Jump to content

50-50 (Mega)


klis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι.Το 50-50 και σε επαναληψη που το βλεπω πεθαινω στα γελια,ενω το παρα5 αμα το δω σε επαναληψη το βαριεμαι.

 

Ναι ρε συ γιατι το 50-50 δεν εχει την συνεχεια του παρα5 που την ξερεις και σε κανει να βαριεσαι!

Το 50-50 ομως καθε φορα ειχε και κατι αλλο και σε κανει να θελεις ξανα να το δεις!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 384
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι.Το 50-50 και σε επαναληψη που το βλεπω πεθαινω στα γελια,ενω το παρα5 αμα το δω σε επαναληψη το βαριεμαι.

 

κακώς τα συγκρίνουμε. και τα δύο ήταν τα καλύτερα στο είδος τους, αλλά ήταν διαφορετικό είδος σειράς!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα παιδία! Μήπως γνωρίζει κάποιος πώς λέγεται στην πραγματικοτητα το τσιπουραδικο του βασίλη στο 50-50? γνωρίζω ότι είναι στου ψυρρή αλλά θα ήθελα το όνομα! ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Την Τεταρτη 13 Ιανουαριου στις 21:00 ερχεται αυτο που ολοι περιμεναμε:D. Το νεο επεισοδιο-τηλεταινια του 50-50!
Link to comment
Share on other sites

Από τις καλύτερες σειρές που βγήκαν ποτέ στην ελληνική τηλεόραση.Αναμένουμε με μεγάλη αγωνία την τηλεταινία:D
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη 12/1 το φινάλε της σειράς

εννοεις η επαναληψη του τελευταιου επεισοδιου??:blink:

γιατι να βαλουν πρωτα το τελευταιο??το θυμόμαστε σαν χθες:cool:

Link to comment
Share on other sites

εννοεις η επαναληψη του τελευταιου επεισοδιου??:blink:

γιατι να βαλουν πρωτα το τελευταιο??το θυμόμαστε σαν χθες:cool:

Ναι θα βάλουν πρώτα το τελευταίο επεισόδιο για να θυμηθούμε πού είχε σταματήσει(αν και οι φαν της σειράς δεν ξεχνάμε:D) και μετά την επομένη την τηλεταινία.Έτσι είχαν κάνει και με το ευτυχισμένοι μαζί αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Το επεισόδιο προβλέπεται να χτυπήσει τρελά νούμερα τηλεθέασης!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χάζευα την σειρά τις προηγούμενες μέρες και θυμήθηκα τις απίστευτες σκηνές με το θεικό γέλιο.

 

Η είδηση της τηλεταινίας ήταν τρομερή. Αναμένω με τεράστια αγωνία.

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα βάλουν πρώτα το τελευταίο επεισόδιο για να θυμηθούμε πού είχε σταματήσει(αν και οι φαν της σειράς δεν ξεχνάμε:D) και μετά την επομένη την τηλεταινία.Έτσι είχαν κάνει και με το ευτυχισμένοι μαζί αν θυμάμαι καλά.

Ακριβώς. Να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι.:p

 

Μια απο τις αγαπημένες μου σειρές. Σε κάθε επανάληψη την βλέπω. Την περιμένουμε πως και πως την τηλεταινία!

Link to comment
Share on other sites

Από τις πιο αγαπημένες σειρές! Δεν τη χορταίνω!:respect:

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!η ταινια ειναι κορυφη αλλα με τη μπορα που ριχνει η τν εχει γεμισει χιονα και δεν μπορω να το φχαριστηθω!!και μεσω ιντερνετ δεν υπαρχει καποιο site που να παιζει το mega

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :shock: :angry: :knife:

Link to comment
Share on other sites

νταξει ακομη και με το χιονι και το κακο καταφερα να το δω(με εκδικείται η ψηφιακη τηλεοραση για τα κακα λογια που ειπα!!)θεικη η ταινια και το τελος ολο υπονοούμενο.ενα εχω να πω παρατηστε τη χαζοπολυκατοικία και το χαζολακη και οτι αλλο κανετε και ξαναξεκινήστε νεα επεισόδια 50-50!!τοσο γελιο που εριξα αποψε δεν περιγραφεται!!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη η ταινία:)

Σαν να μη πέρασε μια μέρα.Τέλοιοι οι πρωταγωνιστές,οι ατάκες όλα.Και τα guest ταίριαξαν πολύ.Θέλω κι άλλο:respect:

 

Στο αεροπλάνο για Βοστώνη έχει βόμβα.Τί που το ξέρω?Εγώ την έβαλα!:lol::lol::D

 

Από τις καλύτερες σειρές που βγήκαν ποτέ στην Ελληνική τηλεόραση.

