Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε κανα δυο μέρες θα κάνω κι εγώ ένα μικρό ριβιού, όχι για όσους ξέρουν αλλά για όσους άσχετους περνούν στα ppc και φοβούνται... (όπως ήμουν εγώ)

:lol:

 

σωστόςςςς ..... ευχαριστούμε φίλε περιμένουμε ;)

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

3. Δεν μπορείς να το έχεις στον υπολογιστή και ταυτόχρονα να φοράς τα (μέτρια σε ποιότητα και εργονομία) ακουστικά γιατί όλα μπαίνουν στην ίδια θύρα.

 

Σε ένα surfing φίλε Σωτήρη βρήκα αυτό http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=140425&asource=TYTN_EU νομίζω ότι σου κάνει ;)

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα surfing φίλε Σωτήρη βρήκα αυτό http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=140425&asource=TYTN_EU νομίζω ότι σου κάνει ;)

 

Thanks φίλε μου, αλλά πήρα ήδη το μπλε δόντι, για το οποίο αναζητώ λύση από τους παλιότερους:

- Αυτή η ρημάδα η ηχώ με τη φωνή να επαναλαμβάνεται, χτύπησε κι εμένα!

Υπάρχει λύση; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σωτήρη και συνονόματε και συνομήλικε ;)

 

μετά το post σου, πήρα φόρα:

 

Δε μπορεί, είπα, να έχω το τηλέφωνο τόσο καιρό (από τις 3 Αυγούστου), να μου έχει βγάλει όλα τα πιθανά κι απίθανα γνωστά προβλήματα που έχουν δείξει τα Hermes (screen missalignment, loose stylus, poor AD2P, etc), και να μην πηγαίνω για αντικατάσταση, μόνο και μόνο επειδή είναι από Expansys (καλά, άντε, κι επειδή βαριέμαι το rebuilding...).

So...

Mailάκι χθες βράδυ στο international support της HTC με S/N κι όλα τα σχετικά και, λέω, άντε να δούμε πότε (και ποιοί) θα απαντήσουν.

Σήμερα το πρωί, στις 9:15, τηλέφωνο από ACE Hellas: "Μας προώθησε η εταιρεία το email σας, ευχαρίστως να το αντικαταστήσουμε, μόνο, εάν δε σας πειράζει πολύ, από Δευτέρα, που θα έχουν έρθει συσκευές από την HTC" -και μάλιστα από τις καινούριες παρτίδες [HT63xxx], όπως φαίνεται.

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, δε με πειράζει καθόλου από Δευτέρα, να 'στε καλά, κι άντε να δούμε...

 

Όσο για το πρόβλημά σου με την ηχώ, φαίνεται πως είναι σχετικά κοινό θέμα (δες και http://forum.xda-developers.com/viewforum.php?f=56), αλλά, απ' όσο είδα, μάλλον δεν έχει λυθεί πλήρως ακόμη.

Ο ίδιος δεν το συνάντησα, γιατί ακόμη περιμένω ένα itech clip r.35, ώστε να κάνω κάτι πατέντες που θέλω με το intercom της μηχανής μου...

 

Αν και, όπως φαίνεται, όλα τα ηχητικά μικροπροβλήματα του Hermes εντοπίζονται στο Microsoft BT Stack που χρησιμοποιεί η HTC -και όλοι ελπίζουν να λυθούν με προσεχές firmware update. Κάποιοι, μάλιστα, στο XDA forum, που φλάσαραν με άλλες Rom, αναφέρουν μάλλον θετικές εντυπώσεις.

 

Γενικά, πάντως, "στωικότητα & υπομονή" είναι οι λέξεις κλειδιά. "Πληρώνουμε" το τίμημα του να είναι κανείς early adopter σε νέες τεχνολογίες & εφαρμογές...

 

-s.

 

Παιδιά, όποιος διαπιστώσει πρόβλημα με το ΤyTN του στην ευθυγράμμιση της οθόνης, ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙ να πάει στην ACE! Πήγα στις 11 το πρωί και στη 1 το μεσημέρι έφυγα με καινούρια οθόνη.

Αν και δεν την "πίεσα" πολύ το πρόβλημα πλέον δεν υφίσταται!

Είμαι πολύ ευχαριστημένος από την στάση της ACE. Χωρίς δεύτερη κουβέντα το πήραν και τσάκα τσάκα το πήρα πίσω...

Ξέρω ότι πολλοί έχουν παράπονα από την ACE, και πήγα μουδιασμένος στην αρχή, αλλά τέλος καλό όλα καλά!

Ουφ!

Χαλάρωσα!

