Jump to content

Software για τα σήματα οδήγησης


lovehacker
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πέρασα στο Alcohol το εγκατέστησα αλλά μου λέει να βάλω το CD. Σαν drive μου λέει το D: που δεν είναι virtual. To έκαψα και με Nero και το βάζω σε αυτό το drive αλλά πάλι τίποτα. Τί κάνω λάθος ???????
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια δεν μπορω να το κατεβασω! Υπαρχει καποιο πιο εγκυρο λινκ?

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι υπάρχει σε torrent, καλύτερα να κοιτάξεις εκεί ή σε κάποιο άλλο δίκτυο file sharing.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν μπορω να το κατεβασω! Υπαρχει καποιο πιο εγκυρο λινκ?

 

To link douleuei kanonika, apla prepei na perimeneis kapoia deuterolepta gia na sou emfanistei to link gia download.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορειτε να μου εξηγησετε πως μπορω να το κατεβασω βημα βημα επειδη δεν μπορω εγω??? :cry: :(

 

Βασικα δεν βλεπω το λινκ για download! :worry:

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορειτε να μου εξηγησετε πως μπορω να το κατεβασω βημα βημα επειδη δεν μπορω εγω??? :cry: :(

 

Βασικα δεν βλεπω το λινκ για download! :worry:

Θα πας στο link http://rapidshare.de/files/6164512/TESTDRIVE.iso.html και θα πατήσεις το κουμπί Free στο κάτω μέρος της σελίδας. Θα περιμένεις να περάσει ο χρόνος που γράφει και μετά θα πατήσεις στο Download: TESTDRIVE.iso
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο link http://rapidshare.de/files/6164512/TESTDRIVE.iso.html και θα πατήσεις το κουμπί Free στο κάτω μέρος της σελίδας. Θα περιμένεις να περάσει ο χρόνος που γράφει και μετά θα πατήσεις στο Download: TESTDRIVE.iso
Λοιπον ειμαι κοντα! :) το κατεβασα το εκανα burn και τωρα μου ζηταει να βαλω την αναλυση της οθονης 1024 Χ 768 και μεγαλα γραμματα. Τα εκανα αυτα!

Αν ειναι ετσι τοτε γιατι δεν μου προχωραει το πραγμα? :worry:

Το dpi 120 που βρισκεται σε win xp ελληνικα?

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το βρηκα οκ! :w00t: ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας! :) :D

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον παιδια επειδη εχω και αυτο και τα προηγουμενα beta προγραμματα επειδη εχει ο πατερας μου σχολη οδηγων θα ηθελα καποιες πληροφοριες για οσους γνωριζουν γιατι ακομα εδω στην επαρχια δεν εχει αρχισει να λειτουργει:

1)περιγραφη του τροπου συνδεσης των υπολογιστων μεταξυ τους, με τον εξω χωρο, με το δικτυο κτλ αν ειναι ξεχωριστοι υπολογιστες σε δικτυο η ειναι τερματικα χρονους αποκρισης...

2)λειτουργικο υπολογιστων, υλικο τους, αν υπαρχει πληκτρολογιο-ποντικι, αν η οθονη ειναι αφης και αν θυμαστε διασταση και μαρκα κτλ

3)θυμαστε αν υπηρχε δυνατοτητα να ακουγεται η ερωτηση και η απαντηση απο τα ηχεια;;;

4)Δεν εχει πανω αριστερα ενα κουμπι για να αλλαζεις τη γλωσσα στις αλλες 3; Επισης αναφερει πουθενα οτι με Esc τερματιζεις την εξεταση;

5)Περιπτωσεις/φημες ανενεωσης/ενημερωσης του προγραμματος με περισσοτερες ερωτησεις διαδιδονται οποτε οποιος μπορει ας επιβεβαιωσει.

 

Αυτο που εχετε ανεβασει στο rapidshare για να μην το κατεβαζω ειναι η τελευταια εκδοση με τις 3 γλωσσες;

Υ.Γ.:Το μηνυμα που σας βγαζει οφειλεται στη βλακεια του προγραμματιστη να αναφερει οτι πρεπει να γινει αλλαγη στο dpi και οχι στα fonts... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τυχαιως βρηκα ποιοι ειναι οι δημιουργοι της εφαρμογης και μαντεψτε... Ειναι και οι δυο καθηγητες μου στο τμημα Πληροφορικης του ΤΕΙ Αθηνων! Μαλιστα ο ενας απο τους δυο (μαλλον ο leader) μου φιλοξενει και το site μου! Τον βρηκα λοιπον και τον ρωτησα 5-6 πραγματακια. Σκεφτηκα μηπως ασχοληθω πανω σε αυτο για πτυχιακη που παιρνω στο αλλο εξαμηνο(αμην) μπας και το σουλουπωσω αλλα μου ειπε οτι πανω στο ιδιο για εξελιξη κτλ δε γινεται γιατι ειναι δικο τους εχουν κλεισει τον κωδικα κτλ. Πνευματικα δικαιωματα δηλαδη. Μου ειπε ομως οτι θα αρχισουν να φτιαχνουν ενα εκπαιδευτικο και σε αλλες γλωσσες κτλ. Παντως αυτος ο καθηγητης ειναι απο τους πιο ενημερωμενους καθηγητες που ασχολουνται μερα νυχτα με τη δουλεια τους οποτε δεν πιστευω οτι δεν ξερει c++(αν και στη σχολη κανει αλλες γλωσσες. Ο δευτερος κανει vb οποτε ισως βρεθηκε ενα κοινο δεδομενο ετσι για να δολεψουν η απλως επειδη η εφαρμογη που ζητουσαν ηταν απλη δεν αξιζε να γινει με αλλη γλωσσα που αθ τους δυσκολευε περισσοτερο.
Link to comment
Share on other sites

Paidia se afto to link yparxoyn ta test ola alla se morfi PowerPoint, etsi oste na akoyte an apantisate sosta kanontas klik!!

