Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nikoskat Όχι δεν έχω πάει.. υπάρχει κάποιο κατάστημα που να ξέρετε που να μπορεί να κάνεις σοβαρά service?

 

 

eatmydust Για πιο λόγο να βάλεις τα εργοστασιακά του 7610? Τόσα βελτιωμένα προγράμματα υπάρχουνε.. :)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

nikoskat Όχι δεν έχω πάει.. υπάρχει κάποιο κατάστημα που να ξέρετε που να μπορεί να κάνεις σοβαρά service?

 

 

eatmydust Για πιο λόγο να βάλεις τα εργοστασιακά του 7610? Τόσα βελτιωμένα προγράμματα υπάρχουνε.. :)

 

 

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Αλήθεια επειδή έχω χάσει επεισόδια, αν μπορείς πες μας κάποιο καλό camera app για το 6600 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

nikoskat Όχι δεν έχω πάει.. υπάρχει κάποιο κατάστημα που να ξέρετε που να μπορεί να κάνεις σοβαρά service?

 

 

eatmydust Για πιο λόγο να βάλεις τα εργοστασιακά του 7610? Τόσα βελτιωμένα προγράμματα υπάρχουνε.. :)

To ξερω οτι υπαρχουν βελτιωμενα προγραμματα αλλα θελω να ξερω αν υπαρχει τροπος να βαλω τα εργοστασιακα προγραμματα του 7610 στο 6600!!! Και αν ναι, με ποιον τροπο...???

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και παλι...!!!:) :) :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Αλήθεια επειδή έχω χάσει επεισόδια, αν μπορείς πες μας κάποιο καλό camera app για το 6600 :rolleyes:

 

Για unlimited video είναι το Eti camcoder και για φωτογραφίες χρησιμοποιώ το photobase. Μάλιστα προϋπήρχε στο panasonic x700.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Για unlimited video είναι το Eti camcoder και για φωτογραφίες χρησιμοποιώ το photobase. Μάλιστα προϋπήρχε στο panasonic x700.

 

Aν είναι κάποιο καλύτερο από το photofusion , και το έχει κάποιος, διακορευμένο, ας μου το στείλει με PM να βγάλουμε καμμιά φωτο της προκοπής στο 6600:D

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι κάποιο καλύτερο από το photofusion , και το έχει κάποιος, διακορευμένο, ας μου το στείλει με PM να βγάλουμε καμμιά φωτο της προκοπής στο 6600:D

με οποιοδηποτε προγραμμα δε θα κερδισεις τιποτα σε ποιοτητα. μονο σε ευκολιες στη ληψη και σε διαφορες ρυθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους παιδια. Ψαχνω να βρω apps για νοκια 6600 camera, ή προγραμματα διαχειρησης υπαρχει καπου να βρω?
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους παιδια. Ψαχνω να βρω apps για νοκια 6600 camera, ή προγραμματα διαχειρησης υπαρχει καπου να βρω?

 

Καλη Χρονια και σενα .:)

Με λιγο διαβασμα θα εβρισκες οτι η κυρια πηγη μας

ειναι το iphone-forum.org (Θελει εγγραφη) .:)

(Για unlimited video-Eti camcoder ,φωτογραφίες- photobase,photofusion κλπ)

Για διαχειριση υπαρχουν πολλα,πχ FExplorer που ειναι και δωρεαν http://www.gosymbian.com/fexplorer_new.php

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εχω 2 ερωτησεις...

1)Πού μπορώ να βρω καλωδιο συνδεσης usb για 6600?

2)Μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ για αναβαθμιση της firmware του 6600 και τις οδηγιες?

 

Thanks;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εχω 2 ερωτησεις...

1)Πού μπορώ να βρω καλωδιο συνδεσης usb για 6600?

2)Μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ για αναβαθμιση της firmware του 6600 και τις οδηγιες?

 

Thanks;)

 

Eπισημο καλωδιο απο νοκια δεν υπαρχει.

