Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος houla ( 3 Φεβ. 2004 , 11:29)

 

Ξαφνικα δεν μου δειχνει αναπαντητες κλησεις, και μηνυματα το τηλεφωνο μου.

Χτυπαει κανονικα αλλα αν δεν το σηκωσω μετα δεν μου δειχνει οτι καποιος πηρε τηλ.. :confused:

Εχει ξανατυχει σε κανεναν???

 

 

 

Σε εμένα είχε συμβεί και κατέφυγα στην hard λύση :(

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spastis ( 2 Φεβ. 2004 , 23:53)

 

@jim87

φιλε εγω το ειχα παθει αυτο οταν ειχα εγκαταστησει ενα java midlet που δεν ηταν συμβατο.. απο εκει και μετα εβγαζε ακριβως αυτο σε καθε εγκατασταση. Παρα την απεγκατασταση του jar , αλλα και την διαγραφη επιμερους εγκατεστημενων στοιχειων που δεν ειχαν απεγκατασταθει το προβλημα συνεχιστηκε.. Ετσι κανε ενα hard reset (*#7370#)

 

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου αλλά καμιά άλλη λύση δεν υπάρχει :cry: :!:

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, αντιμετώπισε κανείς σας πρόβλημα με το joystick?

Πριν λίγο αναγκάστηκα να το στείλω για επισκευή και με ενημέρωσαν ότι θα το στείλουν στα κεντρικά.

Επειδή ποτέ δεν έχω στείλει κινητό για επισκευή υπάρχει περίπτωση να έχω τίποτα εκπλήξεις? :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DiM3NSiON ( 3 Φεβ. 2004 , 16:27)

 

Γειά σας, αντιμετώπισε κανείς σας πρόβλημα με το joystick?

Πριν λίγο αναγκάστηκα να το στείλω για επισκευή και με ενημέρωσαν ότι θα το στείλουν στα κεντρικά.

Επειδή ποτέ δεν έχω στείλει κινητό για επισκευή υπάρχει περίπτωση να έχω τίποτα εκπλήξεις? :(

 

ti ekplikseis diladi? kai to joystick pws xalase file mou?

 

http://f6.grp.yahoofs.com/v1/kNMfQFzNrkt4_Z_HTZvH7YF2in7BQn-g-Aoh639Ei23o6ucIjNZG_urXTmog5jXEJ4v33B5HZBD_c84d-YZHqA/skydiver6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια οταν το κινητο ειναι στην αναμονη και υπαρχει screen saver εκεινη την ωρα και το βαλω στον φορτιστη, καθε λιγο μου λεει 'φορτιση''. Μια σταματαει, μια ξανααρχιζει...

Τι παιζεται με αυτο?

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος powerulez ( 3 Φεβ. 2004 , 21:12)

 

re pedia mipos to alarm tou kinitou den paei kala? i otan to exw ston fortisti den akougete sxedon???

??

??

 

 

No problem with me.

Ακόμα και άμα είναι στον φορτιστή χτυπάει μια χαρά

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος powerulez ( 3 Φεβ. 2004 , 21:12)

 

re pedia mipos to alarm tou kinitou den paei kala? i otan to exw ston fortisti den akougete sxedon???

??

??

 

Ουτε εγω εχω κανενα προβλημα με το alarm :confused:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cjvirus ( 3 Φεβ. 2004 , 16:20)

 

mono o 8anatos menei e?...to dokimases afto pou eipa?

 

Δυστηχως δεν πετυχε τιποτε απο οσα εκανα :(

Εκανα format στην mmc και τωρα ειναι ενταξει :happy:

Αμαν πια με αυτην την μαρκα μ'εκαψες καρτα της νοκια :mad:

Σε λιγες μερες μου ερχεται 256αρα aft :D :D

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος powerulez ( 3 Φεβ. 2004 , 22:45)

 

to alarm tora ine ok... prin ixa ton koukou pou exei gia ixo ( .awb) prepei auto na fteei....

 

Και ξυπναγες με αυτο το ringtone? :blink: :confused: Εγω μια φορα που το εβαλα εχασα την πρωτη ωρα στο σχολειο! :) :p :whistle:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Το λεπόν, έχουμε και λέμε.

Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που μου κάνανε την αναβάθμιση.

