Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, spyrosrotary said:

Επειδή μέσα στο επόμενο διάστημα, μάλλον θα προχωρήσω στην αγορά του κινητού, να υποθέσω από αυτά που διαβάζω ότι το κινητό από μόνο του δεν έχει κάποια προστασία στην οθόνη; όπως είχε μια ζελατίνα όταν είχα πάρει το note 10+;

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όχι δεν εχει

Link to comment
Share on other sites

Ειχα βαλει παλιοτερα μεμβρανη της zagg στα mediamarkt και οντως ηταν καταπληκτικη. Εσενα την περασε μετα απο καποιο μηχανιμα για σκληρυνση  ή στην αφησε ετσι; εμενα παντως την ειχε αφησει ετσι. Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως σε καποια δειγματα που ειχα ζητησει να δω μου εδειξε καποια εκθεσιακα και φαινοταν σκληρο το υλικο, καμια σχεση με την αισθηση του υλικου που ειχα εγω που ηταν ελαφρως μαλακο, σαν σκληρη συλικονη κατι.
Εμένα μου την περάσανε στο geekers(μαγαζί στην Αγία Παρασκευή). Το υλικό είναι πράγματι περίεργο. Αν το ξυσω με το νύχι κάνει σημάδι και μετά εξαφανίζεται... πάντως μου βγάζει μια αίσθηση σιγουριάς...δακτυλικο πολύ καλό, το pen που το δουλεύω συνέχεια είναι άψογο και δεν αφήνει δακτυλιες...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, samy_roula7 said:

Εμένα μου την περάσανε στο geekers(μαγαζί στην Αγία Παρασκευή). Το υλικό είναι πράγματι περίεργο. Αν το ξυσω με το νύχι κάνει σημάδι και μετά εξαφανίζεται... πάντως μου βγάζει μια αίσθηση σιγουριάς...δακτυλικο πολύ καλό, το pen που το δουλεύω συνέχεια είναι άψογο και δεν αφήνει δακτυλιες...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πόσο πάει η Zagg παιδιά; Επίσης σας κάλυψαν ή όχι τη μπροστινή κάμερα; Και εγώ δεν ξαναβάζω τζαμάκι εδώ και και καιρό. Με έχουν καλύψει οι μεμβράνες 

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πάει η Zagg παιδιά; Επίσης σας κάλυψαν ή όχι τη μπροστινή κάμερα; Και εγώ δεν ξαναβάζω τζαμάκι εδώ και και καιρό. Με έχουν καλύψει οι μεμβράνες 
Κάτι λιγότερο από 20... δεν θυμάμαι γιατί πήρα και κάτι άλλα gadgetakia, δεν καλύπτει την μπροστινή κάμερα και στην τοποθετούν επιτόπου...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Η zagg εχει διαφορες ποιοτητες, για privicy, για προστασια απο το γαλαζιο φως κτλ. και το κοστος ειναι αναλογα τι θες αλλα εκει παιζει γυρω στο 20αρικο. Αυτο που με χαλασε λιγο ειναι οτι παλια εδινε 1 χρονο εγγυηση αντικαταστασης ενω τωρα δινει 3 μηνες.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

στην κορέα πήραν το update ιουνιου με ακόμα πιο καινούρια έκδοση απο την Αμερική

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Βάζω Whidestone dome από όταν πρώτο εμφανίστηκαν στην Ευρώπη. 

Λίγες φορές που δοκίμασα να το βγάλω δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. 

Ούτε κόπηκα. Ούτε ζέστανα. 

Αν το βγάλεις προσεκτικά και με υπομονή, το πολύ πολύ να σου σπάσει σε μερικά σημεία. 

Επίσης, στο S10 plus της συζύγου, έχει πάνω Whidestone από όταν της το πήρα. 

3 και χρόνια. 

Εκτός ότι πολύ ελάχιστα σε ένα σημείο έχει κάνει σαν νερά η κόλλα, και όπως ειναι λογικό έφυγε η επίστρωση, δεν έχει κανένα πρόβλημα. 

