Jump to content

Nip/Tuck (FX Networks)


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο 3 κυκλος παντως ειναι κορυφη.....:up:

Τωρα περιμενω να κατεβει και ο 4 να προλαβω να τον τελειωσω πριν αρχισει και ο 5 στην αμερικη!:)

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 534
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το «Λίφτινγκ» είναι κατά δύο χρόνια προγενέστερο του Nip/Tuck. Επιπλέον, η ελληνική σειρά είναι ξεκάθαρα κωμική ενώ ο Γεράσιμος (Χάρης Ρώμας) ουδέποτε είχε σχέση με τη σύζυγο του συνεργάτη του.

Επομένως,τα περί αντιγραφής δεν ισχύουν.

Na ta!!!!

To NIp tuck antigrafei to Rwma!!!

ayta einai!

Link to comment
Share on other sites

Δε σε καταλαβαίνω, bayern.

Εγώ ΜΟΝΟ ομοιότητες μπορώ να βρω ανάμεσα στις δύο αυτές σειρές!

:p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δε σε καταλαβαίνω, bayern.

Εγώ ΜΟΝΟ ομοιότητες μπορώ να βρω ανάμεσα στις δύο αυτές σειρές!

:p

Kai egw to idio. Mono omoiothtes mporw na vrw.

Kai as mhn exw dei kamia seira apo tis 2 :lol:

Alla afou to leei o filos mou o DENIOR den exw logw na to amfisvitisw.

Link to comment
Share on other sites

Na ta!!!!

To NIp tuck antigrafei to Rwma!!!

ayta einai!

 

Προσωπικά ούτε έγραψα ούτε πιστεύω κάτι τέτοιο. Τώρα αν εσύ έχεις αντίθετη άποψη...

Link to comment
Share on other sites

Ο Σον υπογράφει χαρτιά διαζυγίου με την γυναίκα του,τον Τρόι τον βίασε ο δολοφόνος,ο Τρόι κάνει πρόταση γάμου στην Κίμπερ αλλά τον φτύνει,ο Σον πάει να κλείσει καινούργιο συνεργάτη λόγω της πολλής δουλειάς αλλά από ότι δείχνει το ακυρώνουν και τέλος ο Τρόι παίρνει σε ένα τριολέ την βρετανό αστυνόμο που ερευνά τις επιθέσεις μαζί με την Κίμπερ σαν να λέμε τέλεια.Εξαιρετική σειρά σε όλα της..:)

 

Ξέχασες να αναφέρεις τη χοντρή που ήταν κολλημένη στον καναπέ και που πέθανε στην αποσυγκόλληση.

Αυτό είναι πραγματικό περιστατικό (το σκηνικό με τον καναπέ).

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Omg...πολύ σίχαμα και τραγική η ιστορία της χοντρής, σοβαρά είναι αληθινό περιστατικό? :(

 

DENIOR, όχι δεν έδειξε κάτι παραπάνω για το δολοφόνο με τη μάσκα , ούτε υπάρχουν υποψίες για το ποιος είναι. ;)

 

Όντως η 3η σεζόν λέει τρελά, χαμός γίνεται!!! :up: :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Ο βοηθός πλαστικός χειρούργος μού φαίνεται πολύ ύποπτος.

Υποψιάζομαι πως αυτός είναι ο βιαστής. Είναι αμφιφυλόφιλος, ξέρει να χρησιμοποιεί ενέσεις και να «κόβει» πρόσωπα. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί θεωρεί την ομορφιά κατάρα του κόσμου. Ίσως μισεί το επάγγελμά του ή ίσως ζηλεύει τους άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Ο βοηθός πλαστικός χειρούργος μού φαίνεται πολύ ύποπτος.

Υποψιάζομαι πως αυτός είναι ο βιαστής. Είναι αμφιφυλόφιλος, ξέρει να χρησιμοποιεί ενέσεις και να «κόβει» πρόσωπα. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί θεωρεί την ομορφιά κατάρα του κόσμου. Ίσως μισεί το επάγγελμά του ή ίσως ζηλεύει τους άλλους.

 

Δεν νομίζω.Δεν είχαν πει ότι τον έφεραν από άλλη πόλη;Εγώ πάλι πίστευα ότι είναι γυναίκα μέχρι την επίμαχη σκηνή(ξέρετε ποια λέω...).Τώρα δεν έχω ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Ο βοηθός πλαστικός χειρούργος μού φαίνεται πολύ ύποπτος.

Υποψιάζομαι πως αυτός είναι ο βιαστής. Είναι αμφιφυλόφιλος, ξέρει να χρησιμοποιεί ενέσεις και να «κόβει» πρόσωπα. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί θεωρεί την ομορφιά κατάρα του κόσμου. Ίσως μισεί το επάγγελμά του ή ίσως ζηλεύει τους άλλους.

Για να μη σε ξενερώσω, αν θες το διαβάζεις.

 

Αυτός είναι. Η μπατσίνα είναι αδερφή του και τον βοηθάει. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Carver

 

Link to comment
Share on other sites

Για να μη σε ξενερώσω, αν θες το διαβάζεις.

 

Αυτός είναι. Η μπατσίνα είναι αδερφή του και τον βοηθάει. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Carver

 

Εγω ελεγα οτι ηταν ο αλλος πλαστικος που εκανε κρυφα χειρουργεια μαζι με την κινεζα,αυτος με τα περιεργα μαλλια.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ελεγα οτι ηταν ο αλλος πλαστικος που εκανε κρυφα χειρουργεια μαζι με την κινεζα,αυτος με τα περιεργα μαλλια.

