Jump to content

Google Pixel 8 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε νομίζω ότι είναι σίγουρες ή φήμες. Διαβάζω ότι αν το λειτουργικό δεν είναι έτοιμο θα καθυστερήσει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα το ποστ σου δοκίμασα να κάνω πάλια update και αυτή τη φορά κατεβαίνει!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους! 5G, volte ΚΑΙ vowifi! Cosmote! 🙂

Φιλιά σε όλους, όσοι έγραφαν κάποτε ότι δεν θα υποστηριχθούν ποτέ αυτές οι λειτουργίες!

Link to comment
Share on other sites

VoWifi !!! Επιτέλους! Είναι η πρώτη φορά που έχω αφού τα προηγούμενα τηλέφωνα ήταν Sony xperia.

Link to comment
Share on other sites

Μολις περάστηκε.vowifi στε cosmote παίζει κανονικά μένει απο μπαταρία να δουμε πως θα πάει! Φαίνεται λιγο σβέλτο σε σχέση με πριν αλλα πιστεύω ειναι το hype της αναβάθμισης! 

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

το bug στο Iνσταγκραμ, που κολάνε τα στόρις όταν κάνετε ταπ δεξιά για να πάει στο επόμενο , το έχετε και εσείς εε?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nikos_s3 said:

το bug στο Iνσταγκραμ, που κολάνε τα στόρις όταν κάνετε ταπ δεξιά για να πάει στο επόμενο , το έχετε και εσείς εε?

Συμβαίνει εδω και 4-5 μέρες (ακόμα και στις beta, και σε όλα τα Pixel τουλάχιστον). Γρήγορο tip για να το ξεπερνάς προσωρινά, πάτα στο message στο κάτω μέρος, και μετά κάνε back... Θα λειτουργεί μέχρι να βγεις απ τα stories (μετά θέλει παλι το ιδιο ξανα)..

Το χουμε πει καιρό, εγώ και κάποιοι άλλοι. Το 5g υποστηρίζεται εδω και πολύ καιρο, όπως και το WiFi calling, VoLTE κτλ. Το οτι σε μια-δυο εκδόσεις υπήρχε προφανώς bug, δεν αναιρεί ότι υποστηρίζονται κανονικοτατα πλεον. Και ας ποσταρουν λινκ που δεν εχουν καμία απολύτως σχέση με την 5g υποστήριξη... (Ας κάνουν παλι dislike στο post μου και ας αποδειξουν μετα το αντιθετο)

 

Edited by off_d
off / d.
Link to comment
Share on other sites

On 15/10/2024 at 9:21 ΠΜ, Shinig said:

Καλημέρα! Για αρχή εννοείς οτι εμφανίζεται συνέχεια το banner της Vodafone έτσι? Με καινούργια sim και δεν έχεις καθόλου σημα? Δοκίμασε επαναφορά δικτύων απο τις ρυθμίσεις 

Το ειχα κανει κι αυτο, αλλα τα ιδια. Μπαινει βγαινει στο δικτυο συνεχως, και σου πεταει το welcome to vodafone συνεχεια. εστειλα το κιν για DOA . αυριο θα μου πουν . Το θεμα εναι οτι μου καθυστερει ενα ταξιδι που θα ειχα φυγει ηδη...

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...