Whidestone για πάντα! 😂

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα whitestone dome πριν μισή ώρα πριν είχα τη μεμβράνη την γνήσια της samsung (που επίσης αν πιάνουν τα χέρια σου θεωρώ ότι καλύτερο από μεμβράνες απλά μου την έσπαγαν οι δαχτυλιές )

Θα στείλω φώτο το βράδυ που θα έχω σπίτι άλλο κινητό στα χέρια μου να τραβήξω το s23u ..

Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο αν το έχεις λίγο και είσαι σωστός και υπάρχει αντίληψη ή "πιάνουν" τα χέρια σου, είναι failproof διαδικασία .. Καθαρότητα οθόνης άριστη, fingerprint unlock απίστευτο, αρκεί να το περάσεις εκ νέου προφανώς .. Ταχύτατο ..

Και ταιριάζει με ολες μα όλες τις θήκες μιας και έρχεται ακριβώς μισό χιλιοστό από εκεί που τελειώνει το πάνελ .. Οπότε δεν το σπρώχνει καμία θήκη ..τουλάχιστον από τις esr, spigen και ringke που έχω .

Ένα πολύ σημαντικό είναι πως αν δεν έχεις καθαρό πάγκο περασμένο με azax που είναι antistatic και διώχνει τη σκόνη .. Έχεις Air-condition να στροβιλιζει τον αέρα και γενικά δεν έχεις αντίληψη να κανεις σωστά αυτό που πας να κάνεις και πας να μου το κάνεις στο τραπέζι της κουζίνας με φαγιά δίπλα .. Καληνύχτα .

Εγώ υπόψη το έβαλα στο μαγαζί μου και έχω μαγαζί με αντρικά ρούχα (τίγκα χνούδι και μικροσωματιδια, απλά έκλεισα το Air-condition και πέρασα όλο τον πάγκο azax πριν και με το αυτοκόλλητο στο χέρι αφαιρουσα σκόνες πριν αφήσω το τζαμάκι να "πέσει".)

Αυτά .

Edited by ChrisNikol
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ παιδιά με κανέναν από σας... εγώ άλλο όμως έγραψα. Συμφωνώ ότι είναι το καλύτερο γυαλί που υπάρχει εκεί έξω... αλλά δεν μπορώ να μην σκεφτώ ότι βάζουμε πάνω στο(πανάκριβο) κινητό μας κόλλα την οποία την ζεσταίνουμε και γίνεται μπετόν...Ξανά αναφέρω ότι στο S21U που είχα, την είχα περάσει με όλα τα θετικά που γράφεται και εσείς... αλλά μετά την εμπειρία που είχα όταν την αφαίρεσα και μιλώντας με έναν τεχνικό ο οποίος μου ανέφερε ότι έχει αντιμετωπίσει πολλές φορές αυτό που αντιμετώπισα και εγώ, δεν τόλμησα να βάλω... Δεν θέλω να αλλάξω γνώμη σε κανέναν απλά ανέφερα μια εμπειρία και τον λόγο που πλέον δεν προτιμώ οποιοδήποτε γυαλί στο οποίο πρέπει να ρίξω ένα μπουκαλάκι κόλλα....άραγε σε μια στραβή θα πέρναγε σε εγγύηση από Samsung?Ο καθένας κάνει τους επιλογές του. Ας απολαύσουμε την συσκευή μας...

