Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 15/11/2023 at 8:27 ΠΜ, fanatikos said:

Φαίνεται ότι το πρόβλημα που έχουμε μερικοί, να μην κρατάει τις ρυθμίσεις που κάνουμε, είναι αρκετά γενικευμένο.

Δεν είναι "μερικές ρυθμίσεις" δεν τις κρατάει, είναι πολλές. Κάθε μέρα ανακαλύπτω και άλλη. Ίσως γενικά όλες.

Η νέα που ανακάλυψα είναι το led flashing σε εισερχόμενη κλήση. Την ενεργοποιώ και μετά από ένα restart γυρνάει από μόνο της σε disable.

Να αναφέρω και πάλι το συγκεκριμένο πρόβλημα που παρουσιάζουν κάποιες συσκευές (δεν είναι όλες όπως φαίνεται αλλά σίγουρα είναι πάρα πολλές). Από κάποια ανύποπτη στιγμή και μετά σταματά να κρατάει ρυθμίσεις. Ότι ρύθμιση κάνουμε, μετά από ένα απλό restart την γυρνάει στην προηγούμενη κατάσταση της. Αν ήταν enable και την κάνουμε disable, μετά από ένα απλό restart ξαναγίνεται από μόνη της enable. Και βέβαια και το ανάποδο.

Αρκετά εκνευριστικό πρόβλημα, ελπίζουμε όλοι που το έχουμε ότι από την νέα αναβάθμιση στην επόμενη version του Android να το έχουν λύσει.

Να διευκρινήσω ότι δεν υπήρχε από την αρχή. Είναι επίκτητο. Κάποια ανύποπτη στιγμή, με κάποιο upgrade το ξεκίνησε.

 

Και αν εχεις προσεξει κιολας, απ' οταν ξεκιναει και χανει τις ρυθμισεις, μετα το ρεσταρτ καιει απο θερμοκρασια, ενω πριν που δεν το εκανε, ζεστενοταν νορμαλ απο το ρεσταρτ. Στα αλλα νεα, κυκλοφορησε η stable εκδοση της 14αρας σημερα το πρωι. Οποτε, αν την περασεις για κανε ενα τσεκ.

Επισης το παραξενο της ολης φασης ειναι ο' τι αυτο με τις ρυθμισεις συμβαινει απο την σειρα 8 εως και την 11.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

11 ώρες πριν, FoT1s said:

Στα αλλα νεα, κυκλοφορησε η stable εκδοση της 14αρας σημερα το πρωι. Οποτε, αν την περασεις για κανε ενα τσεκ.

Ναι για την Ινδία. Ευρώπη αργεί λίγο ακόμα.

 

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Και αν εχεις προσεξει κιολας, απ' οταν ξεκιναει και χανει τις ρυθμισεις, μετα το ρεσταρτ καιει απο θερμοκρασια, ενω πριν που δεν το εκανε, ζεστενοταν νορμαλ απο το ρεσταρτ. Στα αλλα νεα, κυκλοφορησε η stable εκδοση της 14αρας σημερα το πρωι. Οποτε, αν την περασεις για κανε ενα τσεκ.
Επισης το παραξενο της ολης φασης ειναι ο' τι αυτο με τις ρυθμισεις συμβαινει απο την σειρα 8 εως και την 11.
Μπα, όχι δεν έχω δει να ζεσταίνεται περισσότερο απο το συνηθισμένο.
Μακάρι να φτιαχτεί το πρόβλημα με την 14, δεν είμαι όμως και πολύ αισιόδοξος.
Σκοπεύω να του κάνω ένα factory reset και να το φλασαρω εντελώς κενό.
Θα του δώσω μια τελευταία ευκαιρία μπας και συνερθει αλλιώς θα φύγει και βέβαια και εγώ δεν ξαναπλησιαζω την one+.
Πρώτη επαφή και δεν έχω καθόλου καλές εντυπώσεις.
Πραγματικά με έχει κουράσει όλο αυτό.
Και έλεγα μπαχαλο τα Xiaomi.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι κάτοχος του mi 8 και σκέφτομαι τη μετάβαση σε oneplus 11, περισσότερο λόγω software 5 χρόνια υποστήριξης, κάμερας, επεξεργαστή. Επίσης κάτι πολύ σημαντικό είναι να υποστηρίζει wificall και volte της nova. Τέλος σχετικά με το service, αν αγοραστεί από germano, υπάρχει αξιόπιστο service εδώ στην Ελλάδα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, johnycccccc said:

