Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βασικα οσο αφορα τα ke*g*n ρωταω εδω και καιρο αλλα δεν μπορει να μου εξηγηση κανεις.τον αριθμο ke*g*n δεν τον βαζουμε εκει που λεει αγορα τωρα η καταχωρηση;παντως εγω εκει τα βαζω και μονον που κανει ειναι να μου ανοιγη τις υπηρεσιες για να το αγορασω απο εκει.
www.saxomaniaclub.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ευχαριστώ πολύ. Το χρειαζόμουν για να μην ξεχνάω ανοιχτό το τηλέφωνο το βράδυ και με ξυπνάει ο κάθε ένας που δεν έχει τί να κάνει και βαράει αναπάντητες κ μηνύματα.
Achievements come through hard work. Even small sacrifices lead to big gains.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gazotrellas (27 Απρ. 2004 , 13:32)

 

βασικα οσο αφορα τα ke*g*n ρωταω εδω και καιρο αλλα δεν μπορει να μου εξηγηση κανεις.τον αριθμο ke*g*n δεν τον βαζουμε εκει που λεει αγορα τωρα η καταχωρηση;παντως εγω εκει τα βαζω και μονον που κανει ειναι να μου ανοιγη τις υπηρεσιες για να το αγορασω απο εκει.

 

 

Τον κωδικο τον βαζεις εκει που λεει καταχωρηση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (27 Απρ. 2004 , 13:36)

 

Τον κωδικο τον βαζεις εκει που λεει καταχωρηση.

 

εκει βαζω τον κωδικο και μου ανοιγη την ιστοσελιδα της psiloc.για να το κανω buy.μηπως και τα ke*g*n να εχω πρεπει να γυρισω την ημερομηνια 2 μηνες πισω για να το κανω εγκατασταση το προγραμμα και μετα να βαλω τα ke*g*n; :worry:
www.saxomaniaclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω με το που παταω καταχωρηση μου βγαζει την οθονη για να βαλω τον κωδικο.Δεν ξερω γιατι σιυ βγαζει αυτο.Καποιος αλλος με το ιδιο προβλημα ?? :worry:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

kalhmera..

x8es ebala to world clock pro kai otan tou bazw ksupnhthri mou leei na orisw kai ton hxo...

parolo omws pou egw tou bazw ton hxo sto full ekeino akougetai sumfwna me tin entash tou profil pou exw energopoihmeno...

ksereis kaneis ti paizei h an kanw kati la8os?

 

kai an mporeite na mou peite ena programma pou na paizei unlimited video kai hxo sthn ekdosh 3.42 firmware tou kinhtoy(den to exw anaba8misei akoma)

 

 

kaneis den to exei parathrhsei auto?

Mythos....A Legend Reborn!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoska (27 Απρ. 2004 , 13:09)

 

Μπηκα στο group. Αν εννοουσες να κατεβασω το δικο σου αρχειο lemonade το εκανα και εχω ακριβως τα ιδια προβληματα: μου βγαζει τα γραμματα μωβ και με το πρασινο φοντο δεν φαινονται και στο exit μου πεταει ενα soundthread. Ξερεις κανεις αλλο τιποτα που θα μπορουσα να δοκιμασω;

 

 

 

Eμένα πάντος μια χαρά παίζει...

Όσο για το σφάλμα στην έξοδο το κάνει σε πάρα πολλά άτομα

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoska (27 Απρ. 2004 , 13:09)

 

Μπηκα στο group. Αν εννοουσες να κατεβασω το δικο σου αρχειο lemonade το εκανα και εχω ακριβως τα ιδια προβληματα: μου βγαζει τα γραμματα μωβ και με το πρασινο φοντο δεν φαινονται και στο exit μου πεταει ενα soundthread. Ξερεις κανεις αλλο τιποτα που θα μπορουσα να δοκιμασω;

 

 

 

egw pantws pou mpika sto group kai to katevasa, to egkatestisa sto kinito mou kai douleuei kanonika(prasino fonto kai leuka grammata).

http://briefcase.pathfinder.gr/download/532490/t-panoramix2.jpg Ο Panoramix μίλησε !
Link to comment
Share on other sites

Κατι τρεχει τοτε με τη συσκευη μου. Και δεν εχω παρει backup o χαζος. Τωρα μαλλον ειναι αργα.

Εχω την εκδοση 4.0.9, με ποιο προγραμμα μπορω να ψαξω και να σβησω αρχεια που δεν φαινονται με τα απλα προγραμματα?

Επισης εχω και το εξης θεμα. Εγκατεστησα το Philips camera 3.7 (το το ηθελα) και παρ'ολο που παω στη διαχειριση εφαρμογων και ζηταω διαγραφη, αυτο παραμενει ακλονητο στη θεση του.

Please Help!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατι τρεχει τοτε με τη συσκευη μου. Και δεν εχω παρει backup o χαζος. Τωρα μαλλον ειναι αργα.

