Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος avatar (18 Μάι. 2004 , 16:59)

 

white enow aspro xroma. thn exo dei ston germano exei 130 euro

eipaexei "memory stick pro" kai "memory stick pro duo" ?

den proseksa an leei "pro" alla giati na mhn pezei sto p900?

einai problima hardware h lytoyrgikou?

 

Apla kserete anhonome giati agorasa 128 75euro kai tora pou eida thn 256 me 130 psinome pali!

 

 

Και εγώ για το χρώμα άσπρο λέω. Οι καινούργιες Memory Stick Pro είναι άσπρες...

 

Όπως η SE λέει είναι πρόβλημα Hardware για αυτό και δεν έχει εκδώσει την πολυπόθητη αναβάθμηση μέχρι τώρα.

 

Από την άλλη όμως, έβγαλε αναβάθμιση για Card Readers που υποστηρίζουν και τα δύο φορμά... :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia edw kai mia ebdomada paratirw oti enw h mpataria einai stin mesi moy anabei to kokino lampaki kai moy bgazei eidopoiisi oti einai pesmeni h mpataria.to kleinw vgazw gia ligo tin mpataria kai ola entaksei.epomeni mera ta idia. H E L P !!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος glock (18 Μάι. 2004 , 23:24)

 

paidia edw kai mia ebdomada paratirw oti enw h mpataria einai stin mesi moy anabei to kokino lampaki kai moy bgazei eidopoiisi oti einai pesmeni h mpataria.to kleinw vgazw gia ligo tin mpataria kai ola entaksei.epomeni mera ta idia. H E L P !!!!!!

 

Δοκίμασες να απεφορτίσεις πλήρως τη μπαταρία και να τη ξαναφορτίσεις full με κλειστό όμως το κινητό?

Ακόμη δοκίμασε να κάνεις update μήπως έχει φάει κανένα κόλλημα!

Αλλά μάλλον υποψιάζομαι ότι θα χρειάζεται να απευθυνθείς σε κάποιο service centre!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Απεκτησα τωρα ενα Ρ900 και εχω απειρες αποριες. Προσπαθωντας να μην σας κουρασω ζηταω την βοηθεια σας στα εξης:

1. Υπαρχει δυνατοτητα να οριστει οτι θελουμε παντα να εχουμε αναφορα παραδοσης η πρεπει σε καθε μηνυμα να το οριζουμε?

2. Στο 9210 ειχε την δυνατοτητα να βλεπεις ολες τις επικοινωνιες που εχεις κανει με το κινητο σου (LOG). Υπαρχει αναλογη δυνατοτητα στο Ρ900?

3. Πως γινεται να κλεινουν αυτοματα κλεινοντας το πορτακι τα προγραμματα που εχεις τρεξει?

4. Προσπαθησα να εγκαταστησω το APPFORGE BOOSTER και ειχα προβληματα τοσο στην εγκατασταση οσο και στην λειτουργια (εκανε restart πολυ συχνα). Αναγκαστηκα να το απεγκαταστησω. Τι φταιει βρε παιδια?

5. Το πισι μου δεν εχει υπερυθρες αλλα εχω το ανταπτορακι της ΜΑ. Ενω συνδεομαι κανονικα με τον τροπο αυτο και χρησιμοποιωντας το file manager μπορω να δω τα αρχεια στο κινητο μου εντουτοις τοσο το προγραμμα της ΜΑ για το Ρ900 oσο και το Oxygen for symbians δεν βλεπουν το τηλεφωνο. Καμμια ιδεα?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hcivil (19 Μάι. 2004 , 10:05)

 

Απεκτησα τωρα ενα Ρ900 και εχω απειρες αποριες. Προσπαθωντας να μην σας κουρασω ζηταω την βοηθεια σας στα εξης:

1. Υπαρχει δυνατοτητα να οριστει οτι θελουμε παντα να εχουμε αναφορα παραδοσης η πρεπει σε καθε μηνυμα να το οριζουμε?

2. Στο 9210 ειχε την δυνατοτητα να βλεπεις ολες τις επικοινωνιες που εχεις κανει με το κινητο σου (LOG). Υπαρχει αναλογη δυνατοτητα στο Ρ900?

