Jump to content

Apple Watch Series 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, pavlidisc said:

Η επιφάνεια που αφήνεις τον φορτιστή (και από επάνω το ρολόι) κατά την φόρτιση είναι πάντα η ίδια;

Μήπως στην περίπτωση που φορτίζει αργά, έχεις ακουμπισμένο - «μαγνητισμένο» το κάτω μέρος του φορτιστή πάνω σε μεταλλικό αντικείμενο;

Θα το ψάξω ευχαριστώ πολύ όσο για τον φορτιστή άλλαξα κατευθείαν αλλά τα ίδια όποτε θα ψάξω το κάτω μέρος του μήπως το είχα πουθενά ακουμπισμένο 

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψάξω ευχαριστώ πολύ όσο για τον φορτιστή άλλαξα κατευθείαν αλλά τα ίδια όποτε θα ψάξω το κάτω μέρος του μήπως το είχα πουθενά ακουμπισμένο 

Φιλε δες μήπως έχεις θέμα κ με πρίζα η πολύμπριζο


Sent from my iPhone 14 using Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, scorpio3 said:


Φιλε δες μήπως έχεις θέμα κ με πρίζα η πολύμπριζο


Sent from my iPhone 14 using Tapatalk

Θα τη τσεκάρω ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι υπάρχει περίπτωση με κάποια ρύθμιση ήταν μιλάς ήδη στο τηλέφωνο είσαι δηλαδή την διάρκεια μίας κλήσης Και σε παίρνω τηλέφωνο στην δεύτερη γραμμή να σου το δείχνει το ρολόι ποιος είναι; Γιατί εμένα δε μου το δείχνει και πρέπει να φτιάξω το τηλέφωνο για να κάνουμε την αλλαγή γραμμής ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
5 ώρες πριν, dafly7 said:

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι υπάρχει περίπτωση με κάποια ρύθμιση ήταν μιλάς ήδη στο τηλέφωνο είσαι δηλαδή την διάρκεια μίας κλήσης Και σε παίρνω τηλέφωνο στην δεύτερη γραμμή να σου το δείχνει το ρολόι ποιος είναι; Γιατί εμένα δε μου το δείχνει και πρέπει να φτιάξω το τηλέφωνο για να κάνουμε την αλλαγή γραμμής ευχαριστώ πολύ

Έχει call waiting το ρολόι, όπως το iPad, το Mac κτλ και δουλεύει με τον ίδιο τρόπο, αν μιλάς με την ίδια συσκευή. Αν μιλάς από το ρολόι, θα σου δείξει την εισερχόμενη στο ρολόι. Αν μιλάς από το iPad, θα σου τη δείξει στο iPad και πάει λέγοντας. Αν μιλάς δηλαδή από το κινητό, τότε προτεραιότητα έχει το τηλέφωνο και γιαυτο σου δείχνει τη κλήση μόνο εκεί και όχι στο ρολόι. Αυτή είναι η φιλοσοφία του και να σου πω την αλήθεια μου φαίνεται απολύτως σωστή. Φαντάζεσαι να μιλούσες στο κινητό και ταυτόχρονα όλες οι συσκευές να έδειχναν εισερχόμενη κλήση;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, athanaso77 said:

Έχει call waiting το ρολόι, όπως το iPad, το Mac κτλ και δουλεύει με τον ίδιο τρόπο, αν μιλάς με την ίδια συσκευή. Αν μιλάς από το ρολόι, θα σου δείξει την εισερχόμενη στο ρολόι. Αν μιλάς από το iPad, θα σου τη δείξει στο iPad και πάει λέγοντας. Αν μιλάς δηλαδή από το κινητό, τότε προτεραιότητα έχει το τηλέφωνο και γιαυτο σου δείχνει τη κλήση μόνο εκεί και όχι στο ρολόι. Αυτή είναι η φιλοσοφία του και να σου πω την αλήθεια μου φαίνεται απολύτως σωστή. Φαντάζεσαι να μιλούσες στο κινητό και ταυτόχρονα όλες οι συσκευές να έδειχναν εισερχόμενη κλήση;

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε εμένα η αλήθεια είναι θα με βόλευε να μπορούσα να δω από το κινητό ακόμα και χωρίς ήχο όταν χτυπάει δεύτερη γραμμή γιατί πολλές φορές αφήνω το κινητό μου στο αυτοκίνητο και είμαι απέξω μιλάω στο τηλέφωνο και πρέπει να μπω μέσα για να δω ποιος είναι και να απαντήσω εμένα προσωπικά θα με βόλευε καταλαβαίνω ότι δεν είναι για όλους το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Με το Apple Watch δεν καταγράφετε ο μεσημεριανός ύπνος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καταγράφει και φαίνεται σε μια στήλη


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καταγράφει και φαίνεται σε μια στήλη


Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν την βλέπω στο I watch 4


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χειροκίνητα εννοεί ο φίλος το καταγράφει. Το περνάς εσύ. Αν δεν κοιμάσαι κάποιες ώρες (νομίζω 4) δεν καταγράφει ύπνο το ρολόι δυστυχώς.

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...