Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετω το φορουμ και την παρεα.
Κατοχος S22 ultra 256gb, το ειχα παρει απο τους πρωτους οταν κυκλοφορησε.
Κοιταω για μεταβαση στην επομενη μου συσκευη και ειμαι αναμεσα στο s23 ultra 256g και στο Pixel 7 pro.
Να σημειωσω πως δεν εχω εμπειρια με pixel και πως θα ηθελα να το δοκιμασω καθαρα και μονο για την εμπειρια.
Τρεχει μια προσφορα αυτη την στιγμη στην Αγγλια που μενω - δε ξερω αν υπαρχει και στην Ελλαδα - οπου αγοραζοντας απο samsung uk website σου επιστρεφονται £200 λιρες cashback και δινουν και δωρο τα galaxy buds.
Για να μην σας κουραζω βγαινει μια διαφορα της ταξης των £449 λιρων που θα πρεπει να πληρωσω, επιστρεφοντας φυσικα το s22 ultra μου πισω στην Samsung η οποια θα το αγορασει για £550 (αρκετα καλα νομιζω).
Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με τις παραπανω δυο συσκευες που ανεφερα, το pixel 7 pro και το s23 ultra, ποια η συγκριση μεταξυ των δυο και τι θα επιλεγατε;
Γνωριζω πως η αποφαση ειναι δικη μου στην τελικη, αλλα θα ειναι χρησιμο να ακουσω καποιες γνωμες
Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Giolan said:

 

Πω πω ρε φίλε όντως δεν είναι φυσιολογικό αυτό που σου κάνει.  Σίγουρα το πήγες στην smarteck να στο ελέγξουν;  . Έχω κοιτάξει να δω βραδινές φωτογραφίες μου κ δεν έχω τέτοια θέματα αλλά δεν είμαι σίγουρος για αν έχω πλαϊνή δέσμη φωτός και θέλω να πειραματιστώ για να είμαι σίγουρος γιατί μας προβληματισες με αυτό.  (Αν κ η συσκευή μου να ξέρεις είναι κατώτερη από την δική σου, καλό θα ήταν να δοκιμάσει κ κανένα παλικάρι από εδώ μέσα με ίδια συσκευή.  ) 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, merkon said:

Χαιρετω το φορουμ και την παρεα.
Κατοχος S22 ultra 256gb, το ειχα παρει απο τους πρωτους οταν κυκλοφορησε.
Κοιταω για μεταβαση στην επομενη μου συσκευη και ειμαι αναμεσα στο s23 ultra 256g και στο Pixel 7 pro.
Να σημειωσω πως δεν εχω εμπειρια με pixel και πως θα ηθελα να το δοκιμασω καθαρα και μονο για την εμπειρια.
Τρεχει μια προσφορα αυτη την στιγμη στην Αγγλια που μενω - δε ξερω αν υπαρχει και στην Ελλαδα - οπου αγοραζοντας απο samsung uk website σου επιστρεφονται £200 λιρες cashback και δινουν και δωρο τα galaxy buds.
Για να μην σας κουραζω βγαινει μια διαφορα της ταξης των £449 λιρων που θα πρεπει να πληρωσω, επιστρεφοντας φυσικα το s22 ultra μου πισω στην Samsung η οποια θα το αγορασει για £550 (αρκετα καλα νομιζω).
Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με τις παραπανω δυο συσκευες που ανεφερα, το pixel 7 pro και το s23 ultra, ποια η συγκριση μεταξυ των δυο και τι θα επιλεγατε;
Γνωριζω πως η αποφαση ειναι δικη μου στην τελικη, αλλα θα ειναι χρησιμο να ακουσω καποιες γνωμες
Ευχαριστω πολυ

Να προσέξεις πολύ.

