Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους

Μπορεί να μου πει κάποιος που μπορώ να βρω πρόγραμμα για να κάνω το 6600 τηλεχειριστήριο. Ίσος κάποιος έχει ξανά ρωτήσει για αυτό το θέμα αλλά δεν έχω χρόνο να διαβάσω ότι έχει γραφτεί. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT ( 3 Απρ. 2004 , 11:12)

 

πολυ χρησιμο...για εμενα...

 

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=865&faq=20

 

που θα το βρουμε;

 

 

Φιλε μου το βρηκαμε...Θα το ανεβασω τωρα στο aivanet. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Georgel ( 3 Απρ. 2004 , 16:40)

 

Καλησπέρα σε όλους

Μπορεί να μου πει κάποιος που μπορώ να βρω πρόγραμμα για να κάνω το 6600 τηλεχειριστήριο. Ίσος κάποιος έχει ξανά ρωτήσει για αυτό το θέμα αλλά δεν έχω χρόνο να διαβάσω ότι έχει γραφτεί. Ευχαριστώ.

 

 

anazitisi kai tha vreis oti theleis!!!

aivanet gia iremote 1.41 i apo psiloc 1.42

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giannis42 ( 4 Απρ. 2004 , 10:00)

 

aivanet gia iremote 1.41 i apo psiloc 1.42

μαλλον aivanet για 1.41 και μετα psiloc για 1.42 με το ιδιο k....n

 

 

Molis tora auto ekana (to multylanguege katevasa apo psiloc) kai meta to k e y g e n apo aiva net gia to 1.41 alla leei lathos kodiko :(

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DarkLord888 ( 4 Απρ. 2004 , 13:48)

 

paides na rotiso kati, exo to tim recorder to opoio opos leei grafei mexri 40 secs. to thema omos einai oti se emena grafei osa deuterolepta goustarei, apo 29 mexri 41. mnimi exo poli. ti ftaiei k den grafei panta 40 secs?

 

 

.....φταίει το ότι προφανώς το TIM recorder γράφει όχι με χρονικό περιορισμό, αλλά με περιορισμό στο μέγιστο μέγεθος σε Kbytes εγγραφόμενου video. Αν καταγράφεις δηλαδή μια σκηνή με χαμηλό φωτισμό η κωδικοποίηση της καταλαμβάνει μεγαλύτερο μέγεθος. Αν η σκηνή είναι στατική , χωρίς πολύ κίνηση με αρκετό φωτισμό τότε καταγράφεται αρχείο με μικρότερο μέγεθος. Αυτό δεν είναι απόλυτο , αλλά ένα video διάρκειας 25 sec δεν έχει απαραίτητα το ίδιο μέγεθος με ένα αρχείο video της ίδιας διάρκειας με τον ίδιο codec. ;)

Filika

Apostolis

 

 

Go wireless. Visit www.awmn.gr

 

Κόμβος #37: bakolaz

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΜS (COSMOTE) , ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΡΙΝ ΣΤΗΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ Α΄ΛΛΑ ΔΙΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΦΟΡΜΑΤ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΙΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ.

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Υ.Γ. ΝΟΜΙΖΩ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΤΟΥ ΜΕΝΟΥ (ΝΟΚΙΑ 6600).

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jojo ( 5 Απρ. 2004 , 01:22)

 

έχω κανει μια εκδοση του SlovoED με ελληνικο μενου

available:

wap page http://tagtag.com/topolab

#aivanet

--briefcase--

 

 

Οι μεταφράσεις της absolute_word είναι οκ ??? Γιατί τα αγγλικά και γαλλικά με ελληνικά που είχα δει είχαν άλλα ντ'άλλων !!!

 

Αν γίνεται ας μου απαντήσει κάποιος υπεύθυνα.

 

Ευχαριστώ παιδιά

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog ( 5 Απρ. 2004 , 02:06)

 

Οι μεταφράσεις της absolute_word είναι οκ ??? Γιατί τα αγγλικά και γαλλικά με ελληνικά που είχα δει είχαν άλλ' αντ'άλλων !!!

 

Αν γίνεται ας μου απαντήσει κάποιος υπεύθυνα.

 

Ευχαριστώ παιδιά

 

 

το quote γιατι το εκανες σε post μου?

το ελληνικο μενού δεν εχει ΚΑΜΜΙΑ σχεση με τις μεταφρασεις!

