Jump to content

Απο που μάθατε για το... myphone.gr;


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το #unwired (και με τις απαραίτητες αρχικές επεξηγήσεις του vampyre...!)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο insomnia.gr αφού είχα φάει ολα τα forum με κινητά ρωτώντας μήπως ξέρει κανείς τιποτα.

By all means marry; if you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher. :X :whistle:

Socrates

Link to comment
Share on other sites

εγώ από το ΙΤ ADMIN μας διότι τον έπαιρνα τηλέφωνο τουλάχιστον 20 φορές την ημέρα και τον έβριζα διότι ήταν χαλασμένος ο PROXY του :p , μέχρι που τον απείλησα με παραίτηση γιατί είχε βάλει "φίλτρα" για μερικά site

 

να είναι καλά ο άνθρωπος ο χρυσός! ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Παλιά είχαμε τα FREE MMS στο VODAFONE MMS Club και ζαλιζαμε ο ενας τον αλλον :) Μετά τελείωσε το τσάμπα MMS και είπαμε να κάνουμε ενα maillist για να μην χάσουμε την καθημερινή ζαλάδα μας :) Ε κάποιος απο την παρέα έριξε την ρουφιανιά οτι άνοιξε το μαγαζί με νέο όνομα.

Ας είναι καλά το παλικάρι...

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα mail απο τον KostasV

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Από μέλη του Insomnia.gr στο #insomnia στον chat.groovy.gr και του #unwired στο Grnet ενημερώθηκα για την έναρξη.

 

Thx paravoid :) :cool: :p

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

Αχαχαχα... τώρα το είδα αυτό... Ο άγνωστος που δεν είχε καμία σχέση με το site ήμουν εγώ fender.

 

Είχα το email σου από τον διαγωνισμό με τα Wallpapers...

 

Loool... ακούς άγνωστος εντελώς... :p :D :rolleyes:

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=504&perpage=20&pagenumber=2

 

sorry με παραμυθιασαν :o :p

Link to comment
Share on other sites

Εμμ ο Wappy δεν σου απάντησε??/ Τι να μας πει και ο χοντρος... :p

 

P.S. Αν μη τι άλλο fender ήσουν στους 10 πρώτους χρήστες... παγκοσμίως, που ειδοποιήθηκαν... 5 λεπτά μετά την έναρξη λειτουργίας του Myphone... :)

 

Θα το λες στα παιδιά σου βρε αυτό... :wacko: :p ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

Εμμ ο Wappy δεν σου απάντησε??/ Τι να μας πει και ο χοντρος... :p

 

P.S. Αν μη τι άλλο fender ήσουν στους 10 πρώτους χρήστες... παγκοσμίως, που ειδοποιήθηκαν... 5 λεπτά μετά την έναρξη λειτουργίας του Myphone... :)

 

Θα το λες στα παιδιά σου βρε αυτό... :wacko: :p ;)

 

 

να χαρώ εγώ ενημέρωση από λουγκρο e-mail... :whistle: καλα έκανε και το φοβήθηκε ο άνθρωπος.. πρόσκληση σε gay site θα νόμισε ότι ήταν.. ακούς εκεί co.uk... άντε ρε co... :p :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

Εμμ ο Wappy δεν σου απάντησε??/ Τι να μας πει και ο χοντρος... :p

 

P.S. Αν μη τι άλλο fender ήσουν στους 10 πρώτους χρήστες... παγκοσμίως, που ειδοποιήθηκαν... 5 λεπτά μετά την έναρξη λειτουργίας του Myphone... :)

 

Θα το λες στα παιδιά σου βρε αυτό... :wacko: :p ;)

 

 

:-O Τιμη μου ! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Wappy

 

να χαρώ εγώ ενημέρωση από λουγκρο e-mail... :whistle: καλα έκανε και το φοβήθηκε ο άνθρωπος.. πρόσκληση σε gay site θα νόμισε ότι ήταν.. ακούς εκεί co.uk... άντε ρε co... :p :lol: :rolleyes:

 

 

:liverpool: :p

Link to comment
Share on other sites

Απο ένα post στο forums.gr, αλλα δεν ήταν σίγουρος αν είναι πράγματι η παλιοπαρέα του unwired η οχι. Ευτυχώς ήταν. :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...