Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος symplektis (13 Ιαν. 2004 , 13:09)

 

Μολις ειδα και εγω στο site της psiloc τις καινουριες εκδοσεις! Το extended profiles υποστηριζει αλλαγη theme αναλογα με το επιλεγμενο profile! :D Το world clock πλεον δεν χανει τις ρυθμισεις του ξυπνητηριου οταν επιλεγουμε working days! :D και το extended log λειτουργει κανονικα με το 6600! :) Σιγουρα εκαναν αρκετα καλη δουλεια με τις νεες εκδοσεις και ετσι εξηγηται η καινουρια προστασια.. Τωρα το μονο που μενει ειναι να κανουμε υπομονη μεχρι να "κυκλοφορησουν"...

 

Δωστε 10€ ρε γυφτάκια και αγοράστε και κανενα sw... :D

Ψαράδες να γινουν δηλαδη οι ανθρωποι που τα φτιάχνουν;;

 

Να πω οτι ζητανε κανα τρελλο ποσον...ΑΝ κατι το θες τοσο, το αγοραζεις εγω αυτο ξερω...με το 7650 και λογω κεκτημενης ταχυτητας αγορασα 5 applications σε 3 μηνες, ξερω, ειμαι UFO.... :alien:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MobileMan (13 Ιαν. 2004 , 10:11)

 

Έκανα μια βόλτα από το site της Psiloc και είδα ότι έβγαλε νέες εκδόσεις όλων των εφαρμογών της για να είναι όλες συμβατές με 6600 και SX1:

(Total IRemote 1.40 ,World clock Pro 1.70 ,System tools 1.50 ,Mini GPS 1.31 ,Extended profiles 2.01 ,Screen Saver 1.70 ,Task manager 1.50 ,Extended file manager 1.70 κλπ)

Mέσα στην καλή χαρά δοκιμασα μία από αυτές με την ελπίδα να ισχύει το παλιό της key generator.. Δεν πρόσεξα ότι στο site αναφερόταν σαφώς ότι όλες οι εφαρμογές χρειάζονται νέα key generators..

Μέχρι εδώ καλά, απεγκαθιστώ την εφαρμογή που κατέβασα.. αλλά τι βλέπω! : Όλες οι άλλες εφαρμογές της Psiloc που είχα στο κινητό έληξαν και σε ανάγκαζαν να αγοράσεις τις νέες εκδόσεις χωρίς να μπορείς να τρέξεις τις παλιές που έχεις ήδη.. οπότε αφού έκανα τα πάντα.. απεγκατάσταση όλων των παλιών εφαρμογών και επανεγκατάσταση τους, έψαξα για κρυφά αρχεία της psiloc στο κινητό και τα έσβησα.. προκοπή δεν είδα, όλες οι παλιές εφαρμογές της psiloc που είχα είναι πλέον ληγμένες και απλά δεν τρέχουν.. (Και δεν μιλάω για πολύ παλιές :world clock pro 1.60 , screen saver 1.60, total iremote 1.32 κλπ)

 

Οπότε μέχρι να σπάσουν όλες οι νέες εκδόσεις καλύτερα να μην δοκιμάσετε μια απο αυτές γιατί ... τέρμα οι παλιές.. :rolleyes:

 

 

Για να λειτουργησουν οι παλιες εφαρμογες τις psiloc θα αλλαξεις την ημερομηνια του κινητου θα βαλεις μια τυχαια περσινη[2003] και μετα θα κανεις εγκατασταση τις εφαρμογης

Link to comment
Share on other sites

Re c shmera phra to 6600 kai epeidh einai para polles oi selides mhpws mporeite na mou dwsete kapoia links gia na katebasw kana painidaki kai kamia efarmogoula??? Ekana search alla den brhke Oute to Camera FX oute kapoia alla pou epsa3a!!!

 

Mporei kaneis na boh8hsei??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer (13 Ιαν. 2004 , 21:17)

 

Re c shmera phra to 6600 kai epeidh einai para polles oi selides mhpws mporeite na mou dwsete kapoia links gia na katebasw kana painidaki kai kamia efarmogoula??? Ekana search alla den brhke Oute to Camera FX oute kapoia alla pou epsa3a!!!

 

Mporei kaneis na boh8hsei??