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες. Παρέλαβα πρόσφατα το s23 ultra μου και ενώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένος για την συσκευή ένα πράγμα που δεν μου αρέσει είναι η οθόνη τού, ενώ στην αρχή μου άρεσε επειδή ήταν πολύ φωτεινή και με πολύ ωραίο λευκό μετά παρατήρησα ότι τα χρώματα φαίνονται ξεθωριασμένα, καμία σχέση με τα έντονα χρώματα που έχουν πάντα η οθόνες της σειράς galaxy s. Δεν ξέρω άν το δικό μου είναι ελαττωματικό που είναι έτσι η οθόνη ή αν είναι φυσιολογικό γιατί διάβασα ψάχνοντας στο internet ότι έχει αναφερθεί και από άλλους κατόχους ή μπορεί να είναι και κάποια κακία παρτίδα. Οπότε θα ήθελα την άποψή σας παιδεία από εσάς που το έχετε ή έχετε δουλέψει με κάποιο s23 ultra  αν σας φάνηκαν και σε εσάς έτσι ξεθωριασμένα τα χρώματα . Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την οποία απαντήσει και βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες. Παρέλαβα πρόσφατα το s23 ultra μου και ενώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένος για την συσκευή ένα πράγμα που δεν μου αρέσει είναι η οθόνη τού, ενώ στην αρχή μου άρεσε επειδή ήταν πολύ φωτεινή και με πολύ ωραίο λευκό μετά παρατήρησα ότι τα χρώματα φαίνονται ξεθωριασμένα, καμία σχέση με τα έντονα χρώματα που έχουν πάντα η οθόνες της σειράς galaxy s. Δεν ξέρω άν το δικό μου είναι ελαττωματικό που είναι έτσι η οθόνη ή αν είναι φυσιολογικό γιατί διάβασα ψάχνοντας στο internet ότι έχει αναφερθεί και από άλλους κατόχους ή μπορεί να είναι και κάποια κακία παρτίδα. Οπότε θα ήθελα την άποψή σας παιδεία από εσάς που το έχετε ή έχετε δουλέψει με κάποιο s23 ultra  αν σας φάνηκαν και σε εσάς έτσι ξεθωριασμένα τα χρώματα . Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την οποία απαντήσει και βοήθεια.
Ρυθμισεις-οθονη-λειτουργια οθονης-εντονη βάλε και παίξε με τις ρυθμίσεις να βρεις αυτό που σου αρέσει

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.
Εγώ λίγο προτού δωσω το s21 fe και πάω στο s23 ultra έβαλα την οθόνη στο φυσικό

Από την αρχή ξενέρωσα αλλα μετά από καμιά 5-6 ημέρες που συνήθισε το μάτι δεν υπήρχε πισωγύρισμα.
Πολύ πολύ καλύτερο το φυσικό όπως πρέπει να δείχνει μια οθόνη.

My S23 Ultra Is Awesome!



Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, johnnyman25 said:

Καλημέρα παιδιά.
Εγώ λίγο προτού δωσω το s21 fe και πάω στο s23 ultra έβαλα την οθόνη στο φυσικό

Από την αρχή ξενέρωσα αλλα μετά από καμιά 5-6 ημέρες που συνήθισε το μάτι δεν υπήρχε πισωγύρισμα.
Πολύ πολύ καλύτερο το φυσικό όπως πρέπει να δείχνει μια οθόνη.

My S23 Ultra Is Awesome!


 

συμφωνω απολυτα. πριν 2 χρονια ημουν με εναν φωτογραφο καλο και βραβευμενο και του εδειχνα κατι φωτογραφιες και μου λεει, καλα πως ειναι ετσι τα χρωματα, ψαχνω ρυθμισεις οθονης, διαπιστωνω οτι το ειχα στο εντονο/ζωηρα κτλ. 

Το βαζουμε στο φυσικο, και μου λεει, ετσι θα το εχεις, τα αλλα ειναι για εντυπωσιασμο μονο, ανουσια και κουραστικα στο ματι.

 

Ασχετο: μετα την αναβαθμιση το s23 ultra της γυναικας μου απεκτησε και αναγνωριση αγνωστων αριθμων κτλ (το γνωστο hiya), αντιθετα το δικο μου s23 (σκετο, το μικρο) δεν απεκτησε. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Nikos_Mpl said:

συμφωνω απολυτα. πριν 2 χρονια ημουν με εναν φωτογραφο καλο και βραβευμενο και του εδειχνα κατι φωτογραφιες και μου λεει, καλα πως ειναι ετσι τα χρωματα, ψαχνω ρυθμισεις οθονης, διαπιστωνω οτι το ειχα στο εντονο/ζωηρα κτλ. 

