Jump to content

[Επίσημο] Nokia E61 & E61i


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας και από μένα,είμαι νέος κάτοχος του Ε61 και έχω μιά απορία που δεν ξέρω αν ειναι σωστό να τη γράψω εδω,προσπαθώ να ενεργοποιήσω τη λειτουργία του e-mail να βλέπω το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο κινητό μου χωρίς να χρειάζεται να μπαίνω στο αντίστοιχο site για να τα βλέπω, το έχει καταφέρει κανείς? Εχω προσπαθήσει με μήνυμα διαμόρφωσης απο το site της Νόκια αλλά δεν τα καταφέρνω με τίποτα,ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 704
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πηρα και εγω σημερα , ειχε ενα τελευταιο το πλαισιο καλαμαριας . Εναι ελληνικοτατο με σφραγιδα Alpha copy , μοιαζει παρα πολυ το μενου με το Ε65 που ειχα , αγορασα και μια δερματινη θηκη original nokia αυτη που ειναι για το απλο (Ε61) ταιριαζει γαντι , απο λειτουργιες πανω κατω τα ιδια με το Ε61 , η καμερα μπορει να ειναι 2 ΜΡ αλλα λογο μεγαλης οθονης και πολυ καλων χρωματων , η φοτο δειχνουν απιστεφτα ωραιες

 

να σε ρωτησω δυο πραγματα?τ9 εχει?και τα ελληνικα γραμματα ειναι γραμμενα πανω στα πληκτρα?σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ελληνικοτατο , τ9 δεν εχει , αφου εχει qwerty πληκτρολογιο λογικο δεν ειναι?

 

Τελικα με μια αναβαθμηση (την ιδια απο επανω) "εστρωσε" το ακουστικο , ισως ειναι φλασια τον symbian , η αληθεια ειναι οτι φοραει version 1.0.ΧΧΧ που συμαινει οτι στανταρ θα βγαλουν και αλλες αναβαθμησεις

 

Παιδια πουθενα αλλου μπορουμε να το βρουμε?

Τι κακο αυτο με τα καινουρια τα μοντελα.Κυκλοφορουν σε ολο τον κοσμο και εδω για να αρχισουν να ερχονται πρεπει

να περιμενεις..Τοσο κοιμησια ειναι οι Ελληνικες αντιπροσωπειες τελος παντων?

Μονο στο Πλαισιο περιεργο δεν ειναι?

Μηπως ειναι παραεισαγωγη κλπ.κλπ.

 

fotisbasm το δικο σου ειναι ΟΚ?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Χθες το παρέλαβα απο το ΠΛΑΙΣΙΟ το Ε61ι. Είμαι εντυπωσιασμένος απο το τηλέφωνο και πιστεύω είναι ότι καλύτερο ποιοτικά. Μεχρι στιγμής το τηλέφωνο είναι τέλειο σε όλα όσα περίμενα. Πολύ καλή οθόνη, μπαταρία απο οτι φαίνεται εξαιρετική, σήμα πάρα πολύ καλό. Διαβάζει την 2GB κάρτα παρα πολύ γρήγορα και το τηλέφωνο είναι αρκετά γρήγορο.

Για 3 εβδομάδες είχα το Ν95 (το οποίο το πούλησα σήμερα) και η διαφορά στην ποιότητα κατασκεύης είναι πάρα πολύ μεγάλη. Βεβαια δεν μπορώ να τα συγκρινω γιατί άλλα τα χαρακτηριστικά του Ε61ι και άλλα του Ν95.

Πιστευω ότι με το Ε61ι θα περάσω τουλάχιστον τους επόμενους 6 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το παρέλαβα απο το ΠΛΑΙΣΙΟ το Ε61ι. Είμαι εντυπωσιασμένος απο το τηλέφωνο και πιστεύω είναι ότι καλύτερο ποιοτικά. Μεχρι στιγμής το τηλέφωνο είναι τέλειο σε όλα όσα περίμενα. Πολύ καλή οθόνη, μπαταρία απο οτι φαίνεται εξαιρετική, σήμα πάρα πολύ καλό. Διαβάζει την 2GB κάρτα παρα πολύ γρήγορα και το τηλέφωνο είναι αρκετά γρήγορο.

Για 3 εβδομάδες είχα το Ν95 (το οποίο το πούλησα σήμερα) και η διαφορά στην ποιότητα κατασκεύης είναι πάρα πολύ μεγάλη. Βεβαια δεν μπορώ να τα συγκρινω γιατί άλλα τα χαρακτηριστικά του Ε61ι και άλλα του Ν95.

Πιστευω ότι με το Ε61ι θα περάσω τουλάχιστον τους επόμενους 6 μήνες.

μπαταρια ποσο περιπου?
Link to comment
Share on other sites

μπαταρια ποσο περιπου?

Mpataria me arketi xrisi (logo tis douleias mou) 3 imeres sigoura.

Poly kali mexri stigmis kai den ou exo kanei tis 3 peripou full fortiseis.