 

αναφερεται ΜΟΝΟ στην εφαρμογή SLOVOED ανεξάρτητα με ποιο

λεξικο(αγγλο-γαλλο-κτλ-ελληνικο) θα προσθεσεις

:lock:

 

twitter.com/jojoGPS

Link to comment
Share on other sites

Τι καινουρια νουμερα ειναι αυτα που κανει η psiloc? Κατεβασα το elog 1.12 επειδη απο μια προηγουμενη εγκατασταση του 1.11 δεν μπορεσε να κανει σωστα uninstall και δεν λειτουργουσε, το φορτωσα και οταν παει να ανοιξει μου βγαζει μια οθονη protected by common security και με πεταει εξω.. Το εχει δει και κανενας αλλος??
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος symplektis ( 5 Απρ. 2004 , 12:02)

 

Τι καινουρια νουμερα ειναι αυτα που κανει η psiloc? Κατεβασα το elog 1.12 επειδη απο μια προηγουμενη εγκατασταση του 1.11 δεν μπορεσε να κανει σωστα uninstall και δεν λειτουργουσε, το φορτωσα και οταν παει να ανοιξει μου βγαζει μια οθονη protected by common security και με πεταει εξω.. Το εχει δει και κανενας αλλος??

 

 

Έχεις βάλει το νέο firmware ?

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και καλή Μεγάλη Εβδομάδα.

 

Έχω τρεις ερωτησούλες να κάνω ( συχωρέστε με αν έχουν απαντηθεί παλαιότερα ).

 

1) Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιηθούν οι εφαρμογές που είχε μέσα η memory card του τηλεφώνου από την αγορά του;

 

2) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα calculator ( που να έχει υπολογισμούς με σύμβολο επί της % ) μια που αυτό της συσκευής έχει μόνο τα άκρως απαραίτητα και μου είναι ανεπαρκές;

 

3) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να κάνει την φωτογραφία που εμφανίζει το κινητό κατά την αναγνώριση κλήσεις μεγαλύτερη και να πιάνει όλη την οθόνη;

 

Χίλια ευχαριστώ και καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fmdl ( 5 Απρ. 2004 , 13:00)

 

Παιδιά καλημέρα και καλή Μεγάλη Εβδομάδα.

 

Έχω τρεις ερωτησούλες να κάνω ( συχωρέστε με αν έχουν απαντηθεί παλαιότερα ).

 

1) Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιηθούν οι εφαρμογές που είχε μέσα η memory card του τηλεφώνου από την αγορά του;

 

2) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα calculator ( που να έχει υπολογισμούς με σύμβολο επί της % ) μια που αυτό της συσκευής έχει μόνο τα άκρως απαραίτητα και μου είναι ανεπαρκές;

 

3) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να κάνει την φωτογραφία που εμφανίζει το κινητό κατά την αναγνώριση κλήσεις μεγαλύτερη και να πιάνει όλη την οθόνη;

 

Χίλια ευχαριστώ και καλή συνέχεια.

 

Στο 2 μπορω να σε βοηθεισω,στειλε μου σε pm το E-MAIL σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fmdl ( 5 Απρ. 2004 , 13:00)

 

Παιδιά καλημέρα και καλή Μεγάλη Εβδομάδα.

 

Έχω τρεις ερωτησούλες να κάνω ( συχωρέστε με αν έχουν απαντηθεί παλαιότερα ).

 

1) Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιηθούν οι εφαρμογές που είχε μέσα η memory card του τηλεφώνου από την αγορά του;

 

2) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα calculator ( που να έχει υπολογισμούς με σύμβολο επί της % ) μια που αυτό της συσκευής έχει μόνο τα άκρως απαραίτητα και μου είναι ανεπαρκές;

 

3) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να κάνει την φωτογραφία που εμφανίζει το κινητό κατά την αναγνώριση κλήσεις μεγαλύτερη και να πιάνει όλη την οθόνη;

 

Χίλια ευχαριστώ και καλή συνέχεια.

 

 

Γεια σου φιλε μου.Οντως αυτα που ρωτας εχουν απαντηθει αλλα λογω Μεγαλης βδομαδας ας τα ξαναπουμε... :p

Λοιπον:

1)Ψαχνεις στο h**p://www.aivanet.com και εκει θα βρεις οτι εφαρμογη θες και θα ειναι και full.

