Jump to content

Madonna


freddaras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά μου αρέσει πολύ το καινούργιο cd της. Την προτιμώ έτσι παρά να την βλέπω σαν την Gaga να βγαίνει σε shows και γενικά δημόσια και στην ουσία να μην ξέρει τι κάνει, γιατί η Gaga για εμένα προσωπικά είναι ότι να ναι!

 

θα συμφωνησω μαζι σου!

για μενα το cd ειναι παρα πολυ καλο...!

εχει απιστευτα τραγουδια μεσα! ξαναβρισκει τον εαυτο της που για μενα παντα στο hard candy τον εχασε τελειως...

πχ ας πουμε...

Madonna - I'm Addicted

http://www.youtube.com/watch?v=wIoZtAToJ0E

κομματαρα...απιστευτη! για μενα απο τα καλυτερα της ever...μου θυμιζει το κομματι(ενω δεν εχει καμια σχεση μα καμια) το impressive instant απο το music...!

η ας πουμε αυτο....

Madonna - Love Spent

εξαιρετικα τραγουδια και 100% madonna....

 

Ως συμπαρασταση στην παγκοσμια κριση ; Εξωφυλλα δεν ξερω αν κανει, φωτογραφισεις και εμφανισεις γινονται εδω και καιρο κατακορον και τελος παντων, μιλαμε για μια "βασιλισσα", δεν εχει θεωρητικα καν την αναγκη προωθησης, μ ενα πολυ "ταπεινο" δισκο. Δεν ειναι αξιολογη δουλεια και το αποτελεσμα φαινεται, αυτη ειναι η αληθεια νομιζω.

 

οχι φυσικα!

η γυναικα ειναι 53 και ξεκιναει μια παγκοσμια περιοδεια τον επομενο μηνα με πανω απο 90 εμφανισεις σε ολο τον πλανητη!

τα δινει ΟΛΑ ΕΚΕΙ.....24 ωρες το 24 ωρο....

το cd ειναι πολυ καλο...να μην περιμενουμε απο την μαντονα να εμφανιζεται απο εδω και απο εκει για να μιλαει για το cd...

ξεκιναει παγκοσμια περιοδεια και θα το στηριξει οσο δεν παει...

δεν ειναι ουτε η Lady gaga αλλα ουτε η janet η η mariah carey που δεν μπορουν να γεμισουν ουτε θεατρα για να βγαινει στα καναλια και να γινεται μαιντανος...

απο εκει και περα το αλμπουμ μεσα σε 2 βδομαδες ειναι μεσα στα 5 δημοφιλεστερα της χρονιας....

5 best seller of 2012(mediatraffic)

 

1.Adele 21 5.302.000

2.Lana 1.252.000-10 week

3.Coldplay 1.220.000

4.Whitney GH 1.038.000

5.MDNA 922.000-2 week

6.The boss 903.000-5 week

7.Adele 19 872.000

8.Rihanna 870.000

9.One direction 864.000

10.Amy 855.000

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο εκει και περα το αλμπουμ μεσα σε 2 βδομαδες ειναι μεσα στα 5 δημοφιλεστερα της χρονιας....

5 best seller of 2012(mediatraffic)

 

1.Adele 21 5.302.000

2.Lana 1.252.000-10 week

3.Coldplay 1.220.000

4.Whitney GH 1.038.000

5.MDNA 922.000-2 week

6.The boss 903.000-5 week

7.Adele 19 872.000

8.Rihanna 870.000

9.One direction 864.000

10.Amy 855.000

 

Αμα δεν ήταν στο top τόσο κοντά στην αρχή του έτους (2012 μετράμε) η Madonna, θα μιλάγαμε για τρελή αποτυχία ;)

 

Επίσης, αυτή η Lana που είναι στο 2 είναι η Del Rey, η κλαίουσα;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν ήταν στο top τόσο κοντά στην αρχή του έτους (2012 μετράμε) η Madonna, θα μιλάγαμε για τρελή αποτυχία ;)

 

Επίσης, αυτή η Lana που είναι στο 2 είναι η Del Rey, η κλαίουσα;

 

Κατω τα χερια απο τα χειλια της Lana !