Episis meta apo 10 imeres tha veltiothei kathos tha ''strosi'' i mpataria.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο review που υπάρχει αυτή την στιγμή για το Ε61i

 

Nokia E61i - Part One, The Physical

 

Nokia E61i - Part Two, The Information

 

Nokia E61i - Part Three, The Applications

 

________________________________

Living with the Nokia E61i

 

________________________________

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα από το Πλαίσιο και το είδα ζωντανό. Ομολογώ ότι με εντυπωσίασε. Είναι μικρότερο από ότι περίμενα. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί μόνο στο Πλαίσιο. Δεν υπάρχει πουθενά αλλού? Δεν πουλιέται από άλλα καταστήματα για να γίνει και μια σύγκριση τιμών πριν την αγορά?
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα από το Πλαίσιο και το είδα ζωντανό. Ομολογώ ότι με εντυπωσίασε. Είναι μικρότερο από ότι περίμενα. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί μόνο στο Πλαίσιο. Δεν υπάρχει πουθενά αλλού? Δεν πουλιέται από άλλα καταστήματα για να γίνει και μια σύγκριση τιμών πριν την αγορά?

 

ναι εγω εχω παρει παντου τηλ αλλα πουθενα δεν το εχουν !ακομα και στο πλαισιο ελαχιστα το εχουν!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται... Ισως δεν το θεωρούν αρκετά εμπορικό μοντέλο και δεν το προτιμούν.

 

το γ α μ ω τ ο ειναι οτι εχω επιδοτηση γυρω στα 190 ευρω απο την τιμ και μονο απο εκει μπορω να το παρω για να μην την χασω!αλλιως θα το χτυπουσα απο το πλαισιο!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ρωτήσει στην ΤΙΜ? Δεν μπορούν να σου το φέρουν;

τους εχω πρηξει !δεν εχουν καμμια ενημερωση για το κινητο αυτο!πηγα απο πλαισιο πειραια σημερα και ο υπαλληλος οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι ΕΝΑ φερανε και εξαφανιστηκε!ουτε για δειγμα(στην κυριολεξια!) δεν υπηρχε να το δω!

Link to comment
Share on other sites

τους εχω πρηξει !δεν εχουν καμμια ενημερωση για το κινητο αυτο!πηγα απο πλαισιο πειραια σημερα και ο υπαλληλος οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι ΕΝΑ φερανε και εξαφανιστηκε!ουτε για δειγμα(στην κυριολεξια!) δεν υπηρχε να το δω!

 

 

Παιδια το πηρα!!! :) :D

 

Απλα ΤΕΛΕΙΟ!!:D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?

 

αν το παρει κανεις, εχει κανονικα blackberry υπηρεσιες? Ειτε με το 61 ειτε με το 61ι? Δηλαδη παω στη Βονταφον, ενεργοποιω την υπηρεσια και ειμαι οκ?

 

και συν τις αλλοις εχεις και προσβαση στο ιντερνετ?

:X
Link to comment
Share on other sites

τους εχω πρηξει !δεν εχουν καμμια ενημερωση για το κινητο αυτο!πηγα απο πλαισιο πειραια σημερα και ο υπαλληλος οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι ΕΝΑ φερανε και εξαφανιστηκε!ουτε για δειγμα(στην κυριολεξια!) δεν υπηρχε να το δω!

 

Βρε παιδια ο κωδικος κλειδωματος τι ειναι και ποτε τον ζηταει το τηλεφωνο?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω τη μη διάθεση του Ε61i από άλλα κανάλια διανομής εκτός από το Πλαίσιο. Μήπως γνωρίζει κανείς αν η Νοκια το διαθέτει απ' ευθείας από τα καταστήματά της?

Οσο για την ΤΙΜ, έχω ρωτήσει πολλές φορές γιατί με ενδιαφέρει και εμένα η επιδότηση αλλά η απάντηση που παίρνω είναι "δεν έχει κυκλοφορήσει(!) ακόμα..."

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια ο κωδικος κλειδωματος τι ειναι και ποτε τον ζηταει το τηλεφωνο?

Ο κωδικός κλειδώματος απενεργοποιεί τα πλήκτρα και προστατεύει το κινητό από τρίτους. Ο εργοστασιακός είναι 12345. Τέλος μπορείς να τον βάλεις να στον ζητά όταν αλλάξεις κάρτα SIM.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικός κλειδώματος απενεργοποιεί τα πλήκτρα και προστατεύει το κινητό από τρίτους. Ο εργοστασιακός είναι 12345. Τέλος μπορείς να τον βάλεις να στον ζητά όταν αλλάξεις κάρτα SIM.

 

θελω το ε61 αποκλειστικα για ιντερνετ.ειναι καλο? ακουστικο με ραδιο εχει?

 

σε καθημερινη χρηση ειναι καλο?

Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικός κλειδώματος απενεργοποιεί τα πλήκτρα και προστατεύει το κινητό από τρίτους. Ο εργοστασιακός είναι 12345. Τέλος μπορείς να τον βάλεις να στον ζητά όταν αλλάξεις κάρτα SIM.

 

Ευχαριστω φιλε μου.

Δεν μπορεσα να τον βρω τελικα

Λυση ενα NOKIA Shop και 10 ευρω...::(

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και σε εσας το ημερολογιο λιγακι αργο Στο E61i;;

Προσοχη!! ΜΟΝΟ το ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ και ΟΧΙ οι εργασιες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...