 

 

Κοίτα την υπογραφή μου ;)

Αλλά και το ''σαιτ'' του dmitsos :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν πουθενα αλλου στο ιντερνετ!Η νοκια ευθυνεται γιαυτο...Πριν λιγο καιρο τα παιχνιδια επαψαν να υπαρχουν και στα yahoo.groups.Eτσι to irc ειναι μονοδρομος.
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 (13 Ιαν. 2004 , 16:44)

 

Το PC Suite του 6600 μεγάλη αποτυχία όντως. Εμένα δεν θέλει με τίποτα να "δει" το κινητό, ούτε με υπέρυθρες ούτε με Bluetooth ούτε με τίποτα. :mad:

 

Oxygen για 6600 κυκλοφορεί αλλά όχι "διορθωμένο" :whistle:

 

katevase tin kainouria version kai tha to dei.
Link to comment
Share on other sites

Loipon exw balei sto 6600 to GoBoy!!! Ta roms ta kanw install xyma sto kinhto kai ta anoigw me to GoBoy??
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tasulm (13 Ιαν. 2004 , 22:53)

 

katevase tin kainouria version kai tha to dei.

 

Και στην καινούρια έκδοση δεν έχουν λυθεί τα προβλήματα της παλιάς!

Το upload εξακολουθεί να μην λειτουργεί ποτέ! :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος silver82 (12 Ιαν. 2004 , 20:33)

 

koitaksa gia to photographer 2,4 alla den to exoun anebasei sto aivanet.mporei kapoios pou to exei kai gnvrizei amma tou douleyei na to steilei sto top1_82@yahoo.com

 

 

Φιλε μου καλε μου φιλε silver82, καλυτερα να μην ασχοληθεις με το photographer 2.4! Αν επιμενεις θα μπορεσεις να το βρεις cracked ευκολα στο mIrc αλλα μετα απο εκτεταμενες κ "ακρως επιστημονικες" δοκιμες που του εκανα σε συγκριση με την v2.0, οχι μονο δεν βγαζει καλυτερες φωτογραφιες, αλλα για να κανεις edit στην φωτο πρεπει να ανοιξεις το studio της ιδιας εταιρειας (το οποιο σημειωτεον σε βγαζει απο το photographer, οποτε εχεις καθυστερηση ωσπου να ξαναμπεις και να τραβηξεις μια αλλη φωτο), το οποιο studio γ**αει ΕΝΤΕΛΩΣ την ποιοτητα της φωτογραφιας!!!! Εγω χρησιμοποιω αρκετα το edit για να κανω ασπρομαυρες τις φωτο και με το studio που χρειαζεται για να κανει edit η εκδοση 2.4 η ποιοτητα της τελικης φωτο ειναι απλα απαραδεκτη!

 

Your choice, ελπιζω να βοηθησα.... :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (13 Ιαν. 2004 , 23:13)

 

Και στην καινούρια έκδοση δεν έχουν λυθεί τα προβλήματα της παλιάς!

Το upload εξακολουθεί να μην λειτουργεί ποτέ! :(

 

 

Kai emena giati leitourgei kanonikotata?!?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gab (13 Ιαν. 2004 , 20:24)

 

Για να λειτουργησουν οι παλιες εφαρμογες τις psiloc θα αλλαξεις την ημερομηνια του κινητου θα βαλεις μια τυχαια περσινη[2003] και μετα θα κανεις εγκατασταση τις εφαρμογης

 

 

Σωστό αυτό που λες σε άλλες περιπτώσεις, αλλά δεν έχουν λήξει λόγω ημερομηνίας (το world clock pro 1.60 κυκλοφόρησε πριν ένα μήνα μόλις, το ίδιο και το screen saver 1.60 κλπ) αλλά λόγω ειδικού κλειδώματος που υπάρχει στις νέες εφαρμογές, οπότε αν εγκαταστήσεις μία καινούρια σε αναγκάζει να εγκαταστήσεις όλες τις καινούριες χωρίς να μπορείς να τρέξεις πλέον τις παλιές, ανεξαρτήτως ημερομηνίας! Psiloc rulezz :p Kάποια λύση θα υπάρχει, κάποια αρχεία κάνουν την "ζημιά" αλλά αυτά που βρήκα κι έσβησα εγώ δεν έδωσαν λύση..

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Lion (14 Ιαν. 2004 , 00:08)

 

Kai emena giati leitourgei kanonikotata?!?

 

Έχεις καταφέρει να κάνεις upload τις νέες καταχωρήσεις με το OPM; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Egw xrhsimopoiw edw kai kairo to OPM kai den exw kanena problhma. To exw agorasei bebaia. Kathe 5-10 hmeres prosthetw synexws kainourgia onomata kai ta pernaw ola sto OPM. Milaw gia 7650,3650,6600.

