Jump to content

[Επίσημο] HTC TyTN (Hermes)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Για να αποφύγουμε το μπάχαλο αρχείων στη κάρτα μνήμης όμως, μπορούμε να έχουμε του ήχους και στο φάκελο My Documents της Storage Card. Και από εκεί τους βλέπει η συσκευή κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί μου εμφανίζει το παρακάτω μήνυμα το κιν. Εμφανίζεται ένα παραθυρο που λέει Connectivity και γράφει μέσα "There are no data sessions active. Programs connect automatically as needed.To change connection settings tap Settings." Το πάτησα αλλά μετά τι πρέπει να κάνω ??

 

 

ok καταλαβα γιατί το κάνει αυτό με το που συνδεσα το usb καλώδιο έφυγε το μηνυμα πιθανον κάτι έχει σχέση με το active Sync.

Thanks anyway.

 

Να κάνω μια άλλη ερώτηση απο που θα επιλέξω ήχο sms?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να κάνω μια άλλη ερώτηση απο που θα επιλέξω ήχο sms?

 

Start -> Settings -> Sounds & Notifications -> Notifications (tab)

 

και στο Event επιλέγεις Messaging: New text message.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σας

 

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικα με τους ήχους κλήσης. Γιατι αν επιλέγω ένα mp3 σαν ήχο κλήσης ακούγεται χαμηλά και αμα επιλέξω το ίδιο mp3 να το ακούσω απο τον player ακούγεται δυνατά. Το μεγαφωνο το έχω στο δυνατο και για το τηλ. και για τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ HTC TyTN ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΡΟΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟΣ.ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ Η ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΠΜ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ HTC TyTN ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΡΟΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟΣ.ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ Η ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΠΜ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Katarxin min grafeis me kefalaia an thes giati ston kosmo twn forum einai san na fwnazeis.

 

Defteron xreiazesai arketo diabasma kai na kaneis dyo pragmata.

 

Arxika prepei na ksekleidwseis ti syskevi sou gia na einai se thesi na dextei alli ROM me plirofories pou tha breis edw kai meta tha mporeis na flashareis opoiadipote apo tis ROMs pou tha breis edw. Oi epiloges einai polles. Mporeis na baleis tin official aggliki alla kai polles cooked ROMs pou exoun ftiaksei diaforoi users kai malista me to teleftaio leitourgiko WM6.1.

 

Prosoxi se oti kaneis giati otan ksekleidwneis ti syskevi... xaneis tin eggyisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα τι λες.εγγυηση μαλλον δεν εχει οποτε αυτο δεν με απασχολει.μετα το ξεκλιδωμα ελληνικα με καποιο τροπο μπορω να περασω?οχι πληκρολογιο αλλα windows
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καταλαβα τι λες.εγγυηση μαλλον δεν εχει οποτε αυτο δεν με απασχολει.μετα το ξεκλιδωμα ελληνικα με καποιο τροπο μπορω να περασω?οχι πληκρολογιο αλλα windows

 

Ta ellinika einai tis ACE Hellas kai ta exei kleidwmena. Den mporeis na ta baleis (kai kata ti gnwmi mou den xreiazetai afti i metafrasi tis agglikis ROM se elliniki). Bazeis to elliniko pliktrologio tis areskias sou pou kalyptei plirws tis apaitiseis tis syskevis (kai se sms me 160 ellinikous xaraktires) kai eisai etoimos.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση σε περιπτωση που δεν καταφερω να περασω αγγλικα καθως απο οτι ειπα και πιο πανω δεν ειμαι πολυ σχετικος ,να παθει καποια ζημια το τηλ και να μην λειτουργει??
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπαρχει περιπτωση σε περιπτωση που δεν καταφερω να περασω αγγλικα καθως απο οτι ειπα και πιο πανω δεν ειμαι πολυ σχετικος ,να παθει καποια ζημια το τηλ και να μην λειτουργει??