Kυκλοφορει μη-original στο ebay

http://search.ebay.com/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=nokia+6600+cable&category0=

 

 

2. Aναβαθμιση ΔΕΝ μπορεις να κανεις μονο σου.Περα απο το software & το λογισμικο,

χρειαζεται και εξοπλισμος που στοιχιζει .Οποτε μονοδρομος τα νοκια shops .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To ξερω οτι υπαρχουν βελτιωμενα προγραμματα αλλα θελω να ξερω αν υπαρχει τροπος να βαλω τα εργοστασιακα προγραμματα του 7610 στο 6600!!! Και αν ναι, με ποιον τροπο...???

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και παλι...!!!:) :) :)

Θα μου απαντησει κανενας τελικα???:mad: :mad: :mad:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω φιλε μου γιατι και να περασεις τα αρχεια απο τη Rom του κινητου θα κανει conflict με το UID που εχει η καμερα του 6600 γιατι μαλλον θα'ναι το ιδιο. αλλα και νε το κανεις δε νομιζω να κερδισεις τιποτα. παντως αν θες μονο αν περασεις τα αρχεια και φτιαξεις ενα ιδιο φακελο στην καρτα μνημης και τα βαλεις μεσα.

 

και δεν υπαρχει λογος να τσαντιζεσαι. δε σου απαντησε κανεις γιατι μαλλον δεν ξερει. ουτε εγω ξερω που σου απαντησα αλλα ειπα μια ιδεα:)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι αλλο?? Μπορει να μου πει καποιος για ποιο λογο δε μπορω να στειλω mms.Δε μπορω ουτε να φτιαξω mms. Παλια εφτιαχνα τωρα δε μπορω!! Δεν εχω ενεργοποιημενα mms αλλα δεν ειναι αυτο. Απαντηστε γιατι δε ξερω τι να κανω!! :wacko:

 

Έχω το ίδιο πρόβλημα περίπου. Λαμβάνω κανονικά SMS & MMS, αλλά με το που πατάω δημιουργία MMS μου βγάζει "σφάλμα συστήματος -20" Καμιά ιδέα εκτός από format υπάρχει? (Ξαφνικά παρουσιάστηκε). Ευχαριστώ

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο πρόβλημα περίπου. Λαμβάνω κανονικά SMS & MMS, αλλά με το που πατάω δημιουργία MMS μου βγάζει "σφάλμα συστήματος -20" Καμιά ιδέα εκτός από format υπάρχει? (Ξαφνικά παρουσιάστηκε). Ευχαριστώ

 

το -20 σημαινει Corrupt-KErrCorrupt. Δεν γνωριζω απο που προηλθε .

Εχεις περασει καμμια εφαρμογη τελευταιως σχετικα με mms -sms ?

Που αποθηκευονται τα μηνυματα σου στην καρτα ή στο τηλεφωνο ?

Δοκιμασε να αλλαξεις τον χωρο αποθηκευσης. (απο καρτα->τηλεφωνο ,τηλ->καρτα)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

το -20 σημαινει Corrupt-KErrCorrupt. Δεν γνωριζω απο που προηλθε .

Εχεις περασει καμμια εφαρμογη τελευταιως σχετικα με mms -sms ?

Που αποθηκευονται τα μηνυματα σου στην καρτα ή στο τηλεφωνο ?

Δοκιμασε να αλλαξεις τον χωρο αποθηκευσης. (απο καρτα->τηλεφωνο ,τηλ->καρτα)

 

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση. Δοκίμασα τις αλλαγές, αλλά δεν έγινε τίποτα. Έβγαλα όμως την κάρτα μνήμης και παίζει. Το παράδοξο όμως είναι ότι η μοναδική εφαρμογή που πέρασα τελευταία είναι το Quickoffice που δε νομίζω να επηρεάζει κάπου. Καμιά ιδέα?

 

Τελικά ανακάλυψα την εφαρμογή που δημιουργούσε την δυσλειτουργία αυτή. Ήταν το PIXIE

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω φιλε μου γιατι και να περασεις τα αρχεια απο τη Rom του κινητου θα κανει conflict με το UID που εχει η καμερα του 6600 γιατι μαλλον θα'ναι το ιδιο. αλλα και νε το κανεις δε νομιζω να κερδισεις τιποτα. παντως αν θες μονο αν περασεις τα αρχεια και φτιαξεις ενα ιδιο φακελο στην καρτα μνημης και τα βαλεις μεσα.

