Jump to content

Madonna


freddaras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν και τόσο ακριβά όσο ολοι νομίζουμε και τα μέσα μας κάνουν να πιστεύουμε. Εισιτηριο για συναυλία της Μαντόννα μπορείς να βρείς και με 60ευρω. Αλλα είναι το πιο φθηνό. Αλλα προτιμώ να δώσω κατι παραπάνω απο το να πάρω το φθηνό και να μην το ευχαριστηθώ! Πηρα ενα απο τα hot packages στο site της Livenation. Με εισιτήριο στο golden circle kαι κάποια άλλα δωράκια σχετικά με τη συναυλία. Ηταν 310ευρώ
Ειδα κατι τρελλες τιμες για αυτο το λεω.Εγω παντως στο Αμστερνταμ το 2006 εδωσα 100 και με μια πονηρια ημουν στην αρενα σχεδον διπλα της.ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πω πω ζηλεύω!!!! θα είναι super!!!

 

για τη συναυλία στη Νίκαια της Γαλλίας πάντως, οι τιμές στα εισιτήρια είναι από 60 - 250 ευρώ...

υποθέτω ανάλογες θα είναι και για Ελλάδα.

 

ΑΝ και ΟΠΟΤΕ μας το ανακοινώσουν και δεν μας έχουν σπάσει τα νεύρα!!!!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Στο Confessions Tour είχε περίπου 50 ημερομηνίες/shows, μέχρι στιγμής για το Sticky & Sweet έχουν ανακοινωθεί επίσημα 27.... λογικά από Δευτέρα θα ανακοινωθούν και οι υπόλοιπες!
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Επειδη φως στο τουνελ για συναυλια στην Αθηνα δεν βλεπω μηπως να αρχισω να κλεινω για το εξωτερικο?
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως θα έρθει, γιατί στο server του LiveNation υπάρχει η Ελληνική σημαία... τώρα βέβαια δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου!
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Στο Παρισι προσθεσε αλλη μια μερα.Σφιγγει ο κλειος απο πλευρας ημερομηνιων παντως και δεν βλεπω φως για το Ελλαντα
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

στο Confessions Tour είχε 3 ή 4 shows στο Παρίσι! Και για Λονδίνο θα προσθεθούν και άλλες ημερ/νίες σίγουρα. Δεν παίζει όμως να έχει παραπάνω από 2 μέρες κενό για κάθε show, οπότε δεν έχει σημασία αν ανακοινωθεί πως πχ στις 25/9 παίζει στο Βελιγράδι. Μπορεί στις 27 να έρθει Αθήνα.

 

TIME GOES BY SO SLOWLY FOR THOSE WHO WAIT!!!

 

Sold out πάντως όλα τα εισιτήρια για Μοντρεαλ & Τορόντο.

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω εισητηρια για ρωμη στο νετ και ποσο περιπου κοστιζουν?

 

γιατι βρισκω κατι τρελλα ποσα 300 ευρω και αποκλειεται να ειναι τοσο δηλαδη , ειναι παρανοια αυτο !

:X
Link to comment
Share on other sites

300 ή περίπου ευρώ κάνουν τα εισιτήρια που σε βάζουν μπροστά ακριβώς στη σκηνή...

 

ρίξε πάντως μια ματιά εδώ http://www.viagogo.co.uk/Concert-Tickets/Rock-and-Pop/Madonna-Tickets?affiliateID=49&pcid=ATGK8316440576g&gclid=CLqJnN-Vx5MCFRWT1QodSTujBw

και εδώ http://www.seatwave.com/madonna-tickets/stadio-olimpico-tickets/06-september-2008/perf/128253

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Μπηκε και η Λισαβωνα στην tour.H αληθεια ειναι οτι οντως μπαινουν πολεις αλλα που ειναι το Athens οεο. Παντως εγω για Ρωμη βρηκα με 70 euro απο φιλο.Τωρα πουθα ειμαι ποσως με κοφτει ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι μονο τα 300 βρισκω απο το νετ και ειναι εξωφρενικα πολλα

δε τα δινω με τιποτα

 

Αθηνα χεσμενη την εχει ε? Παει Λισαβωνα που ειναι μια σταλια και οχι εδω? ε θα την πεθανω την κουτη τη μαντονα. αμα παρει τηλεφωνο θα δει τι εχει να ακουσει ...

