Jump to content

Τηλεοράσεις TFT-LCD


SakisPlayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι λέτε για αυτήν τηντηλεόραση;

Samsung

UE40ES6800

Αξίζει τα λεφτά της. Το pvr τι είναι;μήπως για αντιγραφή προγράμματος από τηλεόραση;Σε αυτά τα λεφτά υπάρχει κάποια εναλακτική;

Η σειρά προταιρεότητας είναι 1) καλή ποιότητα εικόνας 2) αντιγραφή προγραμμάτων από TV 3) λεπτότητα μιας και θα εντοιχοιστεί

Μιλάμε πάντα για 40-42 ιντσες +-100 ευρώ δεν υπάρχει θέμα. Βοηθήστε με γιατί δεν πολυβλέπω TV για την γυναίκα μου...

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για αυτήν τηντηλεόραση;

Samsung

UE40ES6800

Αξίζει τα λεφτά της. Το pvr τι είναι;μήπως για αντιγραφή προγράμματος από τηλεόραση;Σε αυτά τα λεφτά υπάρχει κάποια εναλακτική;

Η σειρά προταιρεότητας είναι 1) καλή ποιότητα εικόνας 2) αντιγραφή προγραμμάτων από TV 3) λεπτότητα μιας και θα εντοιχοιστεί

Μιλάμε πάντα για 40-42 ιντσες +-100 ευρώ δεν υπάρχει θέμα. Βοηθήστε με γιατί δεν πολυβλέπω TV για την γυναίκα μου...

 

Ειναι πολυ καλη τηλεοραση και σιγουρα αξιζει τα λεφτα.Το pvr ειναι δυνατοτητα εγγραφης τηλ.προγραμματος σε εξωτερικο μεσο usb(φλασακι ή σκληρο δισκο).Και απο παχος ειναι πολυ λεπτη αφου ειναι led και μπαινει ευκολα στον τοιχο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε ένας φίλος μια 42αρα LG και δεν μπορεί να δει ταινίες με ήχο dts.. Μάλλον θα υπάρχει κάποια ρύθμιση για downmix μέσα από τα μενού έτσι δεν είναι;;; άλλως θέλει ενισχυτή;;

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε ένας φίλος μια 42αρα LG και δεν μπορεί να δει ταινίες με ήχο dts.. Μάλλον θα υπάρχει κάποια ρύθμιση για downmix μέσα από τα μενού έτσι δεν είναι;;; άλλως θέλει ενισχυτή;;

 

Δωσε λιγες λεπτομερειες παραπανω. Μοντελο τηλεορασης, τροπος αναπαραγωγης κλπ

Edited by g1orgos

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας όσο πιο σύντομα μπορείτε.

Η παλιά μου τηλεόραση είπε το ποίημα και μας άφησε χρόνους.

Κοιτάω τώρα για τηλεόραση σε 37-42 ίντσες και στο ποσό μέχρι 400 ευρώ παραπάνω δεν έχω δυστυχώς.

Η τηλεόραση θα είναι για χρήση ως τηλεόραση, σύνδεση με laptop, για ταινίες είτε μέσω laptop είτε με δίσκο εξωτερικό και αργότερα λέω να πάρω και το xbox για κάψιμο(αλλά κυρίως για ταινίες σε όσο καλύτερη ανάλυση γίνεται).

Έχω τσεκάρει σε καταστήματα την LG 42LS5600 που με φαίνεται καλή αλλά διάβασα ότι επειδή δεν είναι αληθινά 100 hz αλλά 50 ίσως έχει θέματα με ταινίες με γρήγορες σκηνές δεν ξέρω αν αληθεύει και στο κατάστημα που την είδα σε όλες έπαιζαν παιδικά οπότε δεν μπορούσα να κρίνω.

Αν έχετε οτιδήποτε καλύτερο να με προτείνετε θα σας ήμουν υπόχρεος ειλικρινά.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε πληροφορία σας.

Καλές γιορτές

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα τα φώτα σας όσο πιο σύντομα μπορείτε.