 

και δεν υπαρχει λογος να τσαντιζεσαι. δε σου απαντησε κανεις γιατι μαλλον δεν ξερει. ουτε εγω ξερω που σου απαντησα αλλα ειπα μια ιδεα:)

Καλή η ιδεα αλλά:

1) Δεν μου ειπες με ποιον τροπο θα το κανω αυτο και αν μπορεις να μου πεις την διαδικασια αναλυτικοτερα, προτεινομενη εννοειται...

2)Οταν δεν υπαρχει απαντηση σε καποια ερωτηση ενος μελους, καλο θα ηταν να εδινε καποιος μια εξηγηση για να μην περιμενουμε με τις μερες...!!!;) ;) ;)

3)Δεν τσαντιστηκα!!!:D :D :D

 

:offtopic: Θα με βοηθουσατε αν μου ελεγε κανεις πως μπορς να βαλω την εικονα του δικεφαλου...Η εικονα τηρει τις προυποθεσεις εισαγωγης μιας εικονας!!!

 

Υ.Γ. Την εικονα θελω νατη βαλω απο φακελο του υπολογιστη μου...!!!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: Θα με βοηθουσατε αν μου ελεγε κανεις πως μπορς να βαλω την εικονα του δικεφαλου...Η εικονα τηρει τις προυποθεσεις εισαγωγης μιας εικονας!!!

 

Υ.Γ. Την εικονα θελω νατη βαλω απο φακελο του υπολογιστη μου...!!!

μπορεις να κανεις και τροποποιηση φιλε μου.

off topic, η εικονα πρεπει να ειναι ανεβασμενη καπου και να τη βαλεις με τον κωδικα

][/img;)

 

1.απλα θα στειλεις ολα τα αρχεια απο το φακελο z:\system\apps\camera(προφανως) στο 6600 και θα τα βαλεις στον ιδιο φακελο "camera" στην καρτα μνημης αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα σου βγαλει σφαλμα.:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλη χρονια.

Αγορασα μεσω τριτου ενα νοκια 660 σε πολυ καλη κατασταση.Περνωντας το τελευταιο firm εχω το εξεις προβλημα:δεν ανοιγει η εκθεση για να δω τις εικονες μου.Το πηγα στην ΝΟΚΙΑ CLUB και μου ηπαν οτι εχει προβλημα η motherboard του κινητου και οτι δεν γινετε τιποτε.Ειναι ετσι?Δεν μπορω να το κανω τιποτε?

Ζοριζομαι γιατι το πληρωσα και 150 euro.Υπαρχει λυση?

Ευχαριστω

pols

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε μου και καλη χρονια. κανε πρωτα ενα φορματ. κρατας πατημενα το "3", το "*" και το "πρασινο πληκτρο κλησης" και ταυτοχρονα χωρις να τα αφησεις το ενεργοποιεις μεχρι να σου γραψει formatting. δεν πετυχαινει παντα, υπομονη και γεματη μπαταρια.

αφου δουλευε πριν την αναβαθμιση, δεν εχει καποιο προβλημα, το πολυ πολυ να μην περαστηκε καλα η αναβαθμιση. ανοιξε το και χωρις καρτα μνημης μεσα να δεις. αν συνεχισει πηγαινε σε αλλο νοκια σοπ για αναβαθμιση και παλι.

αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε μου και καλη χρονια. κανε πρωτα ενα φορματ. κρατας πατημενα το "3", το "*" και το "πρασινο πληκτρο κλησης" και ταυτοχρονα χωρις να τα αφησεις το ενεργοποιεις μεχρι να σου γραψει formatting. δεν πετυχαινει παντα, υπομονη και γεματη μπαταρια.