Πολλές ευκολίες που εχεις μαθει με το One UI δεν υπάρχουν στα Pixel. Εγω το εμαθα αγοράζοντας ενα Xperia 5iii και κατάλαβα παρα πολυ γρήγορα οτι δεν μου αρεσει το γυμνό Android. Μιλάμε για βασικα πράγματα.Τα Pixel δεν ειναι απροβληματιστα.

Τον Snapdragon 8 Gen2 δεν υπάρχει λογος να τον αποφύγεις για να πας σε Tensor και οτι κουλο φέρνει μαζι του. Θα έπρεπε να τον ζητας το SD8gen2 μιας και αποδεδειγμένα ειναι καλύτερος και πιο δροσερός απο τον gen1.

Ηθελα να παρω Pixel 6 pro και γλύτωσα στο τσακ, οταν συνάδελφοι μου που το ειχαν, δεν μπορουσαν ουτε κληση να κανουν.

Ακουγομαι (διαβαζομαι) σαν τα Pixel να ειναι τα χειρότερα τηλέφωνα, οκ δεν ειναι αλλα δεν ειναι και αυτο που χρήστες τους προσπαθούν να μας πλασάρουν. Το One UI ειναι πιο ολοκληρωμένη εμπειρία και ας εχεις διπλες εφαρμογές για καποια πράγματα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, challenge143 said:

Πω πω ρε φίλε όντως δεν είναι φυσιολογικό αυτό που σου κάνει.  Σίγουρα το πήγες στην smarteck να στο ελέγξουν;  . Έχω κοιτάξει να δω βραδινές φωτογραφίες μου κ δεν έχω τέτοια θέματα αλλά δεν είμαι σίγουρος για αν έχω πλαϊνή δέσμη φωτός και θέλω να πειραματιστώ για να είμαι σίγουρος γιατί μας προβληματισες με αυτό.  (Αν κ η συσκευή μου να ξέρεις είναι κατώτερη από την δική σου, καλό θα ήταν να δοκιμάσει κ κανένα παλικάρι από εδώ μέσα με ίδια συσκευή.  ) 

Να το πηγα οχι. Να τους στειλω φωτογραφιες ναι. Γιατι σκεφτηκα οτι αν δεν αναπαραγουν το προβλημα εκει θα εχω κανει τσαμπα την αποσταση. Δεν ειναι απαραιτητο να το εχετε ολοι. Ας πουμε σε S20U δεν το εχω πετυχει με τιποτα. Ναι εχω πετυχει lens flare αλλα μπλε κηλιδες και θολοτητα οχι. Πρεπει να παω σε καποιο καταστημα να δω απο κοντα μου φαινεται αν το κανουν και τα εκθεσιακα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stamatis3133 said:

Να προσέξεις πολύ.

Πολλές ευκολίες που εχεις μαθει με το One UI δεν υπάρχουν στα Pixel. Εγω το εμαθα αγοράζοντας ενα Xperia 5iii και κατάλαβα παρα πολυ γρήγορα οτι δεν μου αρεσει το γυμνό Android. Μιλάμε για βασικα πράγματα.Τα Pixel δεν ειναι απροβληματιστα.

Τον Snapdragon 8 Gen2 δεν υπάρχει λογος να τον αποφύγεις για να πας σε Tensor και οτι κουλο φέρνει μαζι του. Θα έπρεπε να τον ζητας το SD8gen2 μιας και αποδεδειγμένα ειναι καλύτερος και πιο δροσερός απο τον gen1.

Ηθελα να παρω Pixel 6 pro και γλύτωσα στο τσακ, οταν συνάδελφοι μου που το ειχαν, δεν μπορουσαν ουτε κληση να κανουν.

Ακουγομαι (διαβαζομαι) σαν τα Pixel να ειναι τα χειρότερα τηλέφωνα, οκ δεν ειναι αλλα δεν ειναι και αυτο που χρήστες τους προσπαθούν να μας πλασάρουν. Το One UI ειναι πιο ολοκληρωμένη εμπειρία και ας εχεις διπλες εφαρμογές για καποια πράγματα.