Το βαζουμε στο φυσικο, και μου λεει, ετσι θα το εχεις, τα αλλα ειναι για εντυπωσιασμο μονο, ανουσια και κουραστικα στο ματι.

 

Ασχετο: μετα την αναβαθμιση το s23 ultra της γυναικας μου απεκτησε και αναγνωριση αγνωστων αριθμων κτλ (το γνωστο hiya), αντιθετα το δικο μου s23 (σκετο, το μικρο) δεν απεκτησε. 

Ειναι μεγαλη βλακεια της samsung να μην το εχει ανεξαιρετως συσκευης στον dialer της οπως ειναι στον dialer της google. Αν δεν ηταν το οπτικο κομματι που μου αρεσει καλυτερα της samsung θα τον ειχα αλλαξει.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ για τηλέφωνο το google dialer.
Σήμερα δεν μου βγάζει την επιλογή να αποθηκεύσω την calling sim.
Έχει τύχει σε άλλον;

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, panosfx said:
11 ώρες πριν, tony10 said:
Καλημέρες. Παρέλαβα πρόσφατα το s23 ultra μου και ενώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένος για την συσκευή ένα πράγμα που δεν μου αρέσει είναι η οθόνη τού, ενώ στην αρχή μου άρεσε επειδή ήταν πολύ φωτεινή και με πολύ ωραίο λευκό μετά παρατήρησα ότι τα χρώματα φαίνονται ξεθωριασμένα, καμία σχέση με τα έντονα χρώματα που έχουν πάντα η οθόνες της σειράς galaxy s. Δεν ξέρω άν το δικό μου είναι ελαττωματικό που είναι έτσι η οθόνη ή αν είναι φυσιολογικό γιατί διάβασα ψάχνοντας στο internet ότι έχει αναφερθεί και από άλλους κατόχους ή μπορεί να είναι και κάποια κακία παρτίδα. Οπότε θα ήθελα την άποψή σας παιδεία από εσάς που το έχετε ή έχετε δουλέψει με κάποιο s23 ultra  αν σας φάνηκαν και σε εσάς έτσι ξεθωριασμένα τα χρώματα . Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την οποία απαντήσει και βοήθεια.

Ρυθμισεις-οθονη-λειτουργια οθονης-εντονη βάλε και παίξε με τις ρυθμίσεις να βρεις αυτό που σου αρέσει

Ευχαριστώ για την απαντήσει αλλά αυτό το είχα δοκιμάσει χωρίς να έχω ικανοποιητικό αποτέλεσμα. 

Τελικά παιδεία  ειναι αλήθεια ότι έτσι είναι η όθόνή του ultra φέτος με ξεθωριασμένα χρώματα ή το δικό μού μπορεί να είναι ελαττωματικό?

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω αυτό με τα φυσικά χρώματα στην οθόνη και εγώ. Να ρωτήσω κάτι σχετικό. Τί έχετε αλλάξει στις ρυθμίσεις της φωτογραφίας από τις default? Διάβασα διαφορά άρθρα από σχετικούς με τη φωτογραφία. Πχ σχεδόν όλοι λένε να απενεργοποιήσουμε τη βέλτιστοποίηση σκηνής. Επίσης έχω στις ρυθμίσεις του Camera Assistant έχω βάλει το γρήγορο κλείστρο και την εξισορρόπηση ταχύτητας ποιότητας για να αποφύγω τις θολές όταν βγάζω τα παιδιά μου που τρέχουν (δε ξέρω αν όντως βελτιώνει την κατάσταση). Εσείς; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, yorgos00 said:

Θα το δοκιμάσω αυτό με τα φυσικά χρώματα στην οθόνη και εγώ. Να ρωτήσω κάτι σχετικό. Τί έχετε αλλάξει στις ρυθμίσεις της φωτογραφίας από τις default? Διάβασα διαφορά άρθρα από σχετικούς με τη φωτογραφία. Πχ σχεδόν όλοι λένε να απενεργοποιήσουμε τη βέλτιστοποίηση σκηνής. Επίσης έχω στις ρυθμίσεις του Camera Assistant έχω βάλει το γρήγορο κλείστρο και την εξισορρόπηση ταχύτητας ποιότητας για να αποφύγω τις θολές όταν βγάζω τα παιδιά μου που τρέχουν (δε ξέρω αν όντως βελτιώνει την κατάσταση). Εσείς; 

