Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoska (26 Απρ. 2004 , 14:19)

 

Εκανα αναβαθμιση στο κινητο και μεσα στο φακελο try&buy βρηκα ενα πολυ ωραιο προγραμμα-παιχνιδι το lemonade. Χρησιμοποιησα και τις 3 προσπαθειες free που δινει και μετα μου ζητουσε key που επρεπε να αγορασω. Απεγκατεστησα την εφαρμογη και σημερα πηγα στο aivanet για να βρω την εφαρμογη δωρεαν. Τη βρηκα, την εγκατεστησα, αλλα εχω το εξης προβλημα. Μου βγαζει τα γραμματοσειρα μωβ (αντι για ασπρη) και σε σχεση με το πρασινο φοντιο που εχει με δυσκολευει αρκετα. Επισης μολις κανω exit μου κολλαει το τηλεφωνο βγαζοντας ενα soundthread.

 

 

Βρηκα 3 φορες την εφαρμογη στο aivanet, αλλα και στις 3 περιπτωσεις εχω τα ιδια αποτελεσματα. Μπορει κανεις να βοηθησει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (26 Απρ. 2004 , 12:23)

 

aklimera

exo kapoious asteious ixous alla einai se mp3 gia na ta akouso sto kinito mou xreiazomai kapoio programma?

 

 

bettytsa εκτος απο το να βαλεις καποιον mp3 player μπορεις να τα στειλεις στο κινητο σου με το pc suite ,το οποιο αυτοματα τα μετατρεπει σε *.wav.Ετσι θα μπορεις να τα βαλεις και σαν ηχους κλησεις,για μηνυμα ή για ξυπνητηρι. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

na rwthsw kai egw kati sxetika me ta mp3....loipon...

mporw tin wra pou akouw mp3 me to ultramp3 player na grafw minima h na kinoumai sto menu?

 

kai otan metatrepei to mp3 se wav to mege8os tou wav auksanetai polu?px ena mp3 3mg se wav poso peripou ginetai?

Mythos....A Legend Reborn!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoska (26 Απρ. 2004 , 14:19)

 

Εκανα αναβαθμιση στο κινητο και μεσα στο φακελο try&buy βρηκα ενα πολυ ωραιο προγραμμα-παιχνιδι το lemonade. Χρησιμοποιησα και τις 3 προσπαθειες free που δινει και μετα μου ζητουσε key που επρεπε να αγορασω. Απεγκατεστησα την εφαρμογη και σημερα πηγα στο aivanet για να βρω την εφαρμογη δωρεαν. Τη βρηκα, την εγκατεστησα, αλλα εχω το εξης προβλημα. Μου βγαζει τα γραμματοσειρα μωβ (αντι για ασπρη) και σε σχεση με το πρασινο φοντιο που εχει με δυσκολευει αρκετα. Επισης μολις κανω exit μου κολλαει το τηλεφωνο βγαζοντας ενα soundthread.

 

 

Δες στο group μου ;)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia,

 

simera egkatestisa to thieft alert sto kinito mou, ekana na tis aparetites ru8miseis(kwdikous ktl...) kai to energopoihsa. ws edw kala. evala meta mia alli karta sim gia na dokimasw an douleuei. tin vazw, vazw to pin kai anoigei kanonika xwris na einai kleidomeno kai gurismeno to tilefwno sta ellinika :blink: .oute minima pira ston ari8mo pou eixa epileksei, oute kleido8ike to tilefwno, oute mou evgale to keimeno pou eixa valei oute tpt. tilefwno pou pira eperne kanonika. ti mporei na ekana la8os? :worry:

 

 

euxaristw prokatavolika :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/532490/t-panoramix2.jpg Ο Panoramix μίλησε !
Link to comment
Share on other sites

andreadakis ολα τα sites εχουν πανω κατω τα ιδια.Αυτο που εχει οτι κυκλοφορει ειναι το mIRC. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια μερικες φορες οταν μιλαω και ειμαι περιπου στα 4-5 λεπτα σταματαει η κληση χωρις να υπαρχει προβλημα με σημα ουτε απο το τηλεφωνο μου ουτε με αυτον που μιλάω.Καμια ιδεα αν ειναι καποια εφαρμογη που κανει την ζημια?Επισης στις αναφορες εμφανιζει χρονο παραδοσης περιπου 50 λεπτα νωριτερα ενω στα σταλθεντα εμφανιζεται η ωρα κανονικα.Αυτα μετα την αναβαθμιση.Εχει παρατηρησει κανεις κατι αντιστοιχο?
Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα που μολις θυμηθηκα,με το e recorder απο psiloc τελευταια εκδοση να τρεχει στο background καπου καπου ενεργοποιειται μονο του και γραφει για 2-3 δευτερολεπτα.καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος imprezasti (26 Απρ. 2004 , 20:01)

 

Και κατι ακομα που μολις θυμηθηκα,με το e recorder απο psiloc τελευταια εκδοση να τρεχει στο background καπου καπου ενεργοποιειται μονο του και γραφει για 2-3 δευτερολεπτα.καμια ιδεα?