Ο φίλος όμως που είναι σε δίλημμα μένει στην Αγγλία οπότε μάλλον δεν θα έχει θέμα με τις κλήσεις αφού έχει πλήρη υποστήριξη. Σε όλα τα άλλα συμφωνώ μαζί σου. Αν πάντως όντως το φέρει η Vodafone του χρόνου όπως διάβασα κάπου, θα το πάρω για δεύτερο σίγουρα από περιέργεια. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vastegial_74 said:

Ο φίλος όμως που είναι σε δίλημμα μένει στην Αγγλία οπότε μάλλον δεν θα έχει θέμα με τις κλήσεις αφού έχει πλήρη υποστήριξη. Σε όλα τα άλλα συμφωνώ μαζί σου. Αν πάντως όντως το φέρει η Vodafone του χρόνου όπως διάβασα κάπου, θα το πάρω για δεύτερο σίγουρα από περιέργεια. 

Η αλήθεια είναι ότι αν το φέρουν θα το πάρω κ εγώ . Επειδή οι απόψεις διίστανται το συγκεκριμένο pixel είναι πολύ καλή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Ο φίλος όμως που είναι σε δίλημμα μένει στην Αγγλία οπότε μάλλον δεν θα έχει θέμα με τις κλήσεις αφού έχει πλήρη υποστήριξη. Σε όλα τα άλλα συμφωνώ μαζί σου. Αν πάντως όντως το φέρει η Vodafone του χρόνου όπως διάβασα κάπου, θα το πάρω για δεύτερο σίγουρα από περιέργεια. 

Εγω μένω Ολλανδία, οι συνάδελφοι μου δεν ειχαν θεματα λογω ασυμβατότητας με τον παροχο, τους ειχε παει η Google απο bug σε bug.

Δες πχ πως τα παει το Pixel 7 pro με τα radio του, WiFi και Data. Δες πως τα πάει το Pixel 7 pro με την αυτονομία του ενω εχει 5000mah μπαταρία. 

Δηλαδή να πληρώσω, να μην εχω καλη αυτονομία, να μην έχω καλο σημα και να ειναι και το UI γυμνό. Βασικα το η εμπειρία ειναι πολυ Αμερικανική 'woke'.

Ήξερες οτι για να κλεισεις τα data ή το WiFi πρέπει να πατησεις στα quick settings στο μπαλονακι "Internet" και μετα βγαινει ενα pop up στο κατω μερος της οθονης με δυο διακόπτες και κλεινεις αυτο που θες. 

https://droidwin.com/bring-back-wifi-and-cellular-data-toggle-in-quick-settings-in-pixel-7-pro/

Για εμενα αυτο ειναι γελοίο. Και βλέπεις Xiaomi που η κουρτίνα με τα quick settings ειναι τουμπανη.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ξεκίνησε να σκάει η ενημέρωση του Ιουνίου σε διάφορα μέρη της Νότιας Ασίας. Μιλάνε για τεράστιο update πάνω από 2GB, αν και στο changelog και πάλι δεν γίνεται καμία αναφορά για βελτιώσεις στην κάμερα.

Για να δούμε...

https://www.sammyfans.com/2023/06/15/samsung-galaxy-s23-gets-camera-improvements-with-massive-june-2023-update/

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Υπαρχει κάποιο toggle ή κάποια εύκολη ρύθμιση για να ενεργοποιείς/απενεργοποιεις τη γρήγορη φόρτιση χωρίς να κάνεις όλη τη διαδικασία να μπαίνεις στα settings της μπαταρίας;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dark_Lord said:

Καλημέρα παιδιά. Υπαρχει κάποιο toggle ή κάποια εύκολη ρύθμιση για να ενεργοποιείς/απενεργοποιεις τη γρήγορη φόρτιση χωρίς να κάνεις όλη τη διαδικασία να μπαίνεις στα settings της μπαταρίας;

ναι αμε, να εχεις εναν (ή περισσοτερους) αργο φορτιστη στην πριζα 😛 . Δεν το λεω ειρωνικα, εγω αυτο εχω κανει, εχω μερικους παλιους  αργους που δουλευουν στα 5v και 0.8 ampere και κανει 4-5 ωρες φορτιση. Βαζω το βραδυ και το πρωι ειναι ετοιμο, ολα τα κινητα οχι μονο αυτο.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μετα το update  Ιουνίου το κινητό είναι ακόμα πιο σμουθ... εξαιρετική δουλειά..