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν ήταν στο top τόσο κοντά στην αρχή του έτους (2012 μετράμε) η Madonna, θα μιλάγαμε για τρελή αποτυχία ;)

 

Επίσης, αυτή η Lana που είναι στο 2 είναι η Del Rey, η κλαίουσα;

 

ναι δεν διαφωνω...:)

απλα και παλι το cd(ασχετα τι ακουγεται) ειναι πολυ ψηλά!(και ειναι νωρις ακομη θα δουμε τι θα γινει στην συνεχεια...)

το θεμα ειναι οτι η νεα της εταιρια τα εχει κανει λιγο μπαχαλο!

ειδικα ευρωπη!

για να καταλαβεις κανεις δεν ξερει ποιο ειναι το δευτερο single στην μεγαλη βρετανια ακομη..:blink:

σε μια φαση δωσανε το masterpiece(και μαλιστα εγινε και τοπ20) στο ραδιο εκει κυκλοφορήσαν το give me all your loving σαν cd single και την ιδια περιοδο βγαλανε το βιντεο του girl...wild χωρις το κομματι να υπαρχει στα βρετανικα itunes...:blink:

οτι να ναι..

με αλλα λογια μπαχαλο! μπερδεψαν τον κοσμο πολυ ασχημα!

νομιζω οτι η μαντονα δεν εχει παρει χαμπαρι ακομη τι "γινεται"...

μολις το παρει εχει να χασει την δουλεια του πολυ κοσμος...:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

^ο βλάκας ο Guy Oseary (και καλά manager) νόμιζε πως θα ήταν αρκετό και μόνο το ότι το CD θα έγραψε Madonna απ΄εξω και ξέχασε να κανονίσει τίποτα promo/singles της προκοπής... όλοι έχουν μείνει άφωνοι με την έλλειψη promotion... νομίζω πως αυτοι ζουνε σε ένα εντελως άλλο κόσμο, όπου όλοι οι άνθρωποι δουλεύουν και βγάζουν λεφτά...

 

αν και πλέον τη μισώ θανάσιμα που άφησε την Ελλάδα απ΄εξω από το tour , κανονίζω για Μιλάνο! όπως και να το κάνουμε οι συναυλίες της είναι ό,τι καλύτερο του είδους της

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

^ο βλάκας ο Guy Oseary (και καλά manager) νόμιζε πως θα ήταν αρκετό και μόνο το ότι το CD θα έγραψε Madonna απ΄εξω και ξέχασε να κανονίσει τίποτα promo/singles της προκοπής... όλοι έχουν μείνει άφωνοι με την έλλειψη promotion... νομίζω πως αυτοι ζουνε σε ένα εντελως άλλο κόσμο, όπου όλοι οι άνθρωποι δουλεύουν και βγάζουν λεφτά...

 

αν και πλέον τη μισώ θανάσιμα που άφησε την Ελλάδα απ΄εξω από το tour , κανονίζω για Μιλάνο! όπως και να το κάνουμε οι συναυλίες της είναι ό,τι καλύτερο του είδους της

 

Δεν ειναι μονο η έλλειψη προμο!

και στο hard candy δεν ειχε κανει προμο..

ειναι αυτο που σου λεω!

δεν υπαρχει ουσιαστικα δευτερο single απο το cd στην βρετανια(!!!!!!!!)....

χαος.....

ο κοσμος εχει μπερδευτεί ασχημα! τετοιο πραγμα με madonna δεν εχει ξαναγινει ποτε στο παρελθον...!

νομιζω οτι ολο το team της εχει τελειωσει...απλα δεν το εχουν παρει χαμπαρι ακομη...:lol:

τεσπα και εγω μιλανο θα ειμαι....δεν το χανω με τιποτα....:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο η έλλειψη προμο!