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι κάτοχος του mi 8 και σκέφτομαι τη μετάβαση σε oneplus 11, περισσότερο λόγω software 5 χρόνια υποστήριξης, κάμερας, επεξεργαστή. Επίσης κάτι πολύ σημαντικό είναι να υποστηρίζει wificall και volte της nova. Τέλος σχετικά με το service, αν αγοραστεί από germano, υπάρχει αξιόπιστο service εδώ στην Ελλάδα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Καλημερα, το τηλεφωνο ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του αλλα απο καταστηματα-αλυσιδες το εχει μονο ο κωτσοβολος και σε μειωμενη τιμη μπλακ φραιντει και καλα. Καμερα ταχυτητα λογισμικο ειναι εξαιρετικα για τα χρηματα του και συγκριτικα με τις γνωστες ναυαρχιδες. Προερχομενος απο iphone 14 pro max το μονο που μου ελειψε ειναι το hdr στο cinematic video το wificall που δεν υποστηριζεται απο την νοβα (δεν εχω ψαξει αν γινεται πλαγειως/εχω παλια σιμ δεν ξερω αν παιζει ρολο - volte υποστηριζει κανονικα) και η ποικιλια σε αξεσουαρ (ειδικα στο θεμα προστασιας της οθονης). Σερβις στην Ελλαδα δεν εχει αν παθει κατι παει στην Πολωνια στο ευρωπαικο σερβις. Αν ειναι σημαντικο για σενα το θεμα επισκευης στην Ελλαδα μονοδρομος ειναι η Samsung με πολλα παραρτηματα και αμεση επισκευη συγκριτικα με ολους τους αλλους (και δεν δημιουργουν θεματα με την παραδοχη βλαβων εντος εγγυησης). 

On 16/11/2023 at 10:56 ΠΜ, FoT1s said:

Και αν εχεις προσεξει κιολας, απ' οταν ξεκιναει και χανει τις ρυθμισεις, μετα το ρεσταρτ καιει απο θερμοκρασια, ενω πριν που δεν το εκανε, ζεστενοταν νορμαλ απο το ρεσταρτ. Στα αλλα νεα, κυκλοφορησε η stable εκδοση της 14αρας σημερα το πρωι. Οποτε, αν την περασεις για κανε ενα τσεκ.

Επισης το παραξενο της ολης φασης ειναι ο' τι αυτο με τις ρυθμισεις συμβαινει απο την σειρα 8 εως και την 11.

Προβλημα με εντονη θερμοκρασια παρατηρησα μονο οταν πηγα μια φορα να περασω 20 gb απο το ταμπλετ στο κινητο με την λειτουργια ''κοινοποιηση κοντα''. Δεν εχω δει καποιο σοβαρο ζητημα περα ισως απ την ασταθεια στην διαρκεια της μπαταριας με παρομοια χρηση που πιθανον να οφειλεται στο οτι πολλες εφαρμογες κανουν update καθε τρεις και λιγο και δεν ειναι βελτιστοποιημενες σε καθε εκδοση τους. 

