Jump to content

Nip/Tuck (FX Networks)


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 534
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορει καποιος να μου πει γιατι η σεζον εχει μονο 13 επισοδια?;)

 

Παίζεται σε καλωδιακό δίκτυο στην Αμερική, όπου συνήθως οι σεζόν έχουν 13 και όχι 24 επεισόδια. ;)

 

Το ιδιο ισχυει και για το "The L word", το οποιο εχει επισης 13 επεισοδια καθε σεζον :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει πανω απο τα 3/4 των επεισοδιων :lol: :p .Ωραια σειρα ομως .Ασχετο αλλα δεν θυμιζει μια παλια κωμωδια του Ρωμα?Λετε να τον κλεψανε?:p
Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει πανω απο τα 3/4 των επεισοδιων :lol: :p .Ωραια σειρα ομως .Ασχετο αλλα δεν θυμιζει μια παλια κωμωδια του Ρωμα?Λετε να τον κλεψανε?:p

 

Δεν ξερω, αλλα οι πιθανοτητες ειναι με το μερος σου!:lol: :p

 

Καλα την ωρα που το βαλαν λογικο ειναι να τα χανουμε.. Ευτυχως που εχουμε dsl!

Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει πανω απο τα 3/4 των επεισοδιων :lol: :p .Ωραια σειρα ομως .Ασχετο αλλα δεν θυμιζει μια παλια κωμωδια του Ρωμα?Λετε να τον κλεψανε?:p

Ναι, το Λιφτινγκ του Ρωμα αντιγραφει....Χαχαχαχα:lol:

Οντως εχει πολλα κοινα ομως...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθησα πρόσφατα ένα επεισόδιο της σειράς και συγκεκριμένα εκείνο στο οποίο αυτοκτονεί η ερωμένη του παντρεμένου πρωταγωνιστή της σειράς.

Ούτε ενθουσιάστηκα ούτε απογοητεύτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολούθησα πρόσφατα ένα επεισόδιο της σειράς και συγκεκριμένα εκείνο στο οποίο αυτοκτονεί η ερωμένη του παντρεμένου πρωταγωνιστή της σειράς.

Ούτε ενθουσιάστηκα ούτε απογοητεύτηκα.

 

To συγκεκριμενο δεν ειναι απ' τα "καλα"..;)

Καλυτερα κατεβασε το 1ο επισοδιο να το δεις!

Link to comment
Share on other sites

Απο οσους ειδαν το σημερινο επεισοδιο.Ειναι αυτο που κανουν αλλαγη προσωπου στον τυπο που τους εκβιαζει.Καταλαβατε τι εγινε τελικα κι τον επιασε η αστυνομια?Του βαλαν προσωπο αλλου καταζητουμενου μηπως?Κι τον πιασαν ως αλλον?Με μπερδεψε ..Ωραιο επεισοδιο παντως..
Link to comment
Share on other sites

Απο οσους ειδαν το σημερινο επεισοδιο.Ειναι αυτο που κανουν αλλαγη προσωπου στον τυπο που τους εκβιαζει.Καταλαβατε τι εγινε τελικα κι τον επιασε η αστυνομια?Του βαλαν προσωπο αλλου καταζητουμενου μηπως?Κι τον πιασαν ως αλλον?Με μπερδεψε ..Ωραιο επεισοδιο παντως..

 

Ακριβως!

Τον εκαναν σωσια ενος αλλου καταζητουμενου..:lol:

Αυτος λογικα ομως θα εχει "δυναμη" και πισω απο τα καγκελα.. οποτε δεν νομιζω οτι γλιτωσαν!