και στο hard candy δεν ειχε κανει προμο..

ειναι αυτο που σου λεω!

δεν υπαρχει ουσιαστικα δευτερο single απο το cd στην βρετανια(!!!!!!!!)....

χαος.....

ο κοσμος εχει μπερδευτεί ασχημα! τετοιο πραγμα με madonna δεν εχει ξαναγινει ποτε στο παρελθον...!

νομιζω οτι ολο το team της εχει τελειωσει...απλα δεν το εχουν παρει χαμπαρι ακομη...:lol:

τεσπα και εγω μιλανο θα ειμαι....δεν το χανω με τιποτα....:p

 

μπορεί και η ίδια να συμφωνεί! εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι δίνει μεγαλύτερη σημασία στις περιοδείες και όχι στα cd.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο η έλλειψη προμο!

και στο hard candy δεν ειχε κανει προμο..

ειναι αυτο που σου λεω!

δεν υπαρχει ουσιαστικα δευτερο single απο το cd στην βρετανια(!!!!!!!!)....

χαος.....

για το Hard Candy είχε κάνει 3 promo shows (Νέα Υόρκη. Λονδίνο & Παρίσι) και επίσης το 4 minutes και Give it 2 me, όταν βγήκαν σε singles παιζόταν παντούυυυυυ. Το καλυτερο πρόμο της ήταν φυσικά για το Confessions on a dance floor, που δεν είχε αφήσει τίποτα όρθριο (και άξια!!)

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

για το Hard Candy είχε κάνει 3 promo shows (Νέα Υόρκη. Λονδίνο & Παρίσι) και επίσης το 4 minutes και Give it 2 me, όταν βγήκαν σε singles παιζόταν παντούυυυυυ. Το καλυτερο πρόμο της ήταν φυσικά για το Confessions on a dance floor, που δεν είχε αφήσει τίποτα όρθριο (και άξια!!)

 

για μενα promo ειναι να βγεις στην tv....και να γινει ο χαμος...(confessions...οπως λες...!)

τα προμο shows δεν βοηθανε πολυ....

εδω το προβλημα ευρωπη ειναι τεραστιο!

ειναι σαν να μην ξερουν τι τους γινεται στην ευρωπαικη αγορα!

για να καταλαβεις για μια φαση κυκλοφόρησαν το give me all your loving σαν cd single στην μεγαλη βρετανια εδωσαν στο ραδιο το masterpiece:rolleyes: το οποιο εγινε τοπ20 χιτ εκει(οτι να ναι) και παράλληλα κυκλοφόρησαν το βιντεο του girl gonna wild!

:rolleyes:

αυτα ολα μαζι μεσα σε μια βδομαδα!

ακομη και στα πιο "φανατικα" φορουμ της μαντονα να μπεις και να ρωτησεις ενα βρετανο ποιο ειναι το δευτερο single απο το cd στην χωρα του δεν ξερει να σου απαντησει!

ακομη και τωρα το masterpiece παιζεται στο ραδιο και αυτοι θα κυκλοφορήσουν "ετσι απλα" τελη μαιου το GGW στην χωρα αυτη :rolleyes:

αυτο ειναι έλλειψη επαγγελματισμού για μενα χαος! προφανως επικεντρώθηκαν στην αμερικη και δημιουργησαν χαος στην ευρωπη!

προσωπικα ακουω μαντονα χρονια τετοιο χαλι δεν εχω ξαναδει ποτε!

η μεταβαση απο την warner στην νεα της εταιρια ισως να μην ξεκινησε και τοσο καλα!(το χασανε το παιχνίδι ...)

τεσπα επισημα το cd πηγε νο1 σε 37 χωρες.(και αυτο δειχνει καθαρα την "δυναμη" της μαντονα)..μεσα σε αυτο το χαος παλι καλα..

