMP ti akrivws einai;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος N6600 (17 Μάι. 2004 , 16:46)

 

Για νά 'μαι ειλικρινής, κι εγώ κατέβασα το miniGPS, δουλεύει άψογα απ' ότι φαίνεται, αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει τί κάνει!! Έχω κλειδώσει 3 περιοχές (;) αλλά δεν ξέρω και τί πρέπει να περιμένω από δαύτο!!

 

τιποτα!! :p ενα ηλιθιο προγραμμα ειναι που σου δειχνει τις κυψελες των δικτυων και γραφει καθε καινουργια που θα βρει!!!εμενα μεσα στο σπιτι μου ειχε βρει 2,και μεχρι να παω στην δουλεια μου ειχε αλλαξει 18!!!! :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreadakis (17 Μάι. 2004 , 18:12)

 

mbravo re asimvivaste to programa poy edoses ine ola ta lefta!!pragmatika poli kalo.

 

 

Να'σαι καλα φιλε μου.Οντως πολυ καλο αλλα δυστυχως εψαξα και δεν μπορεσα να βρω πουθενα το κλειδακι του. :(

Υ.Γ. Το προγραμμα αυτο το ανεφερε ο symplektis. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το psiloc vision δουλεύει κανονικά σε σας? Οταν γίνεται κλήση απο αριθμό με video, βγάζει την μπλέ οθόνη της εφαρμογής αλλα δεν δείχνει video.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια οποια version και να βαλω του ir-remote μου βγαζει οτι σε λιγες μερες θα ληξει :wacko: περναω και το κλειδι κανονικα μου λεει οτι ειναι οκ και την επομενη μερα ξανα τα ιδια!!!!καμμια ιδεα?φυσικα βαζω και την ημερομηνια 1 χρονο πισω :(
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (18 Μάι. 2004 , 00:06)

 

παιδια οποια version και να βαλω του ir-remote μου βγαζει οτι σε λιγες μερες θα ληξει :wacko: περναω και το κλειδι κανονικα μου λεει οτι ειναι οκ και την επομενη μερα ξανα τα ιδια!!!!καμμια ιδεα?φυσικα βαζω και την ημερομηνια 1 χρονο πισω :(

 

 

Φιλε lagoudakis εγω εχω βαλει την 1.43 ,την τελευταια δηλαδη, χρησιμοποιωντας το k*yg*n της προηγουμενης εκδοσης (1.41 αν θυμαμαι καλα) και δουλευει μια χαρα και χωρις να γυρισω ημερομηνια.Μεχρι και εκει που λεει στο menu σχετικα με το προιον γραφει Licenced εκδοση 1.43(0).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (18 Μάι. 2004 , 00:06)παιδια οποια version και να βαλω του ir-remote μου βγαζει οτι σε λιγες μερες θα ληξει :wacko: περναω και το κλειδι κανονικα μου λεει οτι ειναι οκ και την επομενη μερα ξανα τα ιδια!!!!καμμια ιδεα?φυσικα βαζω και την ημερομηνια 1 χρονο πισω :(

 

Σ' εμένα αυτό συμβαίνει με το eProfiles. Έβαλα το key ως username για να μην το ψάχνω κάθε φορά που μου ζητά register!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (17 Μάι. 2004 , 20:36)

 

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pe paidia to EPOCtoMMP ti akrivws einai;

 

To EPOC from MMP είναι ένα utility που σου επιτρέπει να ανοίξεις τα project files με τον πηγαίο κώδικα ενός προγράμματος Symbian από το Visual Studio (π.χ.). Φαντάζομαι ότι το EPOCtoMMP (αν υπάρχει) είναι κάτι παρόμοιο, ή το αντίθετο (πιθανώς να μετατρέπει τα project files από κάποιο παλιό format του EPOC στο MMP του Symbian).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!

Ξερει καποιος τι κολλημα τρωνε το miniGPS και το photographer και δεν ανοιγουν ...και ας γινει επανεγκατασταση

Καπου εδω μεσα ειχα δει για καποιο αρχειο .exe που επρεπε να το τρεξεις ....(το εχω κανει και αυτο αλλα δεν...)

 

Ευχαριστω!

Ν82
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (17 Μάι. 2004 , 16:53)

 

an kapoios to xrisimopoiei as mas pei se ti voithaei to minigps

 

Καλησπέρα σε όλους.

Το MiniGps είναι ενα απλό προγραμματάκι που σου βρίσκει σε ποιά κυψέλη του δικτύου βρίσκεσαι εκείνη την στιγμή(Σου εμφανίζει τον αριθμό της κυψέλης που βρίσκεσαι).

Σου δίνει την δυνατότητα λοιπόν να αποθηκεύσεις ένα σημείο που βρίσκεσαι, να του δώσεις ένα όνομα αναγνωριστικό και όταν εισέρχεσαι ή εξέρχεσαι στην κυψέλη αυτή μπορεί να κάνει κάποια ενέργεια οπως για παράδειγμα :

1) Να αλλάξει τρέχον προφίλ

2)Να στείλει μήνυμα αυτόματα σε κάποιον παραλήπτη

3)Να εμφανίσει κάποια ειδοποίηση στην οθόνη του κινητού σου κ.α

 

Εγώ για παράδειγμα το χρησιμοποιώ παρα πολύ γιατι είμαι καθηγητής και θέλω όταν βρίσκομαι στο σχολείο να έχω πάντα το κινητό στο αθόρυβο.

Οπότε έχω αποθηκεύσει την κυψέλη στην οποία βρίσκεται το σχολείο και όποτε εισέρθω στο σχολείο αυτόματα το κινητό μπάινει στο αθόρυβο προφίλ.

Το έχω δώσει και σε αρκετούς μαθητές για να μην χτυπήσει κανένα κινητό ξαφνικά μέσα στο μάθημα και φάνε καμιά. . .απουσία :)

 

Μπορεί να το χρησιμοποιήσει κάποιος για αθόρυβο προφίλ σε χώρους όπως νοσοκομεία, μουσεία κ.τ.λ

 

Εύχομαι να σε βοήθησα Bettytsa.Αν έχει καμιά απορία ρώτα ξανά.Εδώ είμαστε.

Καλό βράδυ σε όλους.

TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreadakis (18 Μάι. 2004 , 01:31)

 

psaxno to key code gia na kano registy sto theme editor.to exis kanis???

 

 

Κατεβασε το Theme Editor που ειναι για series 60 και μεσα εχει και το p@tch. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...