Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (21 Ιούν. 2004 , 11:06)

 

Οχι τα video ειναι γραμμενα στα αγγλικα!!! δεν νομιζω να εχει σχεση η γλωσσα με τουσ direct show που μου ζητα!!!

αν μπορει καποιος ας βοηθησει, δεν μπορει να συμβαινει μονο σ'εμενα! σημερα πηρα το 7610 και οσο να'ναι πρεπει να το περασω απο ενα crash test!!

 

 

Δεν εννοω τα video αλλα η διαδρομη του φακελου που βρισκονται.Δηλαδη αν τα εχεις σε εναν φακελο με διαδρομη : C:/Τα εγγραφα μου/Smart Movie τοτε θα εχεις προβλημα.Δοκιμασε να τα βαλεις σε κατι τετοιο π.χ. C:/Smart Movie.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω θα το δοκιμασω και θα σου πω!!!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Perasa merika mp3 apo pc suite kai ta ekane convert se wave.

Tora me pio programma mporo na ta paikso ola mazi kai oxi ena-ena?

(dokimasa olous tous mp3 players kai kanena den ta anagnorizei)

Ta thelo se wave logo tou mikroterou megethous tous.

Euxaristo ek ton proteron!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος axniotis (21 Ιούν. 2004 , 16:32)

 

Perasa merika mp3 apo pc suite kai ta ekane convert se wave.

Tora me pio programma mporo na ta paikso ola mazi kai oxi ena-ena?

(dokimasa olous tous mp3 players kai kanena den ta anagnorizei)

Ta thelo se wave logo tou mikroterou megethous tous.

Euxaristo ek ton proteron!

 

 

Φιλε μου δεν υπαρχει κατι τετοιο.Βαλτα σαν mp3 αν θες να τα αναγνωρισει καποιο απο τα υπαρχοντα προγραμματα που κυκλοφορουν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξε την λειτουργία μεταφορά αρχείων απο το pc suite. Θα τα μεταφέρει χωρίς να τα μετατρέψει. Ο λόγος που δεν σου αναγνωρίζουν τα κομμάτια είναι γιατί όλα τα προγράμματα είναι mp3 players.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος axniotis (21 Ιούν. 2004 , 23:46)

 

Exo to Psiloc Total irRemote 1.75 kai xreiazomai

epigontos to programma gia to serial tou or to

.app

An ta exei kapoios tha me ypoxreosei afantasta

an mou ta steilei sto e-mail mou:

c_senekis@mail.com

 

Euxaristo ek ton proteron!!!

 

 

To 1.45 μαλλον εννοεις.Χρησιμοποιησε το k*yg*n της 1.41 για να κανεις register.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

Εχω καιρο να διαβασω τις στειλες και εχω καποιες αποριες.

Κατεβασα και εστεισα στο 6600 μου καποιες μασκες για το photografer

και το προγραμμα εγινε trial αφου το επανεφερα δεν μπορεσα οσο και να εψαξα να βρω τις μασκες (αρχεια sis). Τις εχει περασει καποιος; Ακομη οταν επανεφερα το photografer v2.4 Εγινε trial το camera fx. Ξερει κανεις τι γινεται με ολα αυτα;

Ακομη βρεθηκε καποια λυση για την αποστολη βιντεο τραβηγμενα με eti camcorder (τα χωριζει σε χωρια μηνυματα , ενα με εικονα και ενα με ηχο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (18 Ιούν. 2004 , 19:04)

 

Ουτε και εγω εχω βρει απο που μπορει να τα κανει convert τα *.pdf η εκδοση 2.0 που εχω βαλει.Βεβαια αυτο που μπορεις να κανεις ειναι αμα εχεις ενα *.pdf να το κανεις copy/paste σε ενα κειμενο word και μετα convert με το RepliGo.Λιγο μπακαλιστικος τροπος αλλα απο το τιποτα... ;)

 

Telika vasanistika ligo alla brika ton tropo:Anoigeis to pdf sto Acrobat kai pas File>Print kai epilegeis stin thesi toy ektipoti tin epilogi 'Repligo'.Etsi ginetai to conversion tvn pdf :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια το smart ansewr δουλευει καλα στο 6600? επισης το blacklist δουλευει στο 7610?ευχαριστω για τις απαντησεις σας :) :)
Link to comment
Share on other sites

Τεχνικέ μην στέλνεις τα mp3 με το pc suite. Κοίτα αυτό το πόστ.