Link to comment
Share on other sites

για μενα promo ειναι να βγεις στην tv....και να γινει ο χαμος...(confessions...οπως λες...!)

τα προμο shows δεν βοηθανε πολυ....

εδω το προβλημα ευρωπη ειναι τεραστιο!

ειναι σαν να μην ξερουν τι τους γινεται στην ευρωπαικη αγορα!

για να καταλαβεις για μια φαση κυκλοφόρησαν το give me all your loving σαν cd single στην μεγαλη βρετανια εδωσαν στο ραδιο το masterpiece:rolleyes: το οποιο εγινε τοπ20 χιτ εκει(οτι να ναι) και παράλληλα κυκλοφόρησαν το βιντεο του girl gonna wild!

:rolleyes:

αυτα ολα μαζι μεσα σε μια βδομαδα!

ακομη και στα πιο "φανατικα" φορουμ της μαντονα να μπεις και να ρωτησεις ενα βρετανο ποιο ειναι το δευτερο single απο το cd στην χωρα του δεν ξερει να σου απαντησει!

ακομη και τωρα το masterpiece παιζεται στο ραδιο και αυτοι θα κυκλοφορήσουν "ετσι απλα" τελη μαιου το GGW στην χωρα αυτη :rolleyes:

αυτο ειναι έλλειψη επαγγελματισμού για μενα χαος! προφανως επικεντρώθηκαν στην αμερικη και δημιουργησαν χαος στην ευρωπη!

προσωπικα ακουω μαντονα χρονια τετοιο χαλι δεν εχω ξαναδει ποτε!

η μεταβαση απο την warner στην νεα της εταιρια ισως να μην ξεκινησε και τοσο καλα!(το χασανε το παιχνίδι ...)

τεσπα επισημα το cd πηγε νο1 σε 37 χωρες.(και αυτο δειχνει καθαρα την "δυναμη" της μαντονα)..μεσα σε αυτο το χαος παλι καλα..

 

τότε την έχουν αφήσει στη μοίρα της και στη δύναμη που έχει το όνομά της!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

τότε την έχουν αφήσει στη μοίρα της και στη δύναμη που έχει το όνομά της!

 

τετοια "μοιρα" να ειχα και εγω...:lol::lol::lol::lol:

νομιζω οτι ηταν επιλογη της madonna να μην προμοταρει το cd....

αλλα οντως η εταιρια της δεν το χειρίστηκε σωστα το θεμα!

τελος παντων νομιζω οτι η μαντονα μεταμορφώνεται πλεον σε "δεινόσαυρο"...;)

"μεγαλωσα δεν εχω να αποδείξω τιποτα πλεον" συναυλίες και τελος.....

Link to comment
Share on other sites

τελος παντων νομιζω οτι η μαντονα μεταμορφώνεται πλεον σε "δεινόσαυρο"...;)

"μεγαλωσα δεν εχω να αποδείξω τιποτα πλεον" συναυλίες και τελος.....

sad but true..

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Ugly truth

 

το πιο τραγικο νεο απο ολα ειναι οτι δεν ξερουμε καν ποιο θα ειναι το τριτο single...

κιχ..κανενα νεο! χαος!

και η τουρ σε 3 βδομαδες ξεκιναει!:confused::confused:

τι να πω ελεος...

Link to comment
Share on other sites

καταλαθος επεσα πανω στο συγκεκριμενο κλιπ. η ντροπη του αντρικου φυλου κατ'εμε.

τι αλλο θα κανει για να προκαλεσει;;;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

καταλαθος επεσα πανω στο συγκεκριμενο κλιπ. η ντροπη του αντρικου φυλου κατ'εμε.

τι αλλο θα κανει για να προκαλεσει;;;

 

Έλα μωρέ... :p

Κάπως πρέπει να αποδείξει πως είναι πιο gay-friendly από τη Gaga. Άλλωστε μην ξεχνάς πως οι gay αποτελούν την πλειοψηφία του φανατικού κονού της, οπότε...λογικό το βίντεο. ΠΑΝΤΑ ξέρει τι κάνει η Madonna. :rolleyes:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πιο απαισιο εχω δει τον τελευταιο καιρο.

