Jump to content

Τηλεοράσεις TFT-LCD


SakisPlayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και να σου πω κάτι; Ούτε με την επιστροφή χρημάτων είμαι ευχαριστημένος. Όταν πληρώνω τα διπλάσια από μια τηλεόραση του ανταγωνισμού, απαιτώ να είναι άψογη και όχι να με ταλαιπωρούν με επιστροφές χρημάτων... Και μόνο που έβγαλε μοντέλο ενώ δεν μπορούσε να το κάνει να παίξει, έριξε την Philips πολύ χαμηλά στα μάτια μου...

'γεία στο στόμα σου φίλε μου!!! :)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

'γεία στο στόμα σου φίλε μου!!! :)

 

astoxies ilikoy iparxoun pantoy apo autokinita mexri playstation2 kai psp aplws otan plirwneis ta diplasia gia mia tv perimeneis na katalvoun oi dieuthintes kai oi polites ktl. tin aganaktisi soy kai to dikio kai na min se talaipwrisoyn oute sto elaxisto

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

astoxies ilikoy iparxoun pantoy apo autokinita mexri playstation2 kai psp aplws otan plirwneis ta diplasia gia mia tv perimeneis na katalvoun oi dieuthintes kai oi polites ktl. tin aganaktisi soy kai to dikio kai na min se talaipwrisoyn oute sto elaxisto

Άλλο η αστοχία του υλικού που παντού εμφανίζεται, και άλλο να έχει πρόβλημα μη επισκευάσιμο η συντριπτική πλειοψηφία των συσκεών. Μην τα μπερδεύουμε...

Μην επεκταθούμε άλλο στο θέμα, τα έχουμε ξανασυζητήσει περί 9830...

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο η αστοχία του υλικού που παντού εμφανίζεται, και άλλο να έχει πρόβλημα μη επισκευάσιμο η συντριπτική πλειοψηφία των συσκεών. Μην τα μπερδεύουμε...

Μην επεκταθούμε άλλο στο θέμα, τα έχουμε ξανασυζητήσει περί 9830...

 

 

kala ama autos pou sxediase tin 9830 tin parousiase tin prototipi sto afentiko(ipeuthino marketing gia poio ΑΟΔΕ style) kai den ebgale kanena provlima kai oi ipeuthinoi twn ergostatiwn kana n kamia ******* kai tis dokimazan liges meres xwris provlima.......emena gia na katalaveis ebgaze provlima mia fora tin vdomada gia na min pw dio vdomades kai tin kratousa anoixti gia na ertei o texnikos na tin dei.pezontai polla se themata hardware kai software pou den mporoume na xeroyme ti pezetai.............den iparxei sintriptiki pleiopsifia oles oi 9830(plin 32aras i opoia einai korifi kai den ebgale se kanena provlima)einai provlimatikes aplws se alous argi na bgalei provlima se alous to exei bgalei alla den to exoun prosexei kai merikoi tha lene ftaei to sima kai tetia kai mexri na to xanabgalei to exoun xexasei.....pantws apo oti exw divasei se diafora forum to megalitero provlima to eixan oi 42ares kai poio sixno.

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

ειχα λιγες ημερες να γραψω,λοιπον δηλωνω ξετρελαμενος με την sony.

εβαλα και το nova με ενα δεκτη digitalbox κι ενα 80αρι πιατο,εβαλα κι ενα dvd με σκληρο απο την Pioneer για να γραφω κανενα βιντεο κλιπ απο nova και τελος ενα καλο Home cinema yamaha και ειμαι κομπλε.φοβερη παντως παιδια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ειχα λιγες ημερες να γραψω,λοιπον δηλωνω ξετρελαμενος με την sony.

εβαλα και το nova με ενα δεκτη digitalbox κι ενα 80αρι πιατο,εβαλα κι ενα dvd με σκληρο απο την Pioneer για να γραφω κανενα βιντεο κλιπ απο nova και τελος ενα καλο Home cinema yamaha και ειμαι κομπλε.φοβερη παντως παιδια.

ante tixerouli megia...!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου,αυτο το συνολακι εχω φτιαξει μεχρι τωρα.

http://img354.imageshack.us/img354/8715/dsc00068rb2.th.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλές θεάσεις... :)

Βάλε όμως το κεντρικό ηχείο στο κέντρο! :)

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα φιλε μου,αυτο το συνολακι εχω φτιαξει μεχρι τωρα.

http://img354.imageshack.us/img354/8715/dsc00068rb2.th.jpg

Καλό θα ήταν όταν θέλουμε να παραθέτουμε φώτος, να μην τις ανεβάζουμε σε κ@λοσάιτ που μας ανοίγει διαφημιστικές σελίδες.

Σοβαροί να είμαστε. Δεν σου φταίει ο υπολογιστής μου.:mad:

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω την Samsung Le32r71b , την έχω βρει 1090 ευρώ..

http://www.samsung.com/uk/products/television/tftlcd/index.asp

 

Την έχει μήπως κάποιος να μου πει εντυπώσεις? Ποιά είναι η διαφορά της με την r72 που είναι ποιο ακριβή? ; Έχετε να μου προτείνεται κάτι άλλο σε αυτά τα λεφτά?

Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν όταν θέλουμε να παραθέτουμε φώτος, να μην τις ανεβάζουμε σε κ@λοσάιτ που μας ανοίγει διαφημιστικές σελίδες.

Σοβαροί να είμαστε. Δεν σου φταίει ο υπολογιστής μου.:mad:

 

Σοβαροι ημαστε! Βγαλε τον σαπιο ΙΕ και ανοιξε τα ματια σου με τον Firefox !