 

Ola apantiountai sto link pou sou esteila. Problimata mporei na emfanistoun. Einai pleon ekseraitika dyskolo na katastrepseis ti syskevi ean akolouthiseis tis diadikasies pou perigrafontai kai den prospathiseis na peraseis leitourgiko pou proorizetai gia alli syskevi ektos tis sygkekrimenis. Ola omws einai pithana. Giafto oti kaneis... einai apokleistika diki sou i efthyni.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλον πρεπει να βρω καποιον που να ασχολειται αποκλειστικα με pocket pc.δεν εχω ξανακανει κατι τετοιο και δεν ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερω.παντος ευχαριστω για την βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μαλον πρεπει να βρω καποιον που να ασχολειται αποκλειστικα με pocket pc.δεν εχω ξανακανει κατι τετοιο και δεν ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερω.παντος ευχαριστω για την βοηθεια

 

Ean diabaseis tha ta katafereis. Den ithelna na se kanw na panikoblitheis, apla na eisai prosextikos. Den einai kapoia diadikasia pou apaitei gnwseis, arkei na eisai prosextika.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν πανοκοβληθικα.αλλα επειδη ειμαι στην γερμανια θα το στειλω αυριο στην ελλαδα σε ενα φιλο καθηγητη πληροφορικης που ασχολειται να το κανει αυτος σαν πιο ειδικος και μολις γυρισω να το βρω ετοιμο.αυτο ενοουσα.εξαλου και εγω δεν εχω χρονο να ασχοληθω.
Link to comment
Share on other sites

ετυχε τωρα να αγορασω απο γερμανια μια συσκευη οχι ελληνικη.συνηθως αγοραζω με ελληνικο μενου και δεν εχω προβληματα. ξερω αρκετα για τα pocket pc αλλα οχι σε επιπεδο οπως εσυ οι μερικοι αλλοι εδω μεσα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπέρα!!!

 

Καταρχήν ο γράφων είναι στην κατηγορία "είμαι άσχετος και τώρα την ψάχνω"

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Άντε και κρατάς την αγγλική (& πιο σταθερή θεωρητικά) rom στο Τιτάνα και βάζεις ένα από αυτά τα πληκτρολογιάκια που κυκλοφορούν. Η ερώτηση μου είναι το hard πληκτρόγιο γράφει ελληνικός ή μόνο το soft??!:blink:

 

:)ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η ερώτηση μου είναι το hard πληκτρόγιο γράφει ελληνικός ή μόνο το soft??!:blink:

 

Akolouthise ti diadikasia pou perigrafetai edw gia to Kaiser. Einai i idia kai gia ti syskevi sou kai tha exeis kanonika ellinika sto hardware pliktrologio.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Akolouthise ti diadikasia pou perigrafetai edw gia to Kaiser. Einai i idia kai gia ti syskevi sou kai tha exeis kanonika ellinika sto hardware pliktrologio.

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες

Μάλλον θα μου φανούν χρήσιμες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια γεια σας πηρα απο το ebay το παραπανω κινητο και απο χθες το εχω στα χερια μου.Να πω οτι το κινητο τα σπαει και γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Το προβλημα τωρα στο κινητο,χρησιμοποιω μια whats up και οταν ανοιγω το τηλεφωνο μου βγαζει το εξης:Your current operator (20201) is not supported.You should obtain an update from your device vendor.You want to change your network?Οταν παταω το ναι επειδη το κινητο ειναι απο Αυστραλια δεν μου βγαζει την επιλογη Ελλαδα οποτε το αφηνω.Το κινητο αναγνωριζει την cosmote και κανω κλησεις κανονικα μνμ κτλ.και οι χρεωσεις ειναι κανονικες.Ξερετε αν μπορω να κανω κατι ή τι πρεπει να κανω γενικα για να μην μου το βγαζει αυτο??Και κατι αλλο οταν παιρνω τηλεφ. μου γραφει cosmote και εχω σημα μια χαρα κανονικο στο full καποιες αλλες φορες παιρνω τηλεφ. και γραφει UMTS cosmote και εχω μια γραμμη σημα αυτο ειναι το 3G ετσι??δεν ειναι καποιο προβλημα η χρεωση ειναι κανονικη?Ευχαριστω και sorry για το μεγεθος του μνμ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Sti syskevi sou mporeis na kaneis polla pragmata opws gia paradeigma na peraseis alli ROM, px. tin episimi WM6 aggliki. Etsi pistevw oti den tha sou bgazei to en logo minima. Plirofories gia ta panta tha breis edw.