3. Πως γινεται να κλεινουν αυτοματα κλεινοντας το πορτακι τα προγραμματα που εχεις τρεξει?

4. Προσπαθησα να εγκαταστησω το APPFORGE BOOSTER και ειχα προβληματα τοσο στην εγκατασταση οσο και στην λειτουργια (εκανε restart πολυ συχνα). Αναγκαστηκα να το απεγκαταστησω. Τι φταιει βρε παιδια?

5. Το πισι μου δεν εχει υπερυθρες αλλα εχω το ανταπτορακι της ΜΑ. Ενω συνδεομαι κανονικα με τον τροπο αυτο και χρησιμοποιωντας το file manager μπορω να δω τα αρχεια στο κινητο μου εντουτοις τοσο το προγραμμα της ΜΑ για το Ρ900 oσο και το Oxygen for symbians δεν βλεπουν το τηλεφωνο. Καμμια ιδεα?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ

 

Καλορίζικο φίλε μου το καινούριο σου κινητό! :)

Λοιπόν,

1)Την αναφορά πρέπει να την ορίζεις σε κάθε μήνυμα που θες να στείλεις!

2)Τα Px00 δεν έχουν την δυνατότητα να κρατάνε logs.

3)Ρίξε μία ματιά εδώ κι εδώ

4)Ποια έκδοση πήγες να βάλεις?Δοκίμασες να την κάνεις απεγκατάσταση και μετά να την βάλεις στον άλλο "δίσκο"?Ακόμη καλό θα ήταν να έκανες και κάποιο ρεστάρτ μετά την εγκατάσταση (πολλά προγράμματα το χρειάζονται για να τρέξουν)!

5)Χρησιμοποείς τον bluetooth adaptor της ΜΑ?

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hcivil (19 Μάι. 2004 , 10:05)

 

Απεκτησα τωρα ενα Ρ900 και εχω απειρες αποριες. Προσπαθωντας να μην σας κουρασω ζηταω την βοηθεια σας στα εξης:

1. Υπαρχει δυνατοτητα να οριστει οτι θελουμε παντα να εχουμε αναφορα παραδοσης η πρεπει σε καθε μηνυμα να το οριζουμε?

2. Στο 9210 ειχε την δυνατοτητα να βλεπεις ολες τις επικοινωνιες που εχεις κανει με το κινητο σου (LOG). Υπαρχει αναλογη δυνατοτητα στο Ρ900?

3. Πως γινεται να κλεινουν αυτοματα κλεινοντας το πορτακι τα προγραμματα που εχεις τρεξει?

4. Προσπαθησα να εγκαταστησω το APPFORGE BOOSTER και ειχα προβληματα τοσο στην εγκατασταση οσο και στην λειτουργια (εκανε restart πολυ συχνα). Αναγκαστηκα να το απεγκαταστησω. Τι φταιει βρε παιδια?

5. Το πισι μου δεν εχει υπερυθρες αλλα εχω το ανταπτορακι της ΜΑ. Ενω συνδεομαι κανονικα με τον τροπο αυτο και χρησιμοποιωντας το file manager μπορω να δω τα αρχεια στο κινητο μου εντουτοις τοσο το προγραμμα της ΜΑ για το Ρ900 oσο και το Oxygen for symbians δεν βλεπουν το τηλεφωνο. Καμμια ιδεα?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ

 

 

5. Αν εχεις το ΜΑ-700 που εχω κι εγω, πρεπει να πας εδω http://www.mobileaction.com.tw/English/dls-pda.htm και να κατεβασεις τους νεους drivers γιατι αυτοι που ερχονται στην συσκευασια εχουν προβλημα και δεν "βλεπουν" το p900. Θα πας σε αυτη τη σελιδα και εκει που λεει "MA-700 Bluetooth Device Driver & Modem Drivers".

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hcivil (19 Μάι. 2004 , 10:05)

 

Απεκτησα τωρα ενα Ρ900 και εχω απειρες αποριες. Προσπαθωντας να μην σας κουρασω ζηταω την βοηθεια σας στα εξης:

1. Υπαρχει δυνατοτητα να οριστει οτι θελουμε παντα να εχουμε αναφορα παραδοσης η πρεπει σε καθε μηνυμα να το οριζουμε?