αν ειναι οπως λες για gay friendly καταστασεις,δεν θα το ελεγα ετσι(εγω αλλους ξερω να ντυνονται με γυναικειο τροπο και οχι τους gay). δεν ξερω,επεσε στα ματια μου πολυ μετα απο αυτο.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πιο απαισιο εχω δει τον τελευταιο καιρο.

αν ειναι οπως λες για gay friendly καταστασεις,δεν θα το ελεγα ετσι(εγω αλλους ξερω να ντυνονται με γυναικειο τροπο και οχι τους gay). δεν ξερω,επεσε στα ματια μου πολυ μετα απο αυτο.

 

και εγώ το βρήκα κάπως τραβηγμένο, όχι γιατί με σόκαραν οι εικόνες (lol στο 2012 ζούμε) αλλά γιατί μου τη δίνουν τα πράγματα που γίνονται απλά για να προκαλέσουν χωρίς να έχουν κάτι άλλο να πουν.

Πάντως το gay friendly το είπα όχι τόσο για το ντύσιμο με γυναικείο τρόπο (δεν το πολυθυμάμαι το κλιπάκι lol) αλλά γιατί αυτό που θυμάμαι όταν το είδα ήταν ότι α) δεν κόλλαγε με τους στίχους "girl gone wild" και β) ότι ήταν τίγκα στο gay ερωτικό στοιχείο. Ρούχα γυναικεία δε θυμάμαι να φοράνε. Χαχαχα θα το ξαναδώ για να μου φύγει η απορία :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όσο και σέβομαι την θέα Madonna το τελευταίο της album απέχει έτη φωτός από αυτό που μας έχει μάθει. Από την πρωτοπορία στην μουσική, στον ήχο σε όλα. Έχει πέσει στην παγίδα της μοντέρνας μουσικής που δυστυχώς την ίδια κάνουν όλοι. Καγκουρό και ο θεός βοηθός... Πολύ φασαρία και ουσία καμιά. Κρίμα. Να περιμένεις κάνα ψιλοκαλο remix για να παίξεις Madonna είναι κατάντια.
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πιο απαισιο εχω δει τον τελευταιο καιρο.

αν ειναι οπως λες για gay friendly καταστασεις,δεν θα το ελεγα ετσι(εγω αλλους ξερω να ντυνονται με γυναικειο τροπο και οχι τους gay). δεν ξερω,επεσε στα ματια μου πολυ μετα απο αυτο.

 

:lol::lol::lol:

xaxaxaxaxa

μου αρεσε που προσεξες το νεο βιντεο...

χαχαχαχα!

το single ειναι ανύπαρκτο στην ευρωπη...πραγμα πρωτοφανές για μαντονα...

το βιντεο βγηκε απλα για να βγει...

βγαζουμε κατι στα γρηγορα βαζουμε και λιγο gay μεσα για να προκαλέσουμε και αντε παμε για τουρ..!

βαριεται που ζει η μαντονα και φαινεται ξεκαθαρα εδω!

Έλα μωρέ... :p

Κάπως πρέπει να αποδείξει πως είναι πιο gay-friendly από τη Gaga. Άλλωστε μην ξεχνάς πως οι gay αποτελούν την πλειοψηφία του φανατικού κονού της, οπότε...λογικό το βίντεο. ΠΑΝΤΑ ξέρει τι κάνει η Madonna. :rolleyes:

 

χμμμ διαφωνω λιγο εδω...!

300 εκκ δισκους παγκοσμίως και η δημοφιλέστερη τουρ ολων των εποχων απο σολο καλλιτεχνη(+ ποσα αλλα ακομη) δεν ειναι μονο απο τους gay...

30 χρονια καριερα δεν την χτιζεις μονο με τους gay..