 

Βάλε spoiler καλύτερα και στο δικό σου γιατί εύκολα βγάζει άκρη κανείς και θα ξενερώσουν πολλοί από αυτό που τους δίνεις σχεδόν στο πιάτο... :rolleyes::rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Φτου!Δεν μπόρεσα να αντισταθώ και το διάβασα.Μα καλά έκανε έρωτα με την αδερφή του;Πότε τον πιάνουν;
Link to comment
Share on other sites

Φτου!Δεν μπόρεσα να αντισταθώ και το διάβασα.Μα καλά έκανε έρωτα με την αδερφή του;Πότε τον πιάνουν;

 

Κάπου κάτι δεν κατάλαβες.

Δεν μπορεί να έκανε έρωτα με την αδερφή του

ακριβώς επειδή έχει γεννηθεί χωρίς γεννητικά όργανα

.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Κάπου κάτι δεν κατάλαβες.

Δεν μπορεί να έκανε έρωτα με την αδερφή του

ακριβώς επειδή έχει γεννηθεί χωρίς γεννητικά όργανα

.

 

Ποιος δεν έχει γεννητικά όργανα? Κάτι έχω χάσει μάλλον...

 

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις δει μέχρι το τέλος της 3ης σεζόν;

 

Ο Quentin Costa (The Carver) με την αδερφή του την αστυνομικό

 

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις δει μέχρι το τέλος της 3ης σεζόν;

 

Ο Quentin Costa (The Carver) με την αδερφή του την αστυνομικό

Aαα οk thnx! Όχι είχα χάσει μερικά επεισόδια γιατί ήμουν διακοπές! ;)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Aαα οk thnx! Όχι είχα χάσει μερικά επεισόδια γιατί ήμουν διακοπές! ;)

 

to star den exi dixi akoma afti tin apokalispsi

oti diladi o quentin costa ine o carver k oti genni8ike xoris gennitika organa k oti i kit mc graw ine aderfi tou

, opote dont worry den exases tipota..

Link to comment
Share on other sites

to star den exi dixi akoma afti tin apokalispsi

oti diladi o quentin costa ine o carver k oti genni8ike xoris gennitika organa k oti i kit mc graw ine aderfi tou

, opote dont worry den exases tipota..

 

 

Den exei gennitika organa kai pos tou ekane stomatiko i alli xthes pou to edeixne sto star?

 

Link to comment
Share on other sites

Den exei gennitika organa kai pos tou ekane stomatiko i alli xthes pou to edeixne sto star?]

 

Αυτό θα ήθελα να το μάθω και εγώ.

Χθές ρε παιδιά δεν πήγαν στο σπίτι του christian και ο κουέντιν ανέλαβε την κιτ;Και πως τον βίασε με... δονητή;

 

Link to comment
Share on other sites

χτες το ειδα για 2η φορα και δυσκολευτηκα να βγαλω ακρη...

καταλαβα παντως πως προκειται για 2 συνεργατες που εχουν μαζι κλινικη και κανουν πλαστικες επεμβασεις,ο ενας χωρισε αφου εμαθε πως το παιδι του δεν ειναι δικο του αλλα το συνεταιρου του(και φιλου του)και ο αλλος τα εχει με την ξανθια που γυριζει ταινιες...σωστα καταλαβα ως εδω;;

σε ολα αυτα προσθεστε και εναν σεριαλ κιλερ με την μασκα(ριμεμπερ ριμεμπερ δε 5-θ οφ νοβεμπερ)και εχετε το σιριαλ...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Den exei gennitika organa kai pos tou ekane stomatiko i alli xthes pou to edeixne sto star?

 

 

Το εξηγεί ο ίδιος ο Quentin αυτό αργότερα... :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα ήθελα να το μάθω και εγώ.

Χθές ρε παιδιά δεν πήγαν στο σπίτι του christian και ο κουέντιν ανέλαβε την κιτ;Και πως τον βίασε με... δονητή;

 

Ακριβώς. Strap-on dildo

.

χτες το ειδα για 2η φορα και δυσκολευτηκα να βγαλω ακρη...

καταλαβα παντως πως προκειται για 2 συνεργατες που εχουν μαζι κλινικη και κανουν πλαστικες επεμβασεις,ο ενας χωρισε αφου εμαθε πως το παιδι του δεν ειναι δικο του αλλα το συνεταιρου του(και φιλου του)και ο αλλος τα εχει με την ξανθια που γυριζει ταινιες...σωστα καταλαβα ως εδω;;

σε ολα αυτα προσθεστε και εναν σεριαλ κιλερ με την μασκα(ριμεμπερ ριμεμπερ δε 5-θ οφ νοβεμπερ)και εχετε το σιριαλ...

 

Περίπου. Απλώς ο Christian δεν τα έχει μόνιμα με τη Κimber, την έχει για όταν δεν έχει άλλη γκόμενα. Επίσης ο Carver δεν είναι serial killer αλλά βιαστής ο οποίος κάνει και μια χαρακιά στο πρόσωπο των θυμάτων του με ένα μαχαίρι. Και επειδή με πρωτοβουλία του Sean, η ΜcNamara/Troy κάνει δωρεάν επεμβάσεις αποκατάστασης της εμφάνισης των θυμάτων και χαλάνε τη δουλειά του Carver, αυτός τα έβαλε με τους δύο γιατρούς. Μάλιστα τον Christian τον βίασε κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...