1ον όταν κάνω restart το τηλέφωνό μου εκεί που δείχνει την χειραψία δεν ακούγεται όλος ο ήχος. Μετά όταν πάω να ακούσω έναν ήχο από την έκθεση, την πρώτη φορά ακούγεται από το ακουστικό και πρέπει να πατήσω stop και play ξανά για ακουστεί από το μεγάφωνο.

2ον ενώ πριν από την αναβάθμιση το mms it έπαιζε μια χαρά μετά την αναβάθμιση βγάζει στον παραλήπτη το εξής μήνυμα : Unsupported content type application/octet-stream Ax Koritsi Mou.mid. ότι αρχείο και αν πάω να στείλω. Ακόμα και φωτογραφίες που στέλνονται κανονικά με mms message.

Αν ξέρει κάποιος κάτι στα σίγουρα όμως γιατί έχω κάνει 3 format στην mmc και 1 στο κινητό.

Τα νευράκια μου.

:angry: :X-X:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kelfer ( 3 Φεβ. 2004 , 23:38)

 

Το λεπόν, έχουμε και λέμε.

Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που μου κάνανε την αναβάθμιση.

1ον όταν κάνω restart το τηλέφωνό μου εκεί που δείχνει την χειραψία δεν ακούγεται όλος ο ήχος. Μετά όταν πάω να ακούσω έναν ήχο από την έκθεση, την πρώτη φορά ακούγεται από το ακουστικό και πρέπει να πατήσω stop και play ξανά για ακουστεί από το μεγάφωνο.

2ον ενώ πριν από την αναβάθμιση το mms it έπαιζε μια χαρά μετά την αναβάθμιση βγάζει στον παραλήπτη το εξής μήνυμα : Unsupported content type application/octet-stream Ax Koritsi Mou.mid. ότι αρχείο και αν πάω να στείλω. Ακόμα και φωτογραφίες που στέλνονται κανονικά με mms message.

Αν ξέρει κάποιος κάτι στα σίγουρα όμως γιατί έχω κάνει 3 format στην mmc και 1 στο κινητό.

Τα νευράκια μου.

:angry: :X-X:

 

 

Αυτή είναι η αναβάθμιση που όλοι περιμένουμε;

I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kelfer ( 3 Φεβ. 2004 , 23:38)

 

Το λεπόν, έχουμε και λέμε.

Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που μου κάνανε την αναβάθμιση.

1ον όταν κάνω restart το τηλέφωνό μου εκεί που δείχνει την χειραψία δεν ακούγεται όλος ο ήχος. Μετά όταν πάω να ακούσω έναν ήχο από την έκθεση, την πρώτη φορά ακούγεται από το ακουστικό και πρέπει να πατήσω stop και play ξανά για ακουστεί από το μεγάφωνο.

2ον ενώ πριν από την αναβάθμιση το mms it έπαιζε μια χαρά μετά την αναβάθμιση βγάζει στον παραλήπτη το εξής μήνυμα : Unsupported content type application/octet-stream Ax Koritsi Mou.mid. ότι αρχείο και αν πάω να στείλω. Ακόμα και φωτογραφίες που στέλνονται κανονικά με mms message.

Αν ξέρει κάποιος κάτι στα σίγουρα όμως γιατί έχω κάνει 3 format στην mmc και 1 στο κινητό.

Τα νευράκια μου.

:angry: :X-X:

 

Αυτα τα κανει και εμενα συστυχως που δεν εχω κανει αναβαθμηση οποτε ηρεμησε :p

Δεν εχεις τιποτα να κανεις οπως και ολοι μας εκτος απο το να περιμενεις την καινουρια. Δεν υπαρχει καποια λυση. Αμα θες πηγαινε και στην ΝΟΚΙΑ να τουε βρησεις λιγο να εκτονωθεις :p

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου απαντησω... Και εμενα στα ringtone πρωτα τα εχει μεσα απο το ακουστικο και πρεπει να πατησω stop και μετα παλι play για να ακουστει απο το μεγαφωνο. Το mms ιτ και εμενα δεν μου δουλευει καλα. Τι να κανουμε? Στην αναμονη... :p
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

paides..

esto oti exo to arxiko periexomeno tis mmc,

ginetai na fero to til stin arxiki katastasi? entelos arxiki omos, me ta try and buy ktl, na ta ksekiniso ola apo tin arxi?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kelfer ( 3 Φεβ. 2004 , 23:38)

 

Το λεπόν, έχουμε και λέμε.

Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που μου κάνανε την αναβάθμιση.

1ον όταν κάνω restart το τηλέφωνό μου εκεί που δείχνει την χειραψία δεν ακούγεται όλος ο ήχος. Μετά όταν πάω να ακούσω έναν ήχο από την έκθεση, την πρώτη φορά ακούγεται από το ακουστικό και πρέπει να πατήσω stop και play ξανά για ακουστεί από το μεγάφωνο.

2ον ενώ πριν από την αναβάθμιση το mms it έπαιζε μια χαρά μετά την αναβάθμιση βγάζει στον παραλήπτη το εξής μήνυμα : Unsupported content type application/octet-stream Ax Koritsi Mou.mid. ότι αρχείο και αν πάω να στείλω. Ακόμα και φωτογραφίες που στέλνονται κανονικά με mms message.

Αν ξέρει κάποιος κάτι στα σίγουρα όμως γιατί έχω κάνει 3 format στην mmc και 1 στο κινητό.

Τα νευράκια μου.

:angry: :X-X:

 

To thema me to start up logo den nomizw pws einai thema anabathmishs alla mallon kapoio autorun app parembainei kai to kobei prin teleiwsei,to problhma me thn ekthesh to exw kai egw xwris anabathmish

To mms it apaitei to filename tou arxeiou na mhn exei spaces,dhladh na einai mia leksh

Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Xp|qX ( 4 Φεβ. 2004 , 02:09)

 

To thema me to start up logo den nomizw pws einai thema anabathmishs alla mallon kapoio autorun app parembainei kai to kobei prin teleiwsei,to problhma me thn ekthesh to exw kai egw xwris anabathmish

To mms it apaitei to filename tou arxeiou na mhn exei spaces,dhladh na einai mia leksh

 

 

Κι όμως, αν και το αναφέρει ότι πρέπει να είναι μια λέξη, πριν την αναβάθμιση έστειλα αρχείο με κενά και συγκεκριμένα το αρχείο που παραθέτω στο προηγούμενο μήνυμα. Παρόλα αυτά δοκίμασα και με αρχείο χωρίς κενά και με λίγους χαρακτήρες….αποτυχία και πάλι. :!:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gold ( 4 Φεβ. 2004 , 02:12)

 

http://www.key-board.net/html/n-gage_spiele.html gia dite ayto to site kai an mathete code na mas pite ke emas

 

 

Η photo αυτη μου αρεσε εμενα:

512MB :cool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tasulm ( 4 Φεβ. 2004 , 00:29)

 

paides..

esto oti exo to arxiko periexomeno tis mmc,

ginetai na fero to til stin arxiki katastasi? entelos arxiki omos, me ta try and buy ktl, na ta ksekiniso ola apo tin arxi?

 

 

back της mmc κυκλοφορει στο mirc

Κανεις και φορματ στο τηλεφωνο και εισαι οπως ξεκινησες :cool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DiM3NSiON ( 3 Φεβ. 2004 , 16:27)

 

Γειά σας, αντιμετώπισε κανείς σας πρόβλημα με το joystick?

Πριν λίγο αναγκάστηκα να το στείλω για επισκευή και με ενημέρωσαν ότι θα το στείλουν στα κεντρικά.

Επειδή ποτέ δεν έχω στείλει κινητό για επισκευή υπάρχει περίπτωση να έχω τίποτα εκπλήξεις? :(

 

 

Φίλε μου πρίν μια εβδομάδα είχα πρόβλημα με το joystick.Κολλούσε στην

κάτω θέση και επανέφερε μεν αλλα αργούσε λίγο.Το πήγα στη Nokia, και μετα απο 4 μέρες μου το επέστρεψαν με καινούργια πρόσοψη.Ηταν λέει λίγο στραβωμένη και έβρισκε το joystick και κολλούσε.

Στην αρχή φαινόταν εντάξει αλλα μετα απο 1-2 ώρες διαπίστωσα οτο υπήρχε πάλι το ίδιο πρόβλημα, λιγότερο μέν αλλα υπήρχε.Τώρα θ ατο στείλω ξανά.Απ'οτι μου είπαν θα γίνει αλλαγή joystick.

Εσένα το ίδιο σου έτυχε ????

 

Φιλικά

TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...