 

Λαγουδάκι, το blacklist ενώ δείχνει να λειτουργεί κανονικά, όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο που βρίσκεται στην μαύρη λίστα, το κινητό μου χτυπάει κανονικά σαν να μην τρέχει τίποτα. Οπότε,μάλλον δε δουλεύει ούτε αυτό. Έκδοση 1.01. Δεν έχω δοκιμάσει άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (22 Ιούν. 2004 , 22:56)

 

Τεχνικέ μην στέλνεις τα mp3 με το pc suite. Κοίτα αυτό το πόστ.

 

Λαγουδάκι, το blacklist ενώ δείχνει να λειτουργεί κανονικά, όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο που βρίσκεται στην μαύρη λίστα, το κινητό μου χτυπάει κανονικά σαν να μην τρέχει τίποτα. Οπότε,μάλλον δε δουλεύει ούτε αυτό. Έκδοση 1.01. Δεν έχω δοκιμάσει άλλη.

 

ναι φιλε μου,η 1.01 παιζει καλα σε 7650-3650,ενω η 1.02 ειναι οκ στο 6600 μου,για το 7610 δεν ξερω :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakis (23 Ιούν. 2004 , 21:26)

 

ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟN SMARTMOVIE CONVERTER

 

 

Aπο το irc σιγουρα. Δοκιμασε και στο aivanet. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostakis (23 Ιούν. 2004 , 21:26)

 

ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΟN SMARTMOVIE CONVERTER

 

 

Αν δεν χρησιμοποιεις mIRC oπως λεει ο φιλος nervous τοτε κατεβασε αυτο που εχει και converter: SmartMovie for S60 V2.24 . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΟ 7610 ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΑΡΧΕΙΑ ΜΕΣΩ BLUETOOTH. ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ MOBILUCK(ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ *****. ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ? ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΩΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑ LINK.
Link to comment
Share on other sites

Ποιά εκδοση του mobiluck έχεις; Η μοναδική έκδοση που υπάρχει, αυτή που βρίσκεται και στο aivanet δεν χρειάζεται κράκ. Λειτουργεί μια χαρά. Τι το θές άλλο πρόγραμμα; Αφου κάνει δουλειά αυτό.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ TA CREDITS. ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ 200 ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΡΥΘΜΙΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΑ SIS ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΑΝ ΤΧΤ?ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΑΡΧΕΙΩΝ ΣΤΟ AIVANET.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν κατάλαβα αυτό που λές οτι τα κατεβάζεις με μορφή txt και όχι σε sis που είναι και η σωστή. Σε ποιό πράγμα αναφέρεσαι; Σε οτιδήποτε κάνεις downloading απο το aivanet ή σε κάποια συγκεκριμένα πράγματα;

 

Να κάνουμε επισύναψη πρόγραμμα σε οποιαδήποτε μορφή δεν επιτρέπεται. Στείλε μου το e-mail σου με pm να σου στείλω το πρόγραμμα.

 

Απ'ότι ξέρω τα credits μόλις τελειώσουν, πατάς reload και στο ξαναγεμίζει. Δεν τό'χω προσπαθήσει ακόμα αφού έχω πολλά credits και δεν το χρησιμοποιώ και πολύ συχνά το πρόγραμμα ωστε να μου κατεβαίνουν γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια .Εας γραψουμε μερικα προγραμματα που ο κα8ενας μασ εχει βαλει τα οποια ειναι συμβατα για να ξερουν και τα παιδια τι βαζουν,,αλλα και εμεις,Τον SELEQ δοκιμασα δεν δουλευει,,Το MOBICLIP το ιδιο.οπως και το SMART ANSWER 2.00,alla kai ANSWERING MACHINE 1,20.Epishσ εχει καταφερει να εξαφανισει το λογκο της εταιριας και εαν ναι πως?..ευχαριστω
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από galinios

Καλημερα παιδια .Εας γραψουμε μερικα προγραμματα που ο κα8ενας μασ εχει βαλει τα οποια ειναι συμβατα για να ξερουν και τα παιδια τι βαζουν,,αλλα και εμεις,Τον SELEQ δοκιμασα δεν δουλευει,,Το MOBICLIP το ιδιο.οπως και το SMART ANSWER 2.00,alla kai ANSWERING MACHINE 1,20.Epishσ εχει καταφερει να εξαφανισει το λογκο της εταιριας και εαν ναι πως?..ευχαριστω

 

Mporeis na to e3afaniseis mesw tou programmatos system tools.Telika den douleuei to seleq,etsi?Krima:(

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...