Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, ALIEN_3_ said:

Μόλις μου έσκασε η αναβάθμιση στην 14!!!!

Και εμένα αλλά θέλω να κάνω  καθαρή εγκατάσταση οπότε από Παρασκευή   αν την περάσεις πες εντύπωσης 

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 minute ago, fanispan said:

Και εμένα αλλά θέλω να κάνω  καθαρή εγκατάσταση οπότε από Παρασκευή   αν την περάσεις πες εντύπωσης 

Την κατεβάζω. Θα την περάσω πάνω από την άλλη και εάν δω ότι δεν έκατσε καλά τότε θα κάνω μια επαναφορά. Γιατί την βαριέμαι πολύ την διαδικασία 😁

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Την κατεβάζω. Θα την περάσω πάνω από την άλλη και εάν δω ότι δεν έκατσε καλά τότε θα κάνω μια επαναφορά. Γιατί την βαριέμαι πολύ την διαδικασία
Περιμένουμε εντυπώσεις....!!! Σε μένα πάντως τίποτα ακόμη....

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vitriolis said:

Περιμένουμε εντυπώσεις....!!! Σε μένα πάντως τίποτα ακόμη....

 

Έχει έρθει μέσα από την εφαρμογή oxygen update 5.64 GB  είναι 

13 minutes ago, vitriolis said:

Περιμένουμε εντυπώσεις....!!! Σε μένα πάντως τίποτα ακόμη....

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

24 minutes ago, ALIEN_3_ said:

Την κατεβάζω. Θα την περάσω πάνω από την άλλη και εάν δω ότι δεν έκατσε καλά τότε θα κάνω μια επαναφορά. Γιατί την βαριέμαι πολύ την διαδικασία 😁

Ευκαιρία είναι να δεις και το θέμα που είχες κατά την ομιλία με τα δεδομένα αν σου διορθώθηκε . Γιατί με Vodafone εμένα μου δουλεύει αλλά δεν το έχω root 

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει μέσα από την εφαρμογή oxygen update 5.64 GB  είναι 
Επειδή πρώτη φορά πήρα oneplus ποια εφαρμογή εννοείς; Δεν είναι από ρυθμίσεις; 3ebdf01b2434ed54b8663411e39bade7.jpg

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ok

 

6 minutes ago, vitriolis said:

Επειδή πρώτη φορά πήρα oneplus ποια εφαρμογή εννοείς; Δεν είναι από ρυθμίσεις; 3ebdf01b2434ed54b8663411e39bade7.jpg

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μπες στο play store καί κατέβασε την εφαρμογή oxygen update 

Edited by fanispan
Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω χρόνο να το δουλέψω πολύ τώρα αλλά τα βασικά που πρόλαβα να δω . Έβαλαν 5x στις φωτογραφίες. Οι οποίες μου φάνηκαν βελτιωμένες σε λίγες δοκιμές που έκανα. Με επιφύλαξη όμως γιατί δεν είχα χρόνο. Μπορούμε πλέον να έχουμε σε κάθε εφαρμογή τον Ρυθμό ανανέωσης που θέλουμε.και το ποιο βασικό για μένα ναι πλέον μπορώ να μιλάω στο τηλέφωνο και να έχω ίντερνετ με την δεύτερη κάρτα!!!

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ALIEN_3_ said:

Παιδιά δεν έχω χρόνο να το δουλέψω πολύ τώρα αλλά τα βασικά που πρόλαβα να δω . Έβαλαν 5x στις φωτογραφίες. Οι οποίες μου φάνηκαν βελτιωμένες σε λίγες δοκιμές που έκανα. Με επιφύλαξη όμως γιατί δεν είχα χρόνο. Μπορούμε πλέον να έχουμε σε κάθε εφαρμογή τον Ρυθμό ανανέωσης που θέλουμε.και το ποιο βασικό για μένα ναι πλέον μπορώ να μιλάω στο τηλέφωνο και να έχω ίντερνετ με την δεύτερη κάρτα!!!

