Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σχέδιο του δεν είναι και από τα καλύτερα. Και το λογισμικό του τρώει κάποια κολλήματα. Σκέψου όμως ότι σε αυτό οφείλεται η διάδοση των smartphones! To έχει αγοράσει πάααρα πολύς κόσμος και αρκετοί το έχουν ακόμα. Κάτι ανάλογο πιστεύω ότι θα γίνει και με το Ν70.(αρκεί η νοκια να μην ανακοινώσει όταν κυκλοφορήσει το Ν70 ότι θα βγάλει άλλο μοντέλο σε 3 μήνες!)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΟΚΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΩΣ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 640 ΕΥΡΩ ΤΕΛΙΚΗ ΜΕ Φ.Π.Α.(ΤΣΟΥΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ).
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ολυμπιακέ μας έφερες ευχάριστα και δυσάρεστα νέα.(αν όντως ισχύουν)

Το καλό είναι ότι θα κυκλοφορήσει σύντομα. Το κακό είναι η τιμή του. Βέβαια το λογικό είναι να πέσει η τιμή του σε κανένα μήνα από την ημερομηνία κυκλοφορίας του. Μήπως όμως μπορείς να μάθεις αν και πότε θα πέσει?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΤΟΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΟΚΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΩΣ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 640 ΕΥΡΩ ΤΕΛΙΚΗ ΜΕ Φ.Π.Α.(ΤΣΟΥΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ).

640 eyro;Giati toso akrivo;Einai oristikh h timh;

Link to comment
Share on other sites

640 eyro;Giati toso akrivo;Einai oristikh h timh;

Τι οριστικη ρε φιλε;Θα μας τρελανεις;

Αμα βγω εγω και γραψω οτι θα κανει 1000 ευρω επειδη μου το ειπε ο Ολοιλα σημαινει αυτοματα οτι ειναι "οριστικη η τιμη του".

Ελεος again and again.:alien:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Τι οριστικη ρε φιλε;Θα μας τρελανεις;

Αμα βγω εγω και γραψω οτι θα κανει 1000 ευρω επειδη μου το ειπε ο Ολοιλα σημαινει αυτοματα οτι ειναι "οριστικη η τιμη του".

Ελεος again and again.:alien:

 

Δεν ξέρεις όμως ποιόν μπορεί να ρώτησε και να του τα είπε αυτά. Μπορεί πράγματι να είναι έτσι τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο την επισημη κυκλοφορια του ,ολα ειναι πληροφοριες,φημες ,πες το οπως θες . Μεχρι να κυκλοφορησει,οπως συμβαινει σε καθε συσκευη ,εχουμε να ακουσουμε πολλα. Αναμενουμε λοιπον .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν πράγματι κυκλοφορήσει μέσα στον Ιούλιο(που είναι μέσα στην προγραμματισμένη από τη νοκια ημερομηνία) σημαίνει ότι θα φέρει κάποια κομμάτια και πρέπει να ξέρει και την τιμή τους. Άρα δεν αποκλείεται να ισχύει αυτό που είπε. Anyway, ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστέυει ό,τι θέλει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρεις όμως ποιόν μπορεί να ρώτησε και να του τα είπε αυτά. Μπορεί πράγματι να είναι έτσι τα πράγματα.

 

ελεος ρε παιδια :blink: αν αυτο το κινητο κανει 640Ε, τοτε κατι αλλα με διπλασιες

δηνατοτητες ποσο θα κανουν?? :w00t: 1500Ε :scared:

Link to comment
Share on other sites

ελεος ρε παιδια :blink: αν αυτο το κινητο κανει 640Ε, τοτε κατι αλλα με διπλασιες

δηνατοτητες ποσο θα κανουν?? :w00t: 1500Ε :scared:

Ksereis polla kinhta thlefona me diplasies dynatothtes apo to N70; :alien:

Eimai apolyta sigoyros oti den yparxei oyte ena.

