Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...aparavatos de,gia mia etairia i opoia thelei na einai aksiopisti:

:rtfm: :rtfm: :rtfm: ETAIRIA I OPOIA PAROYSIAZEI ENA PROION-YPIRESEIA KAI DEN TIREI TO CHRONIKO PLANO TO OPOIO ECHEI ANAKOINWTHEI,KAI PROVENEI SE ANAVOLES,CHWRIS NA ANAFEREI TON AKRIVI LOGO,ETAIRIA AKSIOPISTI DEN EINAI DYNATON NA EINAI._ :rtfm: :rtfm: :rtfm:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και το νεο σουξε του Πετρέλη-Φοιβου...

 

''Eσυυυυυυ.... symbian-uiq μαζι...

αφης οθονη και 3g...

xρωμα λευκο και ασημι...

ποτε θα ερθεις στην Ελλαδα...

σκορπίζεις τοσα post στο διαβα...'':lol:

 

Ρε συ sealover, χαλάλι οι αντιπαραθέσεις στις προηγούμενες σελίδες, το τραγούδι απλά ΕΓΡΑΨΕ!!!! :D :lol:

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

...aparavatos de,gia mia etairia i opoia thelei na einai aksiopisti:

:rtfm: :rtfm: :rtfm: ETAIRIA I OPOIA PAROYSIAZEI ENA PROION-YPIRESEIA KAI DEN TIREI TO CHRONIKO PLANO TO OPOIO ECHEI ANAKOINWTHEI,KAI PROVENEI SE ANAVOLES,CHWRIS NA ANAFEREI TON AKRIVI LOGO,ETAIRIA AKSIOPISTI DEN EINAI DYNATON NA EINAI._ :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Να το ξαναπουμε για πολλοστή φορά αφού δε μπήκες στον κόπο να το διαβάσεις ή δεν κατάλαβες τι γράφει.

1)Το προϊόν ανακοινώθηκε με ΠΙΘΑΝΗ κυκλοφορία το πρώτο τρίμηνο του 2006.

Η λέξη ΠΙΘΑΝΗ ουδέποτε σήμαινε δεσμευση της SE να το κυκλοφορήσει το πρώτο τρίμηνο.

 

2) Ο λόγος της αναβολής και της καθυστέρησης της κυκλοφορίας του κινητού οφείλεται στο ότι καθυστέρησε να κυκλοφορήσει το UIQ3 το οποίο θα έχει το κινητό. Το UIQ3 ολοκληρώθηκε πριν ενα μήνα και όπως όλοι καταλαβαίνουμε πρεπει πρώτα να δοκιμαστεί και να λυθούνε όποια προβλήματα υπάρχουνε στη συμβατότητα. Επίσης αξίζει να αναφέρω ότι το UIQ3 δεν το φτιάχνει η SE. Κατ'εμενα είναι δικαιολογημένη η καθυστέρηση γιατί η "ΜΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΕΤΑΙΡΙΑ" (για σενα) δεν θέλει να σου δόσει ένα κινητό το οποίο θα πληρώσεις και δεν θα λειτουργεί όπως πρεπει.

Παρόμοιο συμβαίνει και με τη microsoft. τα windows vista

(πρώην Longhorn) πότε ανακοινωθήκανε; πριν απο 2 χρόνια; κυκλοφορήσανε; οχι. γιατί; γιατί οι άνθρωποι προσπαθούνε να τα κάνουνε οσο το δυνατό πιο ασφαλή (λέμε τώρα) και όταν τα βάλεις στο PC σου να μην έχουνε πρόβλημα (ξαναλέμε τώρα)

παρόμοιο πρόβλημα συμβαίνει και με τα αεροπλάνα. εστω μια εταιρία ανακοινωνει την κατασκευή ενός αεροπλάνου και αντιμετωπίζει προβλήματα. θα ήθελες να το διαθέσει και να ρισκάρεις τη ζωη σου ή να περιμένεις μεχρι να λυθούνε.