On 17/11/2023 at 8:12 ΜΜ, fanatikos said:

Μπα, όχι δεν έχω δει να ζεσταίνεται περισσότερο απο το συνηθισμένο.
Μακάρι να φτιαχτεί το πρόβλημα με την 14, δεν είμαι όμως και πολύ αισιόδοξος.
Σκοπεύω να του κάνω ένα factory reset και να το φλασαρω εντελώς κενό.
Θα του δώσω μια τελευταία ευκαιρία μπας και συνερθει αλλιώς θα φύγει και βέβαια και εγώ δεν ξαναπλησιαζω την one+.
Πρώτη επαφή και δεν έχω καθόλου καλές εντυπώσεις.
Πραγματικά με έχει κουράσει όλο αυτό.
Και έλεγα μπαχαλο τα Xiaomi.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.
 

Μηπως οταν το εστησες πρωτη φορα εκανες μεταφορα απο παλιοτερη συσκευη (xiaomi ή huawei με παλιοτερη εκδοση android); Αυτα που λες τα εχουν παθει γνωστοι μου με αλλες μαρκες οταν πηγαν να κανουν μεταφορα αρχειων προγραμματων και ρυθμισεων (mate 20 pro σε s23 ultra και xiaomi mi max 3 σε realme gt2 pro) με κολληματα, θερμοκρασιες, διαρκεια μπαταριας κρασαρισματα εφαρμογων (το οποιο βεβαια λυνοταν ευκολα ειτε καθαρο στησιμο ειτε με διαγραφη cache μετα απο software update της συσκευης). 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, goldeneye said:
58 minutes ago, goldeneye said:

Καλημερα, το τηλεφωνο ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του αλλα απο καταστηματα-αλυσιδες το εχει μονο ο κωτσοβολος και σε μειωμενη τιμη μπλακ φραιντει και καλα. Καμερα ταχυτητα λογισμικο ειναι εξαιρετικα για τα χρηματα του και συγκριτικα με τις γνωστες ναυαρχιδες. Προερχομενος απο iphone 14 pro max το μονο που μου ελειψε ειναι το hdr στο cinematic video το wificall που δεν υποστηριζεται απο την νοβα (δεν εχω ψαξει αν γινεται πλαγειως/εχω παλια σιμ δεν ξερω αν παιζει ρολο - volte υποστηριζει κανονικα) και η ποικιλια σε αξεσουαρ (ειδικα στο θεμα προστασιας της οθονης). Σερβις στην Ελλαδα δεν εχει αν παθει κατι παει στην Πολωνια στο ευρωπαικο σερβις. Αν ειναι σημαντικο για σενα το θεμα επισκευης στην Ελλαδα μονοδρομος ειναι η Samsung με πολλα παραρτηματα και αμεση επισκευη συγκριτικα με ολους τους αλλους (και δεν δημιουργουν θεματα με την παραδοχη βλαβων εντος εγγυησης). 

Προβλημα με εντονη θερμοκρασια παρατηρησα μονο οταν πηγα μια φορα να περασω 20 gb απο το ταμπλετ στο κινητο με την λειτουργια ''κοινοποιηση κοντα''. Δεν εχω δει καποιο σοβαρο ζητημα περα ισως απ την ασταθεια στην διαρκεια της μπαταριας με παρομοια χρηση που πιθανον να οφειλεται στο οτι πολλες εφαρμογες κανουν update καθε τρεις και λιγο και δεν ειναι βελτιστοποιημενες σε καθε εκδοση τους. 

Μηπως οταν το εστησες πρωτη φορα εκανες μεταφορα απο παλιοτερη συσκευη (xiaomi ή huawei με παλιοτερη εκδοση android); Αυτα που λες τα εχουν παθει γνωστοι μου με αλλες μαρκες οταν πηγαν να κανουν μεταφορα αρχειων προγραμματων και ρυθμισεων (mate 20 pro σε s23 ultra και xiaomi mi max 3 σε realme gt2 pro) με κολληματα, θερμοκρασιες, διαρκεια μπαταριας κρασαρισματα εφαρμογων (το οποιο βεβαια λυνοταν ευκολα ειτε καθαρο στησιμο ειτε με διαγραφη cache μετα απο software update της συσκευης). 