 

Oson afora to 3G stin panw mpara, apla se enimerwnei i syskevi oti yparxei diathesimotita 3G apo ton paroxo sou. Ean den to theleis omws kalo einai na to apenergopoiiseis apo to na psaxnei synexeia gia 3G. Etsi exeis kalytero sima kai kerdizeis apo katanalwsi sti mpataria sou.

 

Gia na to apenergopoiiseis.... Start -> Settings -> Phone -> Band (tab) kai stin prwti epilogi pou to exei "Auto" allakse to se "GSM". To deftero asto opws einai (sto Auto).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κυριοι! Ετοιμαζομαι να χτυπησω το TYTN στα 100Ευρώ περίπου και από ότι έχω δει είναι ένα πολύ καλό εργαλείο.

 

Επιτρέψτε μου να ρωτήσω τα εξής όμως:

 

Αν περάσω τα WM6 θα έχει υποστήρικη σε ελληνικά (ανάγνωση εισερχομένων κυρίως και εξερχόμενα sms)?

 

Από αυτονομία έχει δοκιμάσει κανείς την extended battery που κυκλοφορεί στο ebay?

 

Αξιζει να περασω τα WM6 η θα σερνεται το εργαλείο; Το προτιμω ελαφρυ και γρηγορο στις λειτουργίες του παρά να παιζω παιχνίδια. Είχα ένα blackberry 7290 μέχρι προσφατα το οποίο αν και παλιο ακόμα και σήμερα πάει "σφαίρα" το ρημάδι!

 

Γενικά λέτε να προχωρήσω στην αγορά; Λέω πως δεν έχω να χάσω και πολλά αν δε μου βγει καλό (είναι δεύτερο χέρι).

Αν ποτέ γράψω greeklish θα ειναι το τελευταιο οχυρο πριν το καψιμο της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κυριοι! Ετοιμαζομαι να χτυπησω το TYTN στα 100Ευρώ περίπου και από ότι έχω δει είναι ένα πολύ καλό εργαλείο.

 

Επιτρέψτε μου να ρωτήσω τα εξής όμως:

 

Αν περάσω τα WM6 θα έχει υποστήρικη σε ελληνικά (ανάγνωση εισερχομένων κυρίως και εξερχόμενα sms)?

 

Από αυτονομία έχει δοκιμάσει κανείς την extended battery που κυκλοφορεί στο ebay?

 

Αξιζει να περασω τα WM6 η θα σερνεται το εργαλείο; Το προτιμω ελαφρυ και γρηγορο στις λειτουργίες του παρά να παιζω παιχνίδια. Είχα ένα blackberry 7290 μέχρι προσφατα το οποίο αν και παλιο ακόμα και σήμερα πάει "σφαίρα" το ρημάδι!

 

Γενικά λέτε να προχωρήσω στην αγορά; Λέω πως δεν έχω να χάσω και πολλά αν δε μου βγει καλό (είναι δεύτερο χέρι).

πουλαω το δικό μου με 2 μπαταρίες (η μια καινούργια), 2 θήκες (η μια μεταλλική), screen protektor εγκαταστημένο απο την πρώτη μερα λειτουργίας. έχει 3 μήνες εγγύηση ακόμα και είνα αγορασμένο απο την ace hellas (που σημαίνει έχει τα επίσημα ελληνικά).

ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΉ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

ΔΕΚΤΟΣ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΛΕΓΧΟΣ

ΤΙΜΗ 150€

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...