Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανάλογα τι θέλεις απο το κινητό. Εγώ είχα το 3230 και πήρα (όχι ακόμα το περιμένω...)το 6230ι. Για να μην γεμίζει το thread με μηνύματα αν θέλεις στείλε μου pm.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mporeite na mou peite an einai dynaton na simbei to parakato :

Agorasa metaxeirismeno 6230i me software 2.23 kai mnimi MMC 128.To deino gia anavathmisi software.Meta tin anavathmisi i karta MMC mou zita kodiko prosvasis eno prin tin anavathmisi den ton zitouse.

Mporo na ksekleidoso tin karta MMC ?

Parakalo an gnorizei kapoios kati as apantisi.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε sxaxd δοκιμασε το default 12345 ,αλλιως πρεπει να ρωτησεις τον πρωην ιδιοκτητη.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Θέλω αύριο να πάω το 6230i μου στη Nokia Αγ. Αναργύρων (ελπίζοντας ότι θα έχουν την 3.40) για αναβάθμιση. Έχω όμως 2 MMS που με τίποτα δε θέλω να τα χάσω. Αν ξέρει κάποιος, ας απαντήσει, πώς μπορώ αυτά να τα μεταφέρω σε άλλο Nokia (6230) ή να τα αποθηκεύσω στον υπολογιστή, ώστε μετά να τα ξαναπεράσω;

Επίσης, για το τηλέφωνο δεν έχω την απόδειξη. Δεν πιστεύω να μου πουν να πληρώσω; :cry:

Link to comment
Share on other sites

Τα MMS μπορείς να τα αποθηκεύσεις στο PC με το OPM2 και μετά να τα ξαναφορτώσεις στο κινητό σου. Όσο για την απόδειξη, νομίζω πως από το ΙΜΕΙ μπορούν να καταλάβουν πότε αγοράστηκε.
Link to comment
Share on other sites

Ενα περίεργο τώρα:

Και στο 6230 v 5.40 kai στο 6230i v 3.40 όταν στέλνω ή δέχομαι mms το ''vodafone gr'' απο πεζά που είναι γραμμένο γυρίζει σε κεφαλαία και μόνο οταν κάνω επαναφορά εργοστ. ρυθμ το επαναφέρει!

Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Τα MMS μπορείς να τα αποθηκεύσεις στο PC με το OPM2 και μετά να τα ξαναφορτώσεις στο κινητό σου. Όσο για την απόδειξη, νομίζω πως από το ΙΜΕΙ μπορούν να καταλάβουν πότε αγοράστηκε.

Σε ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμάσω κι ελπίζω να τα καταφέρω.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω αύριο να πάω το 6230i μου στη Nokia Αγ. Αναργύρων (ελπίζοντας ότι θα έχουν την 3.40) για αναβάθμιση.

Επίσης, για το τηλέφωνο δεν έχω την απόδειξη. Δεν πιστεύω να μου πουν να πληρώσω; :cry:

 

 

Επειδη θελω να παω και εγω τελικα την εχουν (3.40) ??

Σου ειπαν να πληρωσεις ??

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εμενα δεν μου πηραν χρηματα για την αναβαθμιση μονο την εγγυηση μου ζητησαν κλασσικα,αλλα δεν ειδα και καμια διαφορα στο θεμα της λειτουργιας του κινητου,μαλλον πως θα επρεπε να περιμενω λιγο ακομα ωσπου να ερθει μια πιο νεα αναβαθμιση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ενα περίεργο τώρα:

Και στο 6230 v 5.40 kai στο 6230i v 3.40 όταν στέλνω ή δέχομαι mms το ''vodafone gr'' απο πεζά που είναι γραμμένο γυρίζει σε κεφαλαία και μόνο οταν κάνω επαναφορά εργοστ. ρυθμ το επαναφέρει!

Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό

και μένα μου συνέβη αυτο!!! γιατί άραγε? λές οταν συνδέεται με το gprs να παίρνει τίποτα data για να αλλάξει το λογότυπο? τέσπα, εσένα σε ενοχλεί? εμένα παλί δεν με ενοχλεί...το προτιμώ με τα μικρά και οχι με caps lock αλλά οκ...πάλι ωραίο ειναι! χχεχε

Link to comment
Share on other sites

και μένα μου συνέβη αυτο!!! γιατί άραγε? λές οταν συνδέεται με το gprs να παίρνει τίποτα data για να αλλάξει το λογότυπο? τέσπα, εσένα σε ενοχλεί? εμένα παλί δεν με ενοχλεί...το προτιμώ με τα μικρά και οχι με caps lock αλλά οκ...πάλι ωραίο ειναι! χχεχε

 