Καλησπέρα φίλε, σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αποτι κατάλαβα το πρόβλημα περισσότερο έχει να κάνει με το service και με το vowifi το οποίο είναι πολύ σημαντικό για μένα (δεν έχω σήμα στο σπίτι και στη δουλειά). Επίσης βλέπω ότι έχει κάποια θεματικά στο λογισμικό που ίσως αργούν να φτιάξουν. Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το xiaomi 13, είναι κοντά οι τιμές τους και καλύπτεται στην Ελλάδα το service από info quest τουλάχιστον για δύο χρόνια. 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, johnycccccc said:

 

Σημα εχω πολυ καλο ακομα και σε μερη που δεν ειχα με αλλες συσκευες που χρειαζονταν vowifi για να ειναι λειτουργικες. Το θεμα σερβις ειναι η ταχυτητα η ποιοτητα οι διαδικασιες και αν θα χρειαστει τελικα. Θεματα με το λογισμικο δεν εχω αλλα δεν σημαινει οτι μπορει να μην υπαρχουν. Το κινητο αυτο ειναι κατα κανονα συνειδητοποιημενη αγορα με τους οποιους περιορισμους εχει οι οποιοι αντισταθμιζονται απ την τιμη και το πακετο που προσφερει σαν ταχυτητα σχετικα καθαρο λογισμικο (με το icon pack της εταιριας στο playstore γινεται σαν pixel) και εξαιρετικη καμερα και βιντεο στο 90% των περιπτωσεων με τις λειτουργιες που προσφερει. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι κάτοχος του mi 8 και σκέφτομαι τη μετάβαση σε oneplus 11, περισσότερο λόγω software 5 χρόνια υποστήριξης, κάμερας, επεξεργαστή. Επίσης κάτι πολύ σημαντικό είναι να υποστηρίζει wificall και volte της nova. Τέλος σχετικά με το service, αν αγοραστεί από germano, υπάρχει αξιόπιστο service εδώ στην Ελλάδα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 
Φίλε μου, αν εξαιρέσεις το πρόβλημα που έχει ένας ικανός αριθμός ιδιοκτητών του κινητού με το ότι δεν κρατάει τις ρυθμίσεις, το τηλέφωνο είναι πολύ καλό.
Ίσως να χρειάζονταν ένα κλικ πιο φωτεινή οθόνη κάτω από έντονο ήλιο.
Η μπαταρία είναι άψογη και δεν το έχω πιάσει ποτέ να ζεσταίνεται ιδιαίτερα, δεν παίζω όμως παιχνίδια.
Και αυτό το πρόβλημα με τις ρυθμίσεις δεν το έχουν όλοι. Δεν είναι γενικό δηλαδή. Το έχουν αρκετές συσκευές αλλά σίγουρα όχι όλες.
Τέλος με wifi calling, volte δεν έχει κανένα θέμα. Δουλεύει τέλεια. Είμαι με cosmote όμως.

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, johnycccccc said:

 

Το Xiaomi 13 είναι συνολικά ανώτερο από το Oneplus.

Πέραν του service που αναφέρεις, λειτουργεί απροβλημάτιστα με όλους τους παρόχους αφού εισάγεται απο την Infoquest επισημα στην χώρα μας. To Oneplus πάλι όχι(κάτι πρέπει να αναφέρθηκε πιο πίσω για nova),γιαυτό και το φέρνει μόνο ο Κωτσόβολος.

Και γενικά όταν μιλάμε για Xiaomi(samsung και Apple),είσαι κομπλέ από service και αξεσουάρ, αφού όλα τα μαγαζιά με αυτές τις μάρκες ασχολούνται.

Επίσης το Xiaomi 13 σαν κανονική ναυαρχίδα έχει ασύρματη φόρτιση και πιστοποίηση IP68, όπως και 3X telephoto κάμερα(πιθανώς λίγο καλύτερο και στις φωτογραφίες),ενώ το oneplus δυστηχώς όχι. Η απουσία των παραπάνω ξενέρωσε κόσμο φέτος, μιας και το προηγούμενο 10pro τα είχε αυτά.