Ομολογω οτι οταν ο Μακναμαρα πηγε να τον σκοτωσει πιστεψα οτι τελικα θα εριχνε την μπαρα πανω του αντι να τον πυροβολησει..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία σειρά. Όποτε την πετύχω τη βλέπω. Αλλά το μόνο που δε μου αρέσει είναι οι σκηνές στο χειρουργείο. Έχουν δωθεί τόσο ωμά και λόγω της φοβίας μου και της αποστροφής μου σε τέτοια θεάματα, αναγκάζομαι να κάνω ζάπινγκ για να αποφύγω τέτοιες "εκπλήξεις". Κατά τα άλλα, είναι πολύ καλή σειρά.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

επιτελους αναγνωριστηκε η αξια του τζουλιαν! ηρθε το πληρωμα του χρονου λοιπον... :lol: :lol: :lol: :D :D :D αν και κανονικα επρεπε να ειναι αντιληπτο απο ολους με τη μια, γιατι μπορει μεν η ομορφια να ειναι υποκειμενικη, αλλα το τελειο κανει μπαμ, πως να το κανουμε!!!! :D :D

 

Ο Τζούλιαν? Μπλιαχ!!! Δε μ' αρέσει καθόλου! Δεν έχει κάτι το αρρενωπό! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζούλιαν? Μπλιαχ!!! Δε μ' αρέσει καθόλου! Δεν έχει κάτι το αρρενωπό! :p

 

πλακα κανεις ευχομαι... η δικαιολογια σου ηταν ολα τα λεφτα.... δεν ειχε ο τζουλιαν κατι αρρενωπο;;;;;;;;;; :lol: :lol: :lol: :lol: καλο!!!!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Περι ορεξεως...Για μενα παλι παρα ειναι αρρενωπος:lol: .Οι αλλοι δυο αντρες της σειρας ο αλλος γιατρος κι ο ηθοποιος που παιζει το παιδι του ειναι πιο ωραιοι ..
Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε παιδια, εμενα με ξερετε, παντα με δημοκρατικες διαδικασιες, θα πρεπει να πω οτι σε οποια δεν αρεσει ο τζουλιαν πρωτα θα εκτελειται και μετα θα ανακρινεται!!! :lol: :lol: εδω δε μιλαμε για υποκειμενικοτητα, μιλαμε για εναν κουκλο... παντα με δημοκρατικες διαδικασιες ειπαμε!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε παιδια, εμενα με ξερετε, παντα με δημοκρατικες διαδικασιες, θα πρεπει να πω οτι σε οποια δεν αρεσει ο τζουλιαν πρωτα θα εκτελειται και μετα θα ανακρινεται!!! :lol: :lol: εδω δε μιλαμε για υποκειμενικοτητα, μιλαμε για εναν κουκλο... παντα με δημοκρατικες διαδικασιες ειπαμε!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Χμ, μπορω να μην συμφωνησω...;;)

Ο γιος πολυ καλος ειναι...Βασικα εχει κατι το ομορφα ασχημο...:worry: (Βγαζει νοημα αυτο που ειπα;:worry: Whatever)

Ο αλλος γιατρος παλι ειναι πολυ γουτσου...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περι ορεξεως...Για μενα παλι παρα ειναι αρρενωπος:lol: .Οι αλλοι δυο αντρες της σειρας ο αλλος γιατρος κι ο ηθοποιος που παιζει το παιδι του ειναι πιο ωραιοι ..

 

Tι λέτε ρε σεις!!! O Tζούλιαν έχει κάτι μαγουλάκια που μου 'ρχεται να του τα τσιμπήσω! Είναι πολύ γλυκούλης! :wacko:

 

Όσο για το γιο του άλλου γιατρού (τον Ματ δε λέτε, που κινεζοφέρνει?) Εεεε τώρα τι να πω! Αν σας αρέσει αυτός που είναι καρμπόν με τον Φιλιππινέζο από τους 4-play, σηκώνω τα χέρια ψηλά!!! :lol: :lol:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε δεν κινεζοφερνει το παιδι ,υπερβαλεις τα φρυδακια του με χαλαν λιγο ..Αν λαβεις υποψην σου οτι παιζει το ανηλικο ενω εχει γεννηθει το 77 μια χαρα καλος ειναι και δεν φαινεται η ηλικια πανω του..Αντιθετα με κατι αλλους...Ονοματα δεν λεμε..:p Ενταξει δεν ειναι κι ο πιο ωραιος αντρας σιγουρα αλλα η σειρα ειναι καλτ κι για αυτο επελεξαν μια τετοια φυσιογνωμια ..Δεν ειπα πως μου αρεσει ,ειπα κατι πολυ χειροτερο :p :p οτι απλως τον θεωρω πιο ομορφο απο τον julian στην πραγματικοτητα ο μονος που μου αρεσει ειναι ο αλλος γιατρος που παιζει τον πατερα του .Ειναι πολυ ομορφος..
Link to comment
Share on other sites