Madonna ακουει πολυ κοσμος...ειδικα αυτοι που μεγαλωσαν με τα 80s κτλ κτλ κτλ..

 

Όσο και σέβομαι την θέα Madonna το τελευταίο της album απέχει έτη φωτός από αυτό που μας έχει μάθει. Από την πρωτοπορία στην μουσική, στον ήχο σε όλα. Έχει πέσει στην παγίδα της μοντέρνας μουσικής που δυστυχώς την ίδια κάνουν όλοι. Καγκουρό και ο θεός βοηθός... Πολύ φασαρία και ουσία καμιά. Κρίμα. Να περιμένεις κάνα ψιλοκαλο remix για να παίξεις Madonna είναι κατάντια.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5n2F-pIlShc

νομιζω οτι το συγκεκριμένο ειναι απο τα δυνατα της κομματια ever...

ειναι καλο το cd...το χειρίστηκαν απλα τελειως λαθος το θεμα..

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

κομματια οπως αυτα δεν προκειται να ξαναβγαλει,γενικα δεν ειμαι φαν της αλλα γι αυτα και μονο την παραδεχομαι.(και με αξιοπρεπη βιντεοκλιπ)

Madonna - The Power Of Good-Bye

 

(καλα ειδικα με το τριτο εχω ερωτα! εκει που κανουν τις κινησεις με τα χερια και οι 3 σκεφτομουν τοσο αυταρχικη που ειναι η μαντυ μην κανουν καμια λαθος κινηση τα παιδια,θα βρεθουν χωρις δουλεια!!)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=5n2F-pIlShc

νομιζω οτι το συγκεκριμένο ειναι απο τα δυνατα της κομματια ever...

ειναι καλο το cd...το χειρίστηκαν απλα τελειως λαθος το θεμα..

Συγχώρεσέ με που διαφωνώ καθέτως, ίσως να είσαι μικρότερος και να έχεις διαφορετικό γούστο σε μουσικά ακούσματα. Αυτό το κομμάτι δεν έχει ουδεμία σχέση με σχετικά πρόσφατες επιτυχίες της όπως celebration, jump ή και get together κτλ. Μη πάω πιο μακρυά γιατί εκεί δε τίθεται καν θέμα σύγκρισης. Δυστυχώς γενικότερα η μουσική πάει από το κακό στο χειρότερο και διαπιστώνεται ένας κορεσμός, δεν είναι τυχαίο άλλωστε που πληθαίνουν τα remake-remix παλιότερων κομματιών απλά με νέο ήχο.

Link to comment
Share on other sites

κομματια οπως αυτα δεν προκειται να ξαναβγαλει,γενικα δεν ειμαι φαν της αλλα γι αυτα και μονο την παραδεχομαι.(και με αξιοπρεπή βιντεοκλιπ)

Madonna - The Power Of Good-Bye

 

(καλα ειδικα με το τριτο εχω ερωτα! εκει που κανουν τις κινησεις με τα χερια και οι 3 σκεφτομουν τοσο αυταρχικη που ειναι η μαντυ μην κανουν καμια λαθος κινηση τα παιδια,θα βρεθουν χωρις δουλεια!!)

 

χαχαχαχα μονο αυτα??

τα κομματια που βαζεις δεν υπαρχουν...:)

ειδικα το power of goodbye ειναι για μενα μια απο τις ομορφοτερες μπαλαντες που εχουν βγει ΠΟΤΕ...

αν αρχισω την δικια μου λιστα θα μιλαμε μεχρι το πρωι...:)

δεν υπαρχει τελος με την μαντονα...εχει τεραστια καριερα....

τα αξιοπρεπή βιντεο κλιπ που λες δεν θελω να το σχολιάσω...

σεβομαι αυτο που λες αλλα δεν συμφωνω...

δεν ημουν ποτε του "αξιοπρεπή" βιντεο κλιπ....