2. Στο 9210 ειχε την δυνατοτητα να βλεπεις ολες τις επικοινωνιες που εχεις κανει με το κινητο σου (LOG). Υπαρχει αναλογη δυνατοτητα στο Ρ900?

3. Πως γινεται να κλεινουν αυτοματα κλεινοντας το πορτακι τα προγραμματα που εχεις τρεξει?

4. Προσπαθησα να εγκαταστησω το APPFORGE BOOSTER και ειχα προβληματα τοσο στην εγκατασταση οσο και στην λειτουργια (εκανε restart πολυ συχνα). Αναγκαστηκα να το απεγκαταστησω. Τι φταιει βρε παιδια?

5. Το πισι μου δεν εχει υπερυθρες αλλα εχω το ανταπτορακι της ΜΑ. Ενω συνδεομαι κανονικα με τον τροπο αυτο και χρησιμοποιωντας το file manager μπορω να δω τα αρχεια στο κινητο μου εντουτοις τοσο το προγραμμα της ΜΑ για το Ρ900 oσο και το Oxygen for symbians δεν βλεπουν το τηλεφωνο. Καμμια ιδεα?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ

 

2 (mono sto p900 sto p800 xanonte moli klisis to tilefono) epilegis to tilefono apo ta sortcut kai kato aristera exi dio ikonidia to deksi sou dixni oles tis klisis analitika kai ana katagoria apantimenes anapantikes klp episis me tin epilogi gprs data log vlepis ana sindesi ta kb pou exis kani upload & download

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχω το p900 εδω και αρκετο καιρο και πιστευω οτι εχω μια αρκετα καλη εξικοιωση μαζι του,εχω κανει την τελευταια αναβαθμιση εντουτης εχω καποια προβληματα τα οποια δεν μπορω να ξεπερασω,οπως για παραδειγμα

1)Γράφω ενα μηνυμα με κλειστο πορτακι με Τ9 και καποια στιγμη δεχομε μια κλιση εισερχομενη,το μηνυμα αυτο αποθηκευετε στα προχειρα,μετα πρεπει οπωσδηποτε να το συνεχισω με το πορτακι ανοιχτο?δε μπορω να μεταβω στο φακελο προχειρα με το πορτακι κλειστο?γιατι το μηνυμα να αποθηκευετε αυτοματα στα προχειρα ενω θα μπορουσε να μενει στην πρωτη οθονη παρολη την κληση που θα δεχομουν.

2)Οταν κανω search στον καταλογο των ονοματων για να επιλεξω που θα στειλω sms ο καταλογος δεχετε μονο το πρωτο γραμμα του ονοματος και δεν εχει την ιδια φιλοσοφια search με οταν ψαχνω ονομα για να κανω κληση οπου μπορεις να γραψεις και τα επομενα γραμματα του ονοματος.

 

 

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (18 Μάι. 2004 , 21:00)

 

Θα πρέπει μάλλον να τους αλλάξεις μέσα από τη συσκευή το πρώτο γράμμα τους!Ακόμη και αν αυτό είναι ήδη π.χ το "Γ" να το σβήσεις και να το ξαναγράψεις!

 

 

Φίλε Bill_viper ευχαριστώ για την βοήθεια. Το δοκίμασα, πλήν όμως δεν γλίτωσα την εκ νέου καταχώρηση προκειμένου να έχω σωστη σειρά ( ΑΒ, ΑΓ κ.τ.λ.) :mad: :mad: :mad:

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ρε παιδιά τι γίνετε πια!!!! Το π900 μου έχει κάνει 6 restart ενώ προσπαθούσα να μπω στο wap sire του myphone. Ξαφνικά, έτσι στο άσχετο αναβοσβήνει η οθόνη και κάνει restart (αλλά είναι τόσο ομορφούλη όταν ανοίγει που μου αρέσει να βλέπω το σήμα της SE όταν το ανοίγω) άσε που το restart και η όλη διαδικασία διαρκεί γύρω στα 15". Παλιά δεν μου έκανε τίποτα! Μήπως επειδή μειώθηκε η εξωτερική μνήμη στην κάρτα έβαλα κανένα μπ3 και έχω 28mb free. Η εσωτερική μνήμη του είναι 6,5mb free δεν έχω βάλει τίποτα εκτός από τα themes! Έχω την R3A μήπως χρειάζετε αναβάθμιση; Θένκς! Παιδιά στηρίζομαι επάνω σας! Μπιλ περιμένω! :lol:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Sxetika me thn entash ixoy pedia paratirisa tora teleutea oti oso kai na xamilono thn mpara okougete sto megisto panta diladh h katholou ixos h terma eutixos anakalipsa oti xamilonei me klisto to portaki apo tin epilogh "entash" ala me anoixto omos h mesa apo ton pinaka elenxoy tipota. An exete kamia idea pite tipota giati exo barethei tis anabathmiseis kai ta format
Link to comment
Share on other sites