Αυτο για το camera assistant που το βρίσκεις; Έψαξα στο μενού της κάμερας και δεν βρήκα τέτοιες επιλογές που α αναφέρεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτο για το camera assistant που το βρίσκεις; Έψαξα στο μενού της κάμερας και δεν βρήκα τέτοιες επιλογές που α αναφέρεις
Στο samsung store υπάρχει σαν εφαρμογή.

My S23 Ultra Is Awesome!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

Αυτο για το camera assistant που το βρίσκεις; Έψαξα στο μενού της κάμερας και δεν βρήκα τέτοιες επιλογές που α αναφέρεις

Κατέβασε το από το Galaxy Store και μετά εμφανίζεται αυτόματα στις επιλογές τις κάμερας. Έχει πολλές χρήσιμες επιλογές 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, yorgos00 said:

Θα το δοκιμάσω αυτό με τα φυσικά χρώματα στην οθόνη και εγώ. Να ρωτήσω κάτι σχετικό. Τί έχετε αλλάξει στις ρυθμίσεις της φωτογραφίας από τις default? Διάβασα διαφορά άρθρα από σχετικούς με τη φωτογραφία. Πχ σχεδόν όλοι λένε να απενεργοποιήσουμε τη βέλτιστοποίηση σκηνής. Επίσης έχω στις ρυθμίσεις του Camera Assistant έχω βάλει το γρήγορο κλείστρο και την εξισορρόπηση ταχύτητας ποιότητας για να αποφύγω τις θολές όταν βγάζω τα παιδιά μου που τρέχουν (δε ξέρω αν όντως βελτιώνει την κατάσταση). Εσείς; 

έχεις κανένα λινκ να βάλεις για τη βελτιστοποίηση σκηνής; Το θεωρώ αδιανόητο να πληρλωνουμε για τεχνολογίες και ειδικούς αλγορίθμους φωτογραφίας και μετά να σου λένε απανεργοποίησέ τα όλα γιατί δε δουλεύουν

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,το καλώδιο που υπάρχει μέσα στην συσκευασία,είναι ικανό να φορτίσει γρήγορα με τον φορτιστή των 45w ή πρέπει να αγοράσω αντίστοιχο καλώδιο?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dark_Lord said:

έχεις κανένα λινκ να βάλεις για τη βελτιστοποίηση σκηνής; Το θεωρώ αδιανόητο να πληρλωνουμε για τεχνολογίες και ειδικούς αλγορίθμους φωτογραφίας και μετά να σου λένε απανεργοποίησέ τα όλα γιατί δε δουλεύουν

κοιτα ολα εχουν το σκοπο τους. η βελτιστοποιηση προσφερει πραγματα αλλα οχι παντα. μην ξεχνας οτι ενας αλγοριθμος δεν μπορει να δουλευει για ολα τα ενδεχομενα σωστα, δεν παυει να ειναι προγραμμα που ο,τι εχει προβλεφθει να κανει, θα κανει. αν κατι δεν εχει προβλεφθει ή ειναι σχεδιασμενο διαφορετικα, δε θα το κανει σωστα. Οι ειδικοι που θελουν να παρουν το σωστο αποτελεσμα, δεν θελουν παρεμβαση τετοιων τεχνολογιων που βελτιωνουν το αποτελεσμα ή το ωραιοποιουν...

Αντιθετα ο κοσμος που δεν ξερει, αλλα ειναι ο πολυς κοσμος, θελει το ωραιοποιημενο αποτελεσμα. επομενως ο αλγοριθμος ερχεται να καλυψει και τετοια κενα ή επιλογες, γιατι δε γινεται να τα εχουμε ολα ταυτοχρονα...

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...