Jump to content

Vivo X90 Pro


tarif16nikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στην ομάδα. Κάτοχος και εγώ του εν λόγου κινητού κάποιες μέρες και ακόμη το επεξεργάζομαι. 

Το τελευταίο update firmware που έχω είναι το: PDX2242BF_EX_A_14.2.11.0.W30.  Έχει βγάλει και πιο νέα; 

Επίσης με το θέμα του Google Assistant υπάρχει λύση; Δεν μου έχει Ελληνικά και με δυσκολεύει αρκετά στο  Android Auto. Και σε εσάς αυτό συμβαίνει; 

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

PDX2242BF_EX_A_14.2.11.9.W30 ειναι η τελευταια πηγαινε ρυθμισεις ,ενημερωση λογισμικου μετα πανω δεξια στο γραναζι ,μετα πατα δοκιμαστικη εκδοση και θα στη βγαζει

δεν ειναι beta μην αγχωνεσε

Link to comment
Share on other sites

PDX2242BF_EX_A_14.2.11.9.W30 και εγώ αυτή έχω πλέον.

 Με το θέμα του Google Assistant υπάρχει λύση; Δεν μου έχει Ελληνικά και με δυσκολεύει αρκετά στο  Android Auto.

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, bpanos said:

PDX2242BF_EX_A_14.2.11.9.W30 και εγώ αυτή έχω πλέον.

 Με το θέμα του Google Assistant υπάρχει λύση; Δεν μου έχει Ελληνικά και με δυσκολεύει αρκετά στο  Android Auto.

στην εβγαλε οπως σου ειπα ?

Link to comment
Share on other sites

Την είχε βγάλει ως Stable οπότε την πέρασα. 

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μιας και επιασα και δοκιμασα το τηλεφωνο εχω να πω οτι το skin της vivo ειναι πολυ καλο καθοτι ειναι αρκετα ελαφρυ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. 

Σήμερα πήρε αναβάθμιση σε PDX2242BF_EX_A_14.2.11.11.W30 και εγώ αυτή έχω πλέον.

Δεν την έβγαλε αυτόματα αλλά την εμφάνισε ως δοκιμαστική - Ρυθμίσεις, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λογισμικού -  γρανάζι -  δοκιμαστική εκδοχή (που δεν είναι) - και περιλαμβάνει και κώδικα ασφαλείας 2/2024 της Google. 

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για καταγραφή κλήσεων σ αυτο το κινητό; 

Edited by szzs
Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ το κάνω και μάλιστα με πολύ καλή ποιότητα ήχου (και για τους 2 συνομιλητές). 

Απλά έχω βάλει άλλη εφαρμογή τηλεφώνου επειδή της google δεν μου αρέσει καθόλου.

Αυτή που έχω σε κάθε τηλέφωνο μου είναι η  "True Phone" που πραγματικά είναι απίστευτη σε παραμετροποίηση και δυνατότητες. Εκεί έχει και την δυνατότητα καταγραφή των κλήσεων (με τα κατάλληλα δικαιώματα αφού δώσεις στην εφαρμογή).

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 28/2/2024 at 10:46 ΠΜ, bpanos said:

Ναι εγώ το κάνω και μάλιστα με πολύ καλή ποιότητα ήχου (και για τους 2 συνομιλητές). 

Απλά έχω βάλει άλλη εφαρμογή τηλεφώνου επειδή της google δεν μου αρέσει καθόλου.

Αυτή που έχω σε κάθε τηλέφωνο μου είναι η  "True Phone" που πραγματικά είναι απίστευτη σε παραμετροποίηση και δυνατότητες. Εκεί έχει και την δυνατότητα καταγραφή των κλήσεων (με τα κατάλληλα δικαιώματα αφού δώσεις στην εφαρμογή).

Κατέβασα την εφαρμογή,

σε άλλο κινητό, , δεν βρήκα επιλογή για ηχογράφηση κλήσεων!

Άκυρο,

βρίσκεται στις ρυθμίσεις/ εισερχομενες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για το θεμα αποχωρησης της εταιρειας απο καποιες ευρωπαικες χωρες,νομιζω οτι λυθηκε και οτι θα συνεχισει κανονικα μιας και τα βρηκαν με την nokia.

Αληθεια,το service ποιος το εχει εδω;

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ταξιδιωτης22 said:

Για το θεμα αποχωρησης της εταιρειας απο καποιες ευρωπαικες χωρες,νομιζω οτι λυθηκε και οτι θα συνεχισει κανονικα μιας και τα βρηκαν με την nokia.

Αληθεια,το service ποιος το εχει εδω;

Smartec στο Χαιδαρι

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ταξιδιωτης22 said:

Για το θεμα αποχωρησης της εταιρειας απο καποιες ευρωπαικες χωρες,νομιζω οτι λυθηκε και οτι θα συνεχισει κανονικα μιας και τα βρηκαν με την nokia.

Υπάρχει κάποια επίσημη ανακοίνωση από την εταιρεία για το πόσο άμεσα θα γίνει αυτή η επιστροφή. Επίσης κάποια πληροφορία αν ανοίξει ξανά η εδώ αντιπροσωπεία και πότε;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Υπάρχει κάποια επίσημη ανακοίνωση από την εταιρεία για το πόσο άμεσα θα γίνει αυτή η επιστροφή. Επίσης κάποια πληροφορία αν ανοίξει ξανά η εδώ αντιπροσωπεία και πότε;

το σερβις υπαρχει κανονικα 

σημερα μιλησα μαζι τους για επιβεβαιωση

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Tr3LaRaS said:

το σερβις υπαρχει κανονικα 

σημερα μιλησα μαζι τους για επιβεβαιωση

Ναι, το σέρβις θα συνεχίσει για τις υπάρχουσες συσκευές στην Ελλάδα. Εγώ ρωτάω για νέες συσκευές αν και πότε θα έρθουν.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...