 

Eksalloy to N70 einai enas eksairetikos syndyasmos logikon diastaseon kai aperioriston dynatothton.Poly dyskola tha vreis mia paromoia protash sthn agora.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες τόσο ειρωνικά? Δεν είναι ένα απλό κινητό αυτό. Και δε νομίζω να υπάρχουν κινητά με "διπλάσιες δυνατότητες" σε σχέση με αυτό. Με λίγο περισσότερες δυνατότητες, ναι.

 

Edit: Με πρόλαβαν! :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραιο το κινητο, ενα βελτιωμενο 6680 τυχεροι οσοι το παρουν.

Φωτογραφιες και βιντεο απο την καμερα εχετε δει? Το προβλημα στις γωνιες ελπιζω να το εχει βελτιώσει η νοκια.

Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

παιδιά κατά την ταπεινή μου άποψη είναι από τα καλύτερα κινητα που θα μπορούσε να έχει βγάλει η νόκια που ξύπνησε επιτέλους...!!!!όμως...ελπίζω να μην έχει προβλήματα και να τρέχουμε να αλλάζουμε λογισμικό μετά....όμως...ίδομεν...

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραιο το κινητο, ενα βελτιωμενο 6680 τυχεροι οσοι το παρουν.

Φωτογραφιες και βιντεο απο την καμερα εχετε δει? Το προβλημα στις γωνιες ελπιζω να το εχει βελτιώσει η νοκια.

 

 

φίλε μου μπορείς να διαπιστώσεις και εσύ για κάποιες εικόνες τραβηγμένες από το κινητό σε προηγούμενες σελίδες του ίδιου θέματος!αν και μερικές είναι επεξεργασμένες όπως φανέρωσαν τα τσακάλια του myphone... :p :p :D :p :lol: :lol: :lol: :lol:

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά κατά την ταπεινή μου άποψη είναι από τα καλύτερα κινητα που θα μπορούσε να έχει βγάλει η νόκια που ξύπνησε επιτέλους...!!!!όμως...ελπίζω να μην έχει προβλήματα και να τρέχουμε να αλλάζουμε λογισμικό μετά....όμως...ίδομεν...

 

 

Από τα καλύτερα σε σύνολο! Υπάρχει και το 9510 που είναι εξίσου καλό. Αυτό με το λογισμικό, το ελπίζω κι εγώ. Και να μην κάνει τις βλακείες με την κάρτα μνήμης όπως το 6680!!

Link to comment
Share on other sites

Από τα καλύτερα σε σύνολο! Υπάρχει και το 9510 που είναι εξίσου καλό. Αυτό με το λογισμικό, το ελπίζω κι εγώ. Και να μην κάνει τις βλακείες με την κάρτα μνήμης όπως το 6680!!

Πάντως η αλήθεια είναι πως θα είναι ότι ποιο ολοκληρωμένο. Οκτώβρη με επιδότηση το τσιμπάω!!! Επίσης λογικά θα είναι και σταθερό αφού το λειτουργικό του έχει ωριμάσει πλέον. Πιστεύω πως αν κάποιο από τα τρία κινητά δεν είναι σταθερό αυτό μπορεί να είναι το Ν91 λόγω νέου λειτουργικού. :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η αλήθεια είναι πως θα είναι ότι ποιο ολοκληρωμένο. Οκτώβρη με επιδότηση το τσιμπάω!!! Επίσης λογικά θα είναι και σταθερό αφού το λειτουργικό του έχει ωριμάσει πλέον. Πιστεύω πως αν κάποιο από τα τρία κινητά δεν είναι σταθερό αυτό μπορεί να είναι το Ν91 λόγω νέου λειτουργικού. :)

 

Ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος με τη Νοκια, το 6680 ειχε προβλημα με την καρτα. Αυτο δεν ξερεις τι μπορει να εχει...

Time is time was time is not..
Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος με τη Νοκια, το 6680 ειχε προβλημα με την καρτα. Αυτο δεν ξερεις τι μπορει να εχει...