αφου δουλευε πριν την αναβαθμιση, δεν εχει καποιο προβλημα, το πολυ πολυ να μην περαστηκε καλα η αναβαθμιση. ανοιξε το και χωρις καρτα μνημης μεσα να δεις. αν συνεχισει πηγαινε σε αλλο νοκια σοπ για αναβαθμιση και παλι.

αυτα :)

 

 

Γεια και ευχαριστω για την απαντηση.

Το format το εκανα και με τους δυο τροπους.Δουλεψε κανα 4 ωρες κανονικα και μετα το ιδιο προβλημα.Γινετε να μην εχει περαστει καλα και σωστα η αναβαθμηση και να την ξαναθελει?

Σκεφτηκα να το περνουσα μια παλαιωτερη version μηπως και ξεμπλωκαρει.Ρωτω στο forum γιατι καθε κινηση που κανω στο NOKIA CLUB θελει και ευρω.

Το ερωτημα μου ειναι αν χαλασε η motherboard του τηλεφωνου ειναι δυνατον να μην δουλευει μονο η εκθεση και ολα τα αλλα σωστα?Πολυ παραξενο μου φενεται.

Φιλικα

pols

Link to comment
Share on other sites

Γεια και ευχαριστω για την απαντηση.

Το format το εκανα και με τους δυο τροπους.Δουλεψε κανα 4 ωρες κανονικα και μετα το ιδιο προβλημα.Γινετε να μην εχει περαστει καλα και σωστα η αναβαθμηση και να την ξαναθελει?

Σκεφτηκα να το περνουσα μια παλαιωτερη version μηπως και ξεμπλωκαρει.Ρωτω στο forum γιατι καθε κινηση που κανω στο NOKIA CLUB θελει και ευρω.

Το ερωτημα μου ειναι αν χαλασε η motherboard του τηλεφωνου ειναι δυνατον να μην δουλευει μονο η εκθεση και ολα τα αλλα σωστα?Πολυ παραξενο μου φενεται.

Φιλικα

pols

Μπαρουφες σου λενε για να τα αρπαξουν.

Δεν μπορει να εχει προβλημα η πλακετα του κινητου και να εμφανιζεται το προβλημα στο software και συγκεκριμενα μονο σε ενα προγραμμα.

Κανε φορματ την καρτα οπως σου λεει ο nikoskat και αν συνεχιζει να το κανει (που δεν νομιζω) κανε μια αναβαθμιση ΑΛΛΑ μην αναφερεις το προβλημα που εχει η συσκευη.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Γεια και ευχαριστω για την απαντηση.

Το format το εκανα και με τους δυο τροπους.Δουλεψε κανα 4 ωρες κανονικα και μετα το ιδιο προβλημα.Γινετε να μην εχει περαστει καλα και σωστα η αναβαθμηση και να την ξαναθελει?

Σκεφτηκα να το περνουσα μια παλαιωτερη version μηπως και ξεμπλωκαρει.Ρωτω στο forum γιατι καθε κινηση που κανω στο NOKIA CLUB θελει και ευρω.

Το ερωτημα μου ειναι αν χαλασε η motherboard του τηλεφωνου ειναι δυνατον να μην δουλευει μονο η εκθεση και ολα τα αλλα σωστα?Πολυ παραξενο μου φενεται.

Φιλικα

pols

 

Μάλλον άδικα έκανες το format στο κινητό. Το πρόβλημα πρέπει να οφείλεται στην κάρτα μνήμης. Ο τρόπος με τον οποίο λειτουργεί το Symbian OS είναι τέτοιος, που σε κάθε εκκίνηση διαβάζει τα περιεχόμενα της κάρτας μνήμης, μαζί με τις εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες σ' αυτή. Επίσης, αν η κάρτα μνήμης περιέχει πληροφορίες για εφαρμογές που πρέπει να ξεκινήσουν μαζί με το λειτουργικό σύστημα, θα διαβαστούν και αυτές. Επομένως, αν υπάρχει μια προβληματική εφαρμογή στην κάρτα μνήμης, το format του τηλεφώνου απλά δεν έχει κανένα αποτέλεσμα.