Για όποιον υο έχει αλλάζει csc σε thl, παίρνει το update και αφου τελειώσει το γυρνάει σε όποιο csc ηταν πριν αν δεν θέλει να περιμένει 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, arxontas2323 said:

Μετα το update  Ιουνίου το κινητό είναι ακόμα πιο σμουθ... εξαιρετική δουλειά..

Για όποιον υο έχει αλλάζει csc σε thl, παίρνει το update και αφου τελειώσει το γυρνάει σε όποιο csc ηταν πριν αν δεν θέλει να περιμένει 

Δελεάζομαι φουλ αλλά δεν θέλω να μπλέξω με κάτι τέτοιο....

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nasosvasedis said:

Δελεάζομαι φουλ αλλά δεν θέλω να μπλέξω με κάτι τέτοιο....

Η ολη διαδικασία είναι 5 λεπτά... αλλιώς περιμένεις!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πόσο πιο καλή θα κάνουνε τη συσκευή.
Είναι κινηταρα με όλη τη σημασία της λέξης το λιώνω από πρωί με δεδομένα έχει ακόμα 50%.
Ρολαρει σαν πατίνι, ζέστη δε νιώθω.
Μακάρι να συνεχίσει να βγάζει τέτοιες συσκευαρες.

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πόσο πιο καλή θα κάνουνε τη συσκευή.
Είναι κινηταρα με όλη τη σημασία της λέξης το λιώνω από πρωί με δεδομένα έχει ακόμα 50%.
Ρολαρει σαν πατίνι, ζέστη δε νιώθω.
Μακάρι να συνεχίσει να βγάζει τέτοιες συσκευαρες.

Πάντα λαδωμένο κ σφαίρα φίλε!!Άσε τους άλλους να βάζουν 60fps και να φορτίζουν με αργό φορτιστή μην τους φύγει κάνα αμπερ στο δρόμο
Μόνο απόλαυση!


Sent from my iPad Pro M2 using Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, έκανα την αλλαγη σε THL για να παρω το update, και μετα επιστροφη σε EUX.

Απο οτι ειδα χαθηκε το Volte Toggle, παρόλο που είναι ενεργό και έχω το εικόνίδιο, και απο την επιλογη δικτυων εχω 2 επιλογες:

5G/4G/3G/2G (αυτόματη σύνδεση)

4G/3G/2G (αυτόματη σύνδεση)

Θυμάμαι οτι ηταν διαφορετικά το μενού με τις μπάντες, π.χ είχε επιλογή μόνο για 2G