Είχα φρικάρει, να μου βγάλει πρόβλημα τριών ημερών κινηνό!

Αν σας παρουσιάσει το ίδιο, να πάτε αμέσως, χωρίς δεύτερη σκέψη.

Σε κανα δυο μέρες θα κάνω κι εγώ ένα μικρό ριβιού, όχι για όσους ξέρουν αλλά για όσους άσχετους περνούν στα ppc και φοβούνται... (όπως ήμουν εγώ)

:lol:

iPhone 3Gs 32
Link to comment
Share on other sites

εχει παιδια κανενας δουλεψει την συσκευη σε HSDPA δικτυο να μας πει σχολια? λογικα πρεπει να υποστηριζει ταχυτητες μεχρι 1,8 mbps...
Link to comment
Share on other sites

Ο ίδιος δεν το συνάντησα, γιατί ακόμη περιμένω ένα itech clip r.35, ώστε να κάνω κάτι πατέντες που θέλω με το intercom της μηχανής μου...

 

Φίλε Σωτήρη επειδή ψάχνομαι και εγω για μηχανή για πές ;) Τι είναι το itech clip r.35 ? Intercom ?

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σωτήρη επειδή ψάχνομαι και εγω για μηχανή για πές ;) Τι είναι το itech clip r.35 ? Intercom ?

 

Oooppppsss λίγο google και οι απορίες μου λύθηκαν :D

 

http://www.itechdynamic.com/en/products_spec.asp?cid=2&pid=02030

 

αυτό εννοείς ? Αρα θα βάλεις στο κράνος σου 1 σετ καλά ακουστικά και κάπου το R35 που έχει και μικρόφωνο και είσαι οκ :rolleyes: Ρε λες ?

 

Και πήγαινα για αυτό ..... http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_96&products_id=3955

 

πάντως επειδή είμαστε OFF TOPIC καλύτερα να το συζητήσουμε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146445 :D

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα για ηχογράφηση

 

http://www.softtrends.com/products/livepvr/livepvrwmsp.htm

 

Πάντως μετά από λίγο ψάξιμο βρήκα ότι στα windows mobiles υπάρχει πρόβλημα στην ηχογράφηση του άλλου συνομιλητή επειδή το κύκλωμα του τηλεφώνου και του pda είναι διαφορετικά οπότε τα προγραμματα δεν έχουν απευθείας πρόσβαση στην "φωνή" του άλλου και προσπαθούν τα πιάσουν το τι ακούγεται από το μεγάφωνο.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα για ηχογράφηση

 

http://www.softtrends.com/products/livepvr/livepvrwmsp.htm

 

Πάντως μετά από λίγο ψάξιμο βρήκα ότι στα windows mobiles υπάρχει πρόβλημα στην ηχογράφηση του άλλου συνομιλητή επειδή το κύκλωμα του τηλεφώνου και του pda είναι διαφορετικά οπότε τα προγραμματα δεν έχουν απευθείας πρόσβαση στην "φωνή" του άλλου και προσπαθούν τα πιάσουν το τι ακούγεται από το μεγάφωνο.

 

δεν κανει κιχ :O

στο HTC μου.....:(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν κανει κιχ :O

στο HTC μου.....:(

 

Ηχογραφεί μόνο την δική σου φωνή ή τίποτα?

 

Κρίμα πάντως που δεν δουλεύει καλά η ηχογράφηση. Πολύ χρήσιμο feature. Το εχω σε symbian κινητό και επειδή σε λίγο διάστημα θα αναβαθμίσω σε TyTN έχω αρχίσει ήδη να το ψάχνω

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ακολουθεί μίνι - μίνι - μίνι ριβιού μόνο για όσους δεν είχαν ιδέα από ppc και έρχονται από smartphones...

 

Οι υπόλοιποι θα το βρείτε βαρετό και ίσως και λίγο αστείο...

 

Ακόμη είμαι στην αρχή, αλλά όσοι αδημονείτε για την μεγάλη μετάβαση θα πρέπει να ξέρετε:

 

- Το τηλέφωνο λειτουργεί διαφορετικά, άρα απαιτείται μεγάλο διάστημα εξοικείωσης. Ίσως ξενερώσετε αρχικά, προσπαθώντας να βρείτε με ποιό τρόπο παίρνουμε τηλέφωνο (ειδικά όταν βιάζεστε), αλλά σίγουρα δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Μόλις αρχίσει κανείς να παίρνει χαμπάρι τη δομή του, η κλήση γίνεται παιχνιδάκι.