Και για να συνοψίσω, η καθυστέρηση δεν οφείλεται στην SE αλλά στο UIQ3 που άργησε να διατεθεί.

Απορώ δηλαδή πως θα επρεπε να το πάρουμε αρχες του 2006 χωρίς να είναι έτοιμο το UIQ3

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...ομως τα windows vista δικαιολογημενα αργουν γιατι αναμενεται απ'οσο διαβασα να περιεχουν παραπάνω απο 6000000 γραμμες κωδικα (4000000 εχουν τα xp).Τωρα μιλαμε για ενα interface των 12-16mb...τι δυσκολο εχει πια και θελει ενα χρονο να γινει??Ποσο μαλλον όταν το 50% και μην πω παραπανω σαν κωδικας υπαρχει ήδη από προηγούμενες γενιές...Μηπως κολάει καποιο μελλοντικο τους project (βλεπε 2007-8) και καθυστερουν??Γιατι μην ξενάτε οτι για να είναι βιωσιμη μια εταιρία ηλεκρονικων πρεπει να έχει μελλοντικο σχεδιασμο τουλαχιστων 4 ετων....βασικος κανονας οικονομικής θεωρίας...
Link to comment
Share on other sites

Πληροφορία που όποιος ενδιαφέρεται την εισπράτει: Δεν υπάρχει καμία πιθανότητα κυκλοφορίας της συσκευής πριν τον Αύγουστο (όπου ενδέχεται, αν και με δυσκολία να κυκλοφορήσει στο εξωτερικό, λόγω της χρονικής περιόδου που θεωρείται εμπορικά "νεκρή").

 

 

 

:worry:

 

Φίλε Άγγελε, (το bibon μου θυμίζει κάτι άσχημο γι αυτό σε λέω με το όνομά σου), επειδή είμαι σε θέση να ξέρω πόσο σημαντικό είναι να μην εκθέτεις τις πηγές σου, δεν θα σου το ζητήσω γιατί επιπλέον, δεν είσαι υποχρεωμένος να αποδείξεις τίποτα.

Αφού όμως, έχεις πρόσβαση σε τέτοιου είδους πληροφορίες, μήπως θα μπορούσες να μου λύσεις κάποιες απορίες;

Ας πούμε, τέτοια καθυστέρηση, μάλλον, δεν θα πρέπει να κρύβει κάτι τόσο απλό όσο φαίνεται, το πρόβλημα με το νέο λειτουργικό. Η ανάλυση του "λάτρη της θάλασσας" - sealover, σχετικά με τα λειτουργικά συστήματα μάλλον με βρίσκει σύμφωνο.

(Μην μπερδεύεσαι, στην προηγούμενη διαμάχη σας δεν παίρνω θέση - θεωρώ ότι και οι δύο έχετε τα δίκια σας) ;)

Μήπως λοιπόν, κρύβεται κάτι άλλο πίσω από την καθυστέρηση;

Λόγο ειδικότητας - άσχετης με το αντικείμενο - μπορεί να γράψω και καμιά μα**** αλλά είναι ερωτήσεις που όπως και να το κάνει κανείς, προκύπτουν...

 

- Μήπως μιλάμε για "αστοχία" προϊόντος; Αφού το έχεις, θα έχεις διαπιστώσει αν πρόκειται για κάτι τέτοιο. Μήπως "απέτυχε" σε υπερβολικά μεγάλο ποσοστό έστω και στην προ - εκδοσή του;

- Μήπως, διαπιστώθηκε πως βρίσκεται πλέον "πίσω" σε τεχνολογία και προσπαθούν να βρουν τρόπους αναβάθμισης κάποιων χαρακτηριστικών του;

- Μήπως - πλάκα πλάκα - άρχισαν να σχεδιάζουν το Ρ1000 και το κρατάνε για έκπληξη; :cry:

 

Αν ξέρεις κάτι περισσότερο, σε παρακαλώ πες μας γιατί τα έχω πάρει στο κρανίο με αυτό το ρημάδι το uiq το οποίο επιπλέον, μου σπάει τα νεύρα γιατί δεν έχω ιδέα τι είναι!!!! :mad: :mad: :mad:

 

(Κοίτα να δεις, απλά γράφω και νευριάζω...)