Paidia exo to P900 kai enw exo GPRS internet (vlepo selides) den mporei na sundethei to aggile mesenger.

 

 

Ti prepei na kanw?

 

Exo telestet kai GPRS basic.

 

Please Help

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (19 Μάι. 2004 , 18:10)

 

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ρε παιδιά τι γίνετε πια!!!! Το π900 μου έχει κάνει 6 restart ενώ προσπαθούσα να μπω στο wap sire του myphone. Ξαφνικά, έτσι στο άσχετο αναβοσβήνει η οθόνη και κάνει restart (αλλά είναι τόσο ομορφούλη όταν ανοίγει που μου αρέσει να βλέπω το σήμα της SE όταν το ανοίγω) άσε που το restart και η όλη διαδικασία διαρκεί γύρω στα 15". Παλιά δεν μου έκανε τίποτα! Μήπως επειδή μειώθηκε η εξωτερική μνήμη στην κάρτα έβαλα κανένα μπ3 και έχω 28mb free. Η εσωτερική μνήμη του είναι 6,5mb free δεν έχω βάλει τίποτα εκτός από τα themes! Έχω την R3A μήπως χρειάζετε αναβάθμιση; Θένκς! Παιδιά στηρίζομαι επάνω σας! Μπιλ περιμένω! :lol:

 

Αυτό στο κάνει μόνο όταν προσπαθείς να μπεις στο MyPhone?Έχεις δοκιμάσει να μπεις σε άλλα sites?

Αν είναι μόνο για το MyPhone μην στεναχωριέσαι,απλώς είπαμε να στέλνουμε κανέναν ιό! :D

Πέρα από την πλάκα,φαντάζομαι ότι θα μπαίνεις με τον Opera!Κάντον απεγκατάσταση [και σβήσε με κάποιον file manager ότι έχει σχέση με αυτόν (ψάξε σε όλα τα paths)] και μετά κάνε ρεστάρτ το κινητό!

Έπειτα κάνε τον εγκατάσταση στον άλλο "σκληρό" και τέλος πάλι ρεστάρτ!

Ακόμη για θυμήσου ποια προγράμματα είχες βάλει προτού σου κάνει αυτά τα "νερά" και βγάλτα!Μπορεί να υπάρχει κάποιο conflict,αν και δεν νομίζω.

Αν δεν φτιάξει και τότε υποψιάζομαι ότι θα πρέπει να το κάνεις αναβάθμιση ή φορμάτ!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος avatar (19 Μάι. 2004 , 19:13)

 

Sxetika me thn entash ixoy pedia paratirisa tora teleutea oti oso kai na xamilono thn mpara okougete sto megisto panta diladh h katholou ixos h terma eutixos anakalipsa oti xamilonei me klisto to portaki apo tin epilogh "entash" ala me anoixto omos h mesa apo ton pinaka elenxoy tipota. An exete kamia idea pite tipota giati exo barethei tis anabathmiseis kai ta format

 

Επειδή δεν έχεις avatar για να ψιλοκαταλάβω ποιο κινητό έχεις,αν μιλάς για το Ρ900 τότε πήγαινε στον "πίνακα ελέγχου" > "ήχοι και ειδοποιήσεις" > "ένταση ήχου"

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Καλησπέρα! Ήθελα να ξεφορτωθώ τα εικονίδια των XP που είχα εγκαταστήσει δεν έβρισκα πουθενά το αρχείο και έκανα γενική επαναφορά. Τώρα ακόμα έχω τα εικονίδια και τα εικονίδια του μενού ανακατεύτικαν, μπλεχτικαν με τις άλλες εφαρμογες από την κάρτα. ΒΟΉΘΕΙΑ!!!!!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Όταν κτυπάει η υπενθύμιση, με οποιαδήποτε επιλογή ήχου, η ένταση στην αρχή είναι μεγάλη και στη συνέχεια μικραίνει!Είναι φυσιολογικό;

(Για το Ρ900 ο λόγος).

