Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίο αστείο έκαναν... Τραγικοί σε όλα οι τύποι.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τραγικοί εντωμεταξύ εμένα σήμερα μου το πέταξε στο fb και δεν είδα ημερομηνία....βέβαια το άρθρο μέσα δεν αφήνει τίποτα για υπόνοια ότι έχει κάτι το αστείο αν όντως το ανέβασαν για πρωταπριλιά οι τύποι είναι απλά πανηλιθιοι...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, elessar86 said:

Τραγικοί εντωμεταξύ εμένα σήμερα μου το πέταξε στο fb και δεν είδα ημερομηνία....βέβαια το άρθρο μέσα δεν αφήνει τίποτα για υπόνοια ότι έχει κάτι το αστείο αν όντως το ανέβασαν για πρωταπριλιά οι τύποι είναι απλά πανηλιθιοι...

Μα λέει μετά την ενημέρωση Απριλίου...Μαρτίου είμαστε ακόμα....συν ότι λέει για αναβάθμιση 6.1 σε s21 s22 ...το 22 δε την έχει πάρει ακόμα....το 21 δε θα τη πάρει...πλάκα ήταν παιδιά 

Edited by Andreaszel
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpgalanis said:

Το χειρότερο με την νέα εκδοση είναι τα απαράδεκτα gestures!

Τα gestures είναι οκ ποιο είναι το πρόβλημα σου ?

Αυτό είναι ΑΙ....

Τι όχι?

Screenshot_20240402_151331_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το τηλέφωνο, δουλεύει τέλεια και ασχολείσαι με κάτι που διάβασες κάπου; tragic

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konstantine73 said:

Τα gestures είναι οκ ποιο είναι το πρόβλημα σου ?

Αυτό είναι ΑΙ....

Τι όχι?

Screenshot_20240402_151331_Gallery.jpg

Αναφέρομαι στα gestures στην navigation bar που πριν ήταν πολύ πιο εύχρηστα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, gpgalanis said:

Αναφέρομαι στα gestures στην navigation bar που πριν ήταν πολύ πιο εύχρηστα.

Συμφωνώ και εγώ 

5 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Μόνο σε μενα (προς το παρόν) φαίνονται άχρηστα και ανούσια αυτού του τύπου ΑΙ που πρόσθεσε η Samsung?

Όπως ήταν πριν έτσι είναι και τώρα για μένα ....

Τίποτε το σημαντικο δε δόθηκε τουλάχιστον για τους Έλληνες χρήστες. Αν είχε δοθεί η ambient wallpaper και η aod του s24 ultra, τότε θα ήταν κάτι πιο χρήσιμο. Προσωπικά, δεν είδα κάποια σημαντική αναβάθμιση. Κάτι που αποδεικνύει και αυτό που λέμε ορισμένοι που έχουμε δουλέψει  και το s24u: η αντιανακλαστικη οθόνη ήταν η πιο σημαντική προσθήκη. Στο s25 θα πρέπει να προσπαθήσουν παραπάνω, ειδικά στην κάμερα.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, pt2937 said:

Έχεις το τηλέφωνο, δουλεύει τέλεια και ασχολείσαι με κάτι που διάβασες κάπου; tragic

Σε μενα  αναφέρεσαι?

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Vlasismiriagos said:

Δηλαδή με φορτιστη 20w και 45w όλα οκ; 

Edited by fotisbasm_
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, andreas443 said:

Καλημέρα βγήκε ενημέρωση LockStar που προσθέτει την φωτεινότητα στην AOD  δεν μου την βγάζει στο samsung store και την πέρασα χειροκίνητα για να λειτουργήσει πρέπει να γίνει και ενημέρωση στην AOD αν δεν σας ήρθε χθες προχθές η ενημέρωση μέσο playstore  κατεβάστε και τις 2 ενημερώσεις από το παρακάτω link

https://quickshare.samsungcloud.com/zZlRyfys2ChS

Ευχαριστούμε πολύ. Φτιάχτηκε και το θέμα της φωτεινότητας της AOD. 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα επαναφοράς των gestures στην προηγούμενη κατάσταση, υπάρχει και οδηγός μερικές σελίδες πιο πίσω.

13 ώρες πριν, LAGGI said:

Υπάρχει τρόπος να εχουμε ενα shortcut ή ενα widget που να μας βγαζει απευθείας τη χρήση της μπαταρίας όπως επανήλθε με την 6.1 ?

 

Στο μεταξυ εγω δεν διαπίστωσα κατι πρός το χειρότερο με την 6.1...

Ουτε στη μπαταρία ούτε στη χρήση γενικώς...