Η παλιά μου τηλεόραση είπε το ποίημα και μας άφησε χρόνους.

Κοιτάω τώρα για τηλεόραση σε 37-42 ίντσες και στο ποσό μέχρι 400 ευρώ παραπάνω δεν έχω δυστυχώς.

Η τηλεόραση θα είναι για χρήση ως τηλεόραση, σύνδεση με laptop, για ταινίες είτε μέσω laptop είτε με δίσκο εξωτερικό και αργότερα λέω να πάρω και το xbox για κάψιμο(αλλά κυρίως για ταινίες σε όσο καλύτερη ανάλυση γίνεται).

Έχω τσεκάρει σε καταστήματα την LG 42LS5600 που με φαίνεται καλή αλλά διάβασα ότι επειδή δεν είναι αληθινά 100 hz αλλά 50 ίσως έχει θέματα με ταινίες με γρήγορες σκηνές δεν ξέρω αν αληθεύει και στο κατάστημα που την είδα σε όλες έπαιζαν παιδικά οπότε δεν μπορούσα να κρίνω.

Αν έχετε οτιδήποτε καλύτερο να με προτείνετε θα σας ήμουν υπόχρεος ειλικρινά.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε πληροφορία σας.

Καλές γιορτές

Αμα δωσεις λιγα παραπανω(καμια 500αρια)παιρνεις μια αρκεtα καλη samsung smart tv με 200Hz

Link to comment
Share on other sites

Αμα δωσεις λιγα παραπανω(καμια 500αρια)παιρνεις μια αρκεtα καλη samsung smart tv με 200Hz

 

500 με τίποτα το max 430 και αυτα με πολύ ζόρι παιδιά βοηθήστε με τα φώτα σας!!!

 

Παιδιά αλλαγή πλάνων θέλω προτάσεις για 32 με 37'' το πολύ τηλεόραση ως 400 ευρώ με full hd σίγουρα για ταινιες κυριως ,συνδεση με laptop και αργοτερα σύνδεση xbox live περιμένω τις προτάσεις σας

 

έχω τσεκάρει αυτή : samsung 32eh6030 θα ήθελα τη γνώμη σας

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

500 με τίποτα το max 430 και αυτα με πολύ ζόρι παιδιά βοηθήστε με τα φώτα σας!!!

 

Παιδιά αλλαγή πλάνων θέλω προτάσεις για 32 με 37'' το πολύ τηλεόραση ως 400 ευρώ με full hd σίγουρα για ταινιες κυριως ,συνδεση με laptop και αργοτερα σύνδεση xbox live περιμένω τις προτάσεις σας

 

έχω τσεκάρει αυτή : samsung 32eh6030 θα ήθελα τη γνώμη σας

 

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/tv/tileoraseis-me-apokodikopoiiti-mpeg4/lg-42ls5600/prod2380051pp/#.UNpWUG8z18E

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/web-offers-ihos-kai-eikona/tileoraseis/lg-37ls5600/prod2380008pp/#.UNpWVW8z18E

http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/lg-37ls5600.php

Στα χρηματα που θελεις led full hd

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω για τις προτασεις αλλα δεν θυμαμαι αν εχω γραψει πιο πανω απο 32'' μεχρι 37'' μπορω να παρω γιατι ειναι πολυ μικρο το σπιτι και η αποσταση ουτε 1 μετρο με το ζορι οποτε 42'' αποκλειονται για να μην στραβωθουμε κιολας. Και εγω ειμαι αναμεσα στην Lg 37ls600 και την Samsung UE32EH6030 ή Lg 32LM611S εκτός αν έχει καποιος καποια καλυτερη προταση. Πάντως ευχαριστω για τις προτασεις σου

 

 

Πηγα σημερα απο μαγαζια και είδα την Lg 37ls5600 την Lg 32lm611s την samsung ue32eh6030 και μια ακομα που με προτειναν την Philips 32pfl4007h.

