Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Ιαν. 2004 , 16:31)

 

emena douleyei apsoga alla einai trial. to katebasa apo yahoo.

yparxei se full 3erei kanenas. johner?

 

uparxei!!!

egw thn exw kai mou doulebei apsoga....

an thn 8es....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras ( 5 Ιαν. 2004 , 16:47)

 

uparxei!!!

egw thn exw kai mou doulebei apsoga....

an thn 8es....

 

 

Αν σου είναι εύκολο να την στείλεις και σε μένα στο avgoustoz@hotmail.com γιατί αυτή που έβαλα με έχει καταμπερδέψει. Thanx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Ιαν. 2004 , 16:52)

 

apo pou bre t agorim?????

pes mas de!!

 

den 8umamai pou thn brhka pantws thn exw....

dwse mou to mail sou na sou to steilw to programmataki...

 

Darko check your mail ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις κι εδω...

 

giannis01@freemail.gr

 

Ευχαριστω πολυ. :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Ιαν. 2004 , 16:37)

 

to photobase bgazei akribws idia poiothta me to photografer.

me thin idia dynatothta sto zoom.

mono pou sto photobase mporeis na ry8miseis kai fothnothta kai contrast prin kaneis save sthn foto.

ayto einai ena poly kalo avantaz .

egw prothno photobase .ki as einai ligo megalo,einai pio oloklhromeno progg

 

 

Ίσως βγάζει φωτογραφίες ισάξιας ποιότητας με αυτές του Photographer, στην οθόνη του κινητού όμως (κατα τη διάρκεια της λήψης) η ποιότητα της εικόνας είναι απαράδεκτη. Χειρότερη και από το default Camera app της Nokia...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bug ( 5 Ιαν. 2004 , 17:48)

 

Ίσως βγάζει φωτογραφίες ισάξιας ποιότητας με αυτές του Photographer, στην οθόνη του κινητού όμως (κατα τη διάρκεια της λήψης) η ποιότητα της εικόνας είναι απαράδεκτη. Χειρότερη και από το default Camera app της Nokia...

 

mas endiaferei???

exei apisteyto zoom!!!

me poly kala apotelesmata!!

opoiou den tou aresei pantos as min to balei sto kinhto tou,exei to dikaioma na to kanei!!

Link to comment
Share on other sites

problem with seleq here TO exo kai perase to 14 days trial kai den anigi me tipota to sbino kai to 3anastelno alla tipota mou leei prepi na to kano register mpori kapoios na mou pi pou mporo na o bro cracked i ti na kano me auto pou exo pls apantise grigora
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Ιαν. 2004 , 18:03)

mas endiaferei???

 

Ναι. Προσωπικά με ενδιαφέρει να ξέρω περίπου πως θα είναι η εικόνα όταν θα τη βγάλω. Γι' αυτό άλλωστε η τρέχουσα εικόνα που σαρώνει η κάμερα απεικονίζεται στην TFT οθόνη. Για να έχεις ένα δείγμα του τι πρόκειται να βγάλεις. Αλλά γούστα είναι αυτά. Μπορεί σε κάποιον να του αρέσει να τραβάει στην τύχη... ;)

 

exei apisteyto zoom!!! me poly kala apotelesmata!!

 

So does Photographer.

 

opoiou den tou aresei pantos as min to balei sto kinhto tou,exei to dikaioma na to kanei!!

 

Εννοείται ότι ο καθένας κάνει κουμάντο στο 6600 του, δεν χρειαζόταν να το πεις. Εδώ απλά διατυπώνει ο καθένας τη προσωπική του άποψη με όσο το δυνατόν περισσότερα επιχειρήματα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος apoelistiko ( 5 Ιαν. 2004 , 19:25)

 

problem with seleq here TO exo kai perase to 14 days trial kai den anigi me tipota to sbino kai to 3anastelno alla tipota mou leei prepi na to kano register mpori kapoios na mou pi pou mporo na o bro cracked i ti na kano me auto pou exo pls apantise grigora

 

 

pigene se afto to yahoo group:"http://groups.yahoo.com/group/john74-6600group/files/6600%20apps%20files/" kai bres to SeleQ_v1.65i_7650_cracked_lvckyluke.sis

Nomizw oti tha doylebei. Egw exw to SeleQv1.5_Cracked kai doylebei an thes steile e-mail kai tha prospathisw na sto steilw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aristidis_k (22 Νοέ. 2003 , 17:01)

 

loipon paidia 8a i8ela na mou peite apo pou 8a katevasw ton kalitero mp3 player gia to 6600 , diavasa ola ta post alla kanena dn elege apo pou na to katevasoume...

 

Oso gia to bounce to exw gia 7650 ,alla kanei k sto 6600 mou!

Mporw na to stilw se kapion mesw email k meta na to moirasteite metaxi sas!!

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

 

file tha mporouses na to steileis se emena inthemis@hotmail.com

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Ιαν. 2004 , 16:31)

 

emena douleyei apsoga alla einai trial. to katebasa apo yahoo.

yparxei se full 3erei kanenas. johner?

 

h**tp://www.aivanet.com/gr/index.php?show=10&name=caller

 

Όλα δικά σου! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος annabis ( 5 Ιαν. 2004 , 13:21)

 

sugnomi an exei idi apantithei alla me ta "class" arxeia se paixnidia ti ginetai? einai polla mesa sto zip kai kapou eixa dei oti prepei na ta metonomazeis se jar alla poio ap ola?