Εχω την εκδοση 4.0.9, με ποιο προγραμμα μπορω να ψαξω και να σβησω αρχεια που δεν φαινονται με τα απλα προγραμματα?

Επισης εχω και το εξης θεμα. Εγκατεστησα το Philips camera 3.7 (το το ηθελα) και παρ'ολο που παω στη διαχειριση εφαρμογων και ζηταω διαγραφη, αυτο παραμενει ακλονητο στη θεση του.

Please Help!!!.

 

FExplorer sto http//:http://www.avianet.com

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει κανεις πως λεγεται ενα προγραμμα που τραβαει φωτογραφιες παραμορφωμενες?Δεν θυμαμαι καθολου το ονομα.

Επισης,εγκατεστησα το ultra mp3 και παω να στειλω ενα τυχαιο τραγουδι απο τον υπολογιστη με αποστολη προς και θελει γυρω στα 25 λεπτα.Ειναι λογικο αυτο(λογικο ειναι αφου ειναι 3ΜΒ) ή υπαρχει καποιος αλλος τροπος ή καποιο ειδος συμπιεσης για να το παιρνει γρηγοροτερα? :)

Υπαρχει τροπος με το phillips camcorder να πιανει και ηχο? :(

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει κανεις πως λεγεται ενα προγραμμα που τραβαει φωτογραφιες παραμορφωμενες?Δεν θυμαμαι καθολου το ονομα.

Επισης,εγκατεστησα το ultra mp3 και παω να στειλω ενα τυχαιο τραγουδι απο τον υπολογιστη με αποστολη προς και θελει γυρω στα 25 λεπτα.Ειναι λογικο αυτο(λογικο ειναι αφου ειναι 3ΜΒ) ή υπαρχει καποιος αλλος τροπος ή καποιο ειδος συμπιεσης για να το παιρνει γρηγοροτερα?

Υπαρχει τροπος με το phillips camcorder να πιανει και ηχο?

 

FaceWarp legete

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 4.09 έχει κανείς παρατηρήσει προβλήματα με το eprofiles Pro και αν ναι με ποιά έκδοση;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jojo (27 Απρ. 2004 , 17:54)

 

meta tin anaba8misi uparxouv polla problimata, genika.

3erw pollous pou 8eloune to palio filmware

 

kai poloi omos pou leme eftixos pou kanane anavathmisi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ksssk (27 Απρ. 2004 , 16:10)

 

Μπορει να μου πει κανεις πως λεγεται ενα προγραμμα που τραβαει φωτογραφιες παραμορφωμενες?Δεν θυμαμαι καθολου το ονομα.

Επισης,εγκατεστησα το ultra mp3 και παω να στειλω ενα τυχαιο τραγουδι απο τον υπολογιστη με αποστολη προς και θελει γυρω στα 25 λεπτα.Ειναι λογικο αυτο(λογικο ειναι αφου ειναι 3ΜΒ) ή υπαρχει καποιος αλλος τροπος ή καποιο ειδος συμπιεσης για να το παιρνει γρηγοροτερα? :)

Υπαρχει τροπος με το phillips camcorder να πιανει και ηχο? :(

 

 

Υπάρχει και το PhotoFusion με πιο αστεία αποτελέσματα!

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoska (27 Απρ. 2004 , 15:41)

 

Κατι τρεχει τοτε με τη συσκευη μου. Και δεν εχω παρει backup o χαζος. Τωρα μαλλον ειναι αργα.

1)Εχω την εκδοση 4.0.9, με ποιο προγραμμα μπορω να ψαξω και να σβησω αρχεια που δεν φαινονται με τα απλα προγραμματα?

2)Επισης εχω και το εξης θεμα. Εγκατεστησα το Philips camera 3.7 (το το ηθελα) και παρ'ολο που παω στη διαχειριση εφαρμογων και ζηταω διαγραφη, αυτο παραμενει ακλονητο στη θεση του.

Please Help!!!

 

 

 

1)Seleq,FileMan,FExplorer

2)Δοκίμασε να αλλάξεις την γλώσσα στα αγγλικά και ξαναδοκίμασε.

 

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραία η εφερμογή Vision της Psiloc το k****** πού θα το βρούμε;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (27 Απρ. 2004 , 17:58)

 

kai poloi omos pou leme eftixos pou kanane anavathmisi

 

 

bettytsa to poloi einai 2 :!: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia

 

ebala sto kinito mou to ETI Camcorder kai paizei mia xara.grafo osi ora thelo me polu kali eikona kai ixo. Omos otan to stelno to video sto pc mou den mporo me tipota na to do . stelnei ena arxeio pou teleionei me .EYE kai ena me .EAR .PLEASEEEEEEEEE HELPPPPPPP

 

tomkoul@hol.gr steilte mou ena email an einai eukolo.

 

thaaaaaaaaannnnnnkkkkkkkkkssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...