Παιδια εμπειρος δεν ειμαι ολες ιδιες με φανηκαν σε εικονα αν και αλλες ειναι 100hz και αλλες 200hz και εχω διαβασει τοσα φορουμ που λενε τα hz που λενε δεν ειναι αληθινα.

Δεν ξέρω εχω ζαλιστει και δεν ξερω τι να προτιμησω 2 δινουν και 3d εικονα η μια lg και η samsung η Philips εχει wifi ready και η Lg 37ls5600 που λες 5 ιντσες πανω εμενα ίδιες με φάνηκαν σε μέγεθος.

Οι χρήσεις που την θελω ειναι κυριως ταινιες συνδεοντας εναν εξωτερικο δισκο,σαν δεκτη τηλεορασης να συνδεω το laptop για να εχω μια μεγαλυτερη εικονα απο τις 15'' και ισως αργοτερα να παρω ενα xbox. Παιδια αλήθεια θέλω βοήθεια γιατι μια εβδομαδα τώρα εχω καει να διαβαζω και να τρεχω να τις δω όλες.

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

Θελω να αγορασω μια τηλεοραση 3Δ 40-42 ιντσες μεχρι 500 ευρω και ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 4 LG 42LM3400,

Samsung UE40EH6030, Panasonic TX-P42UT50E και Philips 42PFL4307H!

Ποια απο αυτες προτεινετε για καλυτερη 3D εικονα και ηχο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

Θελω να αγορασω μια τηλεοραση 3Δ 40-42 ιντσες μεχρι 500 ευρω και ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 4 LG 42LM3400,

Samsung UE40EH6030, Panasonic TX-P42UT50E και Philips 42PFL4307H!

Ποια απο αυτες προτεινετε για καλυτερη 3D εικονα και ηχο?

 

Απο πλευρα εικονας και 3D η samsung ειναι καλυτερη αναμφιβολως.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου μαλλον στην samsung θα καταληξω!

 

Στα 479 απο public με ατοκες δοσεις με πιστωστικη η 37lm611s την ειδα διπλα στην samsung 40eh6030 η lg πολυ πιο αληθινα χρωματα με τις ιδιες ρυθμισεις.

Για οσους τους ενδιαφερει εχει και ενσωματωμενο δορυφορικο δεκτη με ενα απλο πιατακι εχεις και ολα τα free δορυφορικα καναλια.

Περιμενω να πληρωθω με το νεο ετος και λεω να παω να την τσιμπήσω!!!

Ο media player του αποκρινεται και ειναι και πιο ευχρηστος απο της samsung κατι που με ενδιαφερει.

Προς το παρον ενα μειον του που εγω δεν το θεωρω μειον αλλα για να μην τις επαινουμε μονο ειναι οτι εχει θεμα με dts κατι που εμενα δεν με ενδιαφερει αλλα το λεω γιατι αλλους τους ενδιαφερει. Βεβαια αυτο μπορει αργοτερα με ενα firmware update να στρωσει μπορει και οχι οπως προειπα εμενα δεν με καιει αυτο.

Αλλα κατι που με νοιαζει απο τη στιγμη που θα καω με ταινιες ειναι στη samsung σε σκοτεινες σκηνες χανονται καποιες λεπτομερειες σε σχεση με την lg.

Δεν επαινω καμμια ολες οι τηλεορασεις κακα τα ψεμματα εχουν τα συν και τα πλην εγω απλα αναφερω την αποψη μου σαν παρατηρητης και μιλωντας παντα για αυτα τα 2 μοντελα που συγκρινα εγω δεν ξερω σε αλλα μοντελα πια υπερτερει ή οχι.

Αν καποιος σε αυτα τα λεφτα εχει να προτεινει κατι καλυτερο πολυ ευχαριστως να το ακουσω και να παω να το τσεκαρω ο ιδιος αφου για κανα μηνα ακομα δεν θα παρω.