Τέλος έχει αισθητά πιο φωτεινή οθόνη από το Oneplus(κοντά 50% παραπάνω φωτεινότητα),κάτι που πολλοί κοιτάνε, μιας και βοηθάει πολύ στην χώρα μας που τον περισσότερο καιρό έχουμε ήλιο.

Α και φυσικά είναι πιο μαζεμένη/compact συσκευή(κοντά 6.3''), κάτι που αρέσει σε πολλούς για καλύτερη χρήση με το ένα χέρι/πιο βολικό κράτημα.

Το Oneplus έχει υψηλότερη ανάλυση οθόνης, πιο γρήγορη ταχυφόρτιση και για μερικούς προτιμάνε το Oxygen/ColorOS απο το MiUI.

Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά πιθανώς να πάρει μια έκδοση Android παραπάνω. Και φυσικά έχει μεγαλύτερη οθόνη(6.7'')που αρέσει σε πολλούς αν παίζουν παιχνιδια κλπ.

Διαλέγεις ότι σε βολεύει και παίρνεις.

Προσωπικά στα ίδια χρήματα μεταξύ Oneplus 11 8/128 και Xiaomi 13 8/256, θα επέλεγα το Xiaomi σαν πιο all around συσκευή με κομπλέ εγγύηση/υποστήριξη, παρόλο που πιο πολύ μαρέσει το Oxygen/ColorOS απο το miui.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

On 17/11/2023 at 8:12 ΜΜ, fanatikos said:

Μπα, όχι δεν έχω δει να ζεσταίνεται περισσότερο απο το συνηθισμένο.
Μακάρι να φτιαχτεί το πρόβλημα με την 14, δεν είμαι όμως και πολύ αισιόδοξος.
Σκοπεύω να του κάνω ένα factory reset και να το φλασαρω εντελώς κενό.
Θα του δώσω μια τελευταία ευκαιρία μπας και συνερθει αλλιώς θα φύγει και βέβαια και εγώ δεν ξαναπλησιαζω την one+.
Πρώτη επαφή και δεν έχω καθόλου καλές εντυπώσεις.
Πραγματικά με έχει κουράσει όλο αυτό.
Και έλεγα μπαχαλο τα Xiaomi.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.
 

Λες να παιζει ρολο το αντιγραφο ασφαλειας που κανει κτλ; Επειδη προσεξα πως αναφερει και κατι για ρυθμισεις κτλ...

Μηπως γυρναει στο τελευταιο αντιγραφο ασφαλειας που πρωτο ειχε περασει και αυτοματος ειχε τραβηξει και τις ρυθμισεις που ειχαμε; Τι να πω, ισως λεω και βλακιες...

Απλα, σκεφτομαι οτι οταν ειχα θεμα, πριν το κανω επαναφορα, εκανα αντιγραφο ασφαλειας και μολις τελειωσε η επαναφορα εκανα επαναφορα το αντιγραφο ασφαλειας, που ηταν μεσα και το θεμα με τις ρυθμισεις. Λες να το κανουμε μια επαναφορα και να μην γινει επαναφορα του αντιγραφου και να τα περασουμε ολα χειροκινητα και οχι αυτοματα;

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, fanatikos said:

Φίλε μου, αν εξαιρέσεις το πρόβλημα που έχει ένας ικανός αριθμός ιδιοκτητών του κινητού με το ότι δεν κρατάει τις ρυθμίσεις, το τηλέφωνο είναι πολύ καλό.
Ίσως να χρειάζονταν ένα κλικ πιο φωτεινή οθόνη κάτω από έντονο ήλιο.
Η μπαταρία είναι άψογη και δεν το έχω πιάσει ποτέ να ζεσταίνεται ιδιαίτερα, δεν παίζω όμως παιχνίδια.
Και αυτό το πρόβλημα με τις ρυθμίσεις δεν το έχουν όλοι. Δεν είναι γενικό δηλαδή. Το έχουν αρκετές συσκευές αλλά σίγουρα όχι όλες.
Τέλος με wifi calling, volte δεν έχει κανένα θέμα. Δουλεύει τέλεια. Είμαι με cosmote όμως.

