Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

19 ώρες πριν, kostas123pao said:

Καλησπέρα, για 370€ αξίζει το 11 ή να πάω σε poco f5 pro?

Σοβαρά τώρα? Τα συγκρίνεις κάπου?

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12257&idPhone2=11893

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • 1 month later...

είναι γενικό το πρόβλημα πάντως, και άλλα μοντέλα έχουν πρόβλημα στο να κατεβάσουν ενημερώσεις εδω και ώρες

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγη ώρα κατέβηκε κανονικά. Έχουν αλλάξει κάποια πράγματα και δεν ξέρω εάν είναι προς το καλύτερο. Για παράδειγμα κάτι που δεν μου άρεσε, πλέον για την απενεργοποίηση ζητά το pin και όχι με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, vitriolis said:

Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να την περάσω 

 

21 ώρες πριν, gmo said:

Ξεκίνησε να κατεβαίνει αλλά κάπου εκεί στο 30% σταμάτησε και μου έβγαλε fail. 

 

20 ώρες πριν, mivechris said:

είναι γενικό το πρόβλημα πάντως, και άλλα μοντέλα έχουν πρόβλημα στο να κατεβάσουν ενημερώσεις εδω και ώρες

Υπαρχει θεμα με τους servers και θα διορθωθει ολοκληρωτικα στις 12/09. Εβγαλαν ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, fanatikos said:

Μετά από λίγη ώρα κατέβηκε κανονικά. Έχουν αλλάξει κάποια πράγματα και δεν ξέρω εάν είναι προς το καλύτερο. Για παράδειγμα κάτι που δεν μου άρεσε, πλέον για την απενεργοποίηση ζητά το pin και όχι με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Και σε εμένα κατέβηκε με κάποιες διακοπες, αλλά δεν μπορώ να πω ότι παρατήρησα αλλαγές. Ισχύει αυτό σε απενεργοποίηση ή επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, LeonidasT said:

Και σε εμένα κατέβηκε με κάποιες διακοπες, αλλά δεν μπορώ να πω ότι παρατήρησα αλλαγές. Ισχύει αυτό σε απενεργοποίηση ή επανεκκίνηση.

Αυτο μπορει να ειναι μια αλλαγη ασφαλειας απο την google λογο patch Αυγουστου και οχι απο μεριας oneplus.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, δεν είμαι σίγουρος εάν υπήρχε και πιο πριν (δεν θυμάμαι κάποια τέτοια επιλογή, μπορεί όμως και να κάνω λάθος), αλλά πλέον υπάρχει μια επιλογή για secure keyboard όπου χρειάζεται να εισαχθεί pin. Είναι ένα λίγο πιο διαφορετικό αριθμητικό πληκτρολόγιο. Το λέει "ασφαλές πληκτρολόγιο για κωδικούς πρόσβασης". Τώρα τι εννοεί ο ποιητής με το ασφαλές πληκτρολόγιο και πόσο ασφαλές είναι δεν ξέρω.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...