παντα οι καλλιτεχνες που θαυμαζω τα κανουν φουτανα ολα...δεν με ενδιαφερει τελος πανων αυτο το μερος αν μου αρεσει το κομματι....

αυτα...

 

Συγχώρεσέ με που διαφωνώ καθέτως, ίσως να είσαι μικρότερος και να έχεις διαφορετικό γούστο σε μουσικά ακούσματα. Αυτό το κομμάτι δεν έχει ουδεμία σχέση με σχετικά πρόσφατες επιτυχίες της όπως celebration, jump ή και get together κτλ. Μη πάω πιο μακρυά γιατί εκεί δε τίθεται καν θέμα σύγκρισης. Δυστυχώς γενικότερα η μουσική πάει από το κακό στο χειρότερο και διαπιστώνεται ένας κορεσμός, δεν είναι τυχαίο άλλωστε που πληθαίνουν τα remake-remix παλιότερων κομματιών απλά με νέο ήχο.

 

καλα κανεις και διαφωνεις...:lol::lol:

σιγα ρε κουβεντα κανουμε...

το κομματι για μενα ειναι καλυτερο απο το celebration(ελεος εδω:) ) καλυτερο απο το jump τωρα get together αστο...γιατι μιλαμε για ΑΣΜΑ...εδω...οποτε εδω το αφηνω....συγκρίσεις τελος...

μην κρινετε την μαντονα απο ενα cd...εχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΙΣΩ ΤΗΣ...ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΜΩΣ...

τωρα αν δεν σας/μας αρεσε το mdna μικρο το κακο...;)

βαλτε κατι απο τα προηγούμενα και τελος...:)

τιποτα πλεον δεν μηδενιζει το τεραστιο παρελθον της...

δεν ειμαι και τοσο μεγαλος...παντως...στα 36 ειμαι...:p

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

κομματια οπως αυτα δεν προκειται να ξαναβγαλει,γενικα δεν ειμαι φαν της αλλα γι αυτα και μονο την παραδεχομαι.(και με αξιοπρεπη βιντεοκλιπ)

Madonna - The Power Of Good-Bye

 

(καλα ειδικα με το τριτο εχω ερωτα! εκει που κανουν τις κινησεις με τα χερια και οι 3 σκεφτομουν τοσο αυταρχικη που ειναι η μαντυ μην κανουν καμια λαθος κινηση τα παιδια,θα βρεθουν χωρις δουλεια!!)

 

Σε αυτην την ταυτοτητα και αυτο τον χαρακτηρα αναφερομαι, που χει χαθει και κομποστοποιηθει μεσα στο γενικο εμπορικο και λιγο σαχλο μουσικο κινημα των τελευταιων 2 χρονων. Δεν της αρμοζει ομως γιατι αυτη στηριζει στις γερικες πλην πολυγυμνασμενες πλατες της ενα σημαντικο κομματι της μουσικης βιομηχανιας.

Tour σαν το confessions, ενα απο τα καλυτερα γενικοτερα, ΔΕΝ προκειται να ξαναγινουν.

Edited by inactiveaccount25012014
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτην την ταυτοτητα και αυτο τον χαρακτηρα αναφερομαι, που χει χαθει και κομποτοποιηθει μεσα στο γενικο εμπορικο και λιγο σαχλο μουσικο κινημα των τελευταιων 2 χρονων. Δεν της αρμοζει ομως γιατι αυτη στηριζει στις γερικες πλην πολυγυμνασμενες πλατες της ενα σημαντικο κομματι της μουσικης βιομηχανιας.

Tour σαν το confessions, ενα απο τα καλυτερα γενικοτερα, ΔΕΝ προκειται να ξαναγινουν.

:lol::lol::lol::lol:

συμφωνω απολυτα. ισως θα επρεπε να αποσυρθει αξιοπρεπως γιατι αν και το επομενο album δεν παρουσιασει κατι ξεχωριστο,οπως μας εχει συνηθισει η Μ. με καθε album της τοτε ισως θα μιλαμε για καθοδο...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...