Jump to content

Πανελλήνιες 2006


iNCubO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οπως εχετε καταλαβει δεν υπαρχουν ΣΟΣ ολα μπορουν να μπουν!!!!!!!!!! Και ειδικα σε ενα μαθημα σαν την Οργανωση...οπου ολη κι ολη ειναι 60 σελιδες τι ΣΟΣ ζητατε??? Ολα σος ειναι.:) :) :) :p :p :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6060/2.0 (k3.62) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Diabaste leitourgies ke diikisi anthropinon poron. De bazoun sinithos paradigmata ktl para mono safi pragmata. Pistevo pos prepeh na pro sex ete to proto kefalaio.

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω θα βάλουν κάτι από το πρώτο κεφάλαιο (επιχείρηση ως θεσμός, κοινωνική οργάνωση μπλα μπλα μπλα) και προσέξτε πολύ το τελευταίο μέρος του βιβλίου για τις μεθόδους και τεχνικές παρακίνησης...ίσως βάλουν και ανάπτυξη κάτι από τους taylor,weber,fayol,gannt
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6270/2.0 (03.66) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αντε οι περισσοτεροι τελειωνουμε αυριο. Τελευταιο πρωινο και απογευμα! Αυριο τετοια ωρα ουτε που ξερουμε τι θα κανει ο καθενας

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις τελειωσα την υλη μου μενει να τα ξαναπερασω αλλη μια φορα και ειμαι ok για αυριο αντε να γραψω τιποτα μπας και βγαλω κανα 11 μεσο ορο και μπω σε καμια σχολη
Link to comment
Share on other sites

διαβαζω απο τις 12 το πρωι μεχρι τωρα και τα εχω βγαλει μια φορα....

ποιος τα ξαναδιαβαζει τωρα???:ninja: :X :cry:

 

 

μονο και βαλουν κανενα ασχετο παλι οπως συνηθιζουν:mad:

 

φετος οι βασεις θα πεσουν πολυ?τι εχετε ακουσει?για το 5 πεδιο ρωταω περισσοτερο.....

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως με βοηθαει η καλη μνημη μου. εχθες διαβασα μονο την ηγεσια και σημερα ξθπνησα στις μια και πριν απο λιγο τα τελειωσα ολα με διαλειμματα ενδιαμεσα. πιστευω να τα θυμαμαι μεχρι αυριο!

 

και να μην μπει τιποτα απο διοικηση ανθρωπινων πορων και διοικηση παραγωγης!!

Link to comment
Share on other sites

εγω λογικα βγαζω 16,6 ετσι οπως εγινε με τα μαθηματικα κατευθυνσης.. δεν ξερω αν ειναι και τοσο καλο. βεβαια με αρχες οικονομικης θεωριας 20 παω για μεγαλα πραματα. γυρω στο 17 και κατι!
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως ειχα προαισθημα οτι θα μπουν οι εργασιακες σχεσεις και ειχα διαβασει μονο αυτο καλα απο την διοικηση ανθρωπινων πορων! σχετικα καλα τα πηγα. γυρω στο 16. φυσικα μπορουσα και καλυτερα αν καθομουν να διαβασω λιγο περισσοτερο, αλλα και 15 να βγαλω και 16 και 17 στην ιδια σχολη θα παω..
Link to comment
Share on other sites

ΕΚΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ πρέπει να έγραψααα!! :D

Αλλά έχω ακόμη ένα μάθημα, το οποίο από άποψη θεωρίας δεν το ξέρω σχεδόν καθόλου.. :worry:

Τόσο η νύχτα, τόσο η βοή στον άνεμο, τόσο η στάλα στον αέρα, τόσο η σιγαλιά.. Τριγύρω η θάλασσα η δεσποτική, καμάρα τ' ουρανού με τ' άστρα.. Τόσο η ελάχιστή σου αναπνοή, που πια δεν έχω τίποτε άλλο, μες στους τέσσερις τοίχους, το ταβάνι, το πάτωμα, να φωνάζω από σένα και να με χτυπά η φωνή μου, να μυρίζω από σένα και ν' αγριεύουν οι άνθρωποι.. Επειδή το αδοκίμαστο και το απ' αλλού φερμένο δεν τ' αντέχουν οι άνθρωποι κι είναι νωρίς, μ' ακούς; Είναι νωρίς ακόμη μες στον κόσμο αυτόν αγάπη μου να μιλώ για σένα και για μένα..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ διάβασα σήμερα μόνο, από τις 0.30 μέχρι τις 7.30, δεν κοιμήθηκα καθόλου, έγραψα γύρω στο 90. Θα έλεγα όμως ότι ήταν τα θέματα ήταν δύσκολα!
Link to comment
Share on other sites

εγω γυρο στο 12-13 αλλα δεν με βλεπω να περναω φετος παντως πως τους ηρθε και βαλαν τον @#!@#!$ τον Τaylor και τον gant
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...