 

 

Σόρυ για την ασχετοσύνη που δείχνω, αλλά ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 900ΑΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΑΡΓΕΙ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

φίλε sealover δεν είπα ότι τα vista και το UIQ είναι το ίδιο. απλα δίνω έμφαση στο ότι δεν μπορείς να πλασαρεις κατι στην αγορα το οποίο δεν θα δουλεύει. και επειδή είμαι και ο ίδιος προγραμματιστής ξέρω καλά τι σημαίνει.

με το να φορτώσει το UIQ στο κινητό και να σου πει παρτο δεν εγινε τιποτα και ούτε στον ιδιο θα είναι πρόβλημα να σου το δόσει ετσι. το πρόβλημα θα ερθει μετα που θα το παρεις και θα δυσλειτουργεί. δεν θα τρεχεις στην ericsson και να απαιτείς ότι σου δόσανε &^#%#$%# κινητό; Η εταιρία δεν θελει να συμβεί αυτό. προτιμά να σου δόσει κατι για το οποίο θα εχεις να λες κι ας την βρίζεις που αργεί παρα να την βρίζεις αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

:worry:

Σόρυ για την ασχετοσύνη που δείχνω, αλλά ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 900ΑΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΑΡΓΕΙ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥ!!!

ναί όντως εχεις νευριάσει, αυτό είναι εμφανές. το 990αρι περιμένεις κι όχι το 900αρι. :lol:

θα έρθει μην ανησυχείς. πιες το φραπεδάκι σου, καπνισε το τσιγαράκι σου, ακουσε μουσική relaxαρε και θα έρθει. δεν χαθηκε ο κόσμος.

Κι εγώ το περιμένω (που έχω και πιο παλιο κινητό απο σενα) αλλά με το μαλακό.

Εδώ ολόκληρο αμάξι 30,000 περιμένω διόμισι μήνες αλλά παντα υπομονετικά. Άλλες 2 μέρες και το πέρνω. ΟΕΟ!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Συνώνυμη Έκδοση για όσους δεν μπορούν να περιμένουν την άφιξη του και θα έδιναν ακόμα και τη ζωή τους για να αποκτήσουν το πολυπόθητο P990. :lol:

http://img67.imageshack.us/img67/2607/w55925rq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συνώνυμη έκδοση για τους υπομονετικούς. Συνδέστε το P990 DUAL ANALOG Joypad στο PS2 σας και απολαύστε ατελείωτες ώρες παιχνιδιού αναμένοντας το κινητούλι

http://img117.imageshack.us/img117/9484/p9906sb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναί όντως εχεις νευριάσει, αυτό είναι εμφανές. το 990αρι περιμένεις κι όχι το 900αρι. :lol:

θα έρθει μην ανησυχείς. πιες το φραπεδάκι σου, καπνισε το τσιγαράκι σου, ακουσε μουσική relaxαρε και θα έρθει. δεν χαθηκε ο κόσμος.

Κι εγώ το περιμένω (που έχω και πιο παλιο κινητό απο σενα) αλλά με το μαλακό.

