Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια καλησπερα.Θελω την βοηθεια σας γιατι αντιμετωπιζω ενα θεμα με το κινητρο και μου χει σπασει τα νευρα. Συγκεκριμενα οταν το κινητο ειναι σε normal mode δλδ οι ηχοι ειναι On τοτε ολα καλα. Οταν ομως οι ειδοποιησεις ειναι στην  δονηση ή στο αθορυβο τοτε αρχιζει τα περιεργα. Οταν ειναι στην δονηση κανει μια περιοεργη και στιγμιαια δονηση που δεν καταλαβαινεις ουτε οταν το χεις στο χερι σου. Οταν ειναι στο αθορυβο τοτε το AOD δεν λειτουργει οποτε δεν καταλαβαινεις εαν εχει ειδοποιησεις. Αυτο συμβαινει με ολες τις εφαρμογες social και οχι σε κλησεις και μνμ. Το κανει se messenger fb viber instagram. Δεν μπορω να κατλααβω τι κανω λαθος καθοτι ειμαι καινουργιος σε τηλεφωνα της samsung 

Edited by Sleep
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Θα ηθελα να μου πει καποιος που εχει αγορασει το τηλεφωνο απο την Cosmote την εκδοση λογισμικου παροχεα υπηρεσιων γιατι αντιμετωπιζω προβληματα με το δικο μου στο σημα και στις ταχυτητες.
To εχω αγορασει απο σκρουτζομαγαζο , ειναι ευρωπαικο και εχει εκδοση .....

viber_image_2024-03-19_23-32-00-344.jpg

Link to comment
Share on other sites

VGR  σημαινει vodafone τωρα εαν τυχον εχει καποιος  ψιλο-θεματα με σημα η ταχυτητες δεδομενων εχοντας μεσα Sim αλλης εταιριας προφανως λειπουν καποια στοιχεια στα csc της συσκευης δηλαδη στο κομματι του λειτουργικου  που υπαρχουν τα στοιχεια των δικτυων  μια και προοριζεται για μια συγκεκριμενη εταιρια πχ.Vodafone και εχει τυπικα τα στοιχεια των αλλων αλλα χωρις περισσοτερες πληροφοριες του καθε παροχου με αποτελεσμα να παρουσιαζονται αποκλισεις σε πραγματικες συνθηκες κλησεων η δεδομενα .

Edited by s_nova
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, s_nova said:

VGR  σημαινει vodafone τωρα εαν τυχον εχει καποιος  ψιλο-θεματα με σημα η ταχυτητες δεδομενων εχοντας μεσα Sim αλλης εταιριας προφανως λειπουν καποια στοιχεια στα csc της συσκευης δηλαδη στο κομματι του λειτουργικου  που υπαρχουν τα στοιχεια των δικτυων  μια και προοριζεται για μια συγκεκριμενη εταιρια πχ.Vodafone και εχει τυπικα τα στοιχεια των αλλων αλλα χωρις περισσοτερες πληροφοριες του καθε παροχου με αποτελεσμα να παρουσιαζονται αποκλισεις σε πραγματικες συνθηκες κλησεων η δεδομενα .

Και πως κάποιος μπορεί να το αλλάξει αυτο χωρίς να κάνει επαναφορά; δηλαδή με το μικρότερο κόστος, 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fotisbasm_ said:

Και πως κάποιος μπορεί να το αλλάξει αυτο χωρίς να κάνει επαναφορά; δηλαδή με το μικρότερο κόστος, 

https://samfw.com/blog/samfw-frp-tool-1-0-remove-samsung-frp-one-click

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, bardull said:

Υπάρχει κάποιο νεώτερο για 6.1?

Το νεοτερο ειναι αυτο...

Σε λιγες μερες...

Screenshot_20240323_135446_X.png

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, anergos13 said:

Screenshot_20240323_135446_X.png

Αν ισχυει το παραπανω, υπαρχει καποιος hardware λογος που δεν θα παρει ορισμενα features του S24; Πχ το super HDR και το camera algorithm;

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι η διάρκεια της μπαταρίας να δούμε ποια θα είναι... με το UI 6.0 δυστυχώς δεν έχουν κάτσει καλά τα πράγματα, τουλάχιστον για μενα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος όταν βάζω στο κινητό google maps απλά στο αυτοκίνητο να βλέπω τους χάρτες να μην κλίνει η οθόνη μετά από λίγο ??

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, theopanatha13 said:

Καλησπέρα όποιος έχει csc thl λαμβάνει κανονικά της ενημερώσεις κάθε μήνα?

Ναι κάθε μήνα,συνήθως μια μέρα μετά αφού την πάρουν τα Ελληνικά 

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panosfx said:

Ναι κάθε μήνα,συνήθως μια μέρα μετά αφού την πάρουν τα Ελληνικά 

Έχει call recording,  caller id, και samsung wallet ?

Link to comment
Share on other sites

On 19/3/2024 at 11:34 ΜΜ, johnnybegood said:

Καλησπερα παιδια. Θα ηθελα να μου πει καποιος που εχει αγορασει το τηλεφωνο απο την Cosmote την εκδοση λογισμικου παροχεα υπηρεσιων γιατι αντιμετωπιζω προβληματα με το δικο μου στο σημα και στις ταχυτητες.
To εχω αγορασει απο σκρουτζομαγαζο , ειναι ευρωπαικο και εχει εκδοση .....

viber_image_2024-03-19_23-32-00-344.jpg

Το vgr που σου βγαζει παραπεμπει σε vodafone

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, theopanatha13 said:

Έχει call recording,  caller id, και samsung wallet ?

Ναι,ναι και όχι .Αν και για το τελευταίο δεν σου ορκίζομαι κιόλας γιατί δεν το χρησιμοποιώ έτσι κι αλλιώς.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ρουτινα που οταν φτανουμε σε ενα μερος να μην φαινονται οι προεπισκοπησεις των μηνυματων/sms/viber κλπ?και το αναποδο οταν απομακρυνομαστε

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σε λίγες ημέρες θα πάω εξωτερικό και ενδιαφέρομαι για αγορά gimbal για selfie και γενικά να έχω την άνεση μου. Έχω ακούσει τα dji που λένε ότι είναι τα καλύτερα! Αξίζει κάτι ακριβό ή μπορείς να έχεις αξιοπρεπή αποτελέσματα και με κάτι medium σε value for money? 

Link to comment
Share on other sites

On 23/3/2024 at 12:29 ΜΜ, Andreaszel said:

Ολόκληρη φασαρία …

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...