Episis gia to goboy apla kano install ton emulator kai meta vazo ta roms opos kai sto emame?

thanx

 

Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να επιτρέπεις να εμφανίζονται οι καταλήξεις για γνωστούς τύπους αρχείων από το control panel επιλογές φακέλων!

Μετά αλλάζεις το zip σε jar!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κάποια έκδοση του Wireless IRC συμβατή με το 6600 υπάρχει ρε παιδιά; Όποια έκδοση κι αν δοκιμάσω να εγκαταστήσω μου κόβει την εγκατάσταση περίπου στη μέση και μου γράφει ότι αυτή η έκδοση προορίζεται για series 60 μόνο :blink: (δηλαδή το 6600 τι είναι; ).

Το ίδιο γίνεται ακόμα και με την έκδοση που έχει το aivanet.com που λέει ότι είναι συμβατή με το 6600.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 5 Ιαν. 2004 , 22:20)

 

Τελικά κάποια έκδοση του Wireless IRC συμβατή με το 6600 υπάρχει ρε παιδιά; Όποια έκδοση κι αν δοκιμάσω να εγκαταστήσω μου κόβει την εγκατάσταση περίπου στη μέση και μου γράφει ότι αυτή η έκδοση προορίζεται για series 60 μόνο :blink: (δηλαδή το 6600 τι είναι; ).

Το ίδιο γίνεται ακόμα και με την έκδοση που έχει το aivanet.com που λέει ότι είναι συμβατή με το 6600.

 

Ne doulebei i ekdosi 1.32 aftin exo sto dikomou

Link to comment
Share on other sites

Guest spastis

Παιδια εχω ενα προβληματακι.. Καθε φορα που παω να κανω εγκατασταση ενα jar μου εμφανιζει "εφαρμογη childinstaller εκλεισε". Το εχει συναντησει κανενας αλλος.. Για πειτε μου τι να κανω?

ΤΗΑΝΚS!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spastis ( 5 Ιαν. 2004 , 23:48)

 

Παιδια εχω ενα προβληματακι.. Καθε φορα που παω να κανω εγκατασταση ενα jar μου εμφανιζει "εφαρμογη childinstaller εκλεισε". Το εχει συναντησει κανενας αλλος.. Για πειτε μου τι να κανω?

ΤΗΑΝΚS!

 

 

Κλείσε το κινητό και ξανάνοιξέ το :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c ( 5 Ιαν. 2004 , 16:37)

 

to photobase bgazei akribws idia poiothta me to photografer.

 

min pairneis kai orko.

to photographer vgazei foto me kalytero smouthing kai me mikrotero megethos.

kai exei kai night mode

outos i allos to brightness &to contrast to rythmizeis ek ton ysteron.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 5 Ιαν. 2004 , 22:20)

 

Τελικά κάποια έκδοση του Wireless IRC συμβατή με το 6600 υπάρχει ρε παιδιά; Όποια έκδοση κι αν δοκιμάσω να εγκαταστήσω μου κόβει την εγκατάσταση περίπου στη μέση και μου γράφει ότι αυτή η έκδοση προορίζεται για series 60 μόνο :blink: (δηλαδή το 6600 τι είναι; ).

Το ίδιο γίνεται ακόμα και με την έκδοση που έχει το aivanet.com που λέει ότι είναι συμβατή με το 6600.

 

 

Eίχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα μέχρι που χθες κατέβασα μια 1.60 cr**ked version από το ΙRC, που ήταν λέει δοκιμασμένη σε 6600, και εγκατάσταθηκε και δούλεψε άψογα.

Είχε μια οδηγία να την εγκαταστήσω μόνο μέσω inbox και όχι μέσω PC Suite, την ακολούθησα και όλα ΟΚ!

Θα προσπαθήσω να την ανεβάσω στο Aivanet άμα επανέλθει, or pm me το email σου να στην στείλω

 

 

Εdit: Kατέβασα και μια τελευταία full έκδοση του photographer (2.40) που επίσης δούλεψε μια χαρά στο 6600 .. όποιος θέλει pm με του να στείλω, μέχρι να δούμε τι θα γίνει με το aivanet

 

Εdit 2: Tα ανέβασα και τα δύο στο Aivanet.. πρέπει να πάρουν έγκριση και μετά όποιος καταφέρει μπορεί να τα κατεβάσει :)

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MobileMan ( 6 Ιαν. 2004 , 01:40)

 

 

Εdit: Kατέβασα και μια τελευταία full έκδοση του photographer (2.40) που επίσης δούλεψε μια χαρά στο 6600 .. όποιος θέλει pm με του να στείλω, μέχρι να δούμε τι θα γίνει με το aivanet

 

Εdit 2: Tα ανέβασα και τα δύο στο Aivanet.. πρέπει να πάρουν έγκριση και μετά όποιος καταφέρει μπορεί να τα κατεβάσει :)

 

 

Την συγκεκριμένη εφαρμογή την έχω δοκιμάσει και κάνει κάτι περίεργα όταν πας στην δεύτερη επιλογή!

Γενικά δεν μου αρέσει ο τρόπος που το έχουν σπάσει! Αν δεν βρω κάτι άλλο θα προσθέσω ένα readme!

Αυτές που ανέβασες προς το παρών δεν ανεβαίνουν, το IRC δεν το είδα, αλλά ΟΚ φαίνεται! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...