Εδώ ολόκληρο αμάξι 30,000 περιμένω διόμισι μήνες αλλά παντα υπομονετικά. Άλλες 2 μέρες και το πέρνω. ΟΕΟ!! :lol:

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: :lol: :lol:

 

Έχεις απόλυτο δίκιο! Το 900άρι το έχω.... :lol:

 

Λοιπόν, εξηγούμαι: κάνω σαν τρελός, διότι 1η Ιουλίου παίρνω άδεια και σκόπευα να ξεκοκκαλίσω το εγχειρίδιο απολαμβάνοντας ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ!!! Διότι ελεύθερο χρόνο ΔΕΝ έχω... Δουλεύω καθημερινά 09:00 με 21:30 (το ελάχιστο) και αν το πάρω εκτός άδειας θα πάει το ξενύχτι σύννεφο! Επίσης, θα είχα χρόνο να περάσω τις περίπου 1600 καταχωρήσεις μου (καμιά 50αριά είναι διπλές) και (κυρίως) να τις τροποποιήσω με την ησυχία μου. Αλλά... ΣΕ σε μισώ! :(

 

Φίλε "The Crow" η κάμερα με αφήνει αδιάφορο. Έχω ήδη ποστάρει ότι έχω το V903 για δεύτερο κινητό με 3.5 megapixel. :cool:

 

Όλη η φασαρία είναι ο χρόνος...

 

Ρ900, ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :happy: :happy:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: :lol: :lol:

 

Έχεις απόλυτο δίκιο! Το 900άρι το έχω.... :lol:

 

Λοιπόν, εξηγούμαι: κάνω σαν τρελός, διότι 1η Ιουλίου παίρνω άδεια και σκόπευα να ξεκοκκαλίσω το εγχειρίδιο απολαμβάνοντας ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ!!! Διότι ελεύθερο χρόνο ΔΕΝ έχω... Δουλεύω καθημερινά 09:00 με 21:30 (το ελάχιστο) και αν το πάρω εκτός άδειας θα πάει το ξενύχτι σύννεφο! Επίσης, θα είχα χρόνο να περάσω τις περίπου 1600 καταχωρήσεις μου (καμιά 50αριά είναι διπλές) και (κυρίως) να τις τροποποιήσω με την ησυχία μου. Αλλά... ΣΕ σε μισώ! :(

 

Φίλε "The Crow" η κάμερα με αφήνει αδιάφορο. Έχω ήδη ποστάρει ότι έχω το V903 για δεύτερο κινητό με 3.5 megapixel. :cool:

 

Όλη η φασαρία είναι ο χρόνος...

 

Ρ900, ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :happy: :happy:

Χμμμμ.....Με τοσες ωρες δουλειας και περιμενεις την αδεια σου για να ξεκοκκαλισεις το manual ενος κινητου? Φιλε μου εντελως καλοπροαιρετα στο λεω αλλα καλυτερα να πας σε κανα νησακι η σε καμια παραλια για μπανακια!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ.....Με τοσες ωρες δουλειας και περιμενεις την αδεια σου για να ξεκοκκαλισεις το manual ενος κινητου? Φιλε μου εντελως καλοπροαιρετα στο λεω αλλα καλυτερα να πας σε κανα νησακι η σε καμια παραλια για μπανακια!

 

Μα φίλε μου, το ίδιο πράγμα λέμε. Αντι στην σαιζ - λονγκ να διαβάζω κάποιο βιβλίο - που το κάνω συχνά - θα διαβάζω το εγχειρίδιο εφαρμώζοντας τις οδηγίες στο κινητό real time. Χαλκιδική, παραλία ή πισίνα, ξαπλώστρα, φραπεδάκι ή μαρτινάκι, και άμα ο ιδρώτας αρχίσει να κυλά "ανεξέλεγκτα", ... μπλουουουουμ! :drool: :drool: :drool:

 

Άλλωστε, ως πατέρας πια, και μάλιστα ενός τρίχρονου "αγγέλου", έχω ξεχάσει από καιρό τα μπαράκια... Δεν ξενυχτάω (τουλάχιστον όχι στα μπαρ...), δεν μεθάω (τη μπυρίτσα την τιμάω πάντως), ε, ας κάνω και κάτι που με ευχαριστεί...