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν όταν θέλουμε να παραθέτουμε φώτος, να μην τις ανεβάζουμε σε κ@λοσάιτ που μας ανοίγει διαφημιστικές σελίδες.

Σοβαροί να είμαστε. Δεν σου φταίει ο υπολογιστής μου.:mad:

για πες λοιπον κανενα καλο site εσυ που ξερεις???γιατι μαλλον ολοι οι υπολοποι που ανεβαζουμε στο imageshack ακομα και οι Mods φαινεται να μην εχουμε ιδεα:p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλο χειμωνα για οσους τελειωσαν οι διακοπες.....Ψαχνω και εγω για 32αρα και σκεφτομαι για την LG 32LB1R στα 1400 ευρω. Μπορει καποιος να μου πει αν γνωριζει για την συγκεκριμενη τηλεοραση?Σε αυτα τα λεφτα εχει κατι αλλο να προτεινει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και καλο χειμωνα για οσους τελειωσαν οι διακοπες.....Ψαχνω και εγω για 32αρα και σκεφτομαι για την LG 32LB1R στα 1400 ευρω.

 

Κοιτα αρχικα για Sony 32S2010 και μετα για Samsung LE-32R71.

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος ενδιαφέρεται για LCD 26 ή 32 ιντσών, αλλά διαθέτει μονάχα 1000 ευρώ... Πως μπορούμε να τον εξυπηρετήσουμε; :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, δεν έχω κανένα φίλο να ενδιαφέρετε..

Ενδιαφέρομαι εγώ προσωπικά και αποκλειστικά για το καλύτερο δυνατό μοντέλο 26 ιντσών. :)

Καμιά πρόταση ? Η πάω κατευθείαν για V26A10?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ενδιαφέρεται ένας φίλος. Αλλά του είπα ότι καλύτερα να πάρει κάτι στις 23 ίντσες με λιγότερα λεφτά και καλύτερα χαρακτηριστικά απ' ότι να πάρει κάτι χειρότερο στις 26 ίντσες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ενδιαφέρεται ένας φίλος. Αλλά του είπα ότι καλύτερα να πάρει κάτι στις 23 ίντσες με λιγότερα λεφτά και καλύτερα χαρακτηριστικά απ' ότι να πάρει κάτι χειρότερο στις 26 ίντσες...

 

Mε 1000 ευρώ πιστεύω ότι θα βρει κάτι αξιοπρεπές στις 26 ίντσες. Ούτως ή άλλως οι 23'' είναι μια κατηγορία με χαμηλό αγοραστικό ενδιαφέρον και πολύ λίγα μοντέλα (τουλάχιστον την τελευταία φορά που κοίταξα τί υπάρχει). Καλύτερα να πάρει μεγαλύτερη τηλεόραση και ας έχει κάπως μετριότερα χαρακτηριστικά, 23 ίντσες είναι πολύ λίγες.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορεί να βρει στις 26 ίντσες; Sony, Samsung, Philips, αμφιβάλλω, σωστά;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι θα βρει και από αυτές τις εταιρείες, αν και δε θα είναι τα τελευταία τους μοντέλα. Θεωρώ ότι αξίζει από το να πάρει μικρότερη.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά πρόταση ? Η πάω κατευθείαν για V26A10?

 

H V26A10 εχει αντικατασταθει απο την σαφως ανωτερη 26S2010 , και η Samsung LE-26R71 ειναι αρκετα καλη επιλογη με χειροτερη ομως τηλεοπτικη εικονα απο τη Sony.

 

Οι 23 ιντσες εχουν πλεον εγκαταλειφθει απο τις περισσοτερες εταιρειες εκτος αν βρεις κανενα παλιο μοντελο.

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορεί να βρει στις 26 ίντσες; Sony, Samsung, Philips, αμφιβάλλω, σωστά;

 

Εάν δεν αποκλέει την περίπτωση να παραγγείλει την τηλεόραση από ίντερνετ και όχι από μαγαζί εδώ, τότε θα βρει κοντα στα 1000 ευρώ πολύ καλές 32' sharp,samsung και philips σε διάφορα ηλεκτρονικά μαγαζιά.

Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

Σοβαροι ημαστε! Βγαλε τον σαπιο ΙΕ και ανοιξε τα ματια σου με τον Firefox !

Εαν και εφόσον.Εγώ ρε παίδες δεν ξέρω απο PC. Το έχω μαμά. Θα πρέπει να μπώ σε τέτοιες διαδικασίες;

Δεν θα πρέπει να προσέχει ο καθένας σε τι περιπέτειες βάζει τον συνφουρουμίτη του;:worry:

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H V26A10 εχει αντικατασταθει απο την σαφως ανωτερη 26S2010 , και η Samsung LE-26R71 ειναι αρκετα καλη επιλογη με χειροτερη ομως τηλεοπτικη εικονα απο τη Sony.

 

Οι 23 ιντσες εχουν πλεον εγκαταλειφθει απο τις περισσοτερες εταιρειες εκτος αν βρεις κανενα παλιο μοντελο.

 

κι ομως φίλε 'rivers' πήγα και και τις είδα δίπλα διπλα σε καταστημα ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ και κάτω από ίδιες συνθήκες η V26A10 διαθέτει πολύ καλύτερη εικόνα , άλλωστε αν και παλιότερο μοντέλο ειναι ακριβότερη απο την 26S2010 και ας μην διαθέτει ενσωματωμένο ψ. δέκτη. συμπερασματικά λέω να πάρω την V26A10.. θά είναι λάθος επιλογή?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...