Jump to content

Πανελλήνιες 2006


iNCubO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

pextike geri vlakia...perasa sto tei ilektronikis sti kriti(xania) eno ixa 9988 moria kai pernaga kai sti lamia alla ti lamia tin ixa valei meta apo ti kriti....tora pios trexei sti kriti:( ...kai ime kai A eksamino:mad:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 992
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pextike geri vlakia...perasa sto tei ilektronikis sti kriti(xania) eno ixa 9988 moria kai pernaga kai sti lamia alla ti lamia tin ixa valei meta apo ti kriti....tora pios trexei sti kriti:( ...kai ime kai A eksamino:mad:

 

 

Αν σ' αρεσει η σχολη να πας γιατι εχει πολυ καλο προγραμμα σπουδων απο μαθηματα! Εγω περασα Λαμια !

Link to comment
Share on other sites

pextike geri vlakia...perasa sto tei ilektronikis sti kriti(xania) eno ixa 9988 moria kai pernaga kai sti lamia alla ti lamia tin ixa valei meta apo ti kriti....tora pios trexei sti kriti:( ...kai ime kai A eksamino:mad:

ΠΙΣΤΕΨΕ με, αν οι δικοί σου μπορούν να αντέξουν τα έξοδα...πήγαινε ΟΠΟΥ περάσεις... Δεν έχω ακούσει κανέναν φοιτητή που να έφυγε και να μην περνάει σούπερ!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

εγω περασα πολυτεχνειο κρητης ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων ηλεκτρονικων υπολογιστων(χανια).για 200 περιπου μορια εχασα την αθηνα.κανενας χανια?
Link to comment
Share on other sites

Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας στην Αθήνα :)

 

Και οι βάσεις για όποιον δεν τις έχει ακόμα:

http://rapidshare.de/files/30592295/baseis2006AEI_TEI.xls.html

 

 

Μπραβο φίλε μου !Φοβεό τμήμα χτύπησες!

 

poseidon σε καταλαβαινω απολυτα..καταλαβα πως σκευτηκες ;)

αλλα κ εκει καλα εισαι ,θα διευκοληνεις κ τους γονεις σου..:)

βασικα εγω να μαι καλά και θα σας έρχομαι συχνα πυκνά στην ομορφη σαλονικα!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

pextike geri vlakia...perasa sto tei ilektronikis sti kriti(xania) eno ixa 9988 moria kai pernaga kai sti lamia alla ti lamia tin ixa valei meta apo ti kriti....tora pios trexei sti kriti:( ...kai ime kai A eksamino:mad:

 

Είμαι τελειοφοιτος στο ΤΕΙ στα Χανιά.Ενδιαφέρον πρόγραμμα σπουδών και αν μπεις στα κόλπα απο νωρίς δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε μπραβο σας.

Εγω δεν μπαινω πουθενα εντος συνορων αλλα μαλλον θα με δεχτουν σε 2 πανε. στην Αυστρια.Ξερει κανενας πως ειναι τα πραγματα εκει?Μπορω να γραφτω φετος και να παω του χρονου?

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε μπραβο σας.

Εγω δεν μπαινω πουθενα εντος συνορων αλλα μαλλον θα με δεχτουν σε 2 πανε. στην Αυστρια.Ξερει κανενας πως ειναι τα πραγματα εκει?Μπορω να γραφτω φετος και να παω του χρονου?

 

poia penepisthmia? ama skeftesai iatriki mhn plhsiaseis kan...

 

agglofwna 'h kai germanika?

Link to comment
Share on other sites

ΠΙΣΤΕΨΕ με, αν οι δικοί σου μπορούν να αντέξουν τα έξοδα...πήγαινε ΟΠΟΥ περάσεις... Δεν έχω ακούσει κανέναν φοιτητή που να έφυγε και να μην περνάει σούπερ!

outos i allos tha paro metagrafi gia athina alla to thema ine oti prepei na pao mexri ti kriti...

 

Είμαι τελειοφοιτος στο ΤΕΙ στα Χανιά.Ενδιαφέρον πρόγραμμα σπουδών και αν μπεις στα κόλπα απο νωρίς δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

skeftome na mi parakolouthiso fetos kai na ksanaprospathiso mipos piaso kati allo tou xronou....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι περάσατε μπράβο σας σας ζηλεύω καλή σας επιτυχία. Όσοι δεν περάσατε λίγο το κακό υπάρχει και το μετά.
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά σε όλους! Είτε περάσατε είτε όχι...τα καλύτερα έρχονται!!

 

Special συγχαρητήρια σε αυτούς που περάσαν σε άλλη πόλη από αυτήν που μένουν και θα μπορέσουν να μείνουν μόνοι τους...

 

Σας ζηλεύω!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά σε όλους! Είτε περάσατε είτε όχι...τα καλύτερα έρχονται!!

 

Special συγχαρητήρια σε αυτούς που περάσαν σε άλλη πόλη από αυτήν που μένουν και θα μπορέσουν να μείνουν μόνοι τους...

 

Σας ζηλεύω!

 

Κι εγώ παιδιά σας ζηλεύω... Πέρασα στην πόλη μου και παρόλο που περνάω καλά, θα προτιμούσα να είμαι μόνος σε κάποια άλλη πόλη!

Συγχαρητήρια σε όλους σας!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παιδιά σας ζηλεύω... Πέρασα στην πόλη μου και παρόλο που περνάω καλά, θα προτιμούσα να είμαι μόνος σε κάποια άλλη πόλη!

Συγχαρητήρια σε όλους σας!

Ακριβώς

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

geoponia orestiada entaksei alla ithela salonica 4 ever den peirazei ti na kanoume sigxaritiria se olous tous epitixontes:D :) kserei kaneis pos einai ta pragmata ekei?

 

 

Θα πας? Ειναι μικρή πολη αλλα σε σχεση με τη θεση και τον πλυθισμο της η ζωη ειναι αρκετα καλη! εχει μαγαζια! Πιο πολυ εχει ντοπιους και στρατιωτικους(μονιμους, φανταρους κλπ) !

Link to comment
Share on other sites

Θα πας? Ειναι μικρή πολη αλλα σε σχεση με τη θεση και τον πλυθισμο της η ζωη ειναι αρκετα καλη! εχει μαγαζια! Πιο πολυ εχει ντοπιους και στρατιωτικους(μονιμους, φανταρους κλπ) !

 

 

giati na min pao afou opos les exei kai magazia 144 atoma perasan fetos apo auta den tha pane ta 100? opote entaksei mia xara

Link to comment
Share on other sites

hello

 

Εγώ

Πανεπιστήμιο-Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών και αντε γεια...

 

Καλώς Όρισες... ;) Επισκέψου di.forums.gr αν δεν το έχεις ήδη κάνει! Άλλος κανείς;:)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Οκτώβριο ξεκινάνε τα μαθήματα!

Για εγγραφές λίγο πριν αλλά ανακοινώνεται και στην τηλεόραση...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...