 

(κι αυτό που σκέφτηκες το κάνω, αλλά όχι στην παραλία μέρα μεσημέρι...;) )

 

Φίλε DION, δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης, απλά, αν δεν έχεις βιώσει στο πετσί σου την τραγική έλειψη ελεύθερου χρόνου, δεν μπορείς ίσως να καταλάβεις τους τρόπους που διαλέγουν να τον αξιοποιούν αυτοί που τον στερούνται... :)

Link to comment
Share on other sites

εγω απ'την άλλη είμαι στο άλλο άκρο. δε μου αρεσει ποτε να διαβάζω εγχειρίδια. προτιμώ να ανακαλύπτω τα πάντα μόνος σε μια συσκευή.

 

Μή ξεχάσεις ότι εν ώρα μπλουουουουμ πρεπει καποιος να φυλάει το κινητό γιατί αλλιώς ο ιδρώτας θα κυλάει όντως ανεξέλεγκτα και θα χρειαστείς πολλά μπλουουουουμ για να συνέλθεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...μια είναι η απάντηση...(λεμε τωρα..)

 

Επειδη βλεπω πως πολλα λέγονται αλλα η Se μεχρι αυτη τη στιγμη που μιλαμε επιμαινει για Q2 το κινητο κυκλοφορει....23 Ιουνίου.....και η αρχη θα γινει στην συνεντευξη τυπου που θα δωσουν στην Communic Asia 2006, 20 to 23 June, Singapore!;)

Link to comment
Share on other sites

Συνώνυμη Έκδοση για όσους δεν μπορούν να περιμένουν την άφιξη του και θα έδιναν ακόμα και τη ζωή τους για να αποκτήσουν το πολυπόθητο P990. :lol:

http://img67.imageshack.us/img67/2607/w55925rq.jpg

 

To sygkekrimeno montelo den einai P990 ALLA to Walther P99 Titanium Finish...Opote osoi biastikate na to agorasete dystixws pesate stin pagida...

ΛΕΦΤΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ !!!

 

http://www.danasoft.com/sig/__GT__.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...μια είναι η απάντηση...(λεμε τωρα..)

 

Επειδη βλεπω πως πολλα λέγονται αλλα η Se μεχρι αυτη τη στιγμη που μιλαμε επιμαινει για Q2 το κινητο κυκλοφορει....23 Ιουνίου.....και η αρχη θα γινει στην συνεντευξη τυπου που θα δωσουν στην Communic Asia 2006, 20 to 23 June, Singapore!;)

αμ μπράβο!!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

filtate p-900,moy lineis mia aporia,mias kai eisai programmatistis...?

se proigoymena themata poy echw diavasei edw'na mesa,

sto myphone,milaei gia tin episimi kykloforia toy stin evrwpi,gia ton dekemvrio(panta me kathe epifylaksi,giati mporei na milaei kai metagenestera...)EWS TWRA POSOI MINES ECHOYN PERASEI APO AYTI TIN EPIKOIMENI ANAKOINWSI...?

TOSOI MINES DEN ITAN ARKETOI NA DOKEIMASOYN TO LEITOYRGIKO POY THA FORAEI TO P-990I,I MIPWS -POY EKEI ECHEIS DEIKIO- I PLATFORMA TOY LEITOYRGIKOY EINAI TOOOSO POLY POLYPLOKI OSO EINAI I KATASKEVI KAI DOKEIMI ENOS LEITOYRGEIKOY SYSTIMATOS ENOS YPOLOGISTI...???

mipws vre file P-900 mas doylevoyn me raptomichani DYPLIS,VELONAS KAI MEGALIS

TACHITITAS, KAI EMEIS EPIDEI DEN EIMASTE MESA STA PRAGMATA TOYS PISTEVOYME CHWRIS NA ECHOYME APTA STOICHEIA SCHETIKWS...???

ASTO FILE...