 

Ρε παιδιά τί χιονάκια είχατε?Εγώ γιατί δεν είχα τίποτα?

Edited by zafos90
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η ταινια. πεσαν καλες ατακες.

ειδικα αυτη του μπεκρη μεζε αν τον πιανει το αλκοτεστ!

Link to comment
Share on other sites

Να στείλουμε επιστολή στο mega και να ζητήσουμε να ξανα παιχτεί η σειρά με νέα επεισόδια!

Χθές γέλασα με την ψυχή μου!!!!Τέλεια τηλεταινία!!!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

αρκετά καλή η τηλεταινία.μου'χε λείψει το 50-50!απ'τις καλύτερες σειρές.

 

μια απορία.

σε ποιον κύκλο της σειράς είναι το επεισόδιο που όλοι ψάχνουν το νικηφόρο και την ελισάβετ και τελικά τους βρίσκουν στο κρεβάτι?(και νομίζω ότι τα είχαν φτιάξει πάλι κρυφά απ'όλους..)

αν ξέρει κανένας φανατικός της σειράς ας πει!

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαία η ταινία, άπαιχτοι όλοι τους!:)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

μια απορία.

σε ποιον κύκλο της σειράς είναι το επεισόδιο που όλοι ψάχνουν το νικηφόρο και την ελισάβετ και τελικά τους βρίσκουν στο κρεβάτι?(και νομίζω ότι τα είχαν φτιάξει πάλι κρυφά απ'όλους..)

αν ξέρει κανένας φανατικός της σειράς ας πει!

Είναι στο πρώτο κύκλο σε εκείνο το επεισόδιο που ο Νικηφόρος μπήκε στο σπίτι και το έπαιζε μεθυσμένος για να κάνει χαλάστρα στο γεύμα που είχε οργανώσει η Ελισάβετ στο διευθυντή της για να πάρει προαγωγή επειδή εκείνη τον είχε κάνει θέμα στις ειδήσεις για το λάθος που είχε κάνει με τους νεκρούς στο γραφείο κηδειών.Όταν κατάλαβε η Ελισάβετ ότι το έκανε επίτηδες τον χαστούκισε και στο επόμενο επεισόδιο τους έδειξε στο κρεββάτι και όλοι να τους ψάχνουν.

Καλά έχω τρομερή μνήμη ε?:D Εκτός αν εννοείς άλλη σκηνή γιατί όλο τα φτιάχναν και τα χαλούσαν!

Απλά η κορυφαία σκηνή της σειράς http://www.youtube.com/watch?v=S8H5UDM0X4U:lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τηλεταινία! :D Οι ατάκες ήταν ωραίες και ο Φιλλιπίδης όπως τον αφήσαμε. :p Σα να μην πέρασε μια μέρα. Ελπίζουμε να ξαναδούμε καινούργια επεισόδια, αν και λίγο δύσκολο. Την Παρασκευή 8-1 παίχτηκε το τελευταίο επεισόδιο ή δεν το έδειξε και το έδειξε μια και καλή την Τρίτη; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Προχθές Τρίτη επαναπροβλήθηκε το τελευταίο επεισόδιο.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

αρκετά καλή η τηλεταινία.μου'χε λείψει το 50-50!απ'τις καλύτερες σειρές.

 

μια απορία.

σε ποιον κύκλο της σειράς είναι το επεισόδιο που όλοι ψάχνουν το νικηφόρο και την ελισάβετ και τελικά τους βρίσκουν στο κρεβάτι?(και νομίζω ότι τα είχαν φτιάξει πάλι κρυφά απ'όλους..)

αν ξέρει κανένας φανατικός της σειράς ας πει!

 

 

Στον πρωτο κυκλο ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...