2)Το progcalc εχει περισσοτερα features.Υπαρχει και ενα αλλο που τρεχει μεσω AppForge Booster αλλα δεν θυμαμαι πως λεγεται. :o

3)full screen caller ή photoID.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους. Είμαι πολύ καινούριος εδώ(ειναι το πρώτο post που κάνω).

Θέλω να ρωτήσω δυο πράγματα που πιθανών να τα έχετε ξανασυζητήσει.

Πήρα το 6600.Έκανα καλή επιλογή σε σχέση με το SX1?

Υπάρχει κάποιος τρόπος να παίξει mp3 το 6600?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες DonJon!

Σε αυτό το forum μάλλον θα σου πούμε ότι έκανες καλή επιλογή, στο forum τυο SX1 όμως μάλλον θα σου πουν το αντίθετο! ;)

Υπάρχουν προγράμματα αναπαραγωγής MP3 για το 6600. Ένα από αυτά είναι το UltraMP3. Με μια αναζήτηση θα το βρεις εύκολα!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jojo ( 5 Απρ. 2004 , 03:20)

 

το quote γιατι το εκανες σε post μου?

το ελληνικο μενού δεν εχει ΚΑΜΜΙΑ σχεση με τις μεταφρασεις!

 

αναφερεται ΜΟΝΟ στην εφαρμογή SLOVOED ανεξάρτητα με ποιο

λεξικο(αγγλο-γαλλο-κτλ-ελληνικο) θα προσθεσεις

 

 

Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες. Το έκανα σε post σου γιατί ήταν το πιο κοντινό και κυρίως γιατί θεώρησα ότι ίσως να είχες ασχοληθεί με τα λεξικά αυτά (έστω και εμμέσως, βλέποντάς τα).

 

Πάντως η ερώτησή μου αφορά όλους εδώ στο forum και αν μπορεί και θέλει κάποιος ας μου απαντήσει πως βλέπει τη μετάφρασή τους (μιλάω για τα λεξικά της Absolute_Word).

 

Ευχαριστώ και πάλι

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

 

ΣΤΟ ΑΙΒΑΝΕΤ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΕΤΙ CAMCORDER 3.0 ΓΙΑ 6600 ΜΕ ΗΧΟ".

 

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΕ ΤΟ UNMAKE_SIS ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΕΤΙ. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ, ΑΦΟΡΑ ΚΡΙΣΙΜΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ (ΟΠΩΣ ΤΟ BACKUP TA CONTACTS ΚΛΠ.)

 

ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΜΕ ΙΟ !!!!!!

 

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΛΠ.

 

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΑΙΔΙΑ

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran ( 5 Απρ. 2004 , 13:46)

 

Καλώς ήρθες DonJon!

Σε αυτό το forum μάλλον θα σου πούμε ότι έκανες καλή επιλογή, στο forum τυο SX1 όμως μάλλον θα σου πουν το αντίθετο! ;)

Υπάρχουν προγράμματα αναπαραγωγής MP3 για το 6600. Ένα από αυτά είναι το UltraMP3. Με μια αναζήτηση θα το βρεις εύκολα!

 

 

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

Αυτό φανταζόμουν κι εγώ οτι θα γινόταν σχετικά με το πιο κινητό είναι καλύτερο...

Thanks για το πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickvog ( 5 Απρ. 2004 , 14:19)

 

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

 

ΣΤΟ ΑΙΒΑΝΕΤ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ "ΕΤΙ CAMCORDER 3.0 ΓΙΑ 6600 ΜΕ ΗΧΟ".

 

ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΕ ΤΟ UNMAKE_SIS ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΕΤΙ. ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ, ΑΦΟΡΑ ΚΡΙΣΙΜΑ ΑΡΧΕΙΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ (ΟΠΩΣ ΤΟ BACKUP TA CONTACTS ΚΛΠ.)

 

ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΜΕ ΙΟ !!!!!!

 

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΤΑΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΛΠ.

 

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΑΙΔΙΑ

 

 

Ok, έφυγε η εφαρμογή.

Αλλά εγώ όταν προσπάθησα να την εγκαταστήσω σε SX1 δεν γινόταν εγκατάσταση.

Είναι επιλεκτικός ιός; Χτυπάει μόνο τα 6600; Σε άλλο κινητό δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...