Και μια συμβουλη μην ακουτε κανεναν πωλητη κρινετε οι ιδιοι απο μονοι σας τοσο καιρο που το ψαχνω εχω ακουσει πολλες αρλουμπες που τσεκαρα απο μονος και δεν ισχύουν.Για την Lg λεγανε οτι δεν εχει θεμα με dts οταν ρωτουσα αλλα οταν πηγα με στικακι και ταινια με τα μασουσανε οταν ειδα οτι εχει θεμα!!!Προσοχη λοιπον και καλες γιορτες και αγορες μην βιαστειτε μονο...

Edited by tzivas31
Link to comment
Share on other sites

Στα 479 απο public με ατοκες δοσεις με πιστωστικη η 37lm611s την ειδα διπλα στην samsung 40eh6030 η lg πολυ πιο αληθινα χρωματα με τις ιδιες ρυθμισεις.

Για οσους τους ενδιαφερει εχει και ενσωματωμενο δορυφορικο δεκτη με ενα απλο πιατακι εχεις και ολα τα free δορυφορικα καναλια.

Περιμενω να πληρωθω με το νεο ετος και λεω να παω να την τσιμπήσω!!!

Ο media player του αποκρινεται και ειναι και πιο ευχρηστος απο της samsung κατι που με ενδιαφερει.

Προς το παρον ενα μειον του που εγω δεν το θεωρω μειον αλλα για να μην τις επαινουμε μονο ειναι οτι εχει θεμα με dts κατι που εμενα δεν με ενδιαφερει αλλα το λεω γιατι αλλους τους ενδιαφερει. Βεβαια αυτο μπορει αργοτερα με ενα firmware update να στρωσει μπορει και οχι οπως προειπα εμενα δεν με καιει αυτο.

Αλλα κατι που με νοιαζει απο τη στιγμη που θα καω με ταινιες ειναι στη samsung σε σκοτεινες σκηνες χανονται καποιες λεπτομερειες σε σχεση με την lg.

Δεν επαινω καμμια ολες οι τηλεορασεις κακα τα ψεμματα εχουν τα συν και τα πλην εγω απλα αναφερω την αποψη μου σαν παρατηρητης και μιλωντας παντα για αυτα τα 2 μοντελα που συγκρινα εγω δεν ξερω σε αλλα μοντελα πια υπερτερει ή οχι.

Αν καποιος σε αυτα τα λεφτα εχει να προτεινει κατι καλυτερο πολυ ευχαριστως να το ακουσω και να παω να το τσεκαρω ο ιδιος αφου για κανα μηνα ακομα δεν θα παρω.

Και μια συμβουλη μην ακουτε κανεναν πωλητη κρινετε οι ιδιοι απο μονοι σας τοσο καιρο που το ψαχνω εχω ακουσει πολλες αρλουμπες που τσεκαρα απο μονος και δεν ισχύουν.Για την Lg λεγανε οτι δεν εχει θεμα με dts οταν ρωτουσα αλλα οταν πηγα με στικακι και ταινια με τα μασουσανε οταν ειδα οτι εχει θεμα!!!Προσοχη λοιπον και καλες γιορτες και αγορες μην βιαστειτε μονο...

 

 

Να εισαι σιγουρος οτι δεν θα βιαστω ουτε θα ακουσω τους πωλητες!

Αφου πρωτα δω πως δειχνουν ολες αυτες οι τηλεορασεις απο κοντα τοτε θα αποφασισω ποια θα αγορασω!

Οσο για την lg που δεν υποστηριζει dts ηχο λιγο με νοιαζει γιατι ταινιες θα βλεπω μεσω του Η/Υ!

Αυτο που με νοιαζει ειναι η εικονα τους και επειδη ηδη εχω μια sumsung ξερω οτι η εικονα τους τα σπαει!

Υπαρχει και η lg 42lm4300 στις 42 ιντσες!

Θα δειξει αυριο που θα κανω την περιοδια στα μαγαζια :happy:

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι σιγουρος οτι δεν θα βιαστω ουτε θα ακουσω τους πωλητες!

Αφου πρωτα δω πως δειχνουν ολες αυτες οι τηλεορασεις απο κοντα τοτε θα αποφασισω ποια θα αγορασω!