Καλε δεν κινεζοφερνει το παιδι ,υπερβαλεις τα φρυδακια του με χαλαν λιγο ..Αν λαβεις υποψην σου οτι παιζει το ανηλικο ενω εχει γεννηθει το 77 μια χαρα καλος ειναι και δεν φαινεται η ηλικια πανω του..Αντιθετα με κατι αλλους...Ονοματα δεν λεμε..:p Ενταξει δεν ειναι κι ο πιο ωραιος αντρας σιγουρα αλλα η σειρα ειναι καλτ κι για αυτο επελεξαν μια τετοια φυσιογνωμια ..Δεν ειπα πως μου αρεσει ,ειπα κατι πολυ χειροτερο :p :p οτι απλως τον θεωρω πιο ομορφο απο τον julian στην πραγματικοτητα ο μονος που μου αρεσει ειναι ο αλλος γιατρος που παιζει τον πατερα του .Ειναι πολυ ομορφος..

 

Καλα 30 χρονων ειναι το παλικαρι??:blink:

Μιλαμε δεν του φαινεται καθολου!

Οσο για τον Κριστιαν δεν παιρνω θεση.. Αλλα γουσταρω παρα πολυ οταν λεει "How are you sweetheart?"!:cool: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα η αληθεια ειναι οτι δεν το περιμενα να ειναι ο ματ τοσο χρονων, καθολου δεν του φαινεται!!! το σταρ δειχνει κανονικα τη δευτερη σεζον ε;; αντε να φτασουμε και στην τριτη, γιατι εχει πολυ αγωνια... :cry: :cry: :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τον Κριστιαν δεν παιρνω θεση.. Αλλα γουσταρω παρα πολυ οταν λεει "How are you sweetheart?"!:cool: :lol:

:lol::lol:

Κατά το γνωστό σε όλους μας...How u doing?:p

αχ μη μου πειράζεις το αγόρι μου...:love:

:love:

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

Κατά το γνωστό σε όλους μας...How u doing?:p

αχ μη μου πειράζεις το αγόρι μου...:love:

:love:

 

Ακριβως!!:lol:

Δεν στον πειραζω!Ισα ισα που λεω οτι το παλικαρι στο σειριαλ ειναι θεος, ειδικα στα πρωτα επισοδια!:cool:Μιλαμε για το απολυτο προτυπο..:cool:

Link to comment
Share on other sites

****το!

έχω χάσει μερικά επισόδεια από την τηλεόραση.

σκέφτομαι να τα κατεβάσω.

με εξέπληξε ο χαρακτήρας των πρωταγωνιστών.

και βρίσκω υπέροχα και τα μηνύματα που περνάνε.

Link to comment
Share on other sites

 

Όσο για το γιο του άλλου γιατρού (τον Ματ δε λέτε, που κινεζοφέρνει?) Εεεε τώρα τι να πω! Αν σας αρέσει αυτός που είναι καρμπόν με τον Φιλιππινέζο από τους 4-play, σηκώνω τα χέρια ψηλά!!! :lol: :lol:

 

Καλε εγω οταν τον ειδα αυτον μια φυσιογνωμια μου ηρθε στο μυαλο. Μαικλ Τζακσον!! :lol: Παρατηρηστε τον, μιλαμε ειναι ιδιοι. :p

 

Απο τους ανδρες της σειρας παντως εγω ψηφιζω Τζουλιαν και μονο Τζουλιαν. :love:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

H σειρά μου αρέσει και την βλέπω όποτε την πετύχω, αλλά οι τόσες ομοιότητες με το "Λιφτινγκ" (μια παλιά μπούρδα του Ρώμα, που τη βάζει ο Ant1 σε επανάληψη τα μεσημέρια) δεν μπορεί να είναι τυχαίες. Ακόμα και οι χαρακτήρες ταυτίζονται. Μάλλον θα το έχουν αντιγράψει και οι δύο από καμιά άλλη παλιότερη ξένη σειρά...
:blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...