- Ξεχάστε ότι ξέρατε για τις επαφές σας. Τώρα με το που ενεργοποιείτε τις "επαφές" βρίσκετε στο πι και φι όποια επαφή ψάχνετε. Εγώ π.χ. έχω περίπου 1600. Και δεν θυμάμαι το επώνυμο ακριβώς. Ας πούμε ότι ψάχνω Παπαγεωργίου και θυμάμαι το "παπα..." Μόλις αρχίσω να γράφω "παπα" ήδη έχουν εξαιρεθεί όλες οι επαφές που δεν έχουν "παπα"! Βλέπω λοιπόν αυτόν που ήθελα και θυμάμαι αμέσως το όνομα. Ή γράφω το μικρό του και μου βγάζει μόνο τις επαφές με το ίδιο μικρό!

- Πληκτρολογώ αριθμό και με τον ίδιο τρόπο μου βγάζει όλες τις πρόσφατες κλήσεις με παρόμοιους αριθμούς... Π.χ. με πήρε ένας φίλος και το τηλέφωνό του άρχιζε από 6979 χωρίς να θυμάμαι το υπόλοιπο. Μόλις γράψω 6979 μου εμφανίζει όλες τις κλήσεις από 6979 και μόνο! Ακούγεται απλό αλλά είναι σούπερ!

- Φωνητικές εντολές. Απίστευτη ευκολία και μούρη. Χρησιμοποιήστε το ανεπιφύλακτα! Που να πληκτρολογείς και να βγάζεις πενάκια! Λες "Μαρία Σπίτι" και καλεί το μαράκι στο σπίτι για πλάκα!

- Εξοικείωση με το χειρισμό. Σιγά σιγά αντιλαμβάνεται κανείς ότι ο χειρισμός είναι όπως στο πι σι. Έτσι τα πράγματα γίνονται απίστευτα πιο εύκολα...

- Είναι λίγο σπαστικό ότι μερικές φορές αργεί χαρακτηριστικά να εκτελέσει μια εφαρμογή. Δεν είναι στάνταρ αυτό όμως. Συμβαίνει ακανόνιστα και δεν μπορείς να καταλάβεις γιατί...

- Ως συσκευή είναι υπέροχη! Πανέμορφη! Στιβαρή! Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Τόσο καλή που έχω άγχος και περπατάω με το μυαλό στη θήκη μη και κάνω κάτι και μου πέσει. Η θήκη είναι επίσης πολύ καλή και μπαίνει εύκολα στη ζώνη. Πάρτε προστατευτικό οθόνης, γιατί θα το λυπηθείτε να έχει δαχτυλιές και ίχνη ιδρώτα από την επαφή με το αυτί. Εγώ έχω ακόμη την αρχική ζελατίνα...

- Θέλει συνήθεια το γεγονός ότι 9 στις 10 φορές ο τρόπος που το πιάνει κανείς προκαλεί ελαφρά μετακίνηση του "συρταριού" που ενεργοποιεί το συρταρωτό πληκτρολόγιο. Δηλαδή το πιάνει κανείς στο χέρι και πρέπει να το κουμπώσει ξανά σε κανονική θέση.

- Η ένταση στο ακουστικό είναι πολύ καλή (ίσως και να μου φαίνεται λόγω ενθουσιασμού)

- ο χειρισμός με τα δάχτυλα είναι έτσι κι έτσι. Καλύτερα με το πενάκι.

Το συρταρωτό χάρντγουερ πληκτρολόγιο είναι υπέροχο! Μόλις εξοικειωθείτε θα σας κερδίσει αμέσως!

 

Κάπου εδώ το τελειώνω γιατί σχόλασα και είμαι ακόμη δουλειά. Αν σας ενδιαφέρει και με ανέχονται οι παλιοί και έμπειροι, μπορώ να γράψω και μερικά ακόμη πραγματάκια που διαπίστωσα αύριο ή μεθαύριο.

 

Θενκσ για την υπομονή ;)

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσεις όσα περισσότερα θέλεις. :) Πολλά από αυτά θα συμπεριληφθούν και στο επίσημο Review του, που ακολουθεί τις επόμενες ημέρες. Σε γενικές γραμμές η συσκευή είναι υπέροχη σε ότι αφορά το επίπεδο ποιότητας, κατασκευής και στιβαρότητας... o 400αρης επεξεργαστής είναι καλός και γρήγορος, αλλά μόνο με τη συσκευή χαλαρά σεταρισμένη. Θα την επιβαρύνω λίγο τις επόμενες ημέρες με αρκετά προγράμματα και θα επανέλθω.

 

Διαφορές σε σχέση με τα άλλα WM 5.0 μοντέλα; Ελάχιστες.

1) Διαφορετικό μενού στην κάμερα. Transparent και μουράτο, αλλά λίγο δύστροπο και δύσχρηστο μου φάνηκε.