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Και μόνο αυτό με τη nova ειναι για μένα μείον. Αυτό με τις ρυθμίσεις λογικά θα φτιαχτεί σε επόμενες αναβαθμίσεις λόγω της 5ετους υποστήριξης. Πάντως με το mi 8, παρόλο που έχει κολλήσει στο android 10 και miui 12, συνεχίζει και δουλεύει, μόνη εξαίρεση η μπαταρία που έχει πέσει. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, johnycccccc said:

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές. Και μόνο αυτό με τη nova ειναι για μένα μείον. Αυτό με τις ρυθμίσεις λογικά θα φτιαχτεί σε επόμενες αναβαθμίσεις λόγω της 5ετους υποστήριξης. Πάντως με το mi 8, παρόλο που έχει κολλήσει στο android 10 και miui 12, συνεχίζει και δουλεύει, μόνη εξαίρεση η μπαταρία που έχει πέσει. 

Μην εισαι και τοσο σιγουρος ο,τι θα φτιαξει αυτο με τις ρυθμισεις, καθως το συγκεκριμενο προβλημα υπαρχει και στα μοντελα 8, 9 & 10 και μεχρι σημερα δεν υπαρχει κατι ως μονιμη λυση, παρα μονο factory και σε ενα αγνωστο διαστημα, ξανα εχεις το ιδιο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Λες να παιζει ρολο το αντιγραφο ασφαλειας που κανει κτλ; Επειδη προσεξα πως αναφερει και κατι για ρυθμισεις κτλ...
Μηπως γυρναει στο τελευταιο αντιγραφο ασφαλειας που πρωτο ειχε περασει και αυτοματος ειχε τραβηξει και τις ρυθμισεις που ειχαμε; Τι να πω, ισως λεω και βλακιες...
Απλα, σκεφτομαι οτι οταν ειχα θεμα, πριν το κανω επαναφορα, εκανα αντιγραφο ασφαλειας και μολις τελειωσε η επαναφορα εκανα επαναφορα το αντιγραφο ασφαλειας, που ηταν μεσα και το θεμα με τις ρυθμισεις. Λες να το κανουμε μια επαναφορα και να μην γινει επαναφορα του αντιγραφου και να τα περασουμε ολα χειροκινητα και οχι αυτοματα;
Θα ταλαιπωρηθείς τσάμπα.
Το είχα σκεφτεί και έτσι το έκανα στο factory reset που είχα κάνει πριν μήνες.
Δεν θ' αλλάξει κάτι.
Αυτό που σκέφτομαι είναι, μετά την αναβάθμιση στο 14 και factory reset που σκοπεύω να κάνω, να έχω μαζέψει σε ένα χαρτί όλες τις ρυθμίσεις που θέλω να έχει το κινητό, να τις κάνω τότε που θα δουλεύει σωστά και να μην ασχοληθώ ξανά.
Από την μια έχω ξενερώσει με όλο αυτό αλλά από την άλλη έχω ησυχάσει από τις μακακιες που είχα με τα Xiaomi και δεν γουστάρω να ξαναρχίσω πάλι τα ίδια.
Εκεί είχα σοβαρά θέματα που με εμπόδιζαν και στην δουλειά μου.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω τους κατόχους του 11. Το scroll στις εφαρμογές ειναι αργό ή είναι της ιδεάς μου (smooth ειναι οκ); Συγκρινώ με το Op7tpro.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gmo said:

Να ρωτήσω τους κατόχους του 11. Το scroll στις εφαρμογές ειναι αργό ή είναι της ιδεάς μου (smooth ειναι οκ); Συγκρινώ με το Op7tpro.