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν γίνεται λήψη video (mms ή πλήρες), σε συγκεκριμένο σημείο της οθόνης και σε σκοτεινό φόντο εμφανίζεται όχι μόνιμα αλλά κάθε 5 με 10 δευτερόλεπτα μία φωτεινή κουκίδα που αναβοσβήνει και χάνεται, η οποία δεν εμφανίζεται σε καμμία άλλη λειτουργία το Ρ900!

Φυσικά αυτό αποτυπώνεται και στο video που θα γραφεί.

Είναι θέμα hardware ή αναβάθμισης;

Σημειωτέον δεν έχει γίνει καμμία αναβάθμιση από την αγορά.(R3C006,REA06).

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από manos the greek

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Καλησπέρα! Ήθελα να ξεφορτωθώ τα εικονίδια των XP που είχα εγκαταστήσει δεν έβρισκα πουθενά το αρχείο και έκανα γενική επαναφορά. Τώρα ακόμα έχω τα εικονίδια και τα εικονίδια του μενού ανακατεύτικαν, μπλεχτικαν με τις άλλες εφαρμογες από την κάρτα. ΒΟΉΘΕΙΑ!!!!!

 

Ola ok tora!!! Ekana format alla ehasa ta ellinika! Pou tha ta xanavro?

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (19 Μάι. 2004 , 22:46)

 

Επειδή δεν έχεις avatar για να ψιλοκαταλάβω ποιο κινητό έχεις,αν μιλάς για το Ρ900 τότε πήγαινε στον "πίνακα ελέγχου" > "ήχοι και ειδοποιήσεις" > "ένταση ήχου"

 

 

Gia p900 milao kai anefera idi oti oute apo ton pinaka elenxoy ginete tipota ektos apo toys ixoys klishs sta sms omos h terma tha einai o ixos

h katholoy. den ksero an fteei kapoia efarmogh h tipota alo ala pri ligo kero doyleue kanonika

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spydan (20 Μάι. 2004 , 09:56)

 

Όταν γίνεται λήψη video (mms ή πλήρες), σε συγκεκριμένο σημείο της οθόνης και σε σκοτεινό φόντο εμφανίζεται όχι μόνιμα αλλά κάθε 5 με 10 δευτερόλεπτα μία φωτεινή κουκίδα που αναβοσβήνει και χάνεται, η οποία δεν εμφανίζεται σε καμμία άλλη λειτουργία το Ρ900!

Φυσικά αυτό αποτυπώνεται και στο video που θα γραφεί.

Είναι θέμα hardware ή αναβάθμισης;

Σημειωτέον δεν έχει γίνει καμμία αναβάθμιση από την αγορά.(R3C006,REA06).

Ευχαριστώ.

 

Δοκίμασε να του κάνεις ένα update!Αν το πρόβλημα παραμείνει τότε είναι πρόβλημα του hardware και πρέπει να το πας σε κάποιο service centre!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (20 Μάι. 2004 , 10:11)

 

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Ola ok tora!!! Ekana format alla ehasa ta ellinika! Pou tha ta xanavro?

 

Ελληνικά

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από bill_viper

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (20 Μάι. 2004 , 10:11)

 

Wirelessly posted (:up: Sony Ericsson P900 :up:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Ola ok tora!!! Ekana format alla ehasa ta ellinika! Pou tha ta xanavro?

 

Ελληνικά

 

Thanks bill. Τι βλακία και αυτή να κάνεις φορμάτ και να χάνετε η γλώσσα. Μεγάλη βλακία!!! Πάντως χρειαζοταν ένα φορμάτ!!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikiokos (20 Μάι. 2004 , 18:55)

 

paidia mipos xerete ean yparhei periptosi gia na anagnorisei ellinika to p900 se sigrafi minimaton?

 

Δεν πολυκατάλαβα την ερώτηση σου,αν εννοείς όμως για το handwriting μάλλον θα σε απογοητεύσω! :(

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...