KATI PAROMOIA ECHW SYNANTISEI KAI ALLOY,(SE ALLI ETAIRIA KINITWN TILEFWNWN)KAI ECHW KATALAVEI TI PAIZEI...

I OIKONWMIKOI EINAI OI LOGOI,I KATI SYMVAINEI ME TIN IDIA TIN SYSKEVI...(DEN KSERW TI ALLA APOKLEIETAI TOOOSO KAIRO NA EINAI O LOGOS,MONACHA I DOKIMI ENOS LEITOYRGEIKOY...)

...KAI MALISTA TIN STIGMI POY ECHW AKOYSEI APO SYGGENIKO MOY PRWSOPO, OTI I SYSKEVI IDI,KYKLOFWREI STI GERMANIA...!!!:secret: :secret: :secret:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

...egw lew twra,ws enas koinos thnitos,christis poy eimai mipws mas doylevoyn kai den to'choyme parei champari...???

gia psakse to...

emena kati den moy teriazei pantws toooso kala,gia na einai kai ...normal i olli ypothesi...

:( :mad: :confused: :X :cry: :blink: :worry:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

filtate p-900,moy lineis mia aporia,mias kai eisai programmatistis...?

se proigoymena themata poy echw diavasei edw'na mesa,

sto myphone,milaei gia tin episimi kykloforia toy stin evrwpi,gia ton dekemvrio

για την απορία δεν χρειάζεται να είναι κανείς προγραμματιστής για να καταλάβει πως ο καθένας εδωμέσα διαβάζει κάτι κάπου και μας το μεταφέρει ή αποφασίζει από μόνος του για την κυκλοφορία και το γράφει.

Η μόνη έγκυρη πληροφορία είναι αυτή που μεταδίδεται κατευθείαν απ'την SE

κι αν προσέξεις η SE λέει τώρα για την κυκλοφορία του Ρ990 "Expected launch: Jun 06" δηλαδή αναμενόμενη. Πράγμα το οποίο μπορεί να μη γίνει τον ιούνιο.

εγω ποτε δεν πιστεύω κάτι αν δεν το ακούσω απ'την πηγή. μια φορά πίστεψα την τηλεόραση σχετικά με κατάληψη στο πανεπιστήμιο (Λουκέτο θα βρούνε αύριο οι φοιτητές σε όλα τα πανεπιστήμια της χώρας κλπ ε, δεν μπορει λέω να λένε μ@λ@κίες) και έχασα ένα έτος γιατί δεν πήγα να δώσω το μάθημα και κατάλαβα ότι λέγανε μ@λ@κίες.

 

Σχετικά με το ότι κυκλοφορεί το κινητό σε άλλες χώρες το αναλύσαμε και πιο πρίν. Κυκλοφορήσανε μερικά κομάτια prototypes τα οποία δεν είναι η τελική έκδοση του κινητού. Κάποιος γνωστός μου είπε ότι το αγόρασε ο πατέρας του πριν 3-4 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

 

Κατι μου λεει πως πρεπει να στρεψουμε ολοι τα ματια εκει..........μακαρι να βγω σωστος....θα δουμε ....... ;)

φίλε ελπίζω να βγείς λανθασμένος κι όχι σωστός. αν είναι ποτε δυνατόν ΑΙΣΧΟΣ!!! εγώ σε νόμιζα για πιο σοβαρό. αλλά τώρα να μας λές ότι είναι σωστό τις γκόμενες να τις ρίχνουνε τα ρομπότ όπως αυτό στα αριστερα της φωτογραφίας;;;;;

:lol:

Link to comment
Share on other sites

poulouse ena tetoio kommati enas sto fleamarket giati den to eperna tote o m....... NA eimai entaxei tora ?:(

giati an to epernes tote 8a isouna o m...... ekeina ta komatia den leitourgoune kanonika (H dysleitourgoune) kai.... den anava8mizontai. exoune ksexwristo IMEI.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...