αν εχεις την οθονη στα 120, ναι σε μερικές κάτι πρόβλημα υπάρχει και τις ρίχνει στα 60 και μετά 120.

Δεν ξέρω αν είναι των εφαρμογών θέμα η της συσκευής.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mivechris said:

αν εχεις την οθονη στα 120, ναι σε μερικές κάτι πρόβλημα υπάρχει και τις ρίχνει στα 60 και μετά 120.

Δεν ξέρω αν είναι των εφαρμογών θέμα η της συσκευής.

Με την καινούρια αναβάθμιση είδα κάπου ότι επιτέλους θα έχουμε επιλογή να διαλέγουμε κάθε εφαρμογή στα ποσά θα τρέχει 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Με την καινούρια αναβάθμιση είδα κάπου ότι επιτέλους θα έχουμε επιλογή να διαλέγουμε κάθε εφαρμογή στα ποσά θα τρέχει 
Στο Android 14 αναφέρεσαι ή λες να βγάλουν τίποτα και πιο πριν?
Έχει κυκλοφορήσει τίποτα για το πότε θα το πάρουμε?

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, fanatikos said:

Στο Android 14 αναφέρεσαι ή λες να βγάλουν τίποτα και πιο πριν?
Έχει κυκλοφορήσει τίποτα για το πότε θα το πάρουμε?

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι για το 14 λέω . Ινδία το πήραν εμείς κλασικά θα περιμένουμε 

13 minutes ago, alnotas said:

To WiFi calling της Cosmote δουλεύει;

Ναι

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, ALIEN_3_ said:

Με την καινούρια αναβάθμιση είδα κάπου ότι επιτέλους θα έχουμε επιλογή να διαλέγουμε κάθε εφαρμογή στα ποσά θα τρέχει 

Τι να σου πω, προσωπικά δεν με απασχολεί στα 60 την εχω την οθονη και 1080p. Εχει σημαντική διαφορά στην μπαταρία η ρύθμιση αυτή.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mivechris said:

Τι να σου πω, προσωπικά δεν με απασχολεί στα 60 την εχω την οθονη και 1080p. Εχει σημαντική διαφορά στην μπαταρία η ρύθμιση αυτή.

Για αυτό πρέπει να υπάρχουν οι επιλογές στο κινητό αφού το υποστηρίζει το hardware, ώστε ο καθένας να το προσαρμόζει το κινητό στα γούστα και στις ανάγκες του

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ναι
Πιστεύω ότι δεν θ' αργήσει και πολύ. Ήδη έχει μείνει πίσω στις ανανεώσεις security (το τάμπλετ μου έχει πάρει ενημέρωση Νοεμβρίου και το τηλέφωνο είναι ακόμη με του Οκτώβρη) οπότε πιθανών να τη δώσουν μέσα στο Δεκέμβρη, ίσως μέχρι τα μέσα του μήνα.

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχουν πολλές αναφορές για ράγισμα του τζαμιού της πλάτης χωρίς κάποιο χτύπημα ή λύγισμα. Πολλές αναφορές για να είναι συμπτώσεις. Θεωρούν ότι είναι "κατασκευαστικό λάθος". Έχει κάποιος χρήστης εδώ παρόμοια, δυσάρεστη εμπειρία;

https://community.oneplus.com/thread/1285753652031520775

 

Υ.Γ. επειδή είμαι πολύ κοντά στο να παραγγείλω 2 από το Ιταλικό Amazon, πείτε λίγο, υπάρχει ήδη διάφανη θήκη μέσα στο κουτί; Θέλω να το προστατέψω από την πρώτη στιγμή οπότε θέλω να έχω θήκη και tempered glass να τοποθετήσω με το που θα τα πάρω

 

"Το χάσαμε το κορμί πατριώτες" 😒

Μόλις εξαφανίστηκαν οι 2 καλές περιπτώσεις τιμών από amazon.it και amazon.es

Edited by alnotas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...