 

Γι' αυτό σε ρώτησε (σωστά) και ο nikoskat αν έκανες format και στην κάρτα μνήμης.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον άδικα έκανες το format στο κινητό. Το πρόβλημα πρέπει να οφείλεται στην κάρτα μνήμης. Ο τρόπος με τον οποίο λειτουργεί το Symbian OS είναι τέτοιος, που σε κάθε εκκίνηση διαβάζει τα περιεχόμενα της κάρτας μνήμης, μαζί με τις εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες σ' αυτή. Επίσης, αν η κάρτα μνήμης περιέχει πληροφορίες για εφαρμογές που πρέπει να ξεκινήσουν μαζί με το λειτουργικό σύστημα, θα διαβαστούν και αυτές. Επομένως, αν υπάρχει μια προβληματική εφαρμογή στην κάρτα μνήμης, το format του τηλεφώνου απλά δεν έχει κανένα αποτέλεσμα.

 

Γι' αυτό σε ρώτησε (σωστά) και ο nikoskat αν έκανες format και στην κάρτα μνήμης.

 

 

 

Την εκανα format την καρτα και το προβλημα το παρουσιαζει και χωρις να εχω την καρτα μεσα......:worry: :worry:

Ευχαριστω

pols

Link to comment
Share on other sites

...Περνωντας το τελευταιο firm εχω το εξεις προβλημα:δεν ανοιγει...

pols

Που σημαινει οτι απο τοτε που εκανες αναβαθμιση το τηλεφωνο παρουσιαζει αυτο το προβλημα, αρα ΔΕΝ ειναι προβλημα της πλακετας και ειναι το λογισμικο.

Πηγαινε κανε μια αναβαθμιση χωρις να τους πεις το προβλημα που παρουσιαζει γιατι μπορει να σου πεταξουν κανενα κουλο παλι (θελει αλλαγη η μπαταρια, οθονη κτλ.:lol: ) και να ψαχνεσαι.

 

Εχει κανα μηνα, ενα φιλαρακι μου, μου λεει οτι εχει ενα 6600 αλλα δε δουλευει, του ειχε πεσει κατω και απο τοτε ενω το τηλεφωνο δουλευει κανονικα, η οθονη δεν δειχνει τιποτα, ουτε καν φωτισμο.

Το πηγε σε club nokia και(μετα απο ~1 μηνα, πηγε και αθηνα στα καντρικα ταχα, ουτε απο την πορτα της νοκια δεν περασε...) του ειπαν οτι θελει αλλαγη η πλακετα :confused: .

Το πηρα το τηλεφωνο και βλεπω οτι οντως δουλευει κανονικα αλλα στην οθονη... ουτε φωνη ουτε ακροαση.

Το ανοιγω το κινητο και βλεπω οτι το φισακι της οθονης(πανω στην πλακετα) ειναι ξεκολλημενο, προσεξτε, δεν ξεκολλησε μονο του με το πεσιμο, ειναι εντελως απιθανο να γινει αυτο, καποιος το ξεκολλησε γιατι ειχε και απομειναρια απο το καλαϊ και την σολτερινη, οπου σε οποια κατασταση και να βγει απο το εργοστασιο, το χειροτερο κινητο να ειναι ανεξαρτητου μαρκας τετοιες ατελειες δεν γινονται.

Πραγμα που σημαινει οτι η νοκια εκανε την ζημια.

 

Να σημειωσω οτι αυτες οι επαφες δεν κολιουνται με ενα απλο ή επαγγελματικο κολλητιρι γιατι ειναι σαν τριχες(σε αποσταση 10χιλιοστων υπαρχουν 40 επαφες).

Τεσπα, εκανα μια δοκιμη να το κολλησω με επαγγελματικο κολλητιρι(2 ωρες περιπου) αλλα δεν ... καπου ειχε βραχυκυκλωμα. Μια αλλα μερα, οταν πηρα το κουραγιο, το ξυλωνω και το ξανακολλαω, απο τοτε κανενα προβλημα.Δουλευει αψογα.

 

Συμπερασμα:ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΠΟΥΝ, ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠ"ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ @Π@Τ3WΝ3Σ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...