 

Ta perasa k go ta simata prin 1 mina, kai pistepste me, me afto to arxeio voithithika poli, giati den etrexa piso sto telos toy vivlioy, alla akouga amesa an apantisa sosta!!

 

Happy downloading kai kali epitixia se osoys dinoun!! :D

 

http://rapidshare.de/files/8165940/Test_K.O.K.rar.html

Nokia n800 user! :D
Link to comment
Share on other sites

paidia na rwthsw to e3hs:

H ekdosh pou lete paizei kanonika se XP???Egw exw mia apo perish pou peira to dyplwma kai etrexe mono se 98 giayto to eixa parei kai eixa ftia3ei ena Virtual PC me enswmatomena Win98 GR kai to programma!!!Eixa ftia3ei kai setup o ounos gia na to deinei o ka8hghths mou stous ma8htes tou me XP!!!!!! :p

h ekdosh pou exw den eimai sygouros poia einai(den prokhte na to kanw setup mono gia na dw thn ekdwsh!) alla 3erw oti eixe ftiaxtei 6/4/2001 kai oti htan 12.5MB(xwris to V.PC kai ta win pou sas ellega)...Ayto me thn analhsh einai poly xazomara pantws....

 

To gamato einai na deis pws leitourgei!!!exei se mia vash oles ths erwthseis kai to programma dialegei tyxaia 30 apo aytes....opote tote mou pernousane idees tou stil na paw na dwsw kai na exw th dikia mou bash me tis dikes mou erwthseis:P Mh to skeyteste pantws....meta prose3a oti den mporei na geinei kati tetoio mia kai olla ta pc einai syndedemena se kentriko pc apo to opoio pernoun symantika dedomena ara den paizei na to kleiseis to programma na alla3eis bash kai na einai ola kala!!!!!!

:!: DON'T TRY THIS AT...EXAMS!!!!!!! :!:

 

Kalh epytyxeia se osous deinoun kai panw ap'ola mh psarwnete!!!!Egw mono merika test sto pc ekana prin paw na dwsw kai to peira!!!!To vivlio den antexa na to diabasw olo....

Link to comment
Share on other sites

E, gia afto estila to arxeiaki amesos prin ap to post soy nteeeee! :D Gia na min variese k na to kaneis pio efxarista :D

Ma to exw parei ena xrwno twra to dyploma...Na ta katebasw na ta diabazw otan den exw kati kalhtero na kanw????:P:D

Edw den ta diabasa tote pou xreiazotan twra 8a ta diabasw!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Μπορεί κάποιος να το ανεβάσει σε άλλο site? Χρησιμοποιώ αναγκαστηκά proxy και δεν δουλεύει με τίποτα το download.

 

Ενδεικτικά: http://www.yousendit.com

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάστε την έκδοση με PowerPoint, πολύ καλή και εύκολη. Χωρίς αλλαγή γραμματοσειρών και άλλα περίεργα!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσον αφορα το προγραμμα εκανα μερικες ερωτησεις στον καθηγητη μου που το εφτιαξε:

-Για το λειτουργικο που τρεχει το προγραμμα ελεγε μεσα οτι τρεχει σε 98SE, Μe, XP και τον ρωτησα αν ξερει αν τρεχει σιγουρα σε NT, 2000 και 2003 που με καιει. Μου ειπε οτι δεν εχει ιδεα και αν το βρω να του το πω κιολας.

-Του ειπα αν το εχει σε καποιο εγκυρο link το προγραμμα γιατι ολο το γραφω σε αλλους και εχω βαρεθει οποτε να τους λεω να το κατεβασουν και μου ειπε οτι το εχει στο site του υπουργειου. Βεβαια εψαξα αλλα δεν το βρηκα αν το βρει καποιος ας μου το πει.

-Τον ρωτησα γιατι να γινονται οι κληρωσεις των ερωταπαντησεων και ο ελεγχος των αποτελεσματων απο τον server επειδη αργει ειδικα στην αρχη οπως μου ειπε καποιος ποιο πανω και μου λεει οτι δεν αργει επειδη πριν μπουν στην αιθουσα εχουν γινει οι κληρωσεις των ερωτησεων οποτε δεν υπαρχει προβλημα!!!!!!! :o Εγω βεβαια νομιζα οτι γινονται οι κληρωσεις με το πατημα της Εναρξης αλλα....

Link to comment
Share on other sites

Exo exo to cd me to programma auto pou exei gia ola ta oximata den ksero an milousate gia auto kai pezei me 120 dpi!!! Apantao me ena mina ka8isterisi alla tora to eida..
Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο λεμε αλλα αν δεν εχει τις επιλογες για τις γλωσσες δεν ειναι το τελευταιο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Happy downloading kai kali epitixia se osoys dinoun!! :D

 

http://rapidshare.de/files/8165940/Test_K.O.K.rar.html

 

 

Μπορεί να το ανεβάσει κανείς ξανά γιατί έχει λήξει...

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το ανεβάσει κανείς ξανά γιατί έχει λήξει...

File mou an pas se mia sxoli odigon 8a sto dosoun! Adika 8a perimenis na katevei!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κατεβάσει από κάπου (δεν θυμάμαι) το έκανα εγκατάσταση κανονικά και μετά μου λέει βάλτε το cd ενώ το έχω μέσα. Τί κάνω λάθος?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...