Patas thn efarmogh "read from Phone" kai pernaei oles tis allages kai oles tis nees kataxwrhseis.

Prepei omws prwta na peraseis to programataki gia to kinhto. Me ekeino kaneis syndesh yperythrwn. Gia thn periptwsh pou ksexases na to kaneis ayto, to sis arxeio einai mesa sto fakelo pou exeis sto PC to programma OPM

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (14 Ιαν. 2004 , 01:40)

 

Έχεις καταφέρει να κάνεις upload τις νέες καταχωρήσεις με το OPM; :confused:

 

 

Profanos kai ohi einai i apantisi...

Ego apantisa se ayta edo:

 

αράθεση

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 (13 Ιαν. 2004 , 16:44)

 

Το PC Suite του 6600 μεγάλη αποτυχία όντως. Εμένα δεν θέλει με τίποτα να "δει" το κινητό, ούτε με υπέρυθρες ούτε με Bluetooth ούτε με τίποτα.

 

katevase tin kainouria version kai tha to dei.

 

 

 

 

To OPM de doulevei..akoma...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ice7650 (14 Ιαν. 2004 , 10:24)

 

WORLD CLOCK PRO 1,70 & EXTENDED PROFILES 2.01 BY PSILOC ΤΟ SERIAL NUMBER ΑΛΛΑΞΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΝΕW KEY GENERATORS

 

 

Προσεξε το eprofile 2,01 δημιουργει ΜΕΓΑΛΟ προβλημα στις υπερυθρες,τι μεγαλο,τις νεκρωνει και δεν ανοιγουν.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το προηγούμενο post όλες οι νέες εφαρμογές τις psiloc θέλουν καινούργιο κωδικό και αν εγκαταστήσεις μία απενεργοποιούνται όλες οι παλαιότερες εφαρμογές σου
Link to comment
Share on other sites

μερικές ερωτησούλες...

 

 

εχω το eprofiles 1.95, αλλα ενω φαινεται οτι τρεχει κανονικα, δεν βλεπω να ΚΑΝΕΙ τιποτα. βαζω scedules κλπ, αλλα δεν ενεργοποιούνται ποτε.

 

Περι photographer: εχω διαβασει εδω και αλλου οτι η 2.4 ειναι αυτη που ειναι φτιαγμενη για το 6600 και οι παλιότερες εχουν προβληματα. Δεν την εχω βρει μεχρι στιγμης, αλλα οι παλιοότερες που δοκιμασα δεν παιζουν καθολου. Μπορει κανεις να επιβεβαβιώσει πιο version δουλευει καλα;

 

ακόμα, πια θεωρείτε τα 3 καλυτερα παιχνιδια στο 6600 ;

 

εγω εχω πορωθει τρελλα με το magic mine και το bounce .. αν ακι τα πλητρα ειναια ργα και λογω αργης αποκρισης χανω πιο πολυ απο οτι στο παλιο κινητο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (14 Ιαν. 2004 , 10:31)

 

Προσεξε το eprofile 2,01 δημιουργει ΜΕΓΑΛΟ προβλημα στις υπερυθρες,τι μεγαλο,τις νεκρωνει και δεν ανοιγουν.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον. Αυτο επαθα χθες με το eprofiles 2,01 και εκανα 2 φορματ μεχρι να βρω ποιο προγραμμα δημιουργουσε το προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος katerini (14 Ιαν. 2004 , 01:50)

 

Egw xrhsimopoiw edw kai kairo to OPM kai den exw kanena problhma. To exw agorasei bebaia. Kathe 5-10 hmeres prosthetw synexws kainourgia onomata kai ta pernaw ola sto OPM. Milaw gia 7650,3650,6600.

Patas thn efarmogh "read from Phone" kai pernaei oles tis allages kai oles tis nees kataxwrhseis.

Prepei omws prwta na peraseis to programataki gia to kinhto. Me ekeino kaneis syndesh yperythrwn. Gia thn periptwsh pou ksexases na to kaneis ayto, to sis arxeio einai mesa sto fakelo pou exeis sto PC to programma OPM

 

 

Και εγώ με αγορασμένo το opm λειτουργεί μια χαρά το upload! :cool:

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για τις εφαρμογές της Psiloc αυτό που έχετε να κάνετε είναι να γυρίζετε την ημερομηνία ένα χρόνο πίσω και εγκαθιστάτε την εφαρμογή κανονικά, βάζετε και το key και μετά μπορείτε να επαναφέρετε την ημερομηνία!

 

Η εφαρμογή θα δουλεύει κανονικά! :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...