Καμιά ιδέα πως διορθώνεται ?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά με το update Ιουνίου νομίζω ότι η συσκευή δείχνει πραγματικά τα δόντια της. Έχοντας περάσει από όλες τις ναυαρχίδες της Samsung από s3 και μετά νομίζω ότι το κινητό είναι οτι καλύτερο έχει βγάλει ποτέ σε συνάρτηση με την διαθέσιμη τεχνολογία που υπήρχε την εκάστοτε χρονιά. Επιτέλους μπαταριαρα, επιτέλους επεξεργαστής που όχι μόνο κουβαλάει άνετα το υπερπλήρες αλλά βαρυ one ui αλλά και με σωστές θερμοκρασίες ακόμα και κάτω από ντάλα ήλιο. Οθόνη, ηχεία, haptics σε κορυφαίο επίπεδο. Φωτογραφικές δυνατότητες στις κορυφαίες συσκευές της κατηγορίας. Ευχάριστη έκπληξη η καταγραφή video, που έκανε τεράστιο άλμα σε σχέση ακόμα και με την περσινή ναυαρχίδα (χωρίς να φτάνει apple βεβαίως ακομα). Παραμετροποίηση στο φουλ, που μας έχει κάνει να ξεχάσουμε κατά 70/80% γιατί θέλαμε root κάποτε, με ελάχιστο bloatware (μην βάζεις ρε samsung προεγκατεστημενο αυτό το facebook πλέον-παρεμπιπτόντως 4 εφαρμογες- ,ούτε ο Zuckerberg δεν το χρησιμοποιεί πλέον. Τα έχω ξηλώσει βεβαια με abd). Mε παρα πολυ καλο οικοσυστημα πλεον ρολοι, ταμπλετ ακουστικα( καιέχω αρκετές samsung οικιακές συσκευές στο σπίτι μου που συνεργάζονται αψογα) και με πολυ καλη συνεργασία με windows συσκευες (nearbyshare σε beta, link to windows κτλ). Και επίσης μην ξεχνάμε ότι λόγο μεγάλων πωλήσεων τα samsung έχουν τις πιο optimised εφαρμογές στο χώρο του android. Βεβαίως δεν ξεχνάω τα λοιπά καλούδια spen, dex κτλ που βρίσκονται εκεί και κατά καιρούς μου λύνουν τα χέρια..

Αρνητικά δεν βρίσκω πλέον πάρα μόνο κάποιες επιθυμίες. Θα ήθελα δαχτυλικο αποτύπωμα σε όλη την οθόνη ή έστω σαν αυτό που έχουν κάποια vivo νομίζω και ακόμα καλύτερο video και η οποία κουβέντα για το πληρέστερο android τηλέφωνο θα τελείωνε εκεί και γενικότερα για smartphone καθώς προσωπικά το ios δεν μου πάει καθόλου..

Sent from my SM-S918B using Tapatalk





64b27efa9eeb298c408f7f342aece017.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, tsicrete said:

Καλημερα, έκανα την αλλαγη σε THL για να παρω το update, και μετα επιστροφη σε EUX.

Απο οτι ειδα χαθηκε το Volte Toggle, παρόλο που είναι ενεργό και έχω το εικόνίδιο, και απο την επιλογη δικτυων εχω 2 επιλογες:

5G/4G/3G/2G (αυτόματη σύνδεση)

4G/3G/2G (αυτόματη σύνδεση)

Θυμάμαι οτι ηταν διαφορετικά το μενού με τις μπάντες, π.χ είχε επιλογή μόνο για 2G

Καμιά ιδέα πως διορθώνεται ?

Έκανα την ιδια αλλαγή... εγώ γύρισα σε sek βέβαια...δν εχω χάσει volte toggle και εχω επιλογή μόνο για 2g κτλ... για δοκίμασε να το γυρίσεις σε sek να δεις πως θα είναι 

2 ώρες πριν, bromonano2 said:

