Jump to content

Απο που μάθατε για το... myphone.gr;


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από ακριτομυθίες. ("Κάπου πήγα, κάποιον είδα, κάποιος του το είπε... κ.λπ.")

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον trv

 

mazi eimastan tote :-)

 

Ναι. Και να έχεις τον Mythozz να λέει "πάρτε τηλέφωνο όποιον μπορείτε, πάρτε τηλέφωνο όποιον μπορείτε", ασχέτως αν ήταν 5 το πρωί. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gkr41

 

Ναι. Και να έχεις τον Mythozz να λέει "πάρτε τηλέφωνο όποιον μπορείτε, πάρτε τηλέφωνο όποιον μπορείτε", ασχέτως αν ήταν 5 το πρωί. :p

 

 

Εσύ πρέπει να με συμπαθείς πολύ.... ή το αντίθετο... :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τυχαια εντελως.Δεν ειχα μπει και ποτε στο irc και ετσι εμεινα μερικες μερες στην "απ'οξω" περιμενοντας καθημερινα να ανεβει το παλιο site.Και εντελως τυχαια χτες μιλουσα με ενα φιλαρακι και μου λεει, εμαθες για το νεο unwired;Μπορω να πω τα πηρα που το ειχε βρει και εγω τον .... :cool:

Τεσπα....παλι καλα που το μαθαμε να λετε, και ποσοι οχι ακομη που δεν ειχαν γνωστο καποιον απο "μεσα"...

Φιλικα....ΒΤ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Jheremias

 

Από μέλη του Insomnia.gr στο #insomnia στον chat.groovy.gr και του #unwired στο Grnet ενημερώθηκα για την έναρξη.

 

Thx paravoid :) :cool: :p

 

 

na sai kala na me kaneis -n :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν θυμάμαι!!!! :wacko: Πονεμένη ιστορία!!!! Δεν κατάλαβα Wappy???? :confused: Τι έχει το co.uk????
Link to comment
Share on other sites

Eβαλα αναζητηση στον Internet Explorer Και απο εκει εφτασα εδω κοντεψα τοσες ημερες να σκασω....... Νομιζω οτι ισως πρεπει να οδηγησετε καλυτερα αυτους που ψαχνουν .....δεν ξερω εγω στεναχωρεθηκα πολυ που δεν ηξερα που να σας βρω
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Omen

 

Ειλικρινά δεν θυμάμαι!!!! :wacko: Πονεμένη ιστορία!!!! Δεν κατάλαβα Wappy???? :confused: Τι έχει το co.uk????

 

 

:D νταξ.. θα σου πω από κοντά όταν έρθεις με το καλό.. :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έμαθα από το forum μου (από τον kostasv) και μετά μου το είπε και ο Μάνος...

 

(γμτ... ΚΑΝΕΙΣ άλλος δεν το έμαθε από το forum μου;... άρα θέλει λίγο διαφήμιση)

 

πάμε λοιπόν: Greek Off-Topic Community

 

:whistle:

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον NV_ORTON

 

Παλιά είχαμε τα FREE MMS στο VODAFONE MMS Club και ζαλιζαμε ο ενας τον αλλον :) Μετά τελείωσε το τσάμπα MMS και είπαμε να κάνουμε ενα maillist για να μην χάσουμε την καθημερινή ζαλάδα μας :) Ε κάποιος απο την παρέα έριξε την ρουφιανιά οτι άνοιξε το μαγαζί με νέο όνομα.

Ας είναι καλά το παλικάρι...

 

παρομοίως

( ο ntamp ήταν)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον NLS

 

εγώ το έμαθα από το forum μου (από τον kostasv) και μετά μου το είπε και ο Μάνος...