Εκτός αυτού στο 6230 δεν αναφέρει (με την κάρτα 2together) VF 1 αλλά αλλάζει σε VODAFONE GR και αργεί να αλλάξει η γραμμή απο την πρώτη σε δεύτερη

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

exo enan forito me window xp 2nd editition home. kai to 6230i. o foritos moy exei mono iperithres. (oxi bluetooth). kalodio den thelo na agoraso einai akrivo. To pc suite (poy egkatestisa apo to cd toy 6230i) exei to kinito moy se gkri kai den mborei na sinthethei :cry: . MPOREITE NA MOY EKSIGKISETE TI NA KANO GIA NA MOY TREKSEI STO PC SUITE ? iparxei kana allos tropos gia na peraso efarmoges java sto kinito moy opos ta s60;

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρει κανείς πως μπορούμε να δημιουργήσουμε διάφορες playlists;

 

Έχω στην MMC διάφορα τραγούδια σε φακέλους ανάλογα με την κατηγορία (Ελληνικά, chillout, ambient κλπ) και θέλω ο Media Player να παίζει μόνο τα τραγούδια (σε MP3) από έναν φάκελο. Αντίθετα το μόνο που καταφέρνω είναι να παίζουν όλα τα κομάτια που έχω στη μνήμη του κινητού και της MMC...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρει κανείς πως μπορούμε να δημιουργήσουμε διάφορες playlists;

 

Έχω στην MMC διάφορα τραγούδια σε φακέλους ανάλογα με την κατηγορία (Ελληνικά, chillout, ambient κλπ) και θέλω ο Media Player να παίζει μόνο τα τραγούδια (σε MP3) από έναν φάκελο. Αντίθετα το μόνο που καταφέρνω είναι να παίζουν όλα τα κομάτια που έχω στη μνήμη του κινητού και της MMC...

Δεν μπορούμε. Δυστυχώς έτσι είναι προς το παρόν :cry: :mad: Ελπίζουμε ότι σε καινούργια αναβάθμιση θα διορθωθεί μαζί με άλλα. Δεν ξέρω στην 3.40 που κυκλοφορεί αν διορθώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Τα 7 κ' 8 παραμένουν στην 3.30 Τι γίνεται με την 3.40;
Στην 3,40 το 8 διορθώθηκε ενω τα 7,9 οχι :O
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω pop port to 3.5mm jack adaptor; Θέλω να "βγάλω" τον ήχο του mp3 player σε ηχεία.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πρίν πάρω το κινητό σκεφτόμουν να πάρω ένα Mp3 player (ipod) ή να πάρω το 6230i..και έτσι να αλλάξω και κινητό γιατί το είχα βαρεθεί το παλιό μου! Και λέω οκ ας πάρω κινητό που θα παίζει και mp3 και να σας πω την αλήθεια είμαι απογοητευμένος΄...γιατί η ένταση στα ακουστικά είναι πολύ χαμηλή και για κάποιον που θέλει να ακούει δυνατά είναι απογοητευτική..και ακόμα και στο ραδιόφωνο ακούγεται χαμηλά ακόμα και αν είναι στο τέρμα...δηλαδη τα αυτιά μου ζητουν στάνταρ περισσότερη ένταση! και μην με πείτε κουφό!! ΛΟΛ αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Να στείλουμε e-mail ρε παιδιά στην Nokia μήπως και αξιωθούν και φτιάξουν κάτι στις επόμενες αναβαθμίσεις!
Link to comment
Share on other sites

Να στείλουμε e-mail ρε παιδιά στην Nokia μήπως και αξιωθούν και φτιάξουν κάτι στις επόμενες αναβαθμίσεις!

κοιτά γενικά σαν κινητό, πιστεύω πως δουλεύει πολύ καλά! δεν έχει πολλά να διορθώσουν...

Link to comment
Share on other sites

κοιτά γενικά σαν κινητό, πιστεύω πως δουλεύει πολύ καλά! δεν έχει πολλά να διορθώσουν...

Νομίζω ότι αν πας εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=75822 θα δεις κάποια πράγματα, έτσι, για να γίνει πιο τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να μου εξηγήσει πως θα περάσω παιχνίδια στο κινητό με το bluetooth MA-720 της Mobile Action; Με λίγα λόγια εξηγήστε μου τα πάντα γιατί έχω μεσάνυχτα. :O
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μήπως θα έπρεπε κάποιος να τα στείλει στην Nokia όλα όπως είναι μαζεμένα για να προσπαθήσουν τουλάχιστον αν έχουν τον χρόνο να τα διορθώσουν σε νεότερη έκδοση αναβάθμισης? Ας το κάνει κάποιος!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...