Οσο για την lg που δεν υποστηριζει dts ηχο λιγο με νοιαζει γιατι ταινιες θα βλεπω μεσω του Η/Υ!

Αυτο που με νοιαζει ειναι η εικονα τους και επειδη ηδη εχω μια sumsung ξερω οτι η εικονα τους τα σπαει!

Υπαρχει και η lg 42lm4300 στις 42 ιντσες!

Θα δειξει αυριο που θα κανω την περιοδια στα μαγαζια :happy:

 

Οπως συνηθιζω να λεω βιτσια-γουστα ειναι αυτα ο καθενας εχει τα δικα του μετρα και σταθμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους! Έγινα κάτοχος της παραπάνω τηλεόρασης πριν λίγο καιρό αλλά έχω ένα θέμα με το all share.! Εκεί που παίζει ταινία κάθε 30 λεπτά διακόπτει. Προσπαθώ να να μεταφέρω από το κινητό στην τηλεόραση φωτογραφίας και δεν την διαβάζει. Η τηλεόραση είναι συνδεδεμένη στο ρούτερ και ο υπολογιστής μου σε switch μαζί με ps3 και άλλη τηλεόραση σε άλλο δωμάτιο. Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει?? :)
Link to comment
Share on other sites

πριν απο 6μιση ωρες εγινα κατοχος μιας 37lg lm611s την εριξε το πλαισιο στα 407 οσοι ξερουν το μοντελο και τους ενδιαφερει τρεχτε προλαβετε ενα μηνα τη μπανιζα αλλα τα 487 ήταν πολλα και μολις την ειδα χθες στο σκρουτζ στα 407 νομιζα λαθος ηταν και ομως οταν πηρα τηλεφωνο σε ενα καταστημα πλαισιου στο κεντρο και με ειπανε δεν ειναι λαθος εκανα κρατηση μια απο το τηλεφωνο μην τυχον και δεν μεινουν κομματια και πηγα και τη τσιμπησα. Τώρα αν κανεις ξερει απο τις ρυθμισεις της ωστε να δείξει όσο καλυτερα μπορει θα ήμουν υπόχρεος.Σας ευχαριστω παιδια και καλη χρονια
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθές αγόρασα αυτήν. LG 42LM615S 3D LED TV 42'' Είναι στα 200 hertz. Άριστη, τέλεια εικόνα και άψογο 3D!!!! O ήχος της ανεπαρκής αλλα του έβαλα ενα 2.1 σετάκι ηχείων και είναι μια χαρά. Το κακό είναι πως δεν έχει wi-fi παρα μόνο ethernet. O media player της αρκετά καλός αλλα δεν παίζει τα πάντα. Κυρίως στον ήχο κολλάει σε κάποια αρχεία. Το χειριστήριο δεν με βολεύει πολύ αλλα θα το συνηθίσω.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,φιλος πηρε την LG 42LM 615 s-ze και δεν του παιζει ηχο DTS οπως εμαθα...υπαρχει περιπτωση να κανει κατι;;υπαρχει δυνατοτητα μεσα απο τα μενου για να το δινει σαν δικαναλο stereo ωστε να εχει ηχο;;

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

πριν απο 6μιση ωρες εγινα κατοχος μιας 37lg lm611s την εριξε το πλαισιο στα 407 οσοι ξερουν το μοντελο και τους ενδιαφερει τρεχτε προλαβετε ενα μηνα τη μπανιζα αλλα τα 487 ήταν πολλα και μολις την ειδα χθες στο σκρουτζ στα 407 νομιζα λαθος ηταν και ομως οταν πηρα τηλεφωνο σε ενα καταστημα πλαισιου στο κεντρο και με ειπανε δεν ειναι λαθος εκανα κρατηση μια απο το τηλεφωνο μην τυχον και δεν μεινουν κομματια και πηγα και τη τσιμπησα. Τώρα αν κανεις ξερει απο τις ρυθμισεις της ωστε να δείξει όσο καλυτερα μπορει θα ήμουν υπόχρεος.Σας ευχαριστω παιδια και καλη χρονια