 

(γμτ... ΚΑΝΕΙΣ άλλος δεν το έμαθε από το forum μου;... άρα θέλει λίγο διαφήμιση)

 

πάμε λοιπόν: Greek Off-Topic Community

 

:whistle:

 

 

Welcome!!... όση διαφήμιση θες... τη χρειάζεσαι όπως βλέπω. :wacko:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

Welcome!!... όση διαφήμιση θες... τη χρειάζεσαι όπως βλέπω. :wacko:

 

 

α ευχαριστώ - αν μπορέσεις σε PM να μου πεις και από που είδες ότι τη χρειάζομαι γιατί με ενδιαφέρει το πως φαίνεται αυτο - οκ; ευχαριστώ και πάλι

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

Welcome!!... όση διαφήμιση θες... τη χρειάζεσαι όπως βλέπω. :wacko:

 

Έφυγες off-topic.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον NLS

 

α ευχαριστώ - αν μπορέσεις σε PM να μου πεις και από που είδες ότι τη χρειάζομαι γιατί με ενδιαφέρει το πως φαίνεται αυτο - οκ; ευχαριστώ και πάλι

 

 

μήμπως το κατάλαβε από αυτό το post σου?

 

γμτ... ΚΑΝΕΙΣ άλλος δεν το έμαθε από το forum μου;... άρα θέλει λίγο διαφήμιση)
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον NV_ORTON

 

Παλιά είχαμε τα FREE MMS στο VODAFONE MMS Club και ζαλιζαμε ο ενας τον αλλον :) Μετά τελείωσε το τσάμπα MMS και είπαμε να κάνουμε ενα maillist για να μην χάσουμε την καθημερινή ζαλάδα μας :) Ε κάποιος απο την παρέα έριξε την ρουφιανιά οτι άνοιξε το μαγαζί με νέο όνομα.

Ας είναι καλά το παλικάρι...

 

 

τι ήταν το vodafone mms club?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Global moderator

 

Εμένα με ενημέρωσε ο Πετράν.Να είναι καλά το παιδί :cool: :p

 

Κι εμένα ο Petran με ενημέρωσε, αφού του είχα φάει τ' αυτιά :D :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος έμαθα από το mirc. Το βράδυ που άνοιξε το Myphone μπ;iκα στο Unwired Channel και ίδα αυτό που έγραφε. Κουφάθικα στην αρχή γιατί δεν μπορούσα να γράψω κιόλας, πριν το μάθω. :!: :rolleyes:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Global moderator

Εμένα με ενημέρωσε ο Πετράν.Να είναι καλά το παιδί :cool: :p

Αρχικό Μήνυμα από τον brutus

Κι εμένα ο Petran με ενημέρωσε, αφού του είχα φάει τ' αυτιά :D :D

Βρε τι σουξέ είναι αυτό που έχω; :p

Μάνο, πρέπει να προαχθώ σε τελάλη του myPhone! :happy:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

τι ήταν το vodafone mms club?

 

Ήταν μια παρέα από άτομα άγνωστα μεταξύ τους (στην αρχή δηλαδή), που ξεκίνησε μέσα από το πρώην unwired πέρισυ στα τέλη Ιουλίου, περίπου την εποχή που ξεκίνησαν τα δωρεάν mms στη Vodafone. Μπορώ να πω ότι "ιδρυτής" του club ήταν ο john74. Ανταλάσσαμε mms σε καθημερινή βάση, ενώ τα "μέλη" πλήθαιναν μέρα με την ημέρα. Το θέμα ελεύθερο, απλά μια καλημέρα, ένα animation, φωτό από τόπους κι ανθρώπους κλπ. Τα μέλη έφτασαν περίπου τα 40 αν θυμάμαι καλά, κι οργανώθηκαν κι αρκετές συναντήσεις, τόσο στην Αθήνα/Πειραιά όσο και σε άλλες πόλεις. Τα mms που ανταλάσσαμε καθημερινά έφθαναν τις πολλές δεκάδες, με αποτέλεσμα να φορτίζω το κινητό 2 και 3 φορές την ημέρα! :blink: Η ενεργός "δράση" σταμάτησε τον Ιανουάριο, οπότε άρχισε και η υπερβολική (κατά τη γνώμη μου) χρέωση της υπηρεσίας. :( Ακόμη υπάρχει όμως το mailing list με το οποίο επικοινωνούμε, και καμιά φορά βρισκόμαστε πάλι...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...