Σε εμένα από την πρώτη στιγμή δουλεύουν κανονικά τα  δεδομένα στην δεύτερη κάρτα κατά την διάρκεια κλήσης.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CRISPAF77 said:

Σε εμένα από την πρώτη στιγμή δουλεύουν κανονικά τα  δεδομένα στην δεύτερη κάρτα κατά την διάρκεια κλήσης.

Εμένα ότι και να είχα δοκιμάσει δεν δούλευαν και ήταν πολύ σπαστικό ειδικά όταν είχα ενεργό το hotspot. Τώρα χωρίς να αλλάξω κάποια ρύθμιση από μια δοκιμή που έκανα δούλεψαν κανονικά 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Το UI δεν έχει αλλάξει ιδιαίτερα σωστά; Δηλαδή δεν θα δούμε τίποτα το ιδιαίτερο;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, pitbullakias said:

Σε εμένα διορθώθηκε αυτό με τις ρυθμίσεις

Επίσης δεν άλλαξε κάτι δραματικά στην εμφανιση

Δηλαδη, εκανες αλλαγες στις ρυθμισεις κτλ που μετα απο ρεσταρτ ξανα γυρνουσαν εκει που τις ειχες πριν ξεκινησει το προβλημα και διορθωθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πέρασα την 14. Όλα καλά μέχρι στιγμής. Στo UI οι αλλαγές είναι ελάχτιστες, πιο πολύ φινιρίσματα από δω κι από κει. Τα screenshots έχουν βελτιωθεί πολύ καθώς μπορείς κάνεις extract κείμενο. Επίσης έχουν βάλει ένα χαζοfeature που μπορείς να κάνεις extract ανθρώπους από φωτογραφίες που έχει πλάκα. Επίσης έχει αλλάξει και το UI της κάμερας (ελπίζω να υπάρχει έστω και κάποια μικρή βελτίωση και στις actual φωτογραφίες που τραβάει). Γενικά φαίνεται αρκετά σταθερή η ROM.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, pitbullakias said:

Ακριβώς φίλε μου για την ακρίβεια άλλαξα τα χρώματα και μετά από επανεκκίνηση ήταν τα ιδια

Ενω πριν οταν τα αλλαζες μετα απο ρεσταρτ ακομα και τα χρωματα γυρνουσαν στις αλλες ρυθμισεις; Αυτο ειναι θετικο αν το διορθωσαν αυτο. 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς φίλε μου για την ακρίβεια άλλαξα τα χρώματα και μετά από επανεκκίνηση ήταν τα ιδια
Τι λες τώρα! Μακάρι! Το κατεβάζω τώρα!

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλά εγω θα περιμένω κανένα μήνα ακόμα, να βγει και η πρώτη αναβάθμιση ασφαλείας μπας και διορθώνουν τίποτα παραπάνω.

Απο κατανάλωση μπαταρίας πως πάει;

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gmo said:

Από oxygen κατεβάζετε; Να μην περιμένουμε απο το official κανάλι;

Αμα δεν θελεις με oxygen, μπες με vpn καποιας χωρας στην ευρωπη, πχ γαλλια, ιταλια κτλ και κατεβασε την επισημα απο την ενημερωση λογισμικου.

Link to comment
Share on other sites

Από oxygen κατεβάζετε; Να μην περιμένουμε απο το official κανάλι;
Είτε από official κανάλι είτε από oxygen την ίδια θα πάρουμε

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανάσταση! Επιτέλους κρατάει τις ρυθμίσεις!
Ας μην παρασυρομαστε όμως. Να δούμε αν θα έχει συνέχεια ή πάλι μετά από λίγη χρήση θα αρχίσει πάλι.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αφού το κατεβάσουμε από Oxygen Update, μετά η εγκατάσταση γίνεται μέσω settings / about device / local update?  Ρωτάω γιατί το Oxygen Updater προτείνει να κατεβάσουμε κάποια εφαρμογή... 

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, fanatikos said:

Ανάσταση! Επιτέλους κρατάει τις ρυθμίσεις!
Ας μην παρασυρομαστε όμως. Να δούμε αν θα έχει συνέχεια ή πάλι μετά από λίγη χρήση θα αρχίσει πάλι.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.
 

Για πες εντυπωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...