2) Μικρό και καλοκατασκευασμένο keyboard, ... μικρό όμως για τα δάκτυλά μου, σε σχέση πάντα με το άψογο πληκτρολόγιο του 9000. Λιγότερες δυνατότητες ενεργοποίησης εφαρμογών από τα πλήκτρα, αφού έχει λιγότερα σε σχέση με το Universal φυσικά.

3) O dialer και ο Comms Manager έχουν ανανεωθεί γραφικά, είναι πιο συμπαθείς αλλά το ίδιο λειτουργικοί με του 9000.

4) Με την πρώτη εκκίνηση του TyTN έχει 32ΜΒ ελεύθερη RAM και τα default plugins στην Today Screen.

 

Η έκδοση που έχω στα χέρια μου από την ACE, δεν έχει AKU 3. Αυτά... Θα επανέλθω εν καιρώ... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ακολουθεί μίνι - μίνι - μίνι ριβιού μόνο για όσους δεν είχαν ιδέα από ppc και έρχονται από smartphones...

 

- Ξεχάστε ότι ξέρατε για τις επαφές σας. Τώρα με το που ενεργοποιείτε τις "επαφές" βρίσκετε στο πι και φι όποια επαφή ψάχνετε. Εγώ π.χ. έχω περίπου 1600. Και δεν θυμάμαι το επώνυμο ακριβώς. Ας πούμε ότι ψάχνω Παπαγεωργίου και θυμάμαι το "παπα..." Μόλις αρχίσω να γράφω "παπα" ήδη έχουν εξαιρεθεί όλες οι επαφές που δεν έχουν "παπα"! Βλέπω λοιπόν αυτόν που ήθελα και θυμάμαι αμέσως το όνομα. Ή γράφω το μικρό του και μου βγάζει μόνο τις επαφές με το ίδιο μικρό!

- Πληκτρολογώ αριθμό και με τον ίδιο τρόπο μου βγάζει όλες τις πρόσφατες κλήσεις με παρόμοιους αριθμούς... Π.χ. με πήρε ένας φίλος και το τηλέφωνό του άρχιζε από 6979 χωρίς να θυμάμαι το υπόλοιπο. Μόλις γράψω 6979 μου εμφανίζει όλες τις κλήσεις από 6979 και μόνο! Ακούγεται απλό αλλά είναι σούπερ!

Αυτο ακριβως ειναι και ο λογος που εχω Smartphone. Δε γινεται μονο σε PPC. Στα symbian γινεται το ιδιο εκτος απο τους αριθμους. Great "mini" review by the way. Αντε να σε δουμε και Editor :p

Link to comment
Share on other sites

Ηχογραφεί μόνο την δική σου φωνή ή τίποτα?

 

Κρίμα πάντως που δεν δουλεύει καλά η ηχογράφηση. Πολύ χρήσιμο feature. Το εχω σε symbian κινητό και επειδή σε λίγο διάστημα θα αναβαθμίσω σε TyTN έχω αρχίσει ήδη να το ψάχνω

 

δυστυχως δεν ηχογραφει τπτ....

μου ανοιγει το προγραμμα και μολις παω να πατησω κατι..........

 

απλα μουλαρωνει :lol:

 

παντως εγω μεχρι στιγμης το μονο που βρηκα και δοκιμασα για καταγραφη κλησης ειναι το PM RECORDER που ξεκιναει αυτοματα να γραφει μια κληση μολις αυτη γινει ενεργη(δλδ μολις ανοιξει η συνομιλια κι οχι την ωρα που καλει απλα)

ευκολο χωρις πολλες ρυθμισεις αλλα με ενα μειονεκτημα -αυτο που με κανει να ψαχνω για κατι καλυτερο-.....

 

δεν ακουγεται δυνατα -οπως η δικη μου - η φωνη του συνομιλητη.....ακουγεται ξεψυχισμενα πολυ σιγανη και απομακρη...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@ Σωτήρης .... Μπράβο και ευχαριστούμε για το review ΑΨΟΓΟΣ ;)

 

Επειδή δεν έχω κλείσει ούτε 24ωρο με το καινούριο μου HTC δεν θα ήταν δίκαιο να πω ακόμα τη γνώμη μου, αλλά πιστεύω μέσα στο Σαβ/κο να γράψω και εγω με τη σειρά μου ένα μικρό review. Θεωρώ ότι εκ πρώτης το παραπάνω review είναι 100% μέσα στις εντυπώσεις μου.