 

Οι ρυθμισεις καθοριζονται κυριως απο τις προσωπικες προτιμησεις του καθε ενος.Π.χ. εμενα μου αρεσει το χρωμα να ειναι τοσο εντονο που να χτυπαει στα ματια,και για'υτο εχω βαλει το χρωμα σχεδον στο τερμα.Γενικα καλο θα ειναι να εχεις το χρωμα σε ενα σχετικα υψηλο επιπεδο(πανω απο 60%) γιατι αλλιως φαινονται ξεπλυμμενα τα χρωματα.Η ευκρινεια και η αντιθεση επισεις καλο ειναι να παιζουν σχετικα ψηλα(60-85%),αλλα οχι υπερβολικα ψηλα.Η φωτεινοτητα θα πρεπει να ειναι καπου στη μεση.Επισεις η ρυθμισεις που πρεπει να κανεις για τελεια εικονα εξαρτωνται και απο αυτο που βλεπεις καθε φορα(π.χ. στις ταινιες ειναι καλυτερα να κατεβαζεις λιγο την φωτεινοτητα και το χρωμα για ποιο "κινηματογραφικη" εμπειρια)

 

Το χειριστήριο δεν με βολεύει πολύ αλλα θα το συνηθίσω.

Εχει το κλασσικο τηλεχειριστηριο με τα κουμπια ή εκεινο το αθλιο καινουριο της lg που μοιαζει με μπανανα?

Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμισεις καθοριζονται κυριως απο τις προσωπικες προτιμησεις του καθε ενος.Π.χ. εμενα μου αρεσει το χρωμα να ειναι τοσο εντονο που να χτυπαει στα ματια,και για'υτο εχω βαλει το χρωμα σχεδον στο τερμα.Γενικα καλο θα ειναι να εχεις το χρωμα σε ενα σχετικα υψηλο επιπεδο(πανω απο 60%) γιατι αλλιως φαινονται ξεπλυμμενα τα χρωματα.Η ευκρινεια και η αντιθεση επισεις καλο ειναι να παιζουν σχετικα ψηλα(60-85%),αλλα οχι υπερβολικα ψηλα.Η φωτεινοτητα θα πρεπει να ειναι καπου στη μεση.Επισεις η ρυθμισεις που πρεπει να κανεις για τελεια εικονα εξαρτωνται και απο αυτο που βλεπεις καθε φορα(π.χ. στις ταινιες ειναι καλυτερα να κατεβαζεις λιγο την φωτεινοτητα και το χρωμα για ποιο "κινηματογραφικη" εμπειρια)

 

ευχαριστω πολυ για ολες τις πληροφοριες φιλε αν μαθεις και οτιδηποτε αλλο η ξερει κανεις ας ενημερωσει και εγω αν μαθω κατι θα ενημερωσω. θα ηθελα αν ξερει κανεις και για το κρυφο μενου της lg να μπουμε για να ξεκλειδωσουμε το dts να μας πει μιλαω παντα για το μοντελο lm611s.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα

 

Ψάχνω μια τηλεόραση για τον πατέρα της κοπέλας μου 40-42" με ταβάνι 500 άντε 550€

 

Δεν ξέρω και πολλά πάνω στο θέμα γι αυτο ζητάω την γνώμη σας.

 

Έχω ξεχωρίσει αυτήν εδώ http://www.skroutz.g...G-42LM615S.html

 

Τι λέτε, έχετε κάτι καλύτερο να προτείνετε;

 

Ευχαριστώ

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω από τηλεοράσεις, απλά είδα προσφορά στην TV 42άρα τηλεόραση με 379 ευρώ σε μεγάλο κατάστημα. Το αναφέρω μήπως σε ενδιαφέρει...
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου την έχω δει την συγκεκριμένη και μετά απο ψάξιμο έμαθα πως έχει κάποιο θέμα με τον ήχο.

Για τα λεφτά της είναι καλή βεβαίως αλλά...

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...