:X
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι μονο τα 300 βρισκω απο το νετ και ειναι εξωφρενικα πολλα

δε τα δινω με τιποτα

 

Αθηνα χεσμενη την εχει ε? Παει Λισαβωνα που ειναι μια σταλια και οχι εδω? ε θα την πεθανω την κουτη τη μαντονα. αμα παρει τηλεφωνο θα δει τι εχει να ακουσει ...

Μην την σκιαξεις κιολας:lol::lol::lol::lol:
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Μπηκε και η Λισαβωνα στην tour.

αν δεν εμφανιστεί στη λίστα στο madonna.com ή στο

livenationinternational.com/madonna/ δεν είναι επίσημο. Εξάλλου όπως λένε πως θα πάει στη Λισαβώνα, έτσι λέγεται και για Αθήνα.

 

Αυτό που κρατάω είναι ότι και οι 2 πόλεις είχαν εμφανιστεί αρχικά στο site του Live Nation... άρα κάτι παίζει...

 

άντεεεεεε δεν μπορώ να περιμένωωωωω!

 

I'm tired on waiting on you....

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εμφανιστεί στη λίστα στο madonna.com ή στο

livenationinternational.com/madonna/ δεν είναι επίσημο. Εξάλλου όπως λένε πως θα πάει στη Λισαβώνα, έτσι λέγεται και για Αθήνα.

 

Αυτό που κρατάω είναι ότι και οι 2 πόλεις είχαν εμφανιστεί αρχικά στο site του Live Nation... άρα κάτι παίζει...

 

άντεεεεεε δεν μπορώ να περιμένωωωωω!

 

I'm tired on waiting on you....

Στο madonna com εχει μπει η Λισσαβωνα
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

όπα έχεις δίκιο!

άντεεεεεεεεεεε Αθήνααααααααααααααααααααααααα

 

λοιπόν στο Live Nation δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα, όμως υπάρχει η σημαία της Πορτογαλίας

http://www.livenationinternational.com/madonna/_Resources/img/flag_big_PT.png

που σημαίνει φυσικά ότι εντός ολίγων ωρών θα εμφανιστεί και εκεί.

 

και αν πάτε εδώ

http://www.livenationinternational.com/madonna/_Resources/img/flag_big_GR.png

θα δείτε και την Ελληνική!

 

σύμπτωση?

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι μονο τα 300 βρισκω απο το νετ και ειναι εξωφρενικα πολλα

δε τα δινω με τιποτα

.

 

εγώ πάλι αν τα είχα θα τα έδινα...

Δείτε ένα βίντεο από ένα τυχερό που ήταν front row στο Confessions Tour...

όπως και να το κάνουμε είναι αλλιώς να τη βλέπεις στα 3 μέτρα!!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

καλα απίστευτο το οτι έβαλε κι άλλη ημερομηνια στο Παρίσι! Είναι στάδια όχι αρένες! Ενα στάδιο είναι όσο 4 αρένες! Δηλαδη τώρα με τα 2 στάδια στο Παρίσι ειναι σαν να κάνει 8 συναυλίες στην Bercy Arena που ειχε κάνει την confessions! Το stage πρέπει να είναι τεράστιο, σχεδιασμένο για στάδια! Μόνο στην αμερική παίζει σε ορισμένες αρένες. Στις βόρειες πολιτείες κυρίως λόγω καιρού γιατι θα είναι Οκτώβριος, Νοέμβριος.. Los Angeles, Houston, Miami που ειναι νότια θα παίξει σε ανοικτά..
Link to comment
Share on other sites

^ έτσι ακριβώς! :)

iasona, όμως μη ξεχνάς πως είναι και ένα Παρίσι! Μόνο τους τουρίστες να βάλεις είναι 2 εκ!!!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

^ έτσι ακριβώς! :)

iasona, όμως μη ξεχνάς πως είναι και ένα Παρίσι! Μόνο τους τουρίστες να βάλεις είναι 2 εκ!!!

Οντως! Αμα βαλεις και τη συναυλία στη Nice, πάνω απο 210.000 ατομα θα την δούν στη Γαλλία αυτη τη φορά:)

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα και καλο καλοκαιρι παιδες. Υπαρχει κανενα νεο γιατι μας βλεπω παλι στην απ εξω και εχουν αρχισει να σπανε τα νευρα μου.Που στο διολο κολλησε το θεμα?Η Λισσαβωνα ουτε επαιζε απο την αρχη και τσουπ να σου την στο εντελως ξεκουδουνο.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...