 

Θα προσέθετα την έλειψη βίσματος handsfree αφού πλέον είναι μόνο usb. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση αν και μπορεί να φανεί περίεργο το γιατί από πολλούς. Μάλλον οδηγούμαστε σιγά σιγά στην κατάργηση (ευτυχώς) της κατασκευής καλωδιακών handsfree από καθε εταιρεία για κάθε μοντέλο της, αλλα στην κατασκευή καλωδιακών mini usb handsfree που θα είναι συμβατά για όλα τα κινητά, ppc, pda, κλπ.κλπ.

 

Κατά τα άλλα μέσα στο ΣΚ θα γράψω και εγω τις πρώτες εντυπώσεις μου.

 

Αυτά

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τελικα αξιζει να το παρουμε φθηνοτερα απο εξωτερικο με Αγγλικη Rom ή με την Ελληνική της ACE ? τα πλεονεκτημα Vs μειονεκτηματα πιστευω θα ειναι ο καλυτερος οδηγος για ολους εμας τους μελλοντικους κατοχους.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το έχουμε πει τόσες φορές...

Η ACE παρέχει υποστήριξη σε όλα τα HTC TyTN απ'όπου κι'αν αγοράστηκαν.

 

To μόνο πλεονέκτημα αν το αγοράσεις από Ελλάδα είναι μια πιθανή επιδότηση που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος.

 

 

Στην Ελλάδα πάντως είναι 100+ euros ακριβότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το έχουμε πει τόσες φορές...

Η ACE παρέχει υποστήριξη σε όλα τα HTC TyTN απ'όπου κι'αν αγοράστηκαν.

 

To μόνο πλεονέκτημα αν το αγοράσεις από Ελλάδα είναι μια πιθανή επιδότηση που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος.

 

 

Στην Ελλάδα πάντως είναι 100+ euros ακριβότερο.

 

Αλλο ρωτάνε. Εάν πάρεις από εξωτερικό το SPV3100 της Orange ή την έκδοση της i-mate τι γίνεται τότε.

 

Απ΄οτι ξέρω η ace υποστηρίζει μόνο της htc την έκδοση και όχι τα branded των άλλων εταιρειών.

 

Ας μας πει και κάποιος ποιό ειδικός εάν ξέρει.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ρωτάνε. Εάν πάρεις από εξωτερικό το SPV3100 της Orange ή την έκδοση της i-mate τι γίνεται τότε.

 

Απ΄οτι ξέρω η ace υποστηρίζει μόνο της htc την έκδοση και όχι τα branded των άλλων εταιρειών.

 

Ας μας πει και κάποιος ποιό ειδικός εάν ξέρει.

Νομιζω οτι ο Johner ειναι σαφης. Υποστηριξη του brand HTC. Τα imate, spv, etc, ειναι customized versions και η ACE ΔΕΝ τα υποστηριζει

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ρωτάνε. Εάν πάρεις από εξωτερικό το SPV3100 της Orange ή την έκδοση της i-mate τι γίνεται τότε.

 

Απ΄οτι ξέρω η ace υποστηρίζει μόνο της htc την έκδοση και όχι τα branded των άλλων εταιρειών.

 

Ας μας πει και κάποιος ποιό ειδικός εάν ξέρει.

Μόνο της htc υποστηρίζονται από την ACE.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το έχουμε πει τόσες φορές...

Η ACE παρέχει υποστήριξη σε όλα τα HTC TyTN απ'όπου κι'αν αγοράστηκαν.

 

To μόνο πλεονέκτημα αν το αγοράσεις από Ελλάδα είναι μια πιθανή επιδότηση που μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος.

 

 

Στην Ελλάδα πάντως είναι 100+ euros ακριβότερο.

Είναι ακριβότερα διότι πληρώνεις το Ελληνικό περιβάλλον και το συνοδευτικό (ενσωματωμένο) software. Για παράδειγμα έχεις την δυνατότητα, στην υπηρεσία χαμένων κλήσεων, να βλέπεις αν υπάρχει αποθηκευμένο, το όνομα της επαφής και όχι μόνο το νούμερο που βλέπεις στα άλλα τηλέφωνα. Αυτό συμβαίνει μόνο στο 'Ελληνικό' TyTN. Εγώ αυτό, αν και κάποιοι μπορεί να το θεωρήσουν κάτι απλό, το θεωρώ πάρα πολύ πρακτικό και για μένα κάνει τη διαφορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

johner όχι ειρωνίες εδώ φίλε... ;)

 

Συνεχίζουμε στο θέμα μας...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

...Αφού με ανέχεστε, θα καταβροχθίσω ακόμη μερικά bytes για να δόσω τα φώτα μου μόνο σε στραβάδια όπως εγώ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...