 

Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να βρω συντόμευση με προεπιλογή το last charged. Για την default συντόμευση αρκεί να βάλεις το android.intent.action.POWER_USAGE_SUMMARY

Περισσότερες πληροφορίες και στο βίντεο που είχα ανεβάσει εδώ!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Vlasismiriagos said:

Αυτή τη στιγμή, με τον 65w φορτιστή, στη θύρα των 25w φορτίζει με 21-21W ενώ είναι στο 75%....... 

Ευτυχώς (τουλάχιστον για τη δική μου συσκευή) δεν μπορώ επιβεβαιώσω το άρθρο.....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι επικαλούνται θέμα με το δακτυλικό αποτυπωμα. Το επιβεβαιώνει κάνεις από όσους έχουν το νέο oneui? 

https://techblog.gr/mobile/one-ui-6-1-samsung-galaxy-s23-ektos-ta-provlimata-fortisis-prokalei-zimia-ston-saroti-daktylikon-apotypomaton/

Edited by jim2019
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jim2019 said:

Κάποιοι επικαλούνται θέμα με το δακτυλικό αποτυπωμα. Το επιβεβαιώνει κάνεις από όσους έχουν το νέο oneui? 

https://techblog.gr/mobile/one-ui-6-1-samsung-galaxy-s23-ektos-ta-provlimata-fortisis-prokalei-zimia-ston-saroti-daktylikon-apotypomaton/

προσωπικα κανενα θεμα δεν εχω

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jim2019 said:

Κάποιοι επικαλούνται θέμα με το δακτυλικό αποτυπωμα. Το επιβεβαιώνει κάνεις από όσους έχουν το νέο oneui? 

https://techblog.gr/mobile/one-ui-6-1-samsung-galaxy-s23-ektos-ta-provlimata-fortisis-prokalei-zimia-ston-saroti-daktylikon-apotypomaton/

Κανένα θέμα και με τζάμι dome 

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς εμπειρία με θήκη latercase?

Αξίζει τα λεφτά της;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, super_f said:

Έχει κανείς εμπειρία με θήκη latercase?

Αξίζει τα λεφτά της;

την συγκεκριμενη δεν την εχω αλλα απο την πρωτη στιγμη φοραω πολυκαρμπονικη PITAKA και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος..δεν δινει ογκο στο κινητο..απο βαρος νομιζω κατω απο 10 γραμμαρια.παντα στα κινητα μου ειχα θηκες ultra thin ,αλλα εδω μιλαμε για ποιοτητα ΑΑΑ .μια φορα μου γλιστρησε και επεσε με την μουρη και ειπα μεσα μου..παει το κινητο..αλλα δεν επαθε τιποτα.προεξεχουν 1 χιλιοστο περιμετρικα αννοω πανω κατω.εγω θα την επαιρνα γιατι ειναι φθηνοτερη απο την PITAKA και εχει και πολλους χρωματισμους.απλα η η pitaka ειναι και magsafe

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, fotisbasm_ said:

Κανένα θέμα και με τζάμι dome 

Έχει ειπωθεί πολλές φορές ότι με dome γυαλί το ξεκλείδωμα είναι καθαρά θέμα κατάστασης δακτύλου... Για μένα η κατάσταση είναι ακριβώς ίδια και πριν και τώρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για ένα απλό σελφι στικ, κοίταγα σε μεγάλα γνωστά καταστήματα, όχι gimpal, σηκώνουν τη συσκευή λόγω διαστάσεων ή ίσως να έχω θέμα? Έχει ασχοληθεί κάποιος για μια γνώμη?

Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2024 at 5:58 ΜΜ, fotisbasm_ said:

Δηλαδή με φορτιστη 20w και 45w όλα οκ; 

Δεν ξέρω. Με τον μαμά φορτιστή του s20+ πάντως τώρα που το έβαλα στο 11% μου λέει για πλήρη φόρτιση (όχι ταχυφόρτιση) 2 ώρες και 4 λεπτά... Τραγικά πράγματα

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, super_f said:

Έχει κανείς εμπειρία με θήκη latercase?

Αξίζει τα λεφτά της;

Αν σκέφτεσαι να πας σε στυλ pitaka τσέκαρε και τις mous https://eu.mous.co/products/super-thin-magsafe-compatible-phone-case-aramid_fibre Έχει και λεπτή ελαφριά και πιο βαριά aramid. Για εμένα είναι ότι καλύτερο έχω πάρει. Είναι και αυτές magsafe και από ότι βλέπω στην σελίδα τους είναι και σε έκπτωση. Την limitless 5.0 πήρα εγώ. Την λεπτή την έχει μόνο για iphone πλέον 

Edited by Arian13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...