Σωστα, ας ερθει πρωτα ;)

 

to N70 einai enas eksairetikos syndyasmos logikon diastaseon kai aperioriston dynatothton

DENIOR......connecting people :p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην είστε τόσο απαισιόδοξοι! Αφήστε πρώτα να βγει και μετά αν έχει προβλήματα, πείτε ό,τι θέλετε. Ελπίζω η νοκια να έχει πάρει το μάθημά της μετά από τόσες πατάτες.
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ πω κι εγω:

 

Στο review του eldar λεγεται οτι ο mp3 player κανη αναπαραγωγη κακης ποιοτητας και χαμηλης εντασης.Συνεπως καπελωνουμε το ν70 για χαρη του ν91

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ πω κι εγω:

 

Στο review του eldar λεγεται οτι ο mp3 player κανη αναπαραγωγη κακης ποιοτητας και χαμηλης εντασης.Συνεπως καπελωνουμε το ν70 για χαρη του ν91

 

αμά είναι καμιά πατάτα σαν το 3230, το καλό που της θέλω της ΝΟΚΙΑ είναι να μην το κυκλωφορίσει.

αν είναι έτσι πέρνω τα κουβαδάκια μου και σ'αλλη παραλία (microsoft), βάρεθηκα το δούλεμα τόσο καιρό!! μας κανουν τη χάρη και βάζουν Ραδιο και Γ@μανε το mp3!! το ίδιο έγινε και με το 6260, το ίδιο και με το 3230 εαν κάνει και το ιδιο με το Ν70... :mad:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

αμά είναι καμιά πατάτα σαν το 3230, το καλό που της θέλω της ΝΟΚΙΑ είναι να μην το κυκλωφορίσει.

αν είναι έτσι πέρνω τα κουβαδάκια μου και σ'αλλη παραλία (microsoft), βάρεθηκα το δούλεμα τόσο καιρό!! μας κανουν τη χάρη και βάζουν Ραδιο και Γ@μανε το mp3!! το ίδιο έγινε και με το 6260, το ίδιο και με το 3230 εαν κάνει και το ιδιο με το Ν70... :mad:

 

Ναι όμως Τάσο στα 6260 και 3230 τα mp3 ήταν μονοφωνικά και προφανώς θα ακούγονταν ψιλοχάλια. Στο ν70 από ότι ξέρουμε και από ότι λένε τα χαρακτηριστικά τα mp3 θα είναι στερεοφωνικά.

 

Τώρα αν κάνουν την ίδια ******* με τα προηγούμενα μοντέλα και τα mp3

τα κάνουν μονοφωνικά θα παέι και αυτό άπατο και εγώ προσωπικά θα μείνω στην τίμια Μ$ με την εκπληκτική αναπαραγωγή mp3 μέσα από τον wmp 10 και άσε τους φιλανδούς να κουρεύονται.

 

Τώρα, αν η αναπαραγωγή των mp3 είναι χάλια αυτό μπορεί και να οφείλεται στο γεγονός ότι το ν70 έχει μια μη ολοκληρωμένη έκδοση λογισμικού πάνω.

Είναι δηλαδή beta ακόμα και προσωπικά αυτό νομίζω, δεν μπορεί να είναι έτοιμο από τώρα και να κυκλοφορήσει των Σεπτέμβριο.

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε τόσο άριστη ποιότητα στα mp3 γιατί δεν παίρνετε ένα mp3 player ή το Ν91. Ας μην τα θέλουμε όλα. Είναι ένα πραγματικά πολύ καλό κινητό από όλες τις απόψεις. Φυσικά και δε θα χάλαγε κανένα να είχε τέλεια αναπαραγωγή mp3, αλλά αν γινόταν αυτό, δεν υπήρχε λόγος να βγάλει το Ν91!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ούτε το ν91 θα έχει την απόδοση που έχει το ipod γιατί μην ξεχνάμε πως στην τελική είναι ένα τηλέφωνο. Σίγουρα θα είναι στερεοφωνικό οπότε από κει κ πέρα πιστεύω πως θα είναι μια χαρά...
Link to comment
Share on other sites

ναι παιδιά εαν θέλει να αποκαλεί η nokia το n70 μια πλήρη συσκευη symbian πλατφόρμας θα πρεπει να πληρεί ό λ α τα χαρακτηριστικά ανεξαιρέτως...αρκέτα με τις φαμφαρολογίες των φινλανδών...

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...