 

περιεργο που στο κανει αυτο!!σε εμενα δουλευει μια χαρα :) μηπως φταιει τιποτα αλλο?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει,παντως μια φορα κατα λαθος ειδα το σηματακι με το μικροφωνο να ανοιγει απο μονο του χωρις να εχω κανει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (25 Απρ. 2004 , 23:53)

 

pls help me : pira tin vodafone gia na kano tis rithmiseis tou mms kai xafnika mou vgazei karta katestrammeni kai ta xano ola, mporeite na mou peite ti egine?

 

μηπως εχει προβλημα η καρτα σου?δεν ειναι και η καλυτερη ποιοτητα αυτη τις νοκια :mad:
Link to comment
Share on other sites

:!: pls paidia help,

 

eixa perasei to total ir remote1.41 kai mou douleue kanonika. twra xreiastike na anw format mono to tilefwno kai ekana kai apegkatastasi tou total ir remote. molis to ksanaperasa vazw to cr@ck kai mou vgazei mia mal...i@ na katevasw mia kainourgia ekdosi kai kati tetoia, enw prin to format den mou to eixe bgalei, eixe doulepsei kanonika. kai to kako einai oti an den kantevasw auto pou leei einai san na min to exw kanei cr@ck. :( please voi8iste me giati mou einai polu xrisimo auto to prog. :worry:

 

euxaristw osous mou apantisoun :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/532490/t-panoramix2.jpg Ο Panoramix μίλησε !
Link to comment
Share on other sites

panoramix πηγαινε στο site της Psiloc κατεβασε την τελευταια εκδοση (1.43) και χρησιμοποιησε το k*yg*n της προηγουμενης για τον κωδικο που θα σου ζητησει. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα πριν λίγο (υπό καθεστώς νέου firmware πλέον) την version "ETI CAMCORDER 2004/6600" που μπήκε πολύ πρόσφατα στο αιβανετ. Μην κάνετε τον κόπο...

 

Καταρχάς δεν είναι full screen (βγάζει ένα αρκετά ευρύ μαύρο πλαίσιο γύρω από το βίντεο κατά την αναπαραγωγή) και κατά ένα περίεργο λόγο όταν πατάς το joysticκ προς τα πάνω (έτσι αυξάνεις τον ήχο) μία γραμμή πριν το full volume με πετάει έξω με το γνωστό και σπαστικό "Εφαρμογ. έκλεισε ETIPlayer" :mad:

 

Περιέργως, αφού έβαλα ξανά την προηγούμενη που είχα (από johner) συνεχίζει πλέον να με πετάει έξω αν κάνω με το joystick το παραπάνω .... Το έχει παρατηρήσει κανείς ???

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (26 Απρ. 2004 , 21:16)

 

panoramix πηγαινε στο site της Psiloc κατεβασε την τελευταια εκδοση (1.43) και χρησιμοποιησε το k*yg*n της προηγουμενης για τον κωδικο που θα σου ζητησει. ;)

 

na 'sai kala re asymvivastos, den ksereis poso mou xrisimeuei auto to prog. euxaristw polu :) :D
http://briefcase.pathfinder.gr/download/532490/t-panoramix2.jpg Ο Panoramix μίλησε !
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανα νέο με το Soundcover?

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iceman (26 Απρ. 2004 , 23:36)

 

Υπάρχει κανα νέο με το Soundcover?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=373489#post373489 http://www.langkawi.dk/u155.gif

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

kalhmera..

x8es ebala to world clock pro kai otan tou bazw ksupnhthri mou leei na orisw kai ton hxo...

parolo omws pou egw tou bazw ton hxo sto full ekeino akougetai sumfwna me tin entash tou profil pou exw energopoihmeno...

ksereis kaneis ti paizei h an kanw kati la8os? :blink:

 

kai an mporeite na mou peite ena programma pou na paizei unlimited video kai hxo sthn ekdosh 3.42 firmware tou kinhtoy(den to exw anaba8misei akoma)

 

euxaristw

Mythos....A Legend Reborn!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να παιξει το eti χωρις να κανω αναβαθμιση;και κατι αλλο που ειδα,γιατι χρησιμοπειοιτε τα ke*g*n μιας παλιας εφαρμογης σε καινουργια εκδοση της ιδιας εφαρμογης;

δηλ.ke*g*n του ir remote 1.41 σε ir remote 1.43.

www.saxomaniaclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (26 Απρ. 2004 , 16:21)

 

Δες στο group μου ;)

 

 

Μπηκα στο group. Αν εννοουσες να κατεβασω το δικο σου αρχειο lemonade το εκανα και εχω ακριβως τα ιδια προβληματα: μου βγαζει τα γραμματα μωβ και με το πρασινο φοντο δεν φαινονται και στο exit μου πεταει ενα soundthread. Ξερεις κανεις αλλο τιποτα που θα μπορουσα να δοκιμασω;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gazotrellas (27 Απρ. 2004 , 12:36)

 

υπαρχει τροπος να παιξει το eti χωρις να κανω αναβαθμιση;και κατι αλλο που ειδα,γιατι χρησιμοπειοιτε τα ke*g*n μιας παλιας εφαρμογης σε καινουργια εκδοση της ιδιας εφαρμογης;

δηλ.ke*g*n του ir remote 1.41 σε ir remote 1.43.

 

 

kai na to valeis den exei kali poiotita kai argei na travixei

ego to eixa kai to evgala

Link to comment
Share on other sites

gazotrellas ο λογος που χρησιμοποιουμε τα παλια k*yg*n ειναι γιατι δεν εχουμε καινουργια.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...