Πραγματικά με το update Ιουνίου νομίζω ότι η συσκευή δείχνει πραγματικά τα δόντια της. Έχοντας περάσει από όλες τις ναυαρχίδες της Samsung από s3 και μετά νομίζω ότι το κινητό είναι οτι καλύτερο έχει βγάλει ποτέ σε συνάρτηση με την διαθέσιμη τεχνολογία που υπήρχε την εκάστοτε χρονιά. Επιτέλους μπαταριαρα, επιτέλους επεξεργαστής που όχι μόνο κουβαλάει άνετα το υπερπλήρες αλλά βαρυ one ui αλλά και με σωστές θερμοκρασίες ακόμα και κάτω από ντάλα ήλιο. Οθόνη, ηχεία, haptics σε κορυφαίο επίπεδο. Φωτογραφικές δυνατότητες στις κορυφαίες συσκευές της κατηγορίας. Ευχάριστη έκπληξη η καταγραφή video, που έκανε τεράστιο άλμα σε σχέση ακόμα και με την περσινή ναυαρχίδα (χωρίς να φτάνει apple βεβαίως ακομα). Παραμετροποίηση στο φουλ, που μας έχει κάνει να ξεχάσουμε κατά 70/80% γιατί θέλαμε root κάποτε, με ελάχιστο bloatware (μην βάζεις ρε samsung προεγκατεστημενο αυτό το facebook πλέον-παρεμπιπτόντως 4 εφαρμογες- ,ούτε ο Zuckerberg δεν το χρησιμοποιεί πλέον. Τα έχω ξηλώσει βεβαια με abd). Mε παρα πολυ καλο οικοσυστημα πλεον ρολοι, ταμπλετ ακουστικα( καιέχω αρκετές samsung οικιακές συσκευές στο σπίτι μου που συνεργάζονται αψογα) και με πολυ καλη συνεργασία με windows συσκευες (nearbyshare σε beta, link to windows κτλ). Και επίσης μην ξεχνάμε ότι λόγο μεγάλων πωλήσεων τα samsung έχουν τις πιο optimised εφαρμογές στο χώρο του android. Βεβαίως δεν ξεχνάω τα λοιπά καλούδια spen, dex κτλ που βρίσκονται εκεί και κατά καιρούς μου λύνουν τα χέρια..

Αρνητικά δεν βρίσκω πλέον πάρα μόνο κάποιες επιθυμίες. Θα ήθελα δαχτυλικο αποτύπωμα σε όλη την οθόνη ή έστω σαν αυτό που έχουν κάποια vivo νομίζω και ακόμα καλύτερο video και η οποία κουβέντα για το πληρέστερο android τηλέφωνο θα τελείωνε εκεί και γενικότερα για smartphone καθώς προσωπικά το ios δεν μου πάει καθόλου..

Sent from my SM-S918B using Tapatalk





64b27efa9eeb298c408f7f342aece017.jpg
 

Σου εχω στείλει προσωπικό μήνυμα και μάλλον δεν το έχεις δει!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, arxontas2323 said:

Έκανα την ιδια αλλαγή... εγώ γύρισα σε sek βέβαια...δν εχω χάσει volte toggle και εχω επιλογή μόνο για 2g κτλ... για δοκίμασε να το γυρίσεις σε sek να δεις πως θα είναι 

Σου εχω στείλει προσωπικό μήνυμα και μάλλον δεν το έχεις δει!!

Μπορείς να μου στείλεις φίλε και μένα PM με τη διαδικασία της αλλαγής CSC; Θα το σκεφτώ σοβαρά. 😛

Link to comment
Share on other sites

THL εδώ και φαίνεται να έχει όλες τις επιλογές. Screenshot_20230617_131657_Call settings.jpg

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 16/6/2023 at 8:01 ΠΜ, Dark_Lord said:

Καλημέρα παιδιά. Υπαρχει κάποιο toggle ή κάποια εύκολη ρύθμιση για να ενεργοποιείς/απενεργοποιεις τη γρήγορη φόρτιση χωρίς να κάνεις όλη τη διαδικασία να μπαίνεις στα settings της μπαταρίας;

Για πιο γρήγορα εγώ κατεβάζω την κουρτίνα από πάνω πατάω παρατεταμένα την προστασία μπαταρίας και με πάει κατευθείαν στην σελίδα της γρήγορης φόρτισης.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κα ένας την αναβάθμιση Ιουνιου

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κα ένας την αναβάθμιση Ιουνιου

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μόνο με πειραγμένο csc

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Sofos_5 said:

THL εδώ και φαίνεται να έχει όλες τις επιλογές. Screenshot_20230617_131657_